Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερούδια!!!

καλημερα ......τι να πω το Βαλεριακι μας εβαλε τα γυαλια....θα γινουν κολλητες με την δικη μου....ολο μιλαει, χορευει σε μπαρες( μας τα μαθαινει ο μπαμπας αυτα)......καλε ειναι ιδιες.....

εγω ψαχνω να βρω Σοφακι κανενα θεατρο στην Καλαματα να φερουμε το σχολειο.....εχω βρει 3 υπαρχει αλλο ξερεις?

τα παιδια μου εχτες με αφησαν με ανοικτο το στομα....ο Ανδρεας ηθελε να φαει ρυζι:shock:, η Ευη εφαγε φασολακια στην γιαγια της:shock: και ο Μαρινος ριμαξε μισο ταψι σπανακοπιτα !!!!!!δεν ξερω τι τα επιασε...αλλα μου αρεσε.Εχω και αλλες επιλογες στο φαγητο πλεον......εσεις καλα?

Απο τι το επαθε το αλλεργικο σοκ ο Π. βρε Σοφακι? περαστικα παντως.....

αντε ποιος την χαρη σου θα πας και μινι "διακοπουλες" στην αδερφουλα σου....καλα να περασετε!!!!

Link to comment
Share on other sites

θα στη στέλνω τη Βαλ όταν μεγαλωσει να την βγαζει έξω η Ευη!!!

μια χαρα θα την περνάνε!!!:D:D:D

χαχαχα εγω δεν ξερω κανένα θέατρο Ελενάκι!!!

οπότε μάλλον εσυ πρέπει να με ενημερωσεις!!!

το αλλεργικό σοκ μάλλον απο καυτερη πιπεριά προήλθε αλλά δεν είμαστε και σίγουροι....τεσπα...θέλει λίγη προσοχη γιατί είναι επικίνδυνο...

του είπε ο γιατρός να έχει πάντα μαζί του αντιισταμινικά και μια ένεση αδρεναλίνης...

άντε έλα Μεγαλόπολη να πιούμε καφεδάκι τωρα που θα ανέβω!!!;)


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

θα στη στέλνω τη Βαλ όταν μεγαλωσει να την βγαζει έξω η Ευη!!!

μια χαρα θα την περνάνε!!!:D:D:D

χαχαχα εγω δεν ξερω κανένα θέατρο Ελενάκι!!!

οπότε μάλλον εσυ πρέπει να με ενημερωσεις!!!

το αλλεργικό σοκ μάλλον απο καυτερη πιπεριά προήλθε αλλά δεν είμαστε και σίγουροι....τεσπα...θέλει λίγη προσοχη γιατί είναι επικίνδυνο...

του είπε ο γιατρός να έχει πάντα μαζί του αντιισταμινικά και μια ένεση αδρεναλίνης...

άντε έλα Μεγαλόπολη να πιούμε καφεδάκι τωρα που θα ανέβω!!!;)

ναι η Ευη και τωρα να της την φερεις τα λατρευει τα μωρα.....ποσο μαλλον τα κοριτσακια!!!!!θα το δω το προγραμμα της οικογενειας....και θα το κανονισω!!!!:-)

Link to comment
Share on other sites

αμα σε βγάλει το πρόγραμμα σας, μεχρι την Κυριακη πάνω θα είμαι!!!

καλά μιλάμε σωθηκα με τα play doh!!!

η Βαλ. κάθεται και παίζει με τις ώρες!!!

εντάξει με ζητάει που και που να της φτιάξω καμια τούρτα ή καμια πίτσα με αυτα αλλά την έχει καταβρεί!!!

θα πάω τζάμπο το απόγευμα να της πάρω κι άλλα!!!!:D:D:D

ουφ μου έχει σπάσει τα νευρα η χυτρα μου....μάλλον θέλει φτιάξιμο....

τόση ωρα θα το ειχα μαγειρέψει σε κατσαρόλα το φαί!!!

η Βαλ. πλεόν συστηνεται:

-πως σε λένε???

-Λέλια....

-και το επώνυμο σου???

-Κολή!!!

(για ευνόητους λόγους δεν το γραφω ποιό ειναι το κανονικό....όποια θέλει με πμ!!!)


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!!

εξαφανιζόλ όλες....πάλι η τρελή του χωριού έμεινε!!!!

έχετε κανένα Δημήτρη-Δήμητρα???

εμένα γιορτάζει η ανιψιά μου!!! να τη χαίρομαι!!!:tongue::tongue::tongue:

πίνω το καφεδάκι μου και αρχιζω να ετοιμάζω πράγματα για να φυγουμε κατα τη 1!!!! γιούπι!!!!!!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.....χρονια πολλα στους εορταζομενους.....εμεις εχουμε ολο το σοι της πεθερας μου......!!!!Σοφακι να την χαιρεσαι την ανιψια σου.....

στην χυτρα σου αν φταιει το λαστιχο αλλαζει να ξερεις.......

βλεπω το Βαλεριακι θα παει για δημαρχος......

λοιπον με τα θεατρα που σου ελεγα εχθες ξεκινανε τον επομενο μηνα παιδικες παραστασεις οταν μαθω περισσοτερα θα σε ειδοποιησω......

Εγω με τον Μαρινο....φοβαμαι γιατι την πλαστελινη την τρωει.....ειχε γινει μια φορα πρασινη η γλωσσα του και δεν ηξερα τι ειχε......

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Ελενάκι!!!

κι εσυ να χαιρεσαι το σόι της πεθεράς!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

να μην παίρνεις απλές πλαστελίνες....να παίρνεις τα play doh που φτιάχνονται απο σιταλευρο και όσο να το κάνεις είναι λίγο πιο ασφαλή αν τα φάει...

τωρα αν ο Μαρινούλης στηνει τσιμπούσι....καλύτερα δωστου κάτι άλλο να παίξει!!!!

η Βαλέρια είπαμε....δημαρχέσα!!!

καλέ όποιον συνανταει στο δρόμο, του απλωνει το χέρι για χειραψία και λέει:

"γεια σου!!! καλά???"

και μετά μου λένε κάποιοι να τη γραψω παιδικό για να γινει πιο κοινωνική!!!!

πόσο παραπάνω δηλαδή???????????:D:D:D:D

ναι για τα θέατρα να μου πεις....μήπως και υπάρχει κανένα που μπορω να παω τη Βαλ!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1466376bvnlgxdj2w.gif

Λιάκι μου να σας ζησει η πριγκηπισούλα σας!!!!!!!!!!

Διαβασα τα της γέννας σου....μπράβο κοριτσάρα μου!!!

χωρις επισκληρίδιο και τόσο γρηγορα!!!!

δε σε ταλαιπωρησε καθόλου η μικρούλα σου!!!

Να ειναι πάντα γερη και χαμογελαστη η κουκλίτσα σας!!!!!!!!!

Με το καλό να πάτε σπιτάκι σας!!!

Φιλάκια πολλά!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας παιδιά....τραλαλά....τραλαλά!!!!! :D:D:D

επιστρεψαμε σπίτι μας χθες με το Βαλεριάκι!!!

πολύ ωραια τα περασαμε με την αδερφη και την ανιψούλα μου!!!

θα το επαναλαβουμε σύντομα!!!

Ψυχράνθηκα λίγο με μια (πρώην πλέον) κολλητή μου αλλά τεσπα....

δε σκάω!!!

το κακό είναι οτι χθες το πρωί ξύπνησα με το πάνω χείλος μου πρησμένο....λες και είχα φάει μπουνιά...έρπης...

και το απόγευμα εμφανίστηκαν άλλα 3 σπιθουράκια στο κάτω χείλος....σύνολο: 4 έρπητες!!!

έλεος.....

αν με δειτε πως ειμαι.....σαν την παραμορφωμένη αδερφη της Αντζελίνας Τζολί απο το πρήξιμο!!!

ελπίζω να περάσει σύντομα γιατί δε μπορώ να βγω απο το σπίτι έτσι!!!

αν και χθες παρόλο το πρήξιμο βγηκα για έναν τελευταίο καφέ σε ένα φανταστικό μέρος....

Πίνεις τον καφέ σου σε μια υπερυψωμένη καφετερια στην εξοχή και απο κάτω στο αγρόκτημα του μαγαζιού κυκλοφορούν ελαφάκια, στρουθοκάμηλοι, γαιδουράκια, αλογάκια, παγώνια, πάπιες....

η Βαλέρια έπαθε ντελίριο με όλα αυτά!!!

άσε που το άλογο ξέφυγε και ηρθε δίπλα στο διαδρομο που ήμασταν και η Βαλ. ήθελε να ανέβει!!!!

Ελενίτσα σου συνιστω ανεπιφύλακτα να παρεις την οικογένεια σου να πάτε εκδρομούλα εκεί...δίπλα απο τη καφετερια έχει και ταβέρνα των ιδιων με εκπληκτικό ψαρονέφρι και έξτρα κλουβιά με ζωα: αλεπού, πουλάκια, πάπιες...

τέλεια!!!!

Πήγαμε την Πέμπτη να πάρουμε την ανιψιά απο το βρεφονηπιακό την ωρα που σχολούσε....μπήκαμε μέσα και η Βαλ. κατευθείαν έτρεξε μέσα, έκατσε στις καρεκλίτσες....οι δασκάλες έμειναν με ανοιχτό το στόμα!!! τους έκανε εντύπωση το οτι ήταν τόσο άνετη χωρίς να με θέλει δίπλα της για να εξερευνησει το χωρο!!!!

βέβαια της την έπεσαν 2 παιδάκια και άρχισαν να τη χτυπάνε τα σκασμένα....δεν πτοήθηκε όμως!!! απλά απομακρύνθηκε!!!:tongue::tongue::tongue:

α να πω επίσης πόσο μου άρεσε αυτό που έγραψε στο φέις ο άντρας της Λίας....πολύ όμορφο και συγκινητικό.....


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα....τι ευχαριστα νεα πρωι πρωι.....

Λια μου να σας ζησει η νεογεννητη πριγκιπισσα σας!!!να ειναι γερη , καλοτυχη και ευτυχισμενη!!

1128069i42056859t.gif

εγω δεν μπορεσα να διαβασω τα νεα της γεννας σου...εχει μπει καποιος ιος στην σελιδα......

οι υπολοιπες τι κανετε?εγω ειμαι πολυ κουρασμενη...ολο γυρω γυρω γυριζαμε....ευτυχως που ηρθα στο μαγαζι σημερα να ηρεμησω λιγακι....

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααααα!

εχω μερες να μπω αλλα τρεχω και δεν φτανω :)

Λιακι μου καλο να σας ζησει το δευτερο μωρακι σας! να ειναι γερο και ευτυχισμενο, καλότυχο στη ζωή του! εσυ μανουλα καλή δυναμη να εχεις και να παιρνεις παντα χαρες στη ζωη σου από τις κορες σου! εισαι μια τυχερη διπλομανουλα!

αντε και στα δικα μας οι υπολοιπες!!!!!!!!!!!

Συμπι μου περαστικα με τον ερπη! γιατι φουντωσες ετσι βρε πουλακι μου; μηπως αγχωθηκες για κατι; Η βαλερια μας καλα ετσι; αφου περασατε ομορφα σας ευχομαι να το επαναλαβετε συντομα!

Ελενακι, Ζωή ειστε καλα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...