Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Τα νυχτοπουλια!!!


Recommended Posts

Ε ναι βρε κοριτσια υπαρχουμε κι εμεις που ειμαστε νυχτοπουλια!Σκεφτομαι μονο εγω υπαρχω εδω μεσα που μενω ως αργα;Υπαρχουν μανουλες,μελλουσες μανουλες η κοριτσια που προσπαθουν για μωρακι που να εχουν αυπνιες;Εγω ειμαι μια απ'αυτες και θελω λιγη παρεα.Θα μ'αρεσε να κανουμε λιγο κους κους μεχρι να νυσταξουμε....Ελατε να τα πουμε....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλως την!Να σου ζησει ο μπεμπης σου!Εγω τωρα περιμενω το πρωτο μου παιδακι και ειμαι ενθουσιασμενη αλλα και ανχομενη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια επιτέλους άνοιξε και ένα thread για όσες ξενυχτάμε. Εγώ βασικά είμαι ξύπνια λόγω της μικρής μου. Το πρώτο μου παιδάκι είναι και ανήκω στις μανούλες Ιανουαρίου 2015. Εσείς πως και ξύπνιες;


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Νοσηλευτρια ειμαι αλλα μεχρι στιγμης δεν μπορεσα να παρω την αδεια που τοσο θελω κι εχω αναγκη ουτε καν αναρρωτικη.Απο δευτερα θα το ψαξω κι αλλο.Enseignante φρεσκομανουλα εισαι εσυ!Να χαιρεσαι την κοπελαρα σου!Χαλαλι τα ξενυχτια!

Link to comment
Share on other sites

natalia stavroula Καλέ εσείς κοντεύετε να χρονίσετε κι ακόμα δεν το έχετε λύσει το θέμα του ύπνου; Με το καλό η βάφτιση σας κιόλας.

αγαπη πετρουδακι Κι εγώ αναγκάστηκα να σταματήσω να δουλεύω με τον ερχομό του παιδιού αλλά αξίζει η θυσία μου αυτή γιατί μεγαλώνω η ίδια το κοριτσάκι μου και όχι τρίτοι.


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Natalia stavroula ολα θα τα προλαβεις και θα ειναι τελεια!Και το ονομα αυτου;;;Δωσε ιδεες,στην αυχενικη μου ειπαν πιθανοτατα αγορι εχω...Εγω ξενυχταω απο καταραμενες αυπνιας ασε που μου εχει μεινει λογο δουλεια

Link to comment
Share on other sites

Αναστάσιος! Εγω βέβαια θα τον φωναζω ανάσταση αλλα ο αντρας μου Τάσο! Θα διχαστει το παιδί! Enseignante ξυπνάει κ εχει ορεξη για παιχνίδια! Παλι καλα δε δουλεύω οποτε τον μεγαλωνω εγώ. . Αλλα σιγα σιγα τωρα που μεγαλωσε πρέπει! Να παρω το πτυχίο μου πρώτα. . Ειμαι κ μικρη! αγαπη αν ηταν στο χέρι μου το όνομα Μάξιμο θα τον έβγαζα! αγορομανα κ εσυ!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μικρομανουλα εε;;Μαζι με το μωρακι σου θα μεγαλωσεις κι εσυ.Κι εγω πιο παλια ελεγα μεχρι τα 24 θελω να εχω παιδι αλλιως ηρθαν τα πραγματα ομως.Πολυ ωραιο ονομα!Αν και παιρνω γνωμες αποκλειεται να πεισω τον δικο μου να βαλουμε αλλο ονομα εκτος των γονιων του,ειτε εχουμε αγορι ειτε κοριτσι...Με το που μου ειπε ο γιατρος οτι ειναι μαλλον αγορι το πρωτο πραγμα που μου ηρθε στο μυαλο ηταν πως ερχεται ο Αγγελος μου ονομα και πραγμα!

Link to comment
Share on other sites

Ειδες πετυχα και την ηλικια σου!Ακομα τιποτα απο κινησεις...δεν ξερεις ποσο το περιμενω ομως!Δυστυχως 4 χρονια που προσπαθουσαμε για μωρακι ειχα 3 αποβολες οποτε τωρα ειμαι αρκετα επιφυλακτικη και ανχομενη τωρα.Γι'αυτο θελω να σταματησω και την δουλεια εχει πολλους κινδυνους εκει μεσα.Φαντασου ακομα δεν το εχουμε πει στους δικους μας...Θα τους κανουμε μεγααααλη εκπληξη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...