Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γεια σας και παλι!!!!

ΘΑ με βαρεθειτε στο τελος να με ακουτε.....

Λοιπον σημερα ολα καλα...ο αφαλος μαλλον εκλεισε η μυτη μας συνεχιζει να ρουθουνιζει αλλα ειναι και που συνηθισα βαζω λιγο ορο και βγαζω οτι βλεπω εξω ....και δεν ξερω ποσο βεβαια θα κρατησει αυτο....Ανυπομονω να παω στο γιατρο να την δει επιτελους μπας και μου πει καμια ιδεα και αυτος.....Σημερα ειχαμε και ρεσιταλ κλαματος απο τις 6 που τηνν καναμε μπανιο μεχρι τις 9!!!!κολικοι δεν ηταν...με πολυ νευρο εκλαιγε...κατι την ενοχλουσε σιγουρα αλλα και πουθενα δεν βολευοταν...τι να πω...εξαντληση μεγαλη...σπασαμε και την καραντινα....ελπιζω να μην ξυπνησει αρρωστη αυριο η Λυδια :?:?:?

Ελενιτσα ο θοδωρης σπιτι ητανε καλε....απλα σε αλλο οροφο...ειχαμε πανω στην κρεβατοκαμαρα την μικρη και αυτος επαιζε κατω στο σαλονι....ΑΥτο εννοουσα

ΜΑρακι ωραιο ονομα το Ιολη ξεχασα να ρωτησω την γνωμη του Κοσμα....Αυριο θα σου πω....ΑΝ και μου θυμιζει λιγο το νερο......:confused::confused:

Σοφακι τα τρομερα δυο τα ζουμε και εμεις σε ολο τους το μεγαλειο.....Απο το πρωι ειμαστε μεσα στην γκρινια λεμε μονο οχι σε οτιδηποτε και αν τον ρωτησουμε!!!!

του λες

θες να φαμε αγαπη μου?

και σου λεει οχι τωρα

ποτε θες να φαμε ?

τωρα......

Αντε βγαλε ακρη και αυτος ο διαλογος γινεται για τα παντα που θα του πουμε να κανει.....

Δεν ακουει τιποτα και κανεναν!!!

Αφου ναι δεν ξερουμε (κυριολεκτικα μιλαω ) τι σημαινει

Αυτα νομιζω ηθελα να γραψω.....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!!!

ουφ τι παλιόκαιρος....κρυο ζεστη κρυο ζέστη....

πως να μην αρρωστησεις μετά??????

ούτε να κατουρησεις λοιπον δε μπορεις με τη Βαλ ε; χα χα χα χα χα.... φανταζομαι γελιο οι επισκεπτες! αχ μωρα τα σκατουλια τι πλακα εχουν!

καλε εσυ γιατι στεναχωριεσαι για το τελειο , φανταστικο ανεπαναληπτο μωρο σου; μια χαρα ειναι το κοριτσι. ασε που εμεις οι γυναικες ειμαστε υστερικες εκ φυσεως. και τι πειραζει που την επιασε αμοκ με τον ορο; μπασε καλο σου... και εγω με τον Κων/νο τα ιδια περναω πολλες φορες. συνηθως καθεται για τον ορο και μαλιστα μου δειχνει τη μυτη του όταν τον ενοχλει για να την καθαρισω αλλα υπαρχουν στιγμες που κανω λαβες καρατε για να τον ακινητοποιησω, αυτος μελανιαζει από κλαμα πνιγεται και τα σχετικα.

το "ντε τελω" παλι ειναι θεικο! ο δικος μου λεει απλα "οχι". τωρα εμαθε και το μπεταντιν και καθε φορα που βλεπει χτυπημα μου λεει "μαμα μιμί μπενταντιν"!:)

μωρε καλό είναι το κορίτσι μου αλλά επειδη εγω είμαι πολύ ηρεμος άνθρωπος γενικά, δεν τις μπορώ τις υστερίες....

εν τω μεταξυ η θκατούλα αν πάρει χαμπάρι οτι πλησιάζει μάλωμα γυρνάει και μου λέει:

"μαμάκα μου........κούλι μωλέ..."

= μαμάκα μου.....είμαι μικρούλι μωρέ.....

ε φυσικά εγω γελάω και παέι το μάλωμα!!!!:D:D:D

ναι οι επισκέπτες το θεωρούν αστείο αλλά μια αμηχανία όσο να'ναι υπάρχει φαντάζομαι!!!

άσε που αν ακουστεί κανένας "περιέργος" ήχος η Βαλ. βάζει το χέρι στο στόμα και κάνει:

"πωπωωωωωω.........πριτς!!!"

χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!

όλα για πριτς τα νομίζει!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock:

καλα εεεε εσεις οι δυο με συμπληρωνετε.......συμφωνω σε αυτα που λες Μαρακι....σκεψου ρε Σοφακι εμας η πορτα του μπανιου ειναι και συρομενη και ειναι πιο ευκολο για τον Μαρινο να την ανοιγει.....οποτε αν δει οτι εχει φως μεσα....βουρ να μπει να κανει ζουζουνιες.....το πιο σιγουρο ειναι να βαλει μπρος το πλυντηριο ή να ζυγιστει στην ζυγαρια......αλλα ειναι οπως το λεει η Μαρω...ουτε να κατουρησεις δεν μπορεις!!!!Εμενα ο Μαρινος αρχισε τα "έλια έλια"...και κουναει και το χερακι του.....και οταν ειμαι ξαπλωμενη....και εκεινος εχει ξυπνησει και θελει να σηκωθει ...δεν παει μονος του μεσα..βαζει το χερι κατω απο το ποδι μου και φοναζει..."ηκω ηκω ελια"......μπορει και εμενα να μου ανεβαινει η πιεση στα κοκκινα αλλα οταν ηρεμεις και τα σκεφτεσαι μετα χασκογελας μονη σου και μονο που σου ερχονται στο μυαλο....αχ με κανατε και συγκινηθηκα πρωι πρωι....:rolleyes:

χαχαχα!!!

προσεχει τη σιλουέτα του ο Μαρινούλης και πηγαινει για τακτικό ζυγισμα καλέ το παιδί!!!!:D:D:D

άντε Ελενιτσα.....ηκω ηκω ελιααα!!!!

χαχαχαχαχαχαχα!!!!

μαζί κοιμάστε καλε???????

ηθελα να σε ρωτησω κιόλας....τα παιδιά πως τα εχεις σε δωμάτια?

τα εχεις μαζί ή χωρια???

Γεια σας και παλι!!!!

ΘΑ με βαρεθειτε στο τελος να με ακουτε.....

Λοιπον σημερα ολα καλα...ο αφαλος μαλλον εκλεισε η μυτη μας συνεχιζει να ρουθουνιζει αλλα ειναι και που συνηθισα βαζω λιγο ορο και βγαζω οτι βλεπω εξω ....και δεν ξερω ποσο βεβαια θα κρατησει αυτο....Ανυπομονω να παω στο γιατρο να την δει επιτελους μπας και μου πει καμια ιδεα και αυτος.....Σημερα ειχαμε και ρεσιταλ κλαματος απο τις 6 που τηνν καναμε μπανιο μεχρι τις 9!!!!κολικοι δεν ηταν...με πολυ νευρο εκλαιγε...κατι την ενοχλουσε σιγουρα αλλα και πουθενα δεν βολευοταν...τι να πω...εξαντληση μεγαλη...σπασαμε και την καραντινα....ελπιζω να μην ξυπνησει αρρωστη αυριο η Λυδια :?:?:?

Ελενιτσα ο θοδωρης σπιτι ητανε καλε....απλα σε αλλο οροφο...ειχαμε πανω στην κρεβατοκαμαρα την μικρη και αυτος επαιζε κατω στο σαλονι....ΑΥτο εννοουσα

ΜΑρακι ωραιο ονομα το Ιολη ξεχασα να ρωτησω την γνωμη του Κοσμα....Αυριο θα σου πω....ΑΝ και μου θυμιζει λιγο το νερο......:confused::confused:

Σοφακι τα τρομερα δυο τα ζουμε και εμεις σε ολο τους το μεγαλειο.....Απο το πρωι ειμαστε μεσα στην γκρινια λεμε μονο οχι σε οτιδηποτε και αν τον ρωτησουμε!!!!

του λες

θες να φαμε αγαπη μου?

και σου λεει οχι τωρα

ποτε θες να φαμε ?

τωρα......

Αντε βγαλε ακρη και αυτος ο διαλογος γινεται για τα παντα που θα του πουμε να κανει.....

Δεν ακουει τιποτα και κανεναν!!!

Αφου ναι δεν ξερουμε (κυριολεκτικα μιλαω ) τι σημαινει

Αυτα νομιζω ηθελα να γραψω.....

Ζωίτσα εννοείται οτι μας αρέσει να σε ακούμε!!!

εμένα ειδικά μου αρέσει γιατί μου θυμίζεις πως είναι να έχεις νινάκι στο σπίτι!!!

μωρε θα το πόναγε η κοιλίτσα του το Λυδιάκι....

φάσκιωσε τη βρε να βρεις την υγειά σου!!!!

πιπίλα παίρνει?

αχ και μένα το Ιόλη το νερό μου θυμίζει!:tongue::tongue::tongue:

α η Βαλ. το ξέρει το ναι...για πες της:

Βαλέρια θες να πάμε στο τζάμπο????

ναι ναι ναι!!!!!

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

αφού συμφωνα με τα λεγόμεναα της έχει πιάσει δουλειά εκεί....

διάλογος:

Βαλ: γεια σας....μπάι!!!

εγω: γεια σου Βαλεριάκι....που πας???

Βαλ:εγω δουλειά....

εγω: που θα πας για δουλειά καλέ???

Βαλ: νταμπο!!! λετά!!

Ο Τεό πως τα πάει με τη μπέμπα??????

καλέ και το Ευμορφάκι εξαφανίστηκε....

η εγκυούλα μας η Λία....

και ελπίζω συντομα να εμφανιστεί και η Γιωτούλα να μας πει τα νεα της με τη γέννα!!!

τα μάθατε τα νέα τα άλλα???

που πλεόν θα πληρωνουμε και για τις γένεες σε δημόσιο νοσοκομείο???????

1200 ο ΦΤ και 1600 η ΚΤ!!!! συν χρεωσεις για το δωμάτιο!!!

ε τότε γιατι να πηγαινουν οι γυναικες στα δημόσια και όχι στα ιδιωτικα...

μικρη η διαφορά στα χρηματα....:evil::evil::evil:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!!

λοιπόν μαθετε δυο πραγματακια για την Ιολη για να μην σας θυμιζει μονο το νερο :tongue:

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%99%CF%8C%CE%BB%CE%B7

αντικειμενο ποθου ηταν η κοπελια!

κατα τα αλλα εμεις ειμαστε ολοι καλα, εγω γραφειο κλασσικα, ηρθαν και τα inch blue παω να τα παρω τωρα από ταχυδρομειο!

δουλιτσες εχω, εκκρεμοτητες εχω τα ιδια και τα ιδια!

ΣΚ παλι βροχες λεει θα εχουμε, για να δουμε!

Ζωη μου παλι κουραγιο θα σου πω. τι να το πονουσε το μικρακι μωρε; ειναι τοσο "μωρα" :) που δεν καταλαβαινεις τι εχουν. αυτο ηταν πολυ αγχωτικο θυμαμαι...

συμπι μου η Βαλ ειναι κουκλα αλλα μαλλον το ξερεις ηδη!

σας φιλω και τα λεμε και αργοτερα!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα καλημερα.....καλα με την Βαλερια πεθαινω.....

Αν και δεν εχω κοιμηθει..παρολα αυτα.....θα σας σχολιασω......ο Μαρινουλης ηρθε εχτες στο σπιτι σπαραζοντας και κρατιντας το αυτι του......οποτε ηθελε ολονυκτις την αγκαλιτσα της μαμας.....την οποια την πονανε τρομακτικα τα γονατα της......

Σοφακι και τα δικα μου παιδια στο τζαμπο λενε ναι......και οτι παρεμφερη καταστηματα επισκεπτομαστε.......

κοιμουνται μαζι τα μεγαλα και οπως παει θα παρω και μια κουκετα 3πλη για εξοικονομηση χωρου αλλα και να κοιμουνται ολα μαζι......ο Μαρινος κοιμαται διπλα μου στην κουνια αλλα οταν ξυπναει μου ριχνει μια μπουνιτσα με το χερι του για να ξυπνησω και να τον βγαλω απο κει.....εεεε και μετα αρχιζει τα "ελια ελια"....

Ζωιτσα σορυ νομιζα πως ηταν αλλο σπιτι επανω.......

αααα εγω αν κανω τεταρτο θα γεννησω στο σπιτι.........

Link to comment
Share on other sites

allo!!!!

καλά με έπιασε προκοή σήμερα να στρωσω χαλιά!!!

πρωτη φορά νομίζω τα στρωνω τοσο νωρίς!!!:D

βεβαια κατέληξα με σπασμένα νεύρα λόγω της Βαλ. αλλά τελοσπάντων...

εχω και πολλά νευρα τις τελευταίες μέρες και την πληρωνει μου φαίνεται το κορίτσι μου....:(

καλημερα!!!!!!

λοιπόν μαθετε δυο πραγματακια για την Ιολη για να μην σας θυμιζει μονο το νερο :tongue:

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%99%CF%8C%CE%BB%CE%B7

αντικειμενο ποθου ηταν η κοπελια!

κατα τα αλλα εμεις ειμαστε ολοι καλα, εγω γραφειο κλασσικα, ηρθαν και τα inch blue παω να τα παρω τωρα από ταχυδρομειο!

δουλιτσες εχω, εκκρεμοτητες εχω τα ιδια και τα ιδια!

ΣΚ παλι βροχες λεει θα εχουμε, για να δουμε!

Ζωη μου παλι κουραγιο θα σου πω. τι να το πονουσε το μικρακι μωρε; ειναι τοσο "μωρα" :) που δεν καταλαβαινεις τι εχουν. αυτο ηταν πολυ αγχωτικο θυμαμαι...

συμπι μου η Βαλ ειναι κουκλα αλλα μαλλον το ξερεις ηδη!

σας φιλω και τα λεμε και αργοτερα!

καλή η ιστορία της Ιόλης αλλά απο τα ονόματα που αναφερονται στην ιστορία μου άρεσε πολύ κα το Άλκηστη!

μεγεια τα παντοφλάκια σας!!!

καλοφόρετα!!!

ε ναι.... είναι κούκλα η κόρη μου τι να λέμε....λίγο ξεροκέφαλη αλλά κούκλα!!! κουκουβα!!!

και με ταλέντο στη μαγειρική εεε?????????;););)

χαχαχαχαχα καλημερα.....καλα με την Βαλερια πεθαινω.....

Αν και δεν εχω κοιμηθει..παρολα αυτα.....θα σας σχολιασω......ο Μαρινουλης ηρθε εχτες στο σπιτι σπαραζοντας και κρατιντας το αυτι του......οποτε ηθελε ολονυκτις την αγκαλιτσα της μαμας.....την οποια την πονανε τρομακτικα τα γονατα της......

Σοφακι και τα δικα μου παιδια στο τζαμπο λενε ναι......και οτι παρεμφερη καταστηματα επισκεπτομαστε.......

κοιμουνται μαζι τα μεγαλα και οπως παει θα παρω και μια κουκετα 3πλη για εξοικονομηση χωρου αλλα και να κοιμουνται ολα μαζι......ο Μαρινος κοιμαται διπλα μου στην κουνια αλλα οταν ξυπναει μου ριχνει μια μπουνιτσα με το χερι του για να ξυπνησω και να τον βγαλω απο κει.....εεεε και μετα αρχιζει τα "ελια ελια"....

Ζωιτσα σορυ νομιζα πως ηταν αλλο σπιτι επανω.......

αααα εγω αν κανω τεταρτο θα γεννησω στο σπιτι.........

περαστικα στο Μαρινούλη....ωτιτιδα ε???

καλύτερα που τα έχεις όλα μαζί. Δένονται περισσότερο έτσι τα παιδάκια...

μεγαλώνοντας βέβαια καλό θα ηταν να μπει ξεχωριστα η Ευη μια και είναι κοριτσάκι....

χαχαχα! τρως και μπουνίτσα για να ξυπνήσεις ε????????:D:D:D

πάω να ξυπνησω τη Βαλ. μπας και σηκωθεί αν πα΄με καμια βόλτα γιατί αν την αφησω θα σηκωθεί κατα τις 7:30!!!

μπάιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να'μαι και εγω περαστικη από το γραφείο και ειπα να γραψω! συμπι με πηρες στο λαιμο σου! μικρα τα παντοφλακια. μου ειπες για μεγαλη φορμα και την πατησα. τεσπα τους εστειλα μαιλ και ελπιζω να τα παιρνουν πισω αλλιως θα παραγγειλω ενα 25-27.δεν μπορω να γραψω τιποτε αλλο γιατι εχω τον Κωνσταντη αγκαλια. σας γραφει και αυτος κατι

Link to comment
Share on other sites

να'μαι και εγω περαστικη από το γραφείο και ειπα να γραψω! συμπι με πηρες στο λαιμο σου! μικρα τα παντοφλακια. μου ειπες για μεγαλη φορμα και την πατησα. τεσπα τους εστειλα μαιλ και ελπιζω να τα παιρνουν πισω αλλιως θα παραγγειλω ενα 25-27.δεν μπορω να γραψω τιποτε αλλο γιατι εχω τον Κωνσταντη αγκαλια. σας γραφει και αυτος κατι

βρε κοπελιά εμας μας κάνουν ακόμα τα 18-24, μη σου πω και τα 12-18....

οπότε μια χαρα είναι η φόρμα τους απλά εσείς έχετε μεγάλη πατούσα!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!

168635y1t72r509v.gif

πέρα απο την πλάκα, θεωρω οτι οντως είναι μεγάλη η φόρμα τους αλλά όπως σου είχα πει νομίζω, εμείς είχαμε μέχρι 18-24 μηνων νούμερο....

ίσως μετά που περνάνε στα νουμερα των νηπιων να γινονται πιο νορμαλ....

τεσπα....σορι για τη λάθος συμβουλή!!!:rolleyes:

κωνσταντινος:

ηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη ψλη

σοβαρά?????????????

τι λες βρε Κωνσταντίνε???

έπεσα απο τα συννεφα με αυτό το νέο!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


"για τα inch blue μέτρησε του αν μπορείς την πατουσίτσα να σιγουρευτεις για το νούμερο....

εγω έκανα λάθος!

τελικά αυτα που της φοράω τωρα είναι robeez παρεμφερη με τα inch blue....εξίσου καλή ποιότητα!

αλλά δεν ξερω σαν αναλογία μεγεθων πως ειναι οι 2 εταιρειες....

πάντως το 18-24 με καλτσούλα της είναι μεγαλούτσικο αλλά περπατιέται!"

συμπι τσαμπα αισθάνθηκα τυψεις!!!

καλέ μια χαρα συμβουλές σου ειχα δωσει!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

χμμμ.......

με παγίδεψες!!!

χαχαχαχαχαχαχα!!!!

έχω τρελό πονοκέφαλο!!!:?

ζούμε τα terrible two σε όλο τους το μεγαλείο!

ίσως να είμαι και λίγο υπερβολική αλλά είχα καλομάθει που η Βαλ. ήταν ησυχο και υπάκουο παιδί και τωρα που σηκώνει μπαιράκι μου φαίνεται κάπως!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Η αδερφη μου πάλι που έχει για κόρη μια μικρη ταραχοποιό, τα καμωματα της Βαλ. της φαίνονται ...τίποτα!!!

χαχαχαχα!!!

καλά η ανιψιά μου δεν παίζεται....(μη τη μπερδεψετε με την άλλη ανιψιά την κακομαθημένη!).

πάει παιδικό και αν τυχει και κάποια στιγμη κάνουν όλα τα παιδάκια ησυχια γιατί ασχολούνται με κάτι, πάει η δικιά μας η θκατούλα απο πίσω και τους λέει:

"Ελάτε να κάνουμε φασαρία!!!"

πολύ μούτρο λέμε!!!!:D

και ειναι 30 μηνων.....ε ρε τι την περιμένει τη σιστερ μου!!!!:shock::shock::shock:

άντε καληνυχτιζω.....


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

οι αντρες κοιμουνται , εχω και το λαπτοπ του Αρη οποτε μπορω να σας γραψω!

μπηκαμε και εμεις στο κλαμπ. εδω και 3 μερες ο μικρος μεταλλαχθηκε! ζωηρεψε απότομα, εγινε απαιτητικος, γκρινιαρης και ανυπακουος. ακομα και στον παιδοτοπο που τονν πηγα εχθες εκανε αδιανοητα πραγματα. επαιρνε παιχνιδια από αλλα παιδακια, τα εδιωχνε για να παιξει αυτος, δεν με ακουγε καθολου και όταν τον μαλωνε ξαπλωνε στο παρκε ανασκελα και με εγραφε κανονικοτατα. ποιος αυτος που ηταν χεστης και μολις τον κοιταζε παιδακι χωνοταν στην αγκαλια μου. εχθες τον κοιτουσανν τα παιδακι εντρομα! να φανταστειτε ότι ενα παιδακι περιπου 5 ετων μου λεει: "πως το λενε το μωρο σας;", "κωνσταντινο" , "ειναι λίγο ζορικο το μωρο σας παντως" :shock:

δεν τον αναγνωριζω σας λεω! και εγω που ελεγα ότι μονο σε εσας συμβαινουν αυτα χα χα χα χα χα...συμπι και εγω ψιλο-υστερω εχω γινει αυτες τις μερες. δεν παιζεται το παλληκαρι σας λεω. την παρασκευη η μανα μου το ξεκαθαρισε:"αν συνεχισει ετσι ο μικρος αλλη να τον κραταει, με κουρασε σημερα πολύ!" φανταστειτε ότι χτυπησε 2 φορες από τα χοροπηδητα στον καναπε και κλαιγοντας φωναζε:"γιαγια μπενταντιν"!!!!!:P

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

welcome to the club συμπι.....

εγω αποφάσισα να προσπαθησω να διατηρω την ψυχραιμια μου..

αν δεν το πετύχω....κλάφτα Χαραλαμπε....

αφού προχτες με είχε φτάσει στο αμην η Βαλ. και της λέει ο άντρας μου:

"βρε Βαλεριάκι εδώ δεν καταφερα εγω να την τρελάνω τόσα χρόνια τη μαμά, θα το κάνεις εσύ?????":tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

χθες τους ζητησα να με αφησουν 10 λεπτά μόνη μου να δω κάτι στο ίντερνετ....ναι πως....

ερχόντουσαν κάθε ένα λεπτό....

μια για να μου δείξουν τα τηλέφωνα που έφτιαξαν απο πλαστικά ποτήρια....

μια για να μου χορέψει η Βαλ. τσιφτετελι με συνοδεία του μπαμπά της να χτυπάει παλαμάκια....

μια για να απαιτησει η Βαλ. να ανέβει πάνω στο γραφείο να κάτσει(και ο άντρας μου κρυφογελούσε...).........

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας.......καλε τι κρυο ειναι αυτο......ειπαμε να κατεβασουμε τα χειμωνιατικα αλλα μαλλον θα στρωσουμε κιολας.....για καλοριφερ δεν το συζηταω....με κουβερτες θα γυριζουμε.....!!!Εν τω μεταξυ την Παρασκευη πηγαμε με τον Κωστα να ψωνισουμε στο metro(σουπερ μαρκετ χονδρικης) και πηρε ο αθεοφοβος μια σακουλα 5κιλων μακαρονια πενακι.....αλλη μια με καλαμαρακια καρεψυγμενα......μετα μια με μπουτια κοτοπουλου λες και ερχεται κατοχη....."παρε τωρα που εχουμε να περασουμε γιατι δεν μας βλεπω καλα"......

Μαρακι τι εγινε μεταμορφωθηκε ο Κωνσταντης?παντως τα πιτσιρικια......εχουν μια δοση γκρινιας τον τελευταιο καιρο......καποιες φορες υπερβολικη θα ελεγα......

εμεις σ/κ περασαμε καλα παρολο που εβρεχε και εκανε κρυο....το Σαββατο πηγε σινεμα ο Ανδρεας με τους φιλους του..και εμεις στην κουνιαδα μου να παιξουν τα αλλα δυο....εχτες στο χωριο του Κωστα.....πηγαμε να αποχαιρετησουμε καποιους θειους του απο την Αυστραλια......τα δε πιτσιρικια τι παιχνιδι εκαναν δε φανταζεστε,,,,,

αχ εγω παντοφλακια εχω βρει στρουμφακια......ειναι πολυ αστεια....και ζεστα!!!

οι δευτερομανουλες που ειναι? για πεστε νεα απ τα νινακια σας.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...