Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

On 17/2/2017 at 1:36 ΜΜ, Pinelopilar είπε:

Καλημέρα!Τώρα που το σκέφτομαι, η Κατερίνα φταίει που εγκυμονώ! Όλο μωρά μας ανέβαζε και τα χάζευα και ......τσουπ!Θα πάω σήμερα σε διαιτολόγο, τη Δευτέρα θα σας γράψω περίπου τι μου είπε!

Καλό Σαββατοκύριακο!

χαχαχα βρε Πηνελόπη μου!!!!!

On 17/2/2017 at 6:56 ΜΜ, Ioio είπε:

Κορίτσια, πλάκα πλάκα από αύριο μετράω καθυστέρηση, βρε λες;;;

αχαχαχχα, λες!!!!!!!!!!!!!!???????????

On 18/2/2017 at 9:46 ΠΜ, evi155 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Ειμαι γραμμένη καιρό στο θέμα αλλά τώρα αποφάσισα να γίνω ενεργή! Έχω μια κόρη 8 χρονών, εγώ είμαι 48 χρονών, έχω ύψος 1,64 και από 56-57 που ήμουν έχω γινει 68-69 :-( . Δεν φταίει η εγκυμοσύνη σε αυτό αλλά το φαί και η μειωμένη γενικά δραστηριότητα. Αποφάσισα να θέσω στόχο για φέτος να φτάσω ξανά τα 59 κιλά που ήμουν ένα χρόνο μετά την απόκτηση της κόρης μας. 

Από το περασμένο Σάββατο κατάφερα να πάω από τα 68,9 στα 68,1 κιλά. Ελπίζω να τα καταφέρω γιατί και σε διαιτολόγο που πήγα δύο φορές, χάνω μερικά κιλά  και μέσα σε ένα χρόνο τα ξαναπαίρνω :-( 

 

Θα με βάλετε και μένα στη λίστα σας? Ζήλεψα!

μετα χαράς να μπεις στη λίστα μας!!!

καλώς  μας  ήρθες,

επιτέλους ήρθε μία κουκλίτσα της γενιάς μου!!!!!χαχαχαχα

καλέ έχεις πολύ λίγα κιλά παραπάνω, κια μπράβο που έχασες με το καλημέρα 800 γρ!!!! αν είσαι συνεπής θα τα χάσεις γρήγορα!!!

13 hours ago, mkcm είπε:

Ρε σεις. Με το ρολόι στο χέρι κατουραω, παρόλα αυτά θέλω άλλα 2!!!!!!! Ο άντρας μου ούτε να το ακούσει!!! Οικονομικά μας παίρνει άνετα. Αλλά η ανασφάλεια πάντα υπάρχει. Δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει. Βασικά στην παρούσα φάση νομίζω ότι τον απασχολεί περισσότερο το να μην τα φτύσω εγώ. Είμαι από τις 6 στο πόδι να ετοιμαστώ για δουλειά. 6.30 ξυπνάνε τα τερατακια. Τα ετοιμάζουμε φευγουμε. Κατά τις 2.30-3 φεύγω απο τη δουλειά και αναλαμβανω συγκομιδή παιδιών κι όλα τα παρελκόμενα μέχρι να τα κοιμίσω το βράδυ. Μετά πλακονομαστε με το σύζυγο ( που συνήθως γυρίζει κατά τις 7, πολλές φορές και πολύ αργότερα) με δουλιτσες- καθάρισμα μπάνιων, μαγείρεμα, συμμάζεμα, άπλωμα, μαζεμένα ρούχων (εννοείται για τα άλλα και για το σίδερο έχω γυναίκα) και μετά κάνω μπάνιο και δουλεύω πάλι - διαβάζω και γράφω για το διδακτορικό μέχρι τη 1-2. Είναι πολύ ζόρι η όλη φάση, αλλά προσωπικά νιώθω ότι χωράνε άλλα 2 παιδιά. Μπορεί απλά να είμαι τρελη!!!! Χαχαχαχαχα.

να τώρα που έμαθα ότι η Πηνελόπη είναι έγκυος κάτι σκιρτισε μέσα μου.....

είσαι Θεά κοριτσάρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γλυκιές καλημέρες κόρες μου!!!!!!!!!!!

 

images?q=tbn:ANd9GcSGo8HNdXt0yJljCoTc0vy


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

On 19/2/2017 at 0:47 ΜΜ, Ioio είπε:

Δεν έχεις άδικο!  Πώς είναι η ζωή με δύο μωράκια; 

έκανα τεστάκι και ήταν αρνητικό.  Μέχρι να έρθει η περίοδος βέβαια θα το έχω στο πίσω μέρος του μυαλού μου. 

Ioio δε λέω ότι κάτι συμβαίνει, αλλά μην ξεχνάς τη δική μου περίπτωση που είχα κάνει 4 τεστ πριν και έβγαιναν αρνητικά!Και το 5ο βγήκε θετικό!Καμιά φορά από ό,τι διάβασα αργεί πολύ η εμφύτευση και αργεί να δείξει το τεστ!Πιστεύω σε αυτά μεγάλο ρόλο παίζει το ένστικτο!:cool:

Mkcm! Εμπρός στο δρόμο που χάραξα!!! Πιστεύω όσα παιδάκια κι αν έχεις, ποτέ δεν το μετανιώνεις!

Κατερίνα, Gmnth03,Ioio,Mkcm, Iouliana, ευχαριστώ πολύ για τη στήριξη και τις ευχές!Πιστεύω πολύ στη θετική ενέργεια!!!

Εvi155 καλώς όρισες στην παρέα μας!Είτε αδυνατίσεις, είτε όχι, είναι μια παρέα που μόνο όρεξη και καλή παρέα έχει να προσφέρει!

Φιλάκια σε όλες!

  • Μου αρέσει 3

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pinelopilar είπε:

Ioio δε λέω ότι κάτι συμβαίνει, αλλά μην ξεχνάς τη δική μου περίπτωση που είχα κάνει 4 τεστ πριν και έβγαιναν αρνητικά!Και το 5ο βγήκε θετικό!Καμιά φορά από ό,τι διάβασα αργεί πολύ η εμφύτευση και αργεί να δείξει το τεστ!Πιστεύω σε αυτά μεγάλο ρόλο παίζει το ένστικτο!:cool:

Mkcm! Εμπρός στο δρόμο που χάραξα!!! Πιστεύω όσα παιδάκια κι αν έχεις, ποτέ δεν το μετανιώνεις!

Κατερίνα, Gmnth03,Ioio,Mkcm, Iouliana, ευχαριστώ πολύ για τη στήριξη και τις ευχές!Πιστεύω πολύ στη θετική ενέργεια!!!

Εvi155 καλώς όρισες στην παρέα μας!Είτε αδυνατίσεις, είτε όχι, είναι μια παρέα που μόνο όρεξη και καλή παρέα έχει να προσφέρει!

Φιλάκια σε όλες!

Το τέσσερα αρνητικά!!!! Ουάου!  

Το ένστικτο μου λέει ότι είναι λόγω θηλασμού η καθυστέρηση.  Έχω μία αμφιβολία....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 hours ago, Ioio είπε:

Το τέσσερα αρνητικά!!!! Ουάου!  

Το ένστικτο μου λέει ότι είναι λόγω θηλασμού η καθυστέρηση.  Έχω μία αμφιβολία....

Τελικά το ένστικτο ήταν αλάνθαστο :) Παραμένω στις θηλάζουσες :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ioio είπε:

Τελικά το ένστικτο ήταν αλάνθαστο :) Παραμένω στις θηλάζουσες :)

το θεμα ειναι τι κανεις απο δω και περα , θα το ξανα επιδιωξετε ή θα το αφησετε για πιο μετα, το εχετε συζητησει? δεν εχει στρωσει και εσενα ο κυκλος σου ?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gmnth03 είπε:

το θεμα ειναι τι κανεις απο δω και περα , θα το ξανα επιδιωξετε ή θα το αφησετε για πιο μετα, το εχετε συζητησει? δεν εχει στρωσει και εσενα ο κυκλος σου ?

Σίγουρα θα το αφήσουμε για πιο μετά, το πόσο δεν έχουμε καταλήξει ακόμα.  

Ο κύκλος κάνει ακόμα τα δικά του. Θα στρώσει που θα πάει. :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα !!

και ο δικος μου τα ιδια , ο ενας κυκλος στις 35 και ο αλλος στις 25 . αυτο το μηνα ωορρηξια πρεπει να ειχα στις 18 μερες περιπου. αρα παλι μεγαλος θα ειναι

μπααα:-P η κατερινα δεν βλεπω να σε αφηνει για πολυ καιρο ετσι , χωρις κοιλιτσα !!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!

 

Ιοιο την επομενη φορα κοριτσι!!

Εμενα μου ηρθε στους 3 μηνες και από τοτε σταθεροτατος στις 27 ημερες!!

 

Πηνελοπη περιμενουμε νεα σου!!

Κατερινακι δε θα ζυγιστω αυριο , η ζυγαρια τα φτυσε (λογικο), οποτε βαλε με στα ιδια!

 

Α εχουμε και 1,5 δοντι πλεον!!αρχισαμε και τις στερεες!

  • Μου αρέσει 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, iouliana είπε:

Καλημέρα!!

 

Ιοιο την επομενη φορα κοριτσι!!

Εμενα μου ηρθε στους 3 μηνες και από τοτε σταθεροτατος στις 27 ημερες!!

 

Πηνελοπη περιμενουμε νεα σου!!

Κατερινακι δε θα ζυγιστω αυριο , η ζυγαρια τα φτυσε (λογικο), οποτε βαλε με στα ιδια!

 

Α εχουμε και 1,5 δοντι πλεον!!αρχισαμε και τις στερεες!

αχ αυτό τ ο    1,5 δοντάκιιιιιιιιιι,       έλιωσααααααααα !!!!!!!!!

ψάχνω αμέσως για φωτο (οκ για το πινακάκι Iouliana μου)

troktiko5505.jpg

  • Μου αρέσει 1

1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ioio είπε:

Καλημέρα, κορίτσια! 

Κατερίνα μου, σταθερά 61,5 :)

τέλεια είναι και τα σταθερά!!!

καλημέρα κόρες, δώστε νουμεράκια να φτιάξω αργότερα το πινακάκι μας. Evi155 τι να σε βάλω? τα κιλά που έδωσες προχθές?

48-49-1--3-thumb-large.jpg

 


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...