Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , linaa είπε:

      Κορίτσι έκανες χοριακη ? 

      Τι να πω αφού το γράφει Κ μέσα στην σελίδα του gov . Μπορεί να ήταν καινούρια Κ να μην ήξερε 

      Όχι δεν έκανα γιατί σκέφτηκα να μείνω στον αρχικό προγραμματισμό που μου έδωσαν από το κέντρο. Είναι και περίεργοι αυτοί θα μου την έλεγαν αν έκανα του κεφαλιού μου. Τώρα αν θέλει 48ωρο σκέφτηκα πως μετά θα παω Κυριακή σε κάποια κλινική τύπου Ιασώ. Έκανα και δευτερο τεστακι predictor και βγήκε θετικό κ αυτό 🙏

      Ευχαριστω για τον ενδιαφέρον σου 💕

Cafe Αυγουστος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    6365

  • mikio

    5355

  • JimDin

    4874

  • honey

    4571

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • female

    female 6.365 δημοσιεύσεις

  • mikio

    mikio 5.355 δημοσιεύσεις

  • JimDin

    JimDin 4.874 δημοσιεύσεις

  • honey

    honey 4.571 δημοσιεύσεις

Posted Images

A, επιτέλους!

Ήρθα! Μου την έσπασε που χώρισαν το καφέ Αυγούστου-Σεπτεμβρίου...εγώ πειράζει να κάτσω εδώ;

Μικιό μου χρόνια πολλά με υγεία, αγάπη και γέλια :)

Τι νέα;

Link to comment
Share on other sites

εγω κοριτσια της φοραω libero τη νυχτα και το 3 ενω την ημερα παμπερς.

φορατε αλλα την ημερα και αλλα την νυχτα?

εμεις φοραμε λιμπερο 3 ολη μερα και νυχτα!

Μαρια, μηπως κατι ξερουν που δεν ξερουμε? χεχεχεχε

οντως πολυ ωραιο χρωμα το νεο καφε!

babyswimming,ε? τι καλα! ειναι το μονο που θα ηθελα να κανουμε και φυσικα δεν μπορουμε...

παρηγοριεμαι με τις βολτες μας στον καθαρο αερα!

μετα την μπουνια μας ανακαλυψαμε και το δαχτυλο μας!!!

της βαζω την πιπιλα, την φτυνει και βαζει το δαχτυλο! και με κοιταει με ενα υφος....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μου έφερε σήμερα ο Γιώργος πάνες από το lidl να τις δοκιμάσουμε!

Ο δικός μου έχει χεστεί ήδη 4 φορές από τις 7 το πρωί...δε συμφέρει λέμε!

Του έβαλα baby dry χθες βράδυ και λερώθηκε μέχρι την πλάτη, ενώ με τις new baby ήταν μια χαρά!

Οι lidl πάντως μια χαρά φαίνονται, ελπίζω να μην του κάνει ερεθισμό...θα σας ενημερώσω...

Link to comment
Share on other sites

για babyswimming το έψαξα και γω...το μόνο που αξίζει (από χώρους, καθαριότητα, δραστηριότητες) είναι το γοργόνες και μάγκες στη γλυφάδα αλλά 85 ευρώ το μήνα ρε φίλε! Δε λέει!

Link to comment
Share on other sites

μου έφερε σήμερα ο Γιώργος πάνες από το lidl να τις δοκιμάσουμε!

Ο δικός μου έχει χεστεί ήδη 4 φορές από τις 7 το πρωί...δε συμφέρει λέμε!

Του έβαλα baby dry χθες βράδυ και λερώθηκε μέχρι την πλάτη, ενώ με τις new baby ήταν μια χαρά!

Οι lidl πάντως μια χαρά φαίνονται, ελπίζω να μην του κάνει ερεθισμό...θα σας ενημερώσω...

Στην αρχη που λερωνοταν συχνα οταν τις δοκιμασα, προκαλεσαν ερεθισμο. αλλα μπορει να ηταν και κατι που εφαγα. τοτε κατουρουσαμε και τα καναμε συνεχεια οποτε δεν ξερω τι μπορει να συνεβηκε....

τωρα που εστρωσε σε προγραμμα θα τις ξαναδοκιμασω. και απο τις καρφουρ πηρα ενα πακετο που γινονται και στην Ελλαδα.

η αληθεια ειναι οτι ειναι ενα εξοδο και το σκεφτομαι...

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα!!! Τρελό γέλιο ρίχνω με την πάρτη μας! Άλλες γράφουν στο καφέ Αυγούστου, άλλες στου Σεπτέμβρη, άλλες στον Αύγουστο και Σεπτέμβρη μαζί!!! Κι έχω τρελαθεί να μπαίνω σε 3 καφέ! Πού θα καταλήξουμε τελικά ρε κορίτσια? Όχι τπτ άλλο αλλά με το μπέμπη να γκρινιάζει δεν έχω την πολυτέλεια να μπαίνω μια εδώ μια εκεί... Άτιμη κοινωνία!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχαχα!!! Τρελό γέλιο ρίχνω με την πάρτη μας! Άλλες γράφουν στο καφέ Αυγούστου, άλλες στου Σεπτέμβρη, άλλες στον Αύγουστο και Σεπτέμβρη μαζί!!! Κι έχω τρελαθεί να μπαίνω σε 3 καφέ! Πού θα καταλήξουμε τελικά ρε κορίτσια? Όχι τπτ άλλο αλλά με το μπέμπη να γκρινιάζει δεν έχω την πολυτέλεια να μπαίνω μια εδώ μια εκεί... Άτιμη κοινωνία!

Το Αυγούστου-Σεπτέμβρη που είναι;;;

Πρέπει να συντονιστούμε κυρίες μου! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν να σχολιάσω εγώ τις πάνες που τις έχουμε δοκιμάσει όοοολεεεςς???? Μα όλες???? Εκτός από τις μάρκες από δικά σας σούπερ που δεν έχουμε στην Κρήτη.

pampers δε συμφέρει όλη την ημέρα ειδικά αν χέζεται 10 φορές τη μέρα οι baby dry ότι πρέπει για τη νύχτα.

του λιντλ καλές αλλά...μυρίζουν απαίσια γιατί έχουν λέει φύλλα τσαγιού και με τα τσίσα κάνουν κακή μείξη!!

libero καλές αλλά κι αυτές δε συμφέρουν και τρελά...

nanny's λίγο νάυλον αλλά πολύ οικονομικές και πολύ απορροφητικές δεν έχουμε παρουσιάσει κανένα πρόβλημα 50 πάνες 8 ευρώ νομίζω??

euro shopper 56 πανες κοντά στο δεκάρικο ευρώ μια χαρά απορροφητικές και ποιότητα σχεδόν ίδια με τα πάμπερς παρακαλώ!

Καταλήγουμε στα γιουρο πάμπερς ή nannys και για τη νύχτα παμπερς...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, αποφασίστε που θα γράφουμε γιατί την έχω χάσει την μπάλα, εντάξει;!


871774e3aa.png

Τον κόσμο δεν τον κληρονομήσαμε από τους γονείς μας...

...Τον δανειζόμαστε από τα παιδιά μας!

Link to comment
Share on other sites

Για να μην πω και να μην σχολιάσω τι γραφτηκε και συγχυστω μεσημεριάτικα!!!!!!!!

Εμεις του Αυγουστου είτε θηλάζουμε είτε οχι ειμαστε εδω....ελεος δηλαδη!

ΟΣες απο του Σεπτεμβρη θελετε ειστε ευπροσδεκτες αλλά οχι και να μας τη λέτε και απο πανω...

Στο κάτω κατω εσεις ζητησατε να ενωσουμε τα καφέ οχι εμεις!

Ημαρτον δηλαδη!!!!!

Επεξεργάστηκαν by Anstef
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...