Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΧΑΪΔΕΥΤΙΚΌ ΟΝΟΜΑ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και ευχαριστώ.Δεν μου αρέσει το Βαγγέλης.Το Ευάγγελος είναι καλό άλλα ψάχνω για κάτι πιο μικρό και εύηχο.

εχω φιλο βαφτισμενο ευαγγελο κ το εκανε αγγελος μετα το σχολειο αλλα ειναι το καλλιτεχνικο του.σε καταλαβαινω,λενε τον μπαμπα μου ετσι,αλλα τα χουμε ξεκαθαρισει αυτα.καλυτερα να φωναζεις ευαγγελος,αν δεν εχεις αλλη επιλογη

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΏΜΗ ΣΑΣ.ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑ ΧΑΪΔΕΥΤΙΚΌ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΛΟΣ?

Ellie, εγω έχω συνάδελφο που το έχει κάνει έτσι όπως λες! Το μονο θεματάκι (που σιγά το πράγμα δηλαδη) είναι ότι όλοι νομίζουν ότι γιορτάζει 8 Νοεμβρίου ενώ το παιδί γιορτάζει 25 Μαρτίου! Πιστεύω πως είναι καθαρά δική σας επιλογη!


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

φίλοι μας φωνάζουν το γιό τους Ευάγγελο

και ενώ εμένα μου αρέσει πολύ και θα το έκανα κι εγώ....

οι περισσότεροι γνωστοί το διακωμωδούν άσχημα και νευριάζω

αλλά είμαι η μειοψηφία


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

Θα καταλήξω στο Άγγελος.Έχω ακούσει απίστευτα χαϊδευτικά για διάφορα ονόματα.Τουλάχιστον αυτό έχει την ρίζα του στο Ευάγγελος.Ξέρω και κοπέλα που την φωνάζουν Αγγελική ενώ έχει βαπτιστεί Ευαγγελία.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...