Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

κοριτσάκια.....να κάνω μια παρατηρηση...

κάποιες σας βλέπω στο φέις αλλά εδω ουτε καλημέρα....

Συμβαίνει κάτι που δεν το έχω αντιληφθεί?


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπερααααααααα!!!!!τι κανετε???να μαι και εγω.χαθηκα ...το ξερω.ππωτα να ευχηθω στην Λια να σας ζησει η μπουμπου σας:Dπαντα γερη και καλοτυχη να ειναι.

Σοφακι η Βαλερια ειναι σκετη τρελλα...:Dνα μου το φιλησεις το κοριτσι σου.Μαρακι περαστικα ...τα εχω περασει και εγω....απιστευτη φαγουρα!!!!

ελενιτσα τα μικρα καλα?ο Μαρινουλησ ξεκινησε να λεει λεξεισ?ο Αναστασης 2 βδομαδεσ τωρα μας εχει παρει τα αυτια:Dσκετο παπαγαλακι..:D

οι διπλομανουλες μας??τι κανουν τα νινακια σας??Ζωη περαστικα στο Θοδωρακο σου.ταλαιπωρειται ο μικρουλης με τισ ιωσεισ ε??

τα νεα μας.εμεισ καλα ειμαστε..τρεχουμε με το σπιτι. ειχα τον Αναστ. αρρωστο με αμυγδαλιτιδα και πυρετο.πηρε 2 μπουκαλια αντιβιωσηγμτ....

πηγαμε και ενα 3ημερο Λονδινο με τον συζυξ.ωραια ηταν...ψωνισα και ρουχα για τον μικρο.μιση τιμη τα mothercare,Marks and Spencer,Next.γιατι τοση μεγαλη διαφορα??.αφου ειναι οι ιδιες οι εταιριες και οχι φραντσαις ρε γμτ?????

Σοφακι ειναι ψωρα η ψωριαση??η ψωρα ειναι κολλητικη.η ψωριαση ειναι δερματοπαθια και δεν κολλαει...


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

καλώστο το Σοφάκι!!!

αχ τυχερούλα πήγες Λονδινο ε???

είδες διαφορά οι τιμές ρε γμτ????

εδώ είμαστε πλούσιοι γιαυτό τα έχουν πιο ακριβά καλέ!!!

τςτςτςτςτςτςτς!!!! μα που ζεις????????

η Ελλάδα και το Ντουμπάι τόσο χρήμα πια!!!!

Λοιπόν έχεις απόλυτο δίκιο....τελικά ψώρα είχαν τα παιδάκια....προληπτικά θα κάνουν απολύμανση στον παιδικό και θα κάνουν αγωγη όλα τα παιδάκια....θα μείνει κλειστός ο παιδικός μέχρι τη Δευτέρα....

αλλά ταλαιπωρία....

εκτός απο την αγωγη με λοσιόν που πρέπει να κάνουν, σύστησαν στους γονείς να πλύνουν όλα τα ρούχα των παιδιών στους 60 και να καθαρίσουν καλά τα στρώματα τους και τα χαλιά!!!!!!!!!!!

οπότε....απολύμανση και στο σπίτι....

τρέχει η αδερφή μου.....και της αρρωστησε κιόλας η μικρη με 39 πυρετό και βήχα....και η σκατούλα δεν πίνει κανένα φάρμακο!!!!!!!!!!!!!πως να γίνει καλά????????

ο Αναστασης σου είναι καλά τωρα???

αχ αυτη η αντιβίωση....κι εγω δεν τα θέλω καθόλου τα φάρμακα αλλά δυστυχως η Βαλ. κληρονόμησε το ευαίσθητο αναπνευστικό του μπαμπά της και προβλέπω οτι όταν ξεκινησει σχολείο, θα τη χρειαστούμε πολλές φορές....:(

έχουμε και παιδίατρο αύριο για εμβόλιο....ελπίζω να μην αντιπαθήσει το γιατρό μετα απο αυτό....γιατί ως τωρα τον λατρεύει!!!

αφού πίνει το γάλα της και λέει:

ατούλης όλο!!!!

δηλαδή να πούμε στο γιατρούλη οτι το ήπιε όλο!!!!

καλά δε σας είπα τι έκανε προχθες το θέατρο....πήρε ένα μεγάλο κομμάτι πλαστελίνη και το έβαλε μέσα απο τη μπλούζα της και μου έλεγε:

βυζί!!!!!!! βυζί!!!!!

χαχαχαχαχαχα!!!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας....ολα καλα?Σοφακι 2 ολα καλα σε μας.....σε αυτο που με ρωτας...οντως εχω παρατηρησει οτι ο Μαρινος με το που εκλεισε τα 2 η γλωσσα του παει ροδανι.......το ειχα δει αυτο και στον ανιψιο μου...ακριβως το ιδιο δεν ξερω αν θυμαστε που το ειχα πει σε καποιες μανουλες που ανησυχουσαν που δεν λενε αρκετες κουβεντες τα μικρα τους.

Ωραια στο Λονδινο εεεε?καλα λεει η Σοφια...Ντουμπαι εχουμε γινει πια.....

Αυτη την παρατηρηση την εχω κανει και εγω ανα καιρους.....στελνω και μηνυματα να ρωτησω τι κανουν και γιατι χαθηκαν...αλλα με αγνοουν συστηματικα....δεν πειραζει....καλη καρδια!!!!!

Link to comment
Share on other sites

α όχι....εγω το έχω πει και παλιότερα....δεν ξαναρωτάω που είναι η τάδε και η τάδε!!!

όποια θελει εδω είμαστε....;)

απλά μου έκανε εντύπωση και ρωτησα μήπως έχει παιχτεί κάτι που δεν το έχω αντιληφθεί!!!:rolleyes:

ποιός είναι αυτός ο Stan βρε Ελενίτσα?????????


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!

τι υπεροχος καιρος! λιακαδα και κρυο, πολύ μου αρεσει. εχθες αναψαν και τα καλοριφερ στην πολυκατοικια και ηταν χουχουλιαρικα. βεβαια η ανεπροκοπη δεν εχω στρωσει ακομα και δεν προβλεπεται να το κανω ουτε μεσα στο ΣΚ γιατι αυριο παω αθηνα. εχουμε πεμπτη παρασκευη αποχή και ο αρης εχεις κυριακη υπηρεσια οποτε βολευει να ανεβουμε εμεις. θα παρω και τη μαμα μου μαζι γιατι δεν μπορω να οδηγω τοσες ωρες με τον μικρο. θελει και αυτο κουβεντουλα.

τωρα που ειπα κουβεντουλα... και ο Κων/νος τωρα που εκλεισε τα 2 αρχισε να αναπαραγαγει όσες λεξεις ακουει και του αρεσουν. ειναι πολύ ωραιο αυτο και ανυπομονω για την στιγμη που θα σχηματιζει ολοκληρες φρασεις και θα με τρελαινει με τις αποριες του! αφου σκεφτομαι να καταγραφω τις πιο αστειες αποριες- φρασεις του :P

Σοφακι ποσο ζηλευω που πηγες ταξιδακι. για μενα φανταζει μακρινο ονειρο ενα ταξιδι στο εξωτερικο πια σε συνδυασμο με τρελο σοππινγκ;) ας εχουμε βεβαια την υγεια μας και βλεπουμε... περαστικα στον Ανασταση μας!

Συμπι μου η Βαλ ειναι μεγαλο θεατρο αλλα μου αρεσει πολύ. ειναι πανεξυπνη :D.....Ελενακι μου εσεις τι κανετε; πρεπει να εχετε πολύ κρυο στην Τριπολη ετσι; τα ζουζουνια σου ειναι καλα;

Link to comment
Share on other sites

ωωωωωωωωω η σύμπι μου!!!!

λες το 2ο μπεμπέ να συλληφθεί στας Αθήνας?????????????:D:D:D:D

καλά το ταξιδι στο εξωτερικό πίστεψε με δε μπορεί να σου φαντάζει πιο μακρινό απ'οτι σε μένα....δε μπαίνω σε αεροπλάνο!!!!

χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!

καλά η Βαλ.....μεγάλο θέατρο!!!

με τις πλαστελίνες πάντως είναι πολυ δημιουργική....:rolleyes:

χθες έφτιαξε μπαλάκια (περίπου) και τα έβαλε μέσα στο γιογιό και μου έλεγε:

"μαμάκα μου.....κακάκια!!!"

ωραία πράγματα φτιάχνει το παιδί μου ε??????????:tongue::tongue::tongue:

δείχνει μεγάλο ενδιαφέρον για το γιογιό αλλά λέω τον άλλο μήνα να δοκιμάσω την τυχη μας σε αυτό τον τομέα....:rolleyes:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου ομορφο οχι κρυο...πεφτουν τα αυτια μας το πρωι!!!τα τεκνα μου προς ωρας ειναι καλα ευτυχως......

αντε βρε θα πατε κα βολτουλα στην Αθηνα....καλα να περασετε!!!!:lol:

Σοφακι μου εγω ρωταω απο ενδιαφερον αν ειναι καλα....απο κει και περα δεν ξαναασχολουμαι....οπως ειπες εδω ειμαστε!!!!

ααααα δεν σας ειπα....μονο η Τατι το ξερει.....ο Κωστας ετοιμαζεται να φυγει για εξωτερικο!!!!εκανε μαζι με τον κουμπαρο μας και εναν φιλο μας ακομα τα χαρτια τους να πανε στο ΚΑΤΑΡ!!!!:shock:

Εκει θα γινει το μουντιαλ το 2022 και ο εμιρης φτιαχνει τα γηπεδα για τους αγωνες....εχουν στειλει τα απαραιτητα εγγραφα, τους απαντησαν κιολας και περιμενουν να λαβουν τα χαρτια για την βιζα!!!!viva africa.......

Link to comment
Share on other sites

αντε βρε! Καταρ;

για τους αντρες μια χαρα ειναι εκει αλλα για τις γυναικες ούτε λογος.... μπρρρρρρρρρρ.... τις καμηλες πιο πολύ τις υπολογιζουν! παντως και εγω αν ειχα τη δυνατοτητα θα εφευγα για αλλου. για καμια Δανία ίσως ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


λες να του παρω και εγω πλαστελινες του Κωνσταντινου; εμενα βρε παιδια ξερετε τι μου κανει εντυπωση; εμαθε μονος του τα γραμματα της αλφαβητου. εχουμε εναν παιδικο υπολογιστη όπου ενα από τα παιχνιδια που παιζεις εκει ειναι το εξης: εμφανιζεται ενα γραμμα πχ το "Π" και το παιδακι πρεπει να το εντοπισει στο πληκτρολογιο να το πατησει το κουμπακι και το γραμμα να πεσει σε εναν κουβα.ξεκιναει λοιπον ο Κων/νος και λεει :"Πι πι πι πι" παταει το Πι πεφτει στον κουβα. εχει ας πουμε το "μι" λεει παλι "μι μι μι " το βρισκει το παταει πεφτει στον κουβα κ.ο.κ:P

Link to comment
Share on other sites

αντε βρε! Καταρ;

για τους αντρες μια χαρα ειναι εκει αλλα για τις γυναικες ούτε λογος.... μπρρρρρρρρρρ.... τις καμηλες πιο πολύ τις υπολογιζουν! παντως και εγω αν ειχα τη δυνατοτητα θα εφευγα για αλλου. για καμια Δανία ίσως ;)

γι αυτο εγω θα κατσω εδω για να με υπολογιζουν καποιοι!!!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Και τι θα κάνει στο Καταρ βρε Λενιώ??? θα λείψει καιρό???

σε ρωτησα ποιός ειναι ο Σταν!!!!

τραγουδιστης γνωστος ειναι????

έχω μεινει λίγο πίσω....:rolleyes:

ωραίος ο Κωνσταντίνος!!!! μπράβο!!!

να του πάρεις πλαστελίνες αν δεν είναι σαν τον Μαρινούλη που τις τρωει!!!!!

καλά μόλις μίλησα με το Χωρέμειο για τις εξετάσεις για την κυστική ίνωση και για το στίγμα της μεσογειακής....380 ευρω θα μου πάει το μαλλί!!!!:shock::shock::shock:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

αυτες τις εξετασεις δεν τις δικαιολογει κανενα ταμειο; θελω και εγω να τις κανουμε αλλα που λεφτα!

Ελενακι καλα θα κανεις να μεινεις εδω. μια φιλη μου πηγε για μηνα του μελιτος στο Ντουμπαι και δεν της μιλαγε κανενας εκει, μονο στον αντρα της απηυθυναν τον λογο :confused:

Link to comment
Share on other sites

Και τι θα κάνει στο Καταρ βρε Λενιώ??? θα λείψει καιρό???

σε ρωτησα ποιός ειναι ο Σταν!!!!

τραγουδιστης γνωστος ειναι????

έχω μεινει λίγο πίσω....:rolleyes:

ωραίος ο Κωνσταντίνος!!!! μπράβο!!!

να του πάρεις πλαστελίνες αν δεν είναι σαν τον Μαρινούλη που τις τρωει!!!!!

καλά μόλις μίλησα με το Χωρέμειο για τις εξετάσεις για την κυστική ίνωση και για το στίγμα της μεσογειακής....380 ευρω θα μου πάει το μαλλί!!!!:shock::shock::shock:

νεος τραγουδιστης ναι......για την κυστικη ινωση πληρωνεις μονο!!!για το στιγμα της μεσογειακης δεν πληρωνεις..μπορεις να πας σε οποιοδηποτε δημοσιο νοσοκομειο και την κανεις δωρεαν!!!!την ειχα κανει οταν αρραβωνιαστηκα με τον Κωστα....αν και το ηξερα απο τις εξετασεις αιματος.....!!!

θα δοκομασω και εγω αυτες τις πλαστελινες.....να δω θα τις φαει ο φαταουλας!!!!μπορει να του δειξω καμια κατασκευουλα να κατσει με τα αδερφια του να παιξει....

στο Καταρ για αρχη θα παει ενα χρονο.....εχει διαφορες θεσεις....απο εργατες και οδηγους μεχρι μηχανικους!!!!εχει καλες απολαβες....θα δουμε......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...