Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα Ελενάκι!!!

μήπως έμαθε τιποτα για κατοχή ο Κώστας????????

χαχαχαχα!!!

το μετρο έχει διαφορά τιμής απο τα υπόλοιπα σούπερ??

άμα ειναι να ψωνίζω απο εκεί!!!

κρυοοοο.....ευτυχως που έστρωσα τελικά!!!

εγω χθες κατέβασα τα χειμωνιάτικα...

έκανα και ένα ξεκαθαρισμα ρούχων και οσα δε θέλουμε θα τα δωσω στο άσυλο που έμαθα οτι τα χρειάζονται...ο άντρας μου με ρωτησε αν έχουν την Όλιβ του Ποπάυ στο άσυλο γιατί έβαζα κάτι παντελόνια που μου ήταν μικρά!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: πλάκα πλάκα πως γίνεται πέρσι το χειμωνα να τα φοράω και φέτος να μη μου μπάινουν?????????

τωρα πρέπει να βάλω γυρω στα 47 πλυντηρια για όλα αυτα βέβαια!!!!

για το σίδερο που θα προκύψει μετα απο όλα αυτα τα πλυντηρια δε λέω τίποτα....

πάντως εκεί που έλεγα να βάλω παραγγελία απο Αγγλία για ρούχα της Βαλ. τελικά μάλλον δε θα το κάνω....

μας έχουν δωσει πάραααα πολλά!!!

δηλαδή εγω θα χρειαστεί να της πάρω 2-3 φορεματάκια και κανένα ζευγάρι φόρμες και είμαστε κομπλέ!!!

η Βαλ. χθες μου έσπασε τελείως τα νευρα το πρωί....

δεν έτρωγε το γιαούρτι της, δεν καθόταν να τη ντυσω, φωναζε....

αφού έκατσα στο σπίτι και την έστειλα για καφε με το μπαμπά της και καθόμουν στον καναπέ χωρις καν τηλεόραση για να ηρεμησω...:?:???::?

εχω καταρροή και όλη τη μέρα φταρνίζομαι ρε γμτ....


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα και από εμενα!

ψοφησα εχθες στις δουλειες. ευτυχως που ο αρης ανελαβε εξ ολοκληρου τον μικρο. αυτοι επαιζαν και εγω μαγειρευα, σιδερωνα, εβαζα πλυντηρια, σκουπα κλπ κλπ΄κλπ...κατεβασα και τα χειμωνιατικα (μου λειπουν βεβαια καποια ρουχα αλλα αγνοω πού τα εχω καταχωνιασει :confused:)

προβλεπω και εμεις να στρωνουμε μεχρι τελη του μηνα διοτι εβαλε αρκετο κρυο (και πολύ μου αρεσει)!

κατα τα αλλαοΚων/νος κοιμαται πια στο νεο του κρεβατι.... τωρα "το κοιμαται" ειναι σχετικο... 1.30 πμ ηρθε στοκρεβατι μου και μου λεει "γαλα". πριν κοιμηθει γυρω στις 10.30 ειχε φαειμισο τοστ και 250μλ γαλα. του φτιαχνω γαλα λοιπον... στις 5.00ακουω "μαμα γαλα" και τον βλεπω μπροστα μου σαν φαντασματακι. σηκωνομαι, του αλλαζω πανα (η οποία από το πολύ γαλα ηταν ασηκωτη) και μεχρι να παω στην κουζινα ειχε αποκοιμηθει αρα γαλα δεν ηθελε. νοσταλγω τις μερες που η κουνια μας ειχε καγκελα!!!! όλο τοβραδυ σουλατσαρει και μαζι με αυτον και εγω :?

Link to comment
Share on other sites

μεγεια το κρεβατακι σας συμπι μου!!!

αν και με άγχωσες λίγο με τις μεταμεσονύχτιες βόλτες του Κωνσταντίνου!!!!

βραδυνό φαγητό δεν του δίνεις?

εμενα η Βαλέρια τρωει κανονικά βραδυνό κατά τις 9-9:30.

μήπως πεινάει το παιδί???

ειμαι ενθουσιασμένη!!!

βρηκα ένα εργαστηρι δημιουργικης απασχόλησης για τη Βαλέρια!!!!

θα πάρω τηλ μόνο να μου πουν τιμες γιατί μέσω μέιλ μου είπαν μόνο οτι έχουν τμημα για την ηλικία της κάθε Δευτερα και Τετάρτη 7-8!

http://www.parathirostonilio.gr/arxiki.html

μακάρι να μου πουν λογική τιμή!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ομορφιες......και εμεις τρωμε βραδυνο (8 με 8:30)...παντα και μπουκαλα με γαλα μετα!!!!ειναι αρχη ακομα Μαρακι....του φαινεται καπως που κοιμαται σε αλλο κρεβατι.....

Σοφια τι ακριβως κανουν εκει τα παιδακια? θα ειναι πολυ ωραιο ομως....θα εχει κατι να απασχολειται.....

εγω εκτος απ τον Ανδρεα που παει ποδοσφαιρο, ηθελα να στειλω και καπου την Ευη....μπαλετο ή παραδοσιακους χορους? της αρεσουν και τα δυο....ειναι χορευταρου.....ο Μαρινος απασχολειται με την τηλεοραση...βαζει dvd μονος του τα μαζου και τραγουδαει........

να ξεκουραζομαι και εγω και να κανω και καμια δουλεια....

Link to comment
Share on other sites

Ελενάκι μόλις μιλησα με την κοπελα που έχει το εργαστηρι στο τηλ!!!

λοιπόν μου είπε οτι είναι κλινικη ψυχολόγος και ασχολείται πολύ με την αναπτυξη της προσωπικότητας των παιδιων μεσω παιχνιδιών λόγου, επικοινωνίας, συνεργασίας, οριων, συναισθηματικής νοημοσυνης και άλλα που δε θυμάμαι!!!

μου είπε οτι θέλει να κλείσουμε ένα ραντεβού για να δει τη μικρη να την αξιολογησει κάπως πριν την εντάξει σε ομάδα...προφανως για να ξερει περίπου τις δυνατότητες της και για να γνωρισει και το χωρο...

οι γονεις είναι παροντες κατα τη διάρκεια του μαθηματος γιατί δε θέλει να δημιουργησει στα παιδιά πιεση λόγω του αποχωρισμού απο τους γονείς όπως γίνεται στους παιδικούς...

η τιμή ειναι σούπερ!!! 60 ευρω το μηνα!!!

άντε να γίνουμε καλά να την πάω!!! ενθουσιάστηκα!!!:D:D:D:D:D:D:D

μπαλέτο να τη στείλεις την Ευη!!!!

αν και λατρευω και τους παραδοσιακούς χορούς!!!

βρε δεν την πας και στα 2????????????:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να 'μαι κι εγω!

Τα πρωινα δεν μπορω να σας παρακολουθησω γιατι ο Παντελης με εχει αγκαζε.

Εμεις ειμαστε μια χαρα.Η μπουμπου μεγαλωνει και παχαινει.Εχει φτασει 5300.

Ο παιδιατρος ειπε οτι εχω γαλα και ειναι και θρεπτικο.Εχει τις τελευταιες 4 μερες που βγαζω γαλα τα πρωινα για να κανω τραπεζα.

Η μπουμπου αρχιζει και βλεπει σιγα σιγα και σπαει απο κανενα χαμογελο.

Ο Παντελης εχει γινει αυτοκολλητος με 'μενα.Εχει γινει θηριακι αλλα τον βαζω στην θεση του.

Εγω εφαρμοσα την τακτικη της νταντας με το καρεκλακι των ατακτων και πιανει κοριτσια.Τουλαχιστον σε εμας.

Τον εβαλα πεντεξι φορες και τωρα με το που θα τον προειδοποιησω σταματαει την κακη συμπεριφορα.

Αγορασα το βιβλιο της νταντας πρωτων βοηθειων.Με βοηθησε πολυ και με το φαγητο που δεν ετρωγε.Το συστηνω ανεπιφυλακτα.

Σοφακι πολυ καλα θα κανεις και θα την στειλεις σ'αυτο το εργαστηρι.

Τι λετε ρε κοριτσια?Ακομα δεν στρωσατε χαλια?Εγω τα εστρωσα προχθες.Και καλοριφερ αναβω εδω και 4 μερες.Εμεις εχουμε μαλλον πιο πολυ κρυο μιας και ειμαστε βορεια.

Μαρακι κι εγω αναπολω τις νυχτες που κοιμοταν στην κουνια και δεν κατεβαινε.

Τωρα καθε βραδυ ερχεται στο κρεβατι μας.Και δεν ειναι αυτο.Δεν κοιμαται και κατευθειαν...

Γυρναει σαν την σβουρα.Τον πηγαινουμε στο κρεβατι του (αφου τον ρωτησουμε πρωτα αν θελει) και κανει να κοιμηθει κανενα μισαωρο.

Και δεν κοιμαται μονος του ο κυριος.Πρεπει αυτος που θα τον βαλει για υπνο να καθεται στο καρεκλακι διπλα απο το κρεβατι και να φυγει μονο οταν κοιμηθει.

Πιστευα οτι ηταν μεχρι να συνηθισει.Τωρα λεω οτι θα ειναι μεχρι να παω την μπουμπου στην κουνια και να κοιμουνται στο ιδιο δωματιο.

Αυτα τα νεα μας.Φιλακια!


eNortjKzUjI0MbQwMlKyBlwwFXMCzw,,34.png

eNortjKzUjI0Nzc1NFSyBlwwFZYC0w,,18.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Ευμορφάκι μου τέλεια η μπουμπούκα σου!!!

αχ σκάει και χαμογελάκια....τρέλα!!!!

ειδες για τον Παντελάκο που στα'λεγα....

είχε απομακρυνθεί για να ξεπεράσει το σοκ της άφιξης της μπέμπας....τωρα που συνηθισε την παρουσία της κόλλησε πάνω σου...;)

Πιάνει το καρεκλάκι των άτακτων ε???

δηλαδή σε ποιές περιπτώσεις το χρησιμοποιείς? όταν κάνει τι?

γιατί εμένα η Βαλ. δεν κάνει ζημιές...

απλά λέει συνεχεια "ντε τέλω"!!!!

για να τη ντυσω να πάμε βόλτα πρέπει να κάνω χίλια κόλπα και παρακάλια....καλά για να τη χτενίσω....δράμα...

να μην αναφερω το να τη βάλουμε στο καθισματάκι της στο αμάξι....χαμός!!!

σε όλα αντιδραση!!!

βρε καλά την έλεγα εγω απο μωρό αναρχοαυτόνομη!!!:tongue::tongue::tongue:

ωχ για το κρεβατι με αγχωσατε!!!

θα μας το φέρει μάλλον την άλλη εβδομάδα ο μπαμπάς μου....

η Βαλ. έτσι κι αλλιως κουβεντιάζει κανενα μισάωρο πριν κοιμηθεί....άμα αρχισει και να κατεβαίνει και απο το κρεβάτι....ωχ αμαν....ηρεμιστικα θα χρειαστω!!!:shock::shock::shock::shock:

το Λιάκι τι να κανει ρε κορίτσια?

γέννησε???

η Ζωίτσα μας???


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα....τι κανετε?πολυ κρυο ρε παιδι μου....εμεις ειχαμε παγο σημερα το πρωι....τι κακο και αυτο.Ο καημενος ο Κωστας που σηκωνεται απο τις 6 με το κρυο που τρωει οταν επιστρεφει στο σπιτι τυλιγεται με τις κουβερτες και δεν ζεσταινεται παλι.

Ευμορφια πολυ ευχαριστα τα νεα σου.....να δωσεις ενα τριχτο φιλι στην μπουμπου και μια μεγαλη αγκαλια στον Παντελακο.....

το κανω και εγω αυτο με το καρεκλακι των ατακτων....στα μεγαλα...ο Μαρινος δεν σκαμπαζει απο τετοια!!!υπαρχει και βιβλιο ρε συ? δεν το ηξερα.....που το πηρες ?να παω και εγω να το παρω.....

Σοφια ωραιο θα ειναι το εργαστηρι...κριμα που δεν εχουμε και εμεις τετοιο εδω....θα ηταν πολυ καλο.Αυτα που λες οτι κανει η κορακλα σου τα κανει και το δικο μου το στριμμενο(ευη)........σκετη αγανακτηση ειναι κατι ωρες...αλλα ερχεται κατι στιγμες που ερχεται και με παιρνει αγκαλια και μου λεει "Εισαι η καλυτερη μαμα και η πιο ομορφη(χιχιχιχιχιχι), σ αγαπαω πολυ":rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια τι κάνετε ?

Εχω χαθεί , θέλω πολλές φορές να σας γράψω και να σας διαβάσω αλλά δε προλαβαίνω ,

με τη δουλειά έχω πολύ άστατο ωράριο και μου την έχει δώσει αλλά δεν έχουμε περιθώρια για «μαγκιές» χαχαχα :tongue:

Ο Νικολής μου είναι καλά, έχει γίνει ένα πολύ ατίθασο αγοράκι και χρησιμοποιούμε τη μέθοδο της «τιμωρίας» εδώ και λίγο καιρό διότι μας έχει βγάλει εκτός ορίων πολλές φορές.

Τα έχουμε δει όλα με αυτά που λέει το στοματάκι του ,

προτάσεις κανονικότατες πια 7-8 λέξεων (τις οποίες όταν ξεστομίζει κοιταζόμαστε σαν ηλίθια με τον άντρα μου :shock:)

και τα ρήματα στους σωστούς χρόνους .

Αυτό πως το έμαθε δε μπορώ να καταλάβω οκ μας ακούει αλλά να απαντά σωστά κάθε φορά χωρίς να μπερδεύεται μου κάνει εντύπωση.

Ή είναι φυσιολογικό στην ηλικία του και εγώ τσάμπα χαίρομαι ? :confused::confused::confused:

Όπως και να έχει είναι πολύ ζουζούνι και μεγάλος χαδιάρης , έρχεται στο άσχετο με παίρνει αγκαλιά και μου λέει «θα σε λιώσω» εεεε και με λιωνειιιιιι….

Όμως τις 2 τελευταίες μέρες μάλλον έχει στομαχικά το αγοράκι μου

διότι μου έκανε 2 φορές εμετό , το γάλα του, το βράδυ.

Μίλησα με παιδίατρο αλλά θα ξαναμιλήσω και απόψε να δω τι θα μας πει.

Αυτά τα νέα μας σε γενικές γραμμές , άντε καλό χειμώνα με το κρύο που έπιασε έτσι ξαφνικά και χωρίς πολλά συνάχια (υπάρχει αυτή η λέξη άραγε ?)

Καλά να περνάτε ;)


XwAPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1978456ttjvxetdja.gif

Καλημέρα!!!

ουφ....χάλια είμαι....

πιαστηκα χθες στην πλάτη και πονάω και έχω και απίστευτη καταρροή και όλο φταρνίζομαι...

τελειώνω και με τα πλυντηρια....άλλα 7 μου έμειναν!!!

χαχαχαχαχαχαχα!!!

να δω πότε θα τα σιδερωσω....

Ελενίτσα μαλαγάνα η Ευη εεε??????? χαχαχαχαχαχα!!!

βασικά αλήθεια λέει για τη μανούλα της απλα επιλέγει την κατάλληλη στιγμη!!!!;)

Κατερινάκι σούπερ ο Νικολής!!!!

μπράβο στην αγορίνα σου!!!

και αφού η τιμωρία πιάνει...μια χαρά!!!

περαστικά του μωρε του μικρουλη σου....

άντε να μπαίνεις έστω για μια καλησπέρα να ξέρουμε οτι υπάρχεις!!!!;)

διάλογος χθες με τη Βαλ:

-Βαλέρια θες γιαούρτι με μέλι???

-ναι ναι!!!! μέλι!!!!

πάω και της φτιάχνω το γιαουρτάκι στο μπωλ και της το φέρνω....

-έλα Βαλέρια το γιαουρτάκι σου!

-ντε τέλωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!

-βρε εσύ δε μου είπες οτι θέλεις???

-ναι.......ντε τέλωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!

-έλα να φάμε μια κουταλίτσα για τη θεια τη Μαρίνα...

-γιάμι γιάμι!!!

-έλα μια κουταλίτσα για το θείο, τον παππού, τη γιαγιά,κλπ...

(τρωει...)

-έλα και μια κουταλίτσα για τη μαμά....

-ντε τέλωωωωωωωωωωωωω!!! (εδω αντιλαμβάνεται οτι την παγίδεψα αναφεροντας όλους τους υπόλοιπους και το έφαγε!!!)

άντε βγάλε άκρη με το τρελοκομείο!!!!:rolleyes:

α έχουμε και καινούρια ψευδωνυμα για τη Βαλ.:

-δημαρχέσα (γιατι όποτε βγαινουμε έξω λέει γεια σου σε όποιον δει και στέλνει και φιλάκια!)

-Σπένσερ (λόγω μαλλιού...όποια παρακολουθεί criminal minds θα τον ξερει....)

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααααα!

νεκρη πολη ηη Αμαλιαδα σημερα... δεν λειτουργει τιποτα! από τη μια εχω την ησυχια μου και ισως μπορεσω να δουλεψω καλυτερα (με την προυποθεση ότι θα σταματησω να σερφαρω!) από την αλλη με πιανει μαυρη απογοητευση βλεποντας ότι δεν υπαρχει ορθιο τιποτα σε αυτη τη χωρα πια :(

τεσπα...

κατερινακι μου πολύ χαρηκα που βρηκες χρονο και εγραψες. ο Νικολας σου ειναι καταπληκτικος! ο Κων/νος να φανταστεις το ρημα που λεει μονο ειναι το "καιει" και μια από τις αγαπημενες του προτασεις ειναι το "μαμα εκει τα καιει" δηλαδη "εκει κατω καιει" και εννοει τις φωτιες που βλεπει να βαζουν στα γυρω χωραφια για τα καλαμποκια (μες την πολη μενουμε αλλα το σπιτι εχει ορατοτητα μεχρι τη Ζακυνθο :P)

κατα τα αλλα λεει "Ντα Μαμα μαζι νανι" δηλαδη ο Κων/νος και η μαμα να κοιμηθουν μαζι" κλπ κλπ κλπ. ειστε πολύ μπροστα και καλα κανεις και χαιρεσαι και υπερηφανευεσαι για τον γιο σου! περαστικα στο αντρακι σου! λες να παγωσε η κοιλιτσα του πουκανει κρυο; εμεις δεν εχουμε στρωσει ακομα ουτε καλοριφερ εχουν αναψει στην πολυκατοικια οποτε την βγαζουμε με το αρκουδισιον!

ο Κων/νος συνεχιζει τις μεταμεσονυχτιες επισκεψεις του στο κρεβατι μου και ζηταει γαλα από την ωρα δε που υεφυγε χθες ο Αρης επιμενει να κοιμηθει στο κρεβατι μου αλλα δεν του κανω τη χαρη.

κατα τα αλλα λιγες μυξες, λιγος βηχας αυταααααααα....

εσεις φιλεναδες τι κανετε;

Link to comment
Share on other sites

συμπιιιιιιιιιιιιιιιιι! τωρα σε ειδα από πανω μου χα χα χα χα χα... πολύ μου αρεσει η Βαλ!!!! χα χα χα χα χα

καλα λες μαλαγανα την Ευη; που να δεις τον γαμπρο σου... όταν του φωναζω ή παω να τον βαλω τιμωρια (κατι που δεν καταφερνω τελικα λογω τουμπαρισματος) ερχεται και με ταρζει στα φιλια, μου χασκογελαει και με χαιδευει λεγοντας "παπαει παπαει" ότι με αγαπαει δηλαδη :P

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα συμπι....

κι εδω νέκρα απ'οτι μου είπε ο άντρας μου....

εγω αναμένω τον Σπένσερ να ξυπνησει!

αφού σου αρεσει η Βαλ. να στη στείλω λίγες μέρες να δεις τι εστι βερυκοκο??????????

χαχαχαχαχα!!!!

χάλια η κατασταση....και θα έρθουν δυστυχως και χειρότερα....

του άντρα μου του έχουν ριξει κάτι φέσια τελευταία....7500 ευρω....

που στο τέλος θα τα βάλει απο την τσέπη του γιατί πρέπει και αν τα παρει ποτέ....

ο Κων/νος αισθάνεται μάλλον ανασφάλεια συμπι...και το γάλα αποτελεί το μέσον για να σε πάει κοντά του...

είναι και η έλλειψη του μπαμπά...

για να δούμε με την Βαλ. τι ψάρια θα πιάσουμε με το κρεβάτι...

μαλαγάνος και ο γαμπρούλης μου ε???

εγω είμαι στεναχωρημένη....τελευταία ανεβάζω συχνά τον τόνο της φωνης μου....δε μου αρέσει....αλλά δεν ξερω πως αλλιώς να αντιδράσω....με τις εξηγησεις δε χαμπαριάζει και πολύ πλεόν....

χθες ζωγράφισε με τους μαρκαδόρους το κολάν της και το ηλεκτρικό μηχανάκι με τον Μικυ....ε δεν έκανα καν τον κόπο να της εξηγησω και άρχισα τις φωνες....το βλέμα όμως της Βαλ. με έκανε να αισθανθω απίστευτες τυψεις....

πρέπει κάτι να κανω επειγόντως να ηρεμησω....


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σοφακι και εγω παρατηρω ότι πια φψναζω πιο συχνα και αυτο εχει να κανει σιγουρα και με την αλλαγη στη συμπεριφορα του μικρου.ειναι μονιμως μες την αντιδραση λεει συνεχεια "οχι " και ταυτοχρονα με παρατηρει να δει αντιδρασεις μου. πολλες φορες και εγω δεν προλαβαινω να του εξηγησω και βαζω τις φωνες αλλα οκ τι να κανουμε... ειπαμε ανθρωποι ειμαστε. και εγω λεω πως πρεπει να ηρεμησω και μολις βρω τον τροπο θα στον πω και σενα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...