Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

On 18/1/2017 at 10:06 ΜΜ, gmnth03 είπε:

με συγχωρειτε κοριτσια, παλι δεν μπορεσα να μπω νωριτερα. 57.3 , κατερινα μου δεν εχω σπουδαια απωλεια , αρα μη σε βαζω σε κοπο να το αλλαζεις αστο για την αλλη βδομαδα. θα προσπαθησω να ειμαι πιο συνεπης να μη σε ταλαιπωρω !!!

sweetberry καλως ηλθες !!να σου ζησει η μπεμπα σου !!καλη αρχη !!  αστα και εγω 22 ειχα παρει. που θα μας παει θα τα χασουμε !!

φιλακια πολλλααα

πάλι απογοητεύεσαι χωρίς λόγο? ξεκίνησες 74,  μέσα σε ένα χρόνο έχεις χάσει 16,5 κιλά!!! και σου έχουν μείνει άλλα 7,5!!!!. Τον Ιούνιο πιστεύω θα έχεις φτάσει το στόχο σου!!!!

και που σαι: με -100 γρ, και με -200 γρ έχω χάσει τα δικά μου 12,5 τον αιρθμό!!! δεν απογοητεύομαι καθόλου και μάκαρι να συνεχίσω έτσι ( με -100 και -200) πως σου φαίνεται? πας πάρααααα πολύ καλά λέμε!!!!!

gmnth03

74,0

-16,5

57,3!!!

-

-

50,0

13 minutes ago, Ioio είπε:

Κατερίνα μου, πολύ μικρή μπήκες σε τέτοια φάση.  Δίπλα συγχαρητήρια για την απώλεια των κιλών!  Η δική μου μαμά στην αντίστοιχη φάση ξεκίνησε δίαιτα με διαιτολόγο, έχανε αργά και σταθερά με φοβερή αυτό πειθαρχία. Συνέχισε έτσι και θα τα καταφέρεις.  Θα σε βοηθήσει η σωστή διατροφή να γίνει πιο εύκολα για το σώμα η μετάβαση. 

ευχαριστώ κοπέλα μου.

Ναι όπως το λες, θέλει φοβερή αυτοπειθαρχία και σωστή διατροφή!!! μπράβο και στην μαμά σου!!! και σε σένα που θέλεις μόνο 2 κιλάκια ακόμη!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

να σου πω γιατι απογοητευομαι , γιατι τα πρωτα κιλα τα εχασα αμεσως , αρα δεν το παιρνω σαν μεγαλο κατορθωμα. εγω βλεπω οτι μια κολλαω, μια απογοητευομαι, μια τρωω μια κανω διαιτα, αν δεν ειχα και τα σκαμπανεβασματα στη ψυχολογια , ισως τα πηγαινα καλυτερα. συγκρινω και τον εαυτο μου τοτε με τωρα . ακομα και τη πειθαρχια μου. δεν αναγνωριζομαι τον εαυτο μου ! οτι θα φυγουνε σιγουρα θα φυγουνε, δεν υπαρχει περιπτωση να μεινω σ αυτα τα κιλα . απλα θα με κουρασει παραπανω και πολυ φοβαμαι οτι δεν θα τα εχω χασει μεχρι το καλοκαιρι !! εχω μια φωτο με το φορεμα που θελω να βαλω στο γαμο τον ιουνιο. παλι σε γαμο το ειχα βαλει . να δω αν θα καταφερω να μουτζουρωσω το προσωπο .:cool:

ααα ξεχασα τις φωτο εδω τις βαζουμε με τον ιδιο τροπο παλι ? ειχε απο τοτε που αλλαξαν το φορουμ αλλαξε και η διαδικασια. εχω  καιρο να ανεβασω και τα ξεχασα

filesglika_126373296.jpg

αα απο το ιντερνετ μπαινει κατευθειαν . κατσε να δοκιμασω μια ηδη δικη μου , θα σας ζαλισω λιγο μεχρι να το πετυχω μη δινετε σημασια

b33d300b408cbb5bffba782bcf045cb1_zpsfpob

 

ααα ωραια ευκολα πραγματα , απλη αντιγραφη κ επικολληση .:-D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

ς σε κουράσει όσο θέλει!!!!!! μου αρέσεις που είσαι σίγουρη και δυναμική!!! μπράβο!!!!

είναι 7,3 κιλάκια

μέχρι το Πάσχα είναι 4 μήνες

αν έχουν φύγει τα 3-3,3 μένουν 4-4,3

μέχρι το γάμο να φύγουν τα 2 μένουν 2!!!!

και μέχρι τον Αύγουστο τα άλλα 2, και μετά θα πετάς!!!Σούπερ!!!!

 

 

βάλε μας το φόρεμαααααααααααααααααα

για έμπνευση:

 

gynaikes-prin-kai-meta-to-junk-food-01.j

 

λατρεύουμε το σώμα μας, όπως και να είναι:
αtumblr_lqaxzvaska1qgzgogo7_500.jpg?w=820


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

αχχαααχαχ τελειοοοοοοοοο  γελαω με κοιταει η μικρη κ γελαει κ εκεινη μαζι μου. ελπιζω οχι με τα χαλια μουυυυ

λοιπον αντε θα σου βαλω φωτο  το φορεμα ομως δε φαινεται , γιατι ειναι σκοτεινη , θα σου βαλω πιο μετα να παω να το βγαλω απο τη κρεμαστρα , γιατι για να το βαλω τωρα δε παιζει:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσιαααα πρέπει να μαζευτω.Δε μπαίνω καθόλου.Ξεσυνηθισα τόσο καιρό χωρίς νετ μου φαίνεται.

Εγώ κοριτσάκια έφτασα αισίως τα 52.200

Χθες ζυγιστηκα(Ένα σοκ το επαθα γτ είχα κάνει και 3 μέρες α φάση της διαιτας)


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Cacao είπε:

Κοριτσιαααα πρέπει να μαζευτω.Δε μπαίνω καθόλου.Ξεσυνηθισα τόσο καιρό χωρίς νετ μου φαίνεται.

Εγώ κοριτσάκια έφτασα αισίως τα 52.200

Χθες ζυγιστηκα(Ένα σοκ το επαθα γτ είχα κάνει και 3 μέρες α φάση της διαιτας)

υπομονήηηηηηηη

 

ξαναξεκινάς για ένα μεγάλο ντου έως τα 48 κιλά  (τον στόχο σου).!!!! 4-4,5 κιλάκια είναι!!!!!

 

 

 

αγαπάμε το σώμα μας, το φροντίζουμε και προσπαθούμε για το καλύτερο με σωστή διατροφή, πολύ νεράκι και λίγη ασκησούλα!!!

vs.png

 

59 minutes ago, gmnth03 είπε:

κ ειδοποιηση δεν μου ερχεται . τωρα μπαινω να δω

κατερινα για δες αν τα καταφερα γιατι με παιδεψε

60791197.jpg


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχχαχα!! κατερινα μου εσυ εισαι κουκλα !!

κακαο μη συζητας , και εγω αυτο το ντου παλευω εδω και καμποσες μερες !!

κοριτσια ασχετο , μπηκα στο σκαιπ κ μιλησα με τη μαμα, εφτιαξε παλι κατι πραγματα καταπληκτικα, θα την επισκεφτω αυριο

θα τα βγαλω φωτο κ θα σας τα βαλω απο δευτερα.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, gmnth03 είπε:

αχχαχα!! κατερινα μου εσυ εισαι κουκλα !!

κακαο μη συζητας , και εγω αυτο το ντου παλευω εδω και καμποσες μερες !!

κοριτσια ασχετο , μπηκα στο σκαιπ κ μιλησα με τη μαμα, εφτιαξε παλι κατι πραγματα καταπληκτικα, θα την επισκεφτω αυριο

θα τα βγαλω φωτο κ θα σας τα βαλω απο δευτερα.

φαγιά έφτιαξε?   απαπαπα!!!! μαμαδίστικα φαγάκια!!!σλρουπ!!!!

kalS2.gif


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!

 

Κατερινακι το 71 είναι από την ημερομηνια γεννησης σου?:shock::shock:

 

On ‎18‎/‎1‎/‎2017 at 3:58 ΜΜ, Sweetberry28 είπε:

Γεια σας κορίτσια, 

ειμαι μια φάλαινα που θελει να γινει γοργόνα! Γέννησα πριν 40 ημερες στην εγκυμοσυνη ετρωγα σαν βόδι με αποτελεσμα να παρω 21 κιλα! Εχασα τα 10 της γέννας και εχω αλλα 10 ωραιότατα κιλα! 

Αρχικο βαρος πριν την εγκυμοσυνη 59, υψος 1,64 τωρα ειμαι 69 κιλα και θελω να φτασω το αρχικό μου βαρος προ εγκυμοσυνης για να μπω Στα ρουχα μου δεν ειναι κ εποχες να ψωνίζουμε νεα γκαρνταρόμπα.

κανετε συγκεκριμενη διαιτα? εγω για την ωρα δεν προσεχω ιδιαίτερα απλα εχω μικρύνει μεριδες και δεν τρωω αργα το βραδυ, δεν πινω αναψυκτικά αλκοολ κλπ διοτι θηλαζω...πως θα τα χασω αυτα τα 10 κιλα???

καλως ηρθες!!να σου ζησει το μωρακι σου!!

 

αχ αυτές οι εγκυμοσύνες!!εγω εβαλα 13 , εχασα τα 11 και κολλησα στα 2+1 ακομη που θελω


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...