Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

9 minutes ago, gmnth03 είπε:
ΑΝΕΒΗΚΑ ΣΤΗ ΖΥΓΑΡΙΑ ΚΙ ΑΥΤΗ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ

ΤΩΡΑ ΚΛΑΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΙΣ? ΣΥ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΠΟΥ ΕΤΡΩΓΕΣ ΧΘΕΣ?

 

 λοιπον επειδη ανεβαινω και κατεβαινω. αρχισα παλι την ιδια με τον ανανοζουμο . μηπως και ξεκολλησω .

( ακομα δεν εφυγε η προηγουμενη ιωση και μας βρηκε καινουργια ):mad:

Περαστικά σας! 

Όσο για τα κιλάκια μην μασάς, θα φύγουν μέχρι το Πάσχα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Λοιπον εγώ ξεκίνησα ξανά χθες και είμαι 2η μέρα α φάσης.Ας ελπίζουμε οτι δεν θα τα σκ@τωσω παλι.Λέω να κάνω κανένα μήνα τη β φαση και να μπω στη συντηρηση επιτέλους.Πιστεύω να χάσω στο μεταξύ οτι πήρα αυτό το μήνα που ξεσαλωσα.Παλι πίσω πήγα...δάσκαλε που δίδασκες:rolleyes:

Τελοσπαντων σημασία έχει οτι επανηλθα.

Τι νέα εσείς;Εγώ ακόμα ψάχνω για σπίτι.Θα βρούμε του αη Κούκου όπως φαινεται:P

  • Μου αρέσει 1

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Cacao είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Λοιπον εγώ ξεκίνησα ξανά χθες και είμαι 2η μέρα α φάσης.Ας ελπίζουμε οτι δεν θα τα σκ@τωσω παλι.Λέω να κάνω κανένα μήνα τη β φαση και να μπω στη συντηρηση επιτέλους.Πιστεύω να χάσω στο μεταξύ οτι πήρα αυτό το μήνα που ξεσαλωσα.Παλι πίσω πήγα...δάσκαλε που δίδασκες:rolleyes:

Τελοσπαντων σημασία έχει οτι επανηλθα.

Τι νέα εσείς;Εγώ ακόμα ψάχνω για σπίτι.Θα βρούμε του αη Κούκου όπως φαινεται:P

καλή αρχή cacao μου!!!!!

On 16/1/2017 at 9:56 ΠΜ, Pinelopilar είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Αχ μανίκι αυτή η διατροφή μετά τα 35!Εύκολα παίρνεις και δυσκολότατα χάνεις!Θα λείψω για 2 εβδομάδες, δηλαδή δε θα έχω ίντερνετ!Αρχηγέ, βάλε με ...75!Πιστεύω όταν θα ξαναμπώ να έχω πραγματικά καλά νέα να σας πω!Φιλάκια και καλή συνέχεια, καλή ανάρρωση στις άρρωστες συναγωνίστριες και θα επιστρέψω ελπίζω αδυνατότερη!Bye!

Πηνελόπη πολύ καλό που δεν πήρες τις γιορτές τίποτα!!!! μπράβο κοπέλα μου!!!! 

όντως, όσο περνάνε τα χρόνια τα πράγματα δυσκολεύουν γι αυτό είναι σημαντικό να μην μαζευτούν πολλά κιλά.

  • Μου αρέσει 1

1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα! 

Κατερίνα μου, όπως τα λες. Όσο περνούν τα χρόνια θέλουν μεγάλη προσοχή τα κιλάκια.  Σήμερα με τη βοήθεια της μικρής έφτασα στα 62,00. Ξάπλωσα να την κοιμίσω, όσο ο αντρούλης ετοίμαζε τα τοστ μας και τελικά πήρε ο ύπνος και μένα.  Στις 02:00 ξύπνησα και άλλαξα πλευρό.

Κορίτσια μία μία μας βλέπω ξεκινάμε δυναμικά :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πίνακας  - από 9/1 έως 18/1

 

Αρχικό βάρος

9/1

18/1

Aπώλεια

Στόχος

Ioio

70,0

63,5

62,0

-1,5

60,0

Katerina71

92,0

79,7

79,5

-0,2

64,0

gmnth03

74,0

57,5

-

-

50,0

Iouliana

68,0

57,7

-

-

53,0

Pinelopilar

74,0

74,0

75,0

+1,0

65,0

b.happy

63,0

61,0

-

-

56,0

Cacao

59,1

48,6

-

-

48,0

 

έφτασαν το στόχο:

Liana

90,1

65,0-67,0

-

-

65,0

mkcm

68,0

53,0

50,0

-3,0

50,0

               

 


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

μπράβο Iouliana!!!!!!

 

 

Πίνακας  - από 9/1 έως 18/1

 

 

 

Αρχικό βάρος

 

Απώλεια έως τώρα

 

Εβδομαδιαία

 

απώλεια (από 9/1 έως 18/1)

 

Στόχος

 

Ioio

70,0

-8,0

63,5

62,0

-1,5

60,0

Katerina71

92,0

-12,5

79,7

79,5

-0,2

64,0

gmnth03

74,0

-16,5

57,5

-

-

50,0

Iouliana

68,0

-11,1

57,7

56,9

-0,8

53,0

Pinelopilar

75,0

-

-

-

-

65,0

b.happy

63,0

-2,0

61,0

-

-

56,0

Cacao

59,1

-10,5

48,6

-

-

48,0

 

 

έφτασαν το στόχο:

 

Liana

90,1

-25,0

65,0

-

-

65,0

mkcm

68,0

-18,0

53,0

50,0

-3,0

50,0

                 

 

 

  • Μου αρέσει 1

1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια, 

ειμαι μια φάλαινα που θελει να γινει γοργόνα! Γέννησα πριν 40 ημερες στην εγκυμοσυνη ετρωγα σαν βόδι με αποτελεσμα να παρω 21 κιλα! Εχασα τα 10 της γέννας και εχω αλλα 10 ωραιότατα κιλα! 

Αρχικο βαρος πριν την εγκυμοσυνη 59, υψος 1,64 τωρα ειμαι 69 κιλα και θελω να φτασω το αρχικό μου βαρος προ εγκυμοσυνης για να μπω Στα ρουχα μου δεν ειναι κ εποχες να ψωνίζουμε νεα γκαρνταρόμπα.

κανετε συγκεκριμενη διαιτα? εγω για την ωρα δεν προσεχω ιδιαίτερα απλα εχω μικρύνει μεριδες και δεν τρωω αργα το βραδυ, δεν πινω αναψυκτικά αλκοολ κλπ διοτι θηλαζω...πως θα τα χασω αυτα τα 10 κιλα???

  • Μου αρέσει 1

[sIGPIC][/sIGPIC]N3Znp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κατερίνα μου, ΤΕΛΕΙΟ το πινακάκι σου! Μπράβο! 

Sweetberry, καλώς μας ήρθες!  Να σου ζήσει το μωράκι σου! Έχασες δέκα κιλά σε σαράντα μέρες! !!! Μπράβο!!! 

Συγχαρητήρια για το θηλασμό!  Να θηλάσετε για όσο καιρό το επιθυμείτε!  

Η κάθε κοπέλα ακολουθεί τη δίαιτα που τη βολεύει!  Και κάθε Τετάρτη ζυγιζόμαστε και βλέπουμε πώς τα πάμε! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

με συγχωρειτε κοριτσια, παλι δεν μπορεσα να μπω νωριτερα. 57.3 , κατερινα μου δεν εχω σπουδαια απωλεια , αρα μη σε βαζω σε κοπο να το αλλαζεις αστο για την αλλη βδομαδα. θα προσπαθησω να ειμαι πιο συνεπης να μη σε ταλαιπωρω !!!

sweetberry καλως ηλθες !!να σου ζησει η μπεμπα σου !!καλη αρχη !!  αστα και εγω 22 ειχα παρει. που θα μας παει θα τα χασουμε !!

φιλακια πολλλααα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κόρες (κόρες έχω πάθει σοκ, πήγα τις ορμονικές εξετάσεις στον ντοκτορ, μπήκα και επίσημα στην φάση της περιεμμηνόπαυσης!!!!πολύ νωρίς ρε κόρες!!!δεν θέλω να το παινευτώ αλλά να χάνεις κιλά σε τέτοια φάση είναι άθλος!!!)

10_zpsrpbmvyw9.jpg?t=1484811597

On 18/1/2017 at 3:58 ΜΜ, Sweetberry28 είπε:

Γεια σας κορίτσια, 

ειμαι μια φάλαινα που θελει να γινει γοργόνα! Γέννησα πριν 40 ημερες στην εγκυμοσυνη ετρωγα σαν βόδι με αποτελεσμα να παρω 21 κιλα! Εχασα τα 10 της γέννας και εχω αλλα 10 ωραιότατα κιλα! 

Αρχικο βαρος πριν την εγκυμοσυνη 59, υψος 1,64 τωρα ειμαι 69 κιλα και θελω να φτασω το αρχικό μου βαρος προ εγκυμοσυνης για να μπω Στα ρουχα μου δεν ειναι κ εποχες να ψωνίζουμε νεα γκαρνταρόμπα.

κανετε συγκεκριμενη διαιτα? εγω για την ωρα δεν προσεχω ιδιαίτερα απλα εχω μικρύνει μεριδες και δεν τρωω αργα το βραδυ, δεν πινω αναψυκτικά αλκοολ κλπ διοτι θηλαζω...πως θα τα χασω αυτα τα 10 κιλα???

όχι και φάλαινα!!!!! μόνο 10 κιλάκια παραπάνω έχεις!!!καλώς μας ήρθες!!!θα τα χάσεις αν τηρήσεις αυτά που γράφεις μικρές μερίδες, όχι γλυκά αναψυκτικά, όχι φαί αργά το βράδι. Θηλάζεις?περίοδος σου ήρθε?

θα μπεις στο πινακάκι την επόμενη Τετάρτη,

με υπομονή και επιμονή θα φύγουν όλα, θα δεις!!! και θα μπεις στα ρουχαλάκια σου σύντομα!!!

On 18/1/2017 at 6:10 ΜΜ, Ioio είπε:

Κατερίνα μου, ΤΕΛΕΙΟ το πινακάκι σου! Μπράβο! 

Sweetberry, καλώς μας ήρθες!  Να σου ζήσει το μωράκι σου! Έχασες δέκα κιλά σε σαράντα μέρες! !!! Μπράβο!!! 

Συγχαρητήρια για το θηλασμό!  Να θηλάσετε για όσο καιρό το επιθυμείτε!  

Η κάθε κοπέλα ακολουθεί τη δίαιτα που τη βολεύει!  Και κάθε Τετάρτη ζυγιζόμαστε και βλέπουμε πώς τα πάμε! 

ευχαριστώ Ioio μου, μπράβο και σε σένα για την κατηφόρα σου!!!!

On 18/1/2017 at 10:06 ΜΜ, gmnth03 είπε:

με συγχωρειτε κοριτσια, παλι δεν μπορεσα να μπω νωριτερα. 57.3 , κατερινα μου δεν εχω σπουδαια απωλεια , αρα μη σε βαζω σε κοπο να το αλλαζεις αστο για την αλλη βδομαδα. θα προσπαθησω να ειμαι πιο συνεπης να μη σε ταλαιπωρω !!!

sweetberry καλως ηλθες !!να σου ζησει η μπεμπα σου !!καλη αρχη !!  αστα και εγω 22 ειχα παρει. που θα μας παει θα τα χασουμε !!

φιλακια πολλλααα

ναι δεν το αλλάζω τώρα, για να σου φανούν  μπόλικα την ερχόμενη Τετάρτη!!!

άντε κοπέλα μου, τσουκου τσουκου τα διωχνεις σιγά σιγά τα κιλάκια, μπράβο!!!!

  • Μου αρέσει 1

1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

αστα κατερινα απογοητευομαι. ενας χρονος περασε . δεν το περιμενα οτι δε θα τα ειχα χασει !! 100 γρ καθε φορα, δεν θα τα χασω ποτε !!!

αθλος μη συζητας.  η μαμα μου πηρε πανω απο δεκα . και τελειωσε με τη περιοδο στα 56 . μετα απο αποξεση . ειναι 67 χρ τωρα και βαρος δεν μπορει να χασει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κατερίνα μου, πολύ μικρή μπήκες σε τέτοια φάση.  Δίπλα συγχαρητήρια για την απώλεια των κιλών!  Η δική μου μαμά στην αντίστοιχη φάση ξεκίνησε δίαιτα με διαιτολόγο, έχανε αργά και σταθερά με φοβερή αυτό πειθαρχία. Συνέχισε έτσι και θα τα καταφέρεις.  Θα σε βοηθήσει η σωστή διατροφή να γίνει πιο εύκολα για το σώμα η μετάβαση. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...