Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Τα νυχτοπουλια!!!


Recommended Posts

Αν μπορείς καλύτερα να σταματήσεις απο τώρα. . το πρωτο τριμηνο ειναι το πιο επικίνδυνο! Πέρασε! Θετικη σκεψη και προσπαθησε να απολασεις την περιοδο της εγκυμοσύνης! Φανταζομαι οταν θα τους το ανακοινώσετε!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Απο την πρωτη στιγμη που κρατησα το θετικο τεστ ενημερωσα την προισταμενη μου και την υπευθυνη νοσ.υπηρεσιας αλλα λογω ελαχιστου προσωπικου δεν γινοταν κατι μονο εαν η εγκυμοσυνη δεν εξελλισοταν καλα αιμοραγιες κλπ και θα επρεπε να νοσηλευτω.Δεν μου χρειαστηκε κατι τετοιο ευτυχως αλλα λογο του ιστορικου μου ο γιατρος μου ειπε να επιμενω και θα μου δωσει τα απαρραιτητα δικαιολογιτικα.Περασε το πιο επικινδυνο σταδιο πιστευω αλλα και παλι δεν μπορω να συνεχισω...αρρωστιες,βαρη και πολλα αλλα...

Link to comment
Share on other sites

Αντε να δουμε ποτε θα το καταλαβω εγω.Αν και νωρις εχω αρχισει να ψαχνω για καροτσι,ρουχαλακια και γενικως οτι μου χρειαστει.Τα επιπλα του δωματιου θα τα κανουμε σε επιπλοπιο οπως τα θελουμε...το καροτσι ομως με απασχολει πολυ,απ'οτι φαινεται μσω ιντερνετ θα παρουμε αλλα το φοβαμαι λιγακι

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ 23 είμαι :)

αγαπη πετρουδακι Για καρότσι θα σου έλεγα να μην πάρεις μέσω ίντερνετ γιατί πως θα το δεις και μόνη σου αν κλείνει εύκολα αν μπαίνει στο πορτ-παγκάζ κ.ο.κ. ;;Και να έχεις θετοκή σκέψη θα πάνε όλα σούπερ αυτή την φορά :)


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

natalia stavroula Πες μου ότι είσαι κι εσύ το '92 χι χι. Μπράβο που το μεγαλώνεις μόνη σου το παιδάκι σου κι εγώ γι'αυτό σταμάτησα να δουλεύω παρόλο που οι εποχές είναι δύσκολες οικονομικά. Αν επιτρέπεις θηλάζεις ακόμα ή όχι;;


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 4 months later...
Ολες ειναι πρωινοι τυποι φαινεται.Καλεεεε καμια να ξενυχταει δεν υπαρχει;Και χαρηκα οτι βρηκα παρεα στα ξενυχτια μου.

Καλησπέρα καλησπέρα εγώ είμαι στο ποδι κοιμίζω την μικρή και τώρα πάω για δεύτερο γύρο ύπνου αν τα λαταφερω :tongue: Εσύ γιατί ξύπνια 3 το πρωί ;;


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Τωρα ειδα το μηνυμα.Εκλεισα το πισι μετα αφου νομιζα οτι ολες κοιμουνται:tongue::tongue:

Τωρα που σε βρηκα θα τα λεμε ομως γτ κι εμεις παρολο που μεγαλωσε η μικρη ακομα ξενυχταμε συχνα πυκνα.Οποτε ακομα κι οταν κοιμαται εγω ξενυχταω απο συνηθεια:rolleyes: και επισης επειδη ειναι και οι μονες ωρες που αν κοιμαται αραζω μονη μου και κανω οτι θελω χωρις κοινο και συνοδεια:lol::lol::lol:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Τωρα ειδα το μηνυμα.Εκλεισα το πισι μετα αφου νομιζα οτι ολες κοιμουνται:tongue::tongue:

Τωρα που σε βρηκα θα τα λεμε ομως γτ κι εμεις παρολο που μεγαλωσε η μικρη ακομα ξενυχταμε συχνα πυκνα.Οποτε ακομα κι οταν κοιμαται εγω ξενυχταω απο συνηθεια:rolleyes: και επισης επειδη ειναι και οι μονες ωρες που αν κοιμαται αραζω μονη μου και κανω οτι θελω χωρις κοινο και συνοδεια:lol::lol::lol:

Κι εσύ κοριτσάκι έχεις ε να την χαίρεσαι ακόμα το παλεύετε με τον ύπνο ε;; Τέτοια να διαβάζω εμείς τώρα το παλεύουμε με τις στέρεες να τις συνηθίσει :|


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Κι εσύ κοριτσάκι έχεις ε να την χαίρεσαι ακόμα το παλεύετε με τον ύπνο ε;; Τέτοια να διαβάζω εμείς τώρα το παλεύουμε με τις στέρεες να τις συνηθίσει :|

Ευχαριστω!Κι εσυ τη μικρουλα σου!Μαλλον τα δοντια της ειναι.Εκει που λες οτι εστρωσε ο υπνος και χαλαρωνεις αρχιζουν τα δοντια:evil:

Εμεις στερεες νομιζω αρχισαμε στον 8ο.Συνιθησε σχετικα γρηγορα.Της αρεσε το ρυζαλευλο-βανιλια(κι εμενα:lol::lol: ) και κηνυγαγε το κουταλι με ανοιχτο το στομα.Ομως ποσοτητες μεγαλες δεν τρωει θα ελεγα.Ειμαστε και μινιον βλεπεις 2 κιλα γεννηθηκε .Τι τρωτε τωρα;Απο φρουτα εμεις ειχαμε ξεκινησει με πορτοκαλι.Το αντιθετο ακριβως απο οτι ακουω οτι δινουν.Μετα αχλαδι και μπανανα και μετα μηλο.

Τωρα τρωμε τα παντα μεγαλωσαμε:cool: Σημερα που εκανε εμβολιο μου ειπε ο γιατρος να της δινω κανονικα απο το δικο μου φαγητο επιτελους.Βαρεθηκα να βραζω μοσχαρι κολοκυθια πατατες και καροτα:rolleyes:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...