Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

4 hours ago, Pinelopilar είπε:

Να'μαι κι εγώ!Έχω λείψει λίγο από την ομάδα, γιατί έχω αυτές τις άτιμες τις ανακατοσούρες της εγκυμοσύνης και έχω ταλαιπωρηθεί κάμποσο! Δεν ακολουθώ δυστυχώς τη δίαιτα που μου έχει δώσει η διαιτολόγος γιατί δε μπορώ να φάω ούτε φρούτα ούτε λαχανικά.....Εύχομαι να κρατήσει όσο πιο λίγο γίνεται αυτή η κατάσταση γιατί πραγματικά έχω κουραστεί.......!

Iouliana, καλά έκανες και ενοικίασες νοσοκομειακό θήλαστρο, το είχα κάνει κι εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη και με είχε εξυπηρετήσει και ξεκουράσει πάρα πολύ! 

Άντε κορίτσια, κάντε κουράγιο, χάστε κιλά!Έχετε να πάτε και Σκιάθο το καλοκαιράκι!!!!!Φιλάκια!

χαχαχαχαχαχα!!

 

υπομονή Πηνελοπη!!ποτε θα πας για αυχενικη??να αρχισουμε προβλεψεις?


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Γειά σας κορίτσια! Δυστυχως δεν γράφω επειδή έχω απογοητευτεί από τον εαυτό μου...Όχι μόνο δεν έχασα τίποτα αλλά έβαλα και μισό κιλό :-( 

Διαβάζω τα μηνύματά σας και είναι πολύ ενθαρρυντικά! Ελπίζω την επόμενη τετάρτη να έχω τουλάχιστον επανέλθει!!!Σας φιλώ!


sACYp2.png
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, evi155 είπε:

Γειά σας κορίτσια! Δυστυχως δεν γράφω επειδή έχω απογοητευτεί από τον εαυτό μου...Όχι μόνο δεν έχασα τίποτα αλλά έβαλα και μισό κιλό :-( 

Διαβάζω τα μηνύματά σας και είναι πολύ ενθαρρυντικά! Ελπίζω την επόμενη τετάρτη να έχω τουλάχιστον επανέλθει!!!Σας φιλώ!

καλημέρα κόρες!!!!

 

Evi155 δεν είναι τίποτα το μισό κιλάκι!!! Βάλε τα δυνατά σου να το χάσεις, να περάσουν οι μερούλες του Πάσχα κια μετά πάμε δυνατά για το καλοκαιράκι μας!!!

Άντε κόρες 20 μερούλες για το Πάσχα μας. Βάζουμε τα δυνατά μας, σφίγγουμε τα δόντια μας και βλέπουμε σαρβάιβορ!!! 

 


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, katerina71 είπε:

καλημέρα κόρες!!!!

 

Evi155 δεν είναι τίποτα το μισό κιλάκι!!! Βάλε τα δυνατά σου να το χάσεις, να περάσουν οι μερούλες του Πάσχα κια μετά πάμε δυνατά για το καλοκαιράκι μας!!!

Άντε κόρες 20 μερούλες για το Πάσχα μας. Βάζουμε τα δυνατά μας, σφίγγουμε τα δόντια μας και βλέπουμε σαρβάιβορ!!! 

 

εφτασε κιολας το Πασχα ε? και τιποτα δεν καναμε:confused::confused:


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, iouliana είπε:

εφτασε κιολας το Πασχα ε? και τιποτα δεν καναμε:confused::confused:

όλο και κάτι κάναμε, αλλά και για όσες έμειναν στα ίδια, είναι πάρα μα πάρα πολύ σημαντικό!!! Ειδικά για εσάς που θηλάζετε, αλλά και για εμάς τις μεγαλύτερες λιγουλάκι.

κόρες τι κάνουμε με το πινακάκι σήμερις? προτείνω να το αφήσουμε για τώρα και να το φτιάξουμε την άλλη εβδομάδα στις 5/4/17 και μετά το επόμενο να το φτιάξουμε μετά το Πάσχα. Τι λέτε?

α καιρό έχω να βάλω κανα μπεμπάκι

56380.jpg

 

  • Μου αρέσει 2

1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημέρα κόρες, καλό μήνα και καλή εβδομάδα να έχουμε!!!!

14 μερούλες για το Πάσχα μας, αν βάλουμε τα δυνατά μας, όλο και κάτι μπορεί να γίνει, ώστε να ξεσαλώσουμε λιγάαααακι την Κυριακή του Πάσχα. Άντε κόρες, σε 14 μέρες πολλά μπορούν να γίνουν!!

και μην ξεχνάτε,  την Τετάρτη 5/4/17 θα έχουμε το πινακάκι μας!!!

--------_u76kg388.jpg

Α και που είστε,  το καλοκαιράκι μας (1 Αυγούστου) σε 121 μέρες!!!!

 


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια! Καλημέρα, Κατερίνα! 

Τρέχω όλη μέρα πίσω από τη μπέμπα μου και δεν προλαβαίνω να σας γράψω.  Άσε που ό, τι έχω στα χέρια μου το θέλει!  Στο πινακάκι βάλε με 60,50! Πλησιάζω στο στόχο μου και πολύ χαίρομαι!  Από διατροφή, τις κάνω τις παρασπονδίες μου, αλλά περπατάω σχεδόν κάθε μέρα ένα δίωρο με το καρότσι! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


19 hours ago, iouliana είπε:

καλησπέρα|!!

κανω την παπια όπως καταλάβατε:mrgreen::mrgreen:

 

αχαχαχαχα....την δίαιτα της πάπιας κάνεις δηλαδή?

 

ξεκίνησες Iouliana μου την   νηστεία? πως πάει? προσοχή γιατί η νηστεία έχει πολλούς υδατάνθρακες και κάνει κατακράτηση όμως αν δεν ξεφύγεις θα έχεις καλά αποτελέσματα.

gmnth03 που είσαι κοριτσάρα?

  • Μου αρέσει 2

1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

12 ημέρες

 έως το Πάσχα!!!!!

(1,75εβδομάδες)

 

& 118 ημέρες για 1η Αυγούστου!!!!

Πίνακας  - από 22/3 έως 5/4

Αρχικό βάρος

Απώλεια έως τώρα

δεκαπενθημερη

απώλεια

 (από 22/3 έως 5/4)

Στόχος

Υπολοιπα

Κιλά για στόχο

 

nea-mama

65,0

-1,0

64,0

 

 

59,0

5,0

Evi155

68,9

-0,2

68,1

68,6

+0.5

58,0

10,6

Katerina71

92,0

-14,4

78,1

77,6

-0,5

64,0

13,6

 

Θηλάζουσες

gmnth03

74,0

-16,3

57,7

 

 

59,0

-

Ioio

70,0

-9,5

61,0

60,5

-0,5

60,0

0,5

Iouliana

68,0

-11,8

56,2

56,2

0,0

53,0

3,2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Εγκυούλες:

Ζαχαρωτό

65,5

-

70,0

-

-

80,0

 

Pinelopilar

75,0

-

74,0

-

-

-

 

έφτασαν το στόχο:

 

Liana

90,1

-25,0

65,0

-

-

65,0

 

mkcm

68,0

-18,0

50,0

-

-

50,0

 

 

  • Μου αρέσει 1

1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

On 22/3/2017 at 3:21 ΜΜ, iouliana είπε:

 

καλησπερα κοριτσια , στα ιδια εγω, αλλα δεν πειραζει κατερινα μη το φτιαχνεις τωρα, την αλλη βδομαδα. το σαββατο θα ζυγιστω παλι .

τη διαιτα τη συνεχιζω το ιδιο κ τη γυμναστικη. αλλα παει πολυυυ αργα !ψυχολογικα εγω μια στα πανω μου κ μια στα κατω μου! δε το περιμενα πραγματικα οτι θα αργουσα τοσο πολυ να τα χασω! τι να κανουμε υπομονη !!

μπραβο ομως σε σας κοριτσια τελεια τα πατε !!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...