Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Οχι.. Τα άνοιξε με τα χερια της για να τα φορεσει κ εσπασε το χερουλι κ μέλλον απο την δύναμη που βάλε εσπασε κ πιο πέρα ο σκελετός.. Δηλαδή αν το πείραξε τώρα θα πέσει ο φακος


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μενα!!!!

Ειχαμε παει το πρωι να παρουμε ενα δωρο καθως εχουμε παρτυ αυριο.....Πηρα και φορμουλες την μικρη επιτελους καταδικες της σε ωραια μωβ πορτοκαλι χρωματακια!!!!Αντε γιατι με ολα τα κιτρινο λευκα του θοδωρη τη βγαλαμε το πρωτο τριμηνο.....:tongue::tongue::tongue:

Σοφακι τι λες?ΕΙναι δυνατον να μην θηλασεις?Καταρχην να ξερεις οτι στο δευτερο ο θηλασμος ερχαιτε τοσο ευκολα...λες και το δευτερο γεννιεται εκπαιδευμενο.....:tongue::tongue::tongue:

Η μονη προσοχη που θελει να δωσεις ειναι πως θα το παρει η ΒΑλερια! Θελει πολυ μιλημα!!!!

Ενα ζευγαρι φιλων μας εχει ενα κοριτσακι και ενα αγορακι....Τωρα μολις το γεννησαν....Λοιπον το πηγαν στο σπιτι ολα καλα χαρες η μικρη φιλια ...Με το που το βαζει στο στηθος τον μικρο η μαμα ομως εγινε χαμος!!!!!!!!!!!!ΕΚατσε κατω...στηλωσε τα χερια της και αρχισε να τσιριζει!!!!!Να μην μπορουν να την ηρεμισουν με τιποτα μιλαμε!!!!!Τελικα πηραν την παιδιατρο τηλ και τους ειπε οπως ειναι να την παρει ο μπαμπας να την παει βολτα στο αυτοκινητο και να της μιλαει συνεχεια.....

ΧΑμος μιλαμε....ΕΜεις ενταξει δεν το περασαμε τοσο δυσκολα...αλλα ακομα βλεπω οτι ζηλευει καθε φορα που την ταιζω.....

Ξυπνησε να παρει η μικρη δεν προλαβαινω να σχολιασω αλλα.....

θα μπω πιο μετα.....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

καλα δεν ξυπνησε τελικα!!!Ξυπναει λιγο γκρινιαζει και μετα ξανακοιμαται....Αυτα τα εμβολια πολυ την επηρεαζουν.....Ο θοδωρης δεν ηταν τοσο χαλια οταν εκανε παντως....Αυτην κανει καμια 2 εβδομαδες να στρωσει και μολις στρωσει να το παλι το εμβολιο...Αντε παλι απο την αρχη δηλαδη....Τι να πω....

Λοιπον μΑρακι μην παιρνεις βρε κανενα φαρμακο!!!!Ρωτα πρωτα τον γιατρο.....

Α δεν γινεται ετσι...ΠΑλι γκρινιαζει....ΠΑω να την παρω.....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Ζωή τι πάρτυ έχετε ;;

Εγω ευτυχώς έμειναν Πο την χρυσοβαλαντου κ βολευτηκα.. Μερικά ακόμη για έξοδο θελω .. Είχα πάρει απο ζαρα κάτι ωραία αλλα χθες που πήγα μήπως κ βρω μεγαλύτερα δεν είχε.. Η αδερφη μου που έχει δυο αγοράκια το δεύτερο είναι 3 μηνες μεγαλύτερο απο την μπεμπα.. Ότι δεν χωράει πια σε φανελακι κ φορμακι μου τα δίνει σε μένα... Για μέσα στο Σπιτι είναι μια χαρα...Την έχω ντύσει τελευταία όλο γαλάζια γιατι τα υπόλοιπα ήταν άσιδερωτα, σαν αγοράκι είναι..

Αντε να ήταν καλοκαίρι να το βγάζεις το παιδι έξω Όκ να αγοράσεις αναγκαστικά...αλλα τώρα ολη μερα μέσα στο Σπιτι είναι.. Κρίμα τα λεφτά.. Μέσα σε λίγες μέρες αλλάζει κ μέγεθος..


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ζωή τι πάρτυ έχετε ;;

Εγω ευτυχώς έμειναν Πο την χρυσοβαλαντου κ βολευτηκα.. Μερικά ακόμη για έξοδο θελω .. Είχα πάρει απο ζαρα κάτι ωραία αλλα χθες που πήγα μήπως κ βρω μεγαλύτερα δεν είχε.. Η αδερφη μου που έχει δυο αγοράκια το δεύτερο είναι 3 μηνες μεγαλύτερο απο την μπεμπα.. Ότι δεν χωράει πια σε φανελακι κ φορμακι μου τα δίνει σε μένα... Για μέσα στο Σπιτι είναι μια χαρα...Την έχω ντύσει τελευταία όλο γαλάζια γιατι τα υπόλοιπα ήταν άσιδερωτα, σαν αγοράκι είναι..

Αντε να ήταν καλοκαίρι να το βγάζεις το παιδι έξω Όκ να αγοράσεις αναγκαστικά...αλλα τώρα ολη μερα μέσα στο Σπιτι είναι.. Κρίμα τα λεφτά.. Μέσα σε λίγες μέρες αλλάζει κ μέγεθος..

Εχεις απολυτο δικιο Λια...Και εγω του μικρου θα χρησιμοποιουσα αλλα εψαξα και δεν τα βρηκα πουθενα!!!!ΜΑλλλον τα εχω δωσει καπου και δεν το υμαμαι...Ετσι πηρα καινουρια και πολυ το χαρηκα να πω την αληθεια...

ΘΑ παμε σε παρτυ γενεθλιων εδω στην γειτονια......Σε ενα κοριτσακι που γινεται 5 χρονων....

ΚΑι μαλιστα αυριο εχω να ετοιμασω μια τουρτα και μηλοπιτακια για τον μικρο για να φαει και αυτος εκει μην νιωθει ασχημα....ΚΑθε φορα που γινεται παρτυ εγω κανω εναν δικο μου μπουφε.....:tongue::tongue::tongue:

Τι να κανεις.......

Λοιπον Λιακι τα γυαλια σου δεν πιστευω να γινονται....Μαλλο πρεπει να κοιτας για καινουρια....Λυπαμαι που σου το λεω...Ομως και η χρυσοβαλαντω τι δυναμη εβαλε βρε?Αν ειναι δνατον!!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Βρε Σοφακι Νο 3 θα συμφωνησω με το Σοφακι Νο 1 για το τσιγαρο...κοψτω βρε...το μονο που θα καταφερεις θα ειναι να εχεις τυψεις οταν θα δεις το μωρακι σου.....Εχεια και αναγουλες?Σε βοηθαει να το κοψεις ετσι....ΚΑι εγω να πω την αληθεια με τις αναγουλες το εκοψα....Δεν ηθελα να το βλεπω....

ΠΑντως αυτη τη μεταλλικη γευση που λες την ειχα και εγω και ετρωγα συνεχεια.....χαχαχα :tongue::tongue::tongue::tongue:


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

αλό αλό!!!

τι κάνετε???

πωπω κρυο τρελό εδώ...

το απόγευμα θα πάμε σε μια παιδικη παρασταση με παραμύθια του Αισώπου!!

Λιάκι δυστυχως κι εγω νομίζω οτι τα κοκκάλινα γυαλιά δεν επισκευάζονται αν σπάσουν....κρίμα....

Μεγεια τις φορμούλες της Λυδίας!!!

εγω να δω τι θα κάνω αν το 2ο μου βγει αγόρι!!!

τι θα τα κάνω τόσα ρούχα!!!!:D:D:D

α Ζωή εσύ κάνεις τρελές ετοιμασίες για να πάτε σε πάρτυ βρε!!!!

σε καταλαβαίνω όμως....γιατί κι εγω πάντα φροντίζω να έχω μια εναλλακτική στην τσάντα μου για τη Βαλέρια....

βέβαια δεν κάθομαι να φτιαχνω τουρτες,κλπ!!!

της δίνω κανένα μπισκότο ή κανένα κεφτεδάκι απο το μπουφέ του πάρτυ και ξεχνιέται!!!

άσε που οι φίλοι μας ξερουν για την αλλεργία της και φροντίζουν να έχουν κάτι και για τη Βαλ οι περισσότεροι και πολύ χαίρομαι που μας σκέφτονται!

στις γιορτες που πήγαμε στα κοριτσάκια τις προάλλες, η μια μαμα της ειχε φτιάξει μακαρονάκια πένες με σάλτσα και μηλοπιτάκια χωρις γάλα!

αλλά γενικα η Βαλ δε ζηλευει και πολύ!

αν μου ζητησει κάτι που δεν κάνει να φάει, της εξηγω οτι δεν κάνει και απλά της δινω κάτι αλλο και τελείωσε!!! δεν επιμένει!

συμπι μου τι κάνεις???

πως πάει η φαρυγγίτιδα? αισθανεσαι καλύτερα???

ουφ πάω να ξαπλωσω λίγο γιατι έχω σκάσει απο το φαι!!!!

Φιλάκια!!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα από το μετωπο!

δοξα τω θεω ειμαι καλυτερα αλλα μου ηρθε ο αρης αρρωστος από αθηνα και αρρωστησε και ο μικρος ο οποιος εκανε και πυρετο εχθες το βραδυ 38,8. το πρωι στις 8.30 είχε 38 και από τοτε τιποτα! θα δουμε!

οι μυτες μας ειναι σαν κανουλες. τρεχουν ασταματητα. απαισιοι ειμαστε, αφηστε που αιωρειται μια αρρωστιλα μεσα στο σπιτι αλλο πραγμα...

λοιπον αυριο θα κανει τρελο κρυο. λουφαξτε οσο μπορειτε! εμενα μου ερχετε να παρω τα βουνα γιατι τοσες μερες ειμαι κλεισμενη!

Ζωιτσα μεγεια τα κορμακια της Λυδιας! καλοφορετα... αχ μωρε τα 2α ειναι λιγο αδικημενα. εγω σκεφτομαι ετσι οπως ειναι τα πραγματα ακομα και κοριτσι να κανω μπλε θα της φοραω, του Κων/νου τα ρουχα. αααααα οχι μωρε.... θα μου στελει τα ρουχα της Βαλ η συμπι!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο βορεια!!!!

Και εγω εδω σαν να παω να αρρστησω μου φαινεται!!!!

ποναει ελαφρα ο λαιμος μου....Μου φαινεται τοσο αδιανοητο οτι αρρωσταινω τοσο ευκολα!!!!!ειναι δυνατον????????????:confused::confused:

Το μονο που εκανα ηταν να παω απο το σπιτι μου στο διπλανο σπιτι που ταν και τα γενεθκλια που ειχαμε....Δηλαδη ποσο μπορει να κρυωσα.....Δεν ξερω πια!!!!τρεμω να βγω απο το σπιτι καθε φορα!!!

ΚΑτα τα αλλα μια ζουγκλα!!!Μολις καταφερα να κοιμησω την μικρη η οποια εριξε το κλαμα της ζωης της.....Δεν καταλαβα γιατι!!!!Εχει μετα το εμβολιο που ειναι λιγο γκρινιαρα αλλα σημερα το βραδυ τα εδωσε ολα!!!!ΜΕ το που τελειωσαμε το μπανιο και πηγα να την θηλασω εγινε..................ο πανικος.....Πολυ με προβληματισε....Μηπως πρεπει να αρχισω να σκεφτομαι για ξενο γαλα????

Αυριο παντως θα παρω ενα κουτι υποαλλεργικο να εχω μην γινει τιποτα.....

ΠΑντως τιποτα δεν της πονουσε στα σιγουρα... με το που την εβαλα να την θηλασω αρχισε να κλαιει...

ΣΗμερα φαγαμε και ιταμ που δεν ειχα προσεξει οτι εχει αυτες τις μ@$#ες με τα γαλατα και μου εβγαλε κατι σπυρακι παλι γυρω απο το στομα ο Θοδωρης ....καταστεναχωρεθηκα.....ΕΛπιζω μονο να μην τον γυρισα πισω....Τοσο καιρο αποχη και τιποτα δεν γινεται....Μαλλον αυξανεται απο το να μειωνεται....ΑΠογοητευθηκα και με αυτο.....

Σοφακι εσυ παιρνεις ενα πραγμα στο παρτυ και καλα κανεις εμεις ομως ειμαστε τα παιδακια που καθονται διπλα απο το μπουφε και ολη την ωρα μασουλανε!!!!!Ε δεν ειναι ευκολο να τον ξεγελασεις.....ΠΑντως χθες με την τουρτα μου εκλεινε συμφωνιες ελεγε "θα φαω πωτα αυτη (Αυτην που εκανα εγω δηλαδη) και μετα φαω εκεινη (την κανονικη....)" ειχε πολυ φαση!!!!

Μακ μου μην κουνιεσαι καθολου!!!!ΚΑτσε σπιτι και προσεχε.....Αυτη την αρρωστιλα πως δεν την αντεχω καθολου .......

ΝΑι να ανταλλλαξετε βρε ρουχα....ΑΦου η Σοφια θα κανει αγορι θα της δωσεις τα δικα σου και εσυ με το κοριτσι θα παρεις της ΒΑλ:tongue::tongue::tongue::tongue:

ΑΥτα κοριτσια....ΠΑω να παιξω κανενα παιχνιδι να ξεχαστω λιγο....ΚΑληνυχτα....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημεραααα!!!

Αμάν βρε κοριτσακια.. Περαστικα!!

Ζώιτσα εγω οταν νιώθω πως πονάει ο λαιμος η ψιλό τρέχει η μύτη παίρνω ένα ντεπον κατευθείαν.. Δεν έχω αρρωστησει μέχρι τώρα ευτυχώς.. Ούτε τα παιδια.. Την μεγάλη την παει ο άντρας μου 2-3 φορες την εβδομάδα παιδική χαρΑ.. Προς το παρόν την έχουμε γλιτώσει!!Πέρυσι όμως που είμασταν ΑΙγιο πολυ αρρώστια κ εγω κ το παιδι.. Όλο το χειμώνα να μου αρρώστησε 5 φορες... Απο 10 μέρες που κρατούσε.. Ασε.. Πολυ χάλια κλίμα!!! Εγω 2 μηνες ήμουνα σιγουρΑ αφού φοβήθηκα τόσο πολυ που έτρεχα για ακτινογραφιες μήπως κ έχω τπτ πιο σοβαρό!

Όσο για το γάλα εγω της έχω πάρει ένα κουτί κ της δίνω κάθε βράδυ μετα τον θηλασμο εδω κ λίγες μέρες..την θηλαζω στις 10 παρα κ κατα τις 11 της κάνω 60ml.. Κοιμάται κ ξυπνάει 8-9 το πρωι ενω με τον θηλασμο μόνο ξυπνουσε στις 6

Μαρακι πως είναι ο μικρός σήμερα;εσυ πως είσαι;

Πρέπει να κλείσω ραντεβού με τον γιατρο να με δει.. Δεν έχω παει ακόμη.. Είχα κλείσει για μετα την πρωτοχρονιά κ μου ήρθε λίγο αίμα για 4 μέρες.. Δεν ήταν περίοδος κσνονικη!

Σοφάκι πως περνάτε;;

Το άλλο το Σοφάκι που είναι.... Αντε μπείτε να κουτσομπολεψουμε καλε

Τα γυαλια τα έχω κρυμμένα.. Μόλις βρω ευκαιρία θα τα παω για να μου πουν,, αν δεν γίνονται θα πεθάνω.. Είναι πολυ ωραίο γυαλί.. Μοβ κοκκαλινο μεγάλο.. Τον είχα φάει την ψυχή για να τα πάρω..

Έτσι είχα πάθει με μια μάσκα ντιορ για σκι.. Είχε σπάσει το χερουλι κ πήγα να μου τα κάνουν Θεσσαλονίκη απο εκει που τα πήρα.. Μου λένε δεν γίνεται.. Μετακομιζουμε βολο κ το παω εκει σε κάποιον άσχετο κ μου το κανε με 50 ευρω.. Αλλα δεν ήταν κοκκαλινο.


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!εδω ειμαι κ εγω!πριν λιγο ηρθα στη δουλεια ειχα παει να κανω τις εξετασεις του προγεννητικου.

λιακι ελπιζω να φτιαχνονται τα γυαλια κριμα ειναι!

μακμαρακι ελπιζω να συνελθετε γρηγορα!απο χθες εχει αρχισει να βηχει και η δικια μου ελπιζω να μην εξελιχθει σε καμια ιωση...

σοφακι πως τα περνας?

ζωιτσα τι να πω υπομονη..ελπιζω να περασει γρηγορα η αλλεργια του θοδωρακη...η μικρη δεν εχει ε?

εμενα μου τη βαρεσε το σαβατο και κατεβηκαμε ναυπλιο για φαγητο οι 3 μας...ωραια περασαμε..κοιμηθηκαμε εκει για βραδυ και γυρισαμε κυριακη μεσημερι.συνεχιζω και ανακατευομαι δε ξερω τι θα γινει...δε μου ρχεται να κανω και κανα εμετο να τα βγαλω ολα να ησυχασω...τουλαχιστον εκοψα το τσιγαρο...πλεον ολα μου μυριζουν...

φιλια πολλα σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε Σοφάκι σε ζηλεύω.. Μπράβο που μπορειται κ κάνετε τόσες βόλτιτσεσ.. Εγω πάλι μια βόλτα μόλ κ γκολντεν παω κ ψοφισε.. Το σάββατο πήγαμε μόλ στο τελευταίο όροφο για φαγητο.. Γινόταν χαμός,, περιμέναμε 50 λεπτα για τραπέζι κ μιση ώρα για να ρθουvετα φαγητά.. Στην la pasteria του μποτρινι.. Αυτός μας μαρανε.. Τεσπα.. Ολη μέρα μετα δεν μπορούσα να χωνεψω

Μισό γιατι η μεγάλη παει να κοιμηθει.. Να την ξυπνησω


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρααα!!!!

τι κάνετε??????????

πωπω τι κρυο ειναι αυτό....

-5 ειχε στις 10 το πρωί εδω!!!!

μπρρρρρ!!!!!!!!!!!

εμείς χθες πήγαμε στην παρασταση που σας έλεγα!!!

πάρα πολύ ωραία περάσαμε!!!!

η Βαλ ξετρελλάθηκε!!!είχε μεινει αγαλμα και πρακολουθούσε!!!

αφού να φανταστειτε μου το είπαν και οι ηθοποιοί της παράστασης οτι την παραηηρησαν που κοιτούσε με τόση προσοχή!!!

ενταξει φυσικά κάποια στιγμη κουράστηκε και στριφογυρνούσε στην καρέκλα της αλλά οκ!!! λογικό είναι....ποιό 2χρονο καταφέρνει να κατσει 1,5 ώρα ακινητο χωρίς να μιλάει???????

με έχει στεναχωρησει τις τελευταίες μερες το παιδί μου....πολύ επιθετική έχει γίνει....την παλεύω με τιμωρία αλλά δε βλέπω παραπάνω αποτελέσματα απο την προσωρινή της συμμόρφωση....

την μπριζωνει και η ανιψιά μου.....και αποτι εχω καταλάβει το παιδι μου κραταει μανιατικο....απαξ και την πειραξεις, θα στο ανταποδωσει ακόμα και μετά απο 2 μέρες!!!!

με πήρε και ο άντρας μου οτι πήγαν τα αποτελέσματα της κυστικής!

μια χαρά!!! το είχα και ένα μικρό άγχος δε σας κρύβω!!!!

αχ μωρε τα 2α ειναι λιγο αδικημενα. εγω σκεφτομαι ετσι οπως ειναι τα πραγματα ακομα και κοριτσι να κανω μπλε θα της φοραω, του Κων/νου τα ρουχα. αααααα οχι μωρε.... θα μου στελει τα ρουχα της Βαλ η συμπι!

βρε κάνε εσυ την κορη και θα την προικίσω εγω!!!

την κουνιάδα της κόρης μου θα την αφήσω έτσι?????????????????

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ΣΗμερα φαγαμε και ιταμ που δεν ειχα προσεξει οτι εχει αυτες τις μ@$#ες με τα γαλατα και μου εβγαλε κατι σπυρακι παλι γυρω απο το στομα ο Θοδωρης ....καταστεναχωρεθηκα.....ΕΛπιζω μονο να μην τον γυρισα πισω....Τοσο καιρο αποχη και τιποτα δεν γινεται....Μαλλον αυξανεται απο το να μειωνεται....ΑΠογοητευθηκα και με αυτο.....

Σοφακι εσυ παιρνεις ενα πραγμα στο παρτυ και καλα κανεις εμεις ομως ειμαστε τα παιδακια που καθονται διπλα απο το μπουφε και ολη την ωρα μασουλανε!!!!!Ε δεν ειναι ευκολο να τον ξεγελασεις.....ΠΑντως χθες με την τουρτα μου εκλεινε συμφωνιες ελεγε "θα φαω πωτα αυτη (Αυτην που εκανα εγω δηλαδη) και μετα φαω εκεινη (την κανονικη....)" ειχε πολυ φαση!!!!

ΝΑι να ανταλλλαξετε βρε ρουχα....ΑΦου η Σοφια θα κανει αγορι θα της δωσεις τα δικα σου και εσυ με το κοριτσι θα παρεις της ΒΑλ:tongue::tongue::tongue::tongue:

Βιτάμ ΒΙΟ να παίρνεις Ζωίτσα....

το κανονικό βιτάμ έχει ορό βουτυρογάλακτος αν θυμάμαι καλά....

μην στεναχωριέσαι...δεν έγινε και τίποτα...

α και να ξερεις μακρυα και απο πατατακια με ρίγανη,κλπ....έχουν και κάποια απο αυτά ορό αγελαδινού...

και η Βαλ ρε συ όπου πάμε κάνει σαν λιγουρίτσα όπου πάμε!!!

όλο φαί ζητάει!!!

απλά εσείς έχετε έξτρα και την αλλεργία στο αυγό που σας εμποδίζει να φάτε και άλλα πραγματα...

μου το κανόνισες....θα τον κάνω τον γιο εεεε????????

χαχαχαχαχαχαχα!!!

Σοφάκι καλά απτελέσματα με τις εξετάσεις!!!

μπράβο ρε συ!!!

μια χαρα βολτίτσες κάνετε!!!!

και φυσικά μπράβο και για το τσιγάρο!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια!!ειμαι πολυ χαρουμενη!!ακουσα καρδουλα σημερα!!φοβερο συναισθημα...!δεν αντεχα να περιμενω μεχρι την αλλη βδομαδα και πηγα σε αλλο γυναικολογο να κανω υπερηχο...και τωρα βρισκομαι σε διλλημα...ποιον γιατρο να επιλεξω?αυτος που πηγα σημερα ειναι και στο ικα θα μπορει να μου γραφει αδειες κτλ....ξεγεννα στο ιασω και στο ρεα.για πρωτη φορα που πηγα εμεινα ικανοποιημενη πολυ σχολαστικος στην εξεταση, μου πηρε ιστορικο...σε γενικες γραμμες καλος.μιλησαμε για φυσιολογικο τοκετο, δε το απεκλεισε αν και μου ειπε τα κλασσικα οτι εχει κινδυνους να δουμε πως θα παει η κυηση ειναι νωρις να το συζηταμε κτλ...το θεμα ειναι οτι τεινω στον παλιο μου γιατρο...να ξερω ακριβως τι με περιμενει...δε μ αρεσουν οι εκπληξεις η αληθεια ειναι...αλλα πως θα του το πω?και με τι μουτρα αν χρειαστω αργοτερα αδεια θα τη ζητησω απ αυτον?ο αντρας μου λεει να κρατησω και τους 2 μεχρι το μαιο και μετα ν αποφασισω...δε ξερω βλακεια μου φαινεται...εσεις τι λετε?


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...