Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια καλημερα! Έκανα πριν λίγο τεστ και είναι θετικό! Το ανέβασα στο προφίλ!Νομίζω πως είναι λίγο πιο έντονο από χθες.Την Παρασκευή έχω την χοριακη και ελπίζω να πάνε όλα καλά!Φοβάμαι να χαρώ,ακόμα είναι πολύ νωρίς,όμως βλέπω ότι εφόσον έγινε εμφύτευση,είναι κατι θετικό!Φιλιά σε όλες❤️

      Ω ναι το βλεπω κΙ εγω! Συγχαρητηρι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!♥️♥️

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Και εγω κοριτσια μια μπαινω στη μια σελιδα μια στην αλλη. Εγω λεω να αφησουμε ενα μηνυμα στο ''κανεις για διαιτα'' που να παραπεμπει στο καφε. Θα χασουμε τον μπουσουλα.

Κι εγώ προτιμώ εδώ βασικά!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!

ΚΑΛΕ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΕΤΣΙ ΟΛΟΙ ΜΕ ΕΝΑ ΚΟΙΝΟ ΣΤΟΧΟ!!

ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

ΕΤΩΝ 36

ΚΙΛΑ ΠΡΟ ΓΕΝΝΑΣ : 58

ΚΙΛΑ ΜΕΤΑ ΓΕΝΝΑΣ : 75 (ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ 8 ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ, ΣΥΝΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ 25 ΟΛΟΚΛΗΡΑ)

ΚΙΛΑ TΩΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΜΟΧΘΟ : 72

ΜΕΧΡΙ ΤΑ 58 ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ 14!!!!

ΥΨΟΣ : 1.63

ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ!!!


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

maestria υψος δεν θα δωσεις?

επισης, που βρισκετε ολες αυτες τις φωτογραφιες διπλα στα ονοματα σας???

Πινακας ελεγχου, Επεξεργασια Avatar, υπογραφης και γενικα επιλογων

Ρυθμιστε τα.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ποιο είναι το άλλο????

πείτε και σε εμένα ! :D

τέλειος ο ύμνος... δεν το ήξερα!

Καλωστα νεα γοργονακια μας. Το αλλο θεμα ηταν στο φορουμ και λεγοταν <Κανείς για δίαιτα???>

Αφου περασαμε τις εξετασεις του Δημοτικου τωρα παμε για Γυμνασιο. Στο Λυκειο θα ειμαστε καλονες.

Εχουμε και εμβλημα. Καλε, που ειναι η γοργονα??? Θα τη φερει καμια ή θα την αφησουμε για ενεχυρο στο φορουμ???


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Μεταφερω κι εδω την προταση για οσες επιθυμουν :

<<Να κανω μια προταση. Εχω εναν αριθμο κινητου τηλεφωνου που δεν το χρησιμοποιω συχνα.Θα το ανοιξω μονο για 7 ημερες.Το γραφω εδω και καθεμια που επιθυμει θα στειλει σε μηνυμα καποιο στοιχειο επικοινωνιας πχ τηλεφωνο ή mail ή τοπο κατοικιας κλπ. Ας βαλει και το διακριτικο αυξοντα αριθμο οπως μας εχει καταγραψει η Βικυ, και εγω αναλαμβανω να διατηρησω τα στοιχεια απορρητα και για χρηση μονο αν χρειαστει. Ελπιζω πλεον να υπαρχει εμπιστοσυνη μεταξυ μας.

Οποια συμφωνει καλως. Οποια δεν συμφωνει δεν πειραζει.

6986309148.>>


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βασικά το προτιμώ όπως είναι εδώ!!! :P

Λες να μπορώ να το αλλάξω στο πάρεντς;;

Και στα δυο εχει τις ιδιες παραμετρους για να κανεις τις ρυθμισεις που επιθυμεις.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μεταφερω κι εδω την προταση για οσες επιθυμουν :

<<Να κανω μια προταση. Εχω εναν αριθμο κινητου τηλεφωνου που δεν το χρησιμοποιω συχνα.Θα το ανοιξω μονο για 7 ημερες.Το γραφω εδω και καθεμια που επιθυμει θα στειλει σε μηνυμα καποιο στοιχειο επικοινωνιας πχ τηλεφωνο ή mail ή τοπο κατοικιας κλπ. Ας βαλει και το διακριτικο αυξοντα αριθμο οπως μας εχει καταγραψει η Βικυ, και εγω αναλαμβανω να διατηρησω τα στοιχεια απορρητα και για χρηση μονο αν χρειαστει. Ελπιζω πλεον να υπαρχει εμπιστοσυνη μεταξυ μας.

Οποια συμφωνει καλως. Οποια δεν συμφωνει δεν πειραζει.

6986309148.>>

Δεν νομιζω να χαθουμε αλλα αν συμφωνουν και άλλες κοπελες οκ. Εγω μπορω να δωσω το εμαιλ μου. Αν συγχρονιστουμε ΟΚ. Μπορει η Βικυ η εσυ να κρατατε καποια στοιχεια απο μας στελνοντας σας πμ. Ειναι και αυτο μια λυση για κοπελες που δεν θα θελουν να δημοσιοποιηθουν καποια στοιχεια τους.


Y9MXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Idea: να αναφερεται μια-μια εδω και να λεει αν επιθυμει να συνεχισουμε απο εδω η οπως ημασταν πριν μεχρι-αν μας κλειδωσουν.εμνα δεν μου κανει μεγαλη διαφορα-ο,τι θελει η πλειοψηφια.

στο θεμα μου τωρα: απο που βρισκουμε ωραιες φωτος και avatars????


bgx2ye5lc.png
Link to comment
Share on other sites

Hello! Καλοριζικο. Συγχαρητηρια νοικοκυρα Καλλιοπακι (πως φαινεσαι οτι εισαι κοριτσι απο ... σπιτι και για σπιτι.) Μπραβο που μας ανοιξες το γοργονοσπιτικο. Αντε, και με πολλες πολλες χαρες.

άντε και να 'βγουμε και στις παραλίες να λες!

Καλορίζικο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

είστε η πιο ευχάριστη γωνιά του parents!!!

σας δίνω και τα δικά μου στοιχεία:

ΖΩΗ76

ηλικία: 34

ύψος :1,60

Αρχικό βαρος: 67

τωρινό: 58,5

Επιθυμητό : Κανονικά πρέπει να είμαι γύρω στα 52, αλλά και στα 54 καλά είναι.....;))

καλώς ήρθες! αααχ τι καλά που ακούγονται τα κιλά σου! για εσένα πολλά, για εμένα άφθαστα!

να μαι και εγω...καταφερα να μπω...αντε καλο σεφτε...

καλώς ήρθες κι εσύ, κι επειδή έρχομαι από το άλλο μαγαζι, έχω να πω το εξής: ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΧΑΖΑ! ακους εκεί λέει να μην ασχολούμαστε μαζί της! θα 'θελες κορίτσι, αλλά δεν ξες που έμπλεξες! κάθε μέρα θα τα λέμε κι ότι μπορείς κάνε. κι αν δεν μπορείς τώρα, δεν πειράζει, κάνε μας παρέα απλώς. όταν έρθει ο καιρός του, θα μπορέσεις κι εσύ.

θέλετε και μία τροφαντή τσιπούρα στη γοργονοπαρέα σας;

είναι τέλειο το θέμα, δεν ήξερα ότι υπήρχε!!!!!

εντελώς απαραίτητο!

με γειά μας και με λιγότερα κιλά μας!

(θα ζυγιστώ λίαν συντόμως, έχοντας πάρει ένα υπογλώσσιο πριν, και θα ενημερώσω για να με φακελώσετε!) :D

φυσικά! κουράγιο για το ζύγισμα, όλες το περάσαμε αυτό!

Και εγω κοριτσια μια μπαινω στη μια σελιδα μια στην αλλη. Εγω λεω να αφησουμε ενα μηνυμα στο ''κανεις για διαιτα'' που να παραπεμπει στο καφε. Θα χασουμε τον μπουσουλα.

καλά λες, μπερδεway είναι έτσι..

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!

ΚΑΛΕ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΕΤΣΙ ΟΛΟΙ ΜΕ ΕΝΑ ΚΟΙΝΟ ΣΤΟΧΟ!!

ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

ΕΤΩΝ 36

ΚΙΛΑ ΠΡΟ ΓΕΝΝΑΣ : 58

ΚΙΛΑ ΜΕΤΑ ΓΕΝΝΑΣ : 75 (ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ 8 ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ, ΣΥΝΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ 25 ΟΛΟΚΛΗΡΑ)

ΚΙΛΑ TΩΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΜΟΧΘΟ : 72

ΜΕΧΡΙ ΤΑ 58 ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ 14!!!!

ΥΨΟΣ : 1.63

ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ!!!

καλή δύναμη!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...