Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

On 17/4/2017 at 8:51 ΠΜ, iouliana είπε:

Χρονια πολλα κορίτσια!! Χριστος Ανεστη!!

 

 

υ.γ και ομως βρηκα το θαρρος και το θρασος μετα από εχθες να μπω στο θεμα:ph34r::ph34r:

αχαχαχαχααααααααα

εγώ μέχρι χθες δεν είχα το θάρρος να ανέβω ζυγαριά, σήμερα ανέβηκα και είδα μισό κιλάκι πάνω μόνο ευτυχώς Παναγία μου!!!

 

 

κόρες χρόνια καλά - Χριστός Ανέστη!!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ. την ερχόμενη Τετάρτη στις 26/4/17 θα φτιάξω πινακάκι, να είστε ετοιμοπόλεμες, μας περιμένει η μεγάλη μάχη για το καλοκαιράκι μας!!!

 

xara+mou.jpg

new_baby_2154044b.jpg

  • Μου αρέσει 1

1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, katerina71 είπε:

αχαχαχαχααααααααα

εγώ μέχρι χθες δεν είχα το θάρρος να ανέβω ζυγαριά, σήμερα ανέβηκα και είδα μισό κιλάκι πάνω μόνο ευτυχώς Παναγία μου!!!

 

 

κόρες χρόνια καλά - Χριστός Ανέστη!!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ. την ερχόμενη Τετάρτη στις 26/4/17 θα φτιάξω πινακάκι, να είστε ετοιμοπόλεμες, μας περιμένει η μεγάλη μάχη για το καλοκαιράκι μας!!!

 

xara+mou.jpg

new_baby_2154044b.jpg

φτιαξε κατερινακι!τερμα τα ψεμματα!

  • Μου αρέσει 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Έχει τέσσερις μήνες που γέννησα και ψάχνω τρόπο να χάσω τα περιττά κιλά της εγκυμοσύνης. Ξεκίνησα ήδη περπάτημα μισή ώρα την ημέρα, άλλα δεν ξέρω αν είναι αρκετό. Γνωρίζεται κάποια δίαιτα? Το θέμα είναι ότι θηλάζω και δε θέλω να έχει επιπτώσεις στο μωρό.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων:)

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια,

Χριστος Ανεστη.... κοριτσια ανεβηκα στην ζυγαρια μετα το Πασχα και πηρα ~1,5 κιλο. Παλι απο την αρχη οσα ειχα χασει τα πηρα.

Αρα δεν πειραζει παμε παλι γερα.

Αγωνιστικους χαιτερισμους. :P

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 23/4/2017 at 7:56 ΜΜ, Μάμαμιαου είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Έχει τέσσερις μήνες που γέννησα και ψάχνω τρόπο να χάσω τα περιττά κιλά της εγκυμοσύνης. Ξεκίνησα ήδη περπάτημα μισή ώρα την ημέρα, άλλα δεν ξέρω αν είναι αρκετό. Γνωρίζεται κάποια δίαιτα? Το θέμα είναι ότι θηλάζω και δε θέλω να έχει επιπτώσεις στο μωρό.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων:)

καλημέρα, καλώστην!!!

να σου ζήσει το μωράκι!!!

δεν ξέρω να σου πω κάποια δίαιτα αλλά η μισή ώρα περπάτημα την ημέρα είναι σούπερ!!!!!!

έχεις πολλά κιλά παραπάνω?

23 ώρες πρίν, nea_mama είπε:

Καλημερα κοριτσια,

Χριστος Ανεστη.... κοριτσια ανεβηκα στην ζυγαρια μετα το Πασχα και πηρα ~1,5 κιλο. Παλι απο την αρχη οσα ειχα χασει τα πηρα.

Αρα δεν πειραζει παμε παλι γερα.

Αγωνιστικους χαιτερισμους. :P

 

εννοείται δεν πειράζει!!!!

πάμε δυνατά δυναμικά για το καλοκαιράκι μας!!!!

η μητέρα των μαχών αρχίζει!!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθατε κορίτσια!!

 

μαμαμιαου δυστυχως  το περπατημα από μονο του δεν κανει τιποτα αν δεν περιορισεις τις θερμιδες ,,,γραψε μας ποσα θελεις να χασεις κτλ. Εγω γεννησα πριν από 8 μηνες, εβαλα 13 κιλα και εχασα αμεσως τα 10 , στη συνεχεια ακομα 2 και εχω 1 από την εγκυμοσυνη και ακομα 2 που θελω για να είναι το ιδανικο για μενα. Θηλαζα αποκλειστικα και τωρα τρωμε στερεες και αντλω πλεον.

 

Αποφασισα παντως να παω σε διαιτολογο.  Θελω να ξεφορτωθώ και αυτά τα 2 που <κουβαλω> τα τελευταια χρονια και μονη μου δεν το τηρω καλα.Β αρεθηκα και αυτό το κανω <διαιτα> συνεχεια χωρις να κανω. Θα παω Τριτη και θα σας πω τι μου ειπε.

  • Μου αρέσει 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και Χρόνια Πολλά!

Εγώ δυστυχώς το τσίμπησα το μισό κιλάκι, 69,5 έγραφε η ζυγαριά σήμερα...Τα τσουρέκια και τα κουλούρια εδώ πληρώνονται :-(

Αλλά, ας μην απογοητευόμαστε, γιατί όπως λέει η Κατερίνα : " τώρα αρχίζει η μητέρα των μαχών"!!!

  • Μου αρέσει 1

sACYp2.png
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, iouliana είπε:

Καλως ηρθατε κορίτσια!!

 

μαμαμιαου δυστυχως  το περπατημα από μονο του δεν κανει τιποτα αν δεν περιορισεις τις θερμιδες ,,,γραψε μας ποσα θελεις να χασεις κτλ. Εγω γεννησα πριν από 8 μηνες, εβαλα 13 κιλα και εχασα αμεσως τα 10 , στη συνεχεια ακομα 2 και εχω 1 από την εγκυμοσυνη και ακομα 2 που θελω για να είναι το ιδανικο για μενα. Θηλαζα αποκλειστικα και τωρα τρωμε στερεες και αντλω πλεον.

 

Αποφασισα παντως να παω σε διαιτολογο.  Θελω να ξεφορτωθώ και αυτά τα 2 που <κουβαλω> τα τελευταια χρονια και μονη μου δεν το τηρω καλα.Β αρεθηκα και αυτό το κανω <διαιτα> συνεχεια χωρις να κανω. Θα παω Τριτη και θα σας πω τι μου ειπε.

δηλαδή σε λίγο θα σταματήζεις να θηλάζεις ε?

με τη διατροφολόγο θα έχεις συμβουλές για μια ζωή!!! πολύ καλή η ιδέα σου να πας!! να μας πεις οπωσδήποτε!

πρίν από 38 λεπτά , evi155 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και Χρόνια Πολλά!

Εγώ δυστυχώς το τσίμπησα το μισό κιλάκι, 69,5 έγραφε η ζυγαριά σήμερα...Τα τσουρέκια και τα κουλούρια εδώ πληρώνονται :-(

Αλλά, ας μην απογοητευόμαστε, γιατί όπως λέει η Κατερίνα : " τώρα αρχίζει η μητέρα των μαχών"!!!

έτσι!!!!

εννοείται και δεν απογοητευόμαστε, το φχαριστηθήκαμε περάσαμε ωραία, πήραμε δυνάμεις και πάμε αφετηρία και ξεκινάμε δυναμικά, δυνατά και με στόχο και όραμα το .... μπικινάκι μας!!!! (νομίζω 98 μερούλες θέλουμε ακόμη για 1η Αυγούστου).

B3-A3-Different-bikini-wax-styles.jpg?wiimages?q=tbn:ANd9GcQ88hRjN9CZO3Nk1mOX3aL

ή και ολόσωμο, δεν μας χαλάει, τι λέτε? έτοιμες για την Μητέρα των Μαχών?

oikonomakou.jpg


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, katerina71 είπε:

δηλαδή σε λίγο θα σταματήζεις να θηλάζεις ε?

με τη διατροφολόγο θα έχεις συμβουλές για μια ζωή!!! πολύ καλή η ιδέα σου να πας!! να μας πεις οπωσδήποτε!

έτσι!!!!

εννοείται και δεν απογοητευόμαστε, το φχαριστηθήκαμε περάσαμε ωραία, πήραμε δυνάμεις και πάμε αφετηρία και ξεκινάμε δυναμικά, δυνατά και με στόχο και όραμα το .... μπικινάκι μας!!!! (νομίζω 98 μερούλες θέλουμε ακόμη για 1η Αυγούστου).

B3-A3-Different-bikini-wax-styles.jpg?wiimages?q=tbn:ANd9GcQ88hRjN9CZO3Nk1mOX3aL

ή και ολόσωμο, δεν μας χαλάει, τι λέτε? έτοιμες για την Μητέρα των Μαχών?

oikonomakou.jpg

ναι θα συνεχισω για 1-1,5 μηνα ακομη μεχρι να γινει ο μικρος περιπου 10 μηνων.

Βασικα και τωρα μια χαρα είμαι (56,5 και 1,73 cm) αλλα θα μου ανεβασει την ψυχολογια η επιστροφή στα <παλια>!

  • Μου αρέσει 1

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 22/3/2017 at 3:21 ΜΜ, iouliana είπε:

 

καλησπερα κοριτσια ! :-Pχρονια πολλα , χριστος ανεστη, να χαιρεστε τις οικογενειες σας !! καλως ηρθαν και τα νεα μελη !

δεν εχω δυστυχως χρονο να μπαινω, θα το παλεψω ομως ! διατηρω τη διαιτα , κ τη γυμναστικη, τα χαλασα το πασχα , ξεκινησα αμεσως τη διαιτα , κ ετσι εχασα οτι πηρα . φουλ για το καλοκαιρι τωρα!!!

ιουλιανα θηλαζεις ακομα? πως τα πατε με τον μικρο? το βγαζεις το γαλα με θηλαστρο ? κατερινακι τι ξεσηκωτικες  φωτογραφιες ειναι αυτες ?? εγω αφηστε εχω γαμο τελος ιουνιου, κ δυστυχως ακομα δε θα χωραω στα φορεματα, γιατι αποκλειεται να εχω χασει 7 κιλα μεχρι τοτε ! :mad:

πινακακι ποτε θα φτιαξετε?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, gmnth03 είπε:

καλησπερα κοριτσια ! :-Pχρονια πολλα , χριστος ανεστη, να χαιρεστε τις οικογενειες σας !! καλως ηρθαν και τα νεα μελη !

δεν εχω δυστυχως χρονο να μπαινω, θα το παλεψω ομως ! διατηρω τη διαιτα , κ τη γυμναστικη, τα χαλασα το πασχα , ξεκινησα αμεσως τη διαιτα , κ ετσι εχασα οτι πηρα . φουλ για το καλοκαιρι τωρα!!!

ιουλιανα θηλαζεις ακομα? πως τα πατε με τον μικρο? το βγαζεις το γαλα με θηλαστρο ? κατερινακι τι ξεσηκωτικες  φωτογραφιες ειναι αυτες ?? εγω αφηστε εχω γαμο τελος ιουνιου, κ δυστυχως ακομα δε θα χωραω στα φορεματα, γιατι αποκλειεται να εχω χασει 7 κιλα μεχρι τοτε ! :mad:

πινακακι ποτε θα φτιαξετε?

γεια σου gmnth!!

Ναι κανω 5 αντλήσεις την ημερα και του δινω μονο δικο μου. .  Αλλα θα σταματήσω σε 1-1,5 μηνα. Τρωει πολύ καλα τις στερεεςΟ μικρος από τοτε που πινει αντλημενο κοιμαται πολύ καλυτερα τα βραδια οποτε ξεκουραστηκα λιγο. Ξυπναει μονο μια φορα σε 12ωρο. Είναι ησυχος, πιο ησυχος πο την κορη αλλα πιο αγκαλίτσας!! Βασικα τον εχω ολη την ημερα στο χαλι και παιζει μονος του η με τη μικρη. Ψιλομπουσουλαει κιολας (κυριως σερνεται)!!Εσεις πως τα πατε?

  • Μου αρέσει 2

 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κόρες, καλό μήνα καλή εβδομάδα.

αφήστε τα χάλια μαύρα, δεν έχω καταφέρει ακόμη τίποτις, περιμένω εδω και πολλές μέρες να αδιαθετήσω και δεν μπορώ να πάρω τα πάνω μου.

ελπίζω εσείς να τα πάτε καλύτερα.

φιλάκια πολλά

  • Μου αρέσει 1

1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλο μηνα !!! κ εγω κατερινα ακομα παιδευομαι!!

On 27/4/2017 at 10:06 ΜΜ, iouliana είπε:

γεια σου gmnth!!

Ναι κανω 5 αντλήσεις την ημερα και του δινω μονο δικο μου. .  Αλλα θα σταματήσω σε 1-1,5 μηνα. Τρωει πολύ καλα τις στερεεςΟ μικρος από τοτε που πινει αντλημενο κοιμαται πολύ καλυτερα τα βραδια οποτε ξεκουραστηκα λιγο. Ξυπναει μονο μια φορα σε 12ωρο. Είναι ησυχος, πιο ησυχος πο την κορη αλλα πιο αγκαλίτσας!! Βασικα τον εχω ολη την ημερα στο χαλι και παιζει μονος του η με τη μικρη. Ψιλομπουσουλαει κιολας (κυριως σερνεται)!!Εσεις πως τα πατε?

σε θαυμαζω, αφου αντεχεις να βγαζεις με το θηλαστρο ! δεν το ηθελα με τιποτα, καταθλιψη με επιανε οταν το χρησιμοποιουσα !!

εμεις καλα τα παμε, δεν περπαταει ακομα μονη της. φοβαται πολυ,  πηγαινοερχεται βεβαια εδω κ 5 μηνες στα επιπλα κ οταν τη κραταμε, αλλα φοβαται να αφησει το χερι, μια δυο φορες ειχε κανει δυο βηματακια αλλα απο τοτε τιποτα αλλο. ο παιδιατρος τη βλεπει ετοιμη, μου ειπε απο τωρα μεχρι κ δυο μηνες της δινει περιθωριο, εγω λεω βαλε μεχρι τα χριστουγεννα :))) κ φυσικα γκρινιαζει αρκετα, γιατι μπουσουλαει κ δεν μας προλαβαινει, μας κυνηγαει απο πισω, κ θελει ολο αγκαλιες. την εχουν μαθει κ τα αγορια , με παρεα κ παιχνιδια, τα πρωινα που ειναι σχολειο , ψαχνει να τα βρει !   με αγχωνει λιγο το θεμα της δουλειας, θα κλαιει? θα ακουω το πελατη ,? θα ειναι ησυχη ? αστα να πανε. ευτυχως δε ξυπναει πρωι. συνηθως μετα τις 10.30 .  αρα η δυσκολια θα ειναι κανα δυο τρεις ωρες !  θα τη μπουκωνω με κανα κουλουρι αν αρχιζει τη μουρμουρα :)))

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 27/4/2017 at 7:30 ΜΜ, gmnth03 είπε:

............ κατερινακι τι ξεσηκωτικες  φωτογραφιες ειναι αυτες ?? εγω αφηστε εχω γαμο τελος ιουνιου, κ δυστυχως ακομα δε θα χωραω στα φορεματα, γιατι αποκλειεται να εχω χασει 7 κιλα μεχρι τοτε ! :mad:

πινακακι ποτε θα φτιαξετε?

καλημέρα κόρες,

gmnth03, μόνο 7 κιλάκια έχεις ακόμη κοριτσάρα!!!.

ίσως να μην τα έχεις χάσει έως τέλος ιούνη, ( όλο και κάτι θα χάσεις και θα είναι μόνο κέρδος), αλλά θα τα χάσεις σύντομα!!!

πινακάκι αν θέλετε δώστε νουμεράκια να φτιάξω.

άντε κόρες να μπούμε σιγά σιγά σε δυναμική φάση δίαιτας!!! έρχεται το τριημεράκι του Αγίου Πνεύματος!!!

summer_h_497_355.jpg

  • Μου αρέσει 1

1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...