Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημερα!

ερημιες στην Αμαλιαδα σημερα! ειναι πολιουχος (τα τελευται χρονια ο Αγ. Αθανασιος και ειναι τα παντα κλειστα. ακομα και τα δικηγορικα γραφεια. Μονο εγω εχω ερθει μου φαινεται γιατι εχω δουλιτσες!

αχ εκλαιγα πρωι πρωι με μια διαφημιση που ειδα στο ιντερνετ

http://www.newsbeast.gr/world/arthro/289161/i-diafimisi-pou-ekane-1397719-hristes-na-dakrusoun/

πολυ τρυφερη!

Λιακι τι ειπε ο Νικος για τα γυαλια; εγω νομιζω ότι δεν θα αντεδρασε ιδιαιτερως! στοιχηματιζω οτι θα σου παρει αλλα εφάμιλλα (γιατι ιδια δεν!:tongue:)!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημεραααααα!!!

Μαρακι τι είσαι εσυ ρεεεεε.. Μου πήρε αλλα χθες.

Roberto cavalli χρυσα!!

Πήγε για ψώνια στο γκολντεν κ τα grand optical είχαν εκπτώσεις μάλλον μιση τιμή δεν μου είπε... Είναι ωραίο γυαλι αλλα πολυ κυριλε ίσως παω να τα αλλάξω... Πως ανεβάσουμε φωτο;;


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

αντε ειδες βρε; μεγεια!

αν δεν σου αρεσουν αλλαξε τα, το σημαντικο ειναι οτι δεν εμεινες χωρις γυαλια!

τωρα για το πώς ανεβαζουμε φωτο δεν το'χω ευκαιρο να στο πω καλα και μαλλον δεν θα με καταλαβεις (βαριεμαι κιολας :tongue:)!

οι μπουμπουδες σου τι κανουν;

Link to comment
Share on other sites

αλό αλό!!!

κρύυυυοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!

-7 η θερμοκρασία το πρωί!!!!

όπως καταλάβατε είμαι ακόμα Μεγ/λη!!!

ήταν να φυγω σημερα αλλά την έπιασε ημικρανία την αδερφη μου και κάνει εμετους απο τη ζαλάδα και τον πονοκέφαλο και φυσικά δε γινόταν να φυγω....τωρα λέω μήπως μείνουμε μέχρι την Κυριακή!!!!

χαχαχαχαχαχαχα!!!!

το σκέφτομαι γιατί η Βαλ έχει μεταμορφωθεί....χτυπάει την ανιψιά...της τραβάει τα ρούχα....πολύ τσαμπουκάς λέμε....

όχι οτι η ανιψιά είναι και αγγελος εεε??????????

της ριχνει κάτι κλωτσιές και κάτι σπρωξιές ώρες ωρες!!!

τεσπα....δεν γινονται συχνα αυτά ευτυχώς....

για τη Βαλ ακόμα σκέφτομαι πως να αντιμετωπίσω αυτη τη συμπεριφορά....η τιμωρια δεν κάνει τίποτα....ή μπορεί να μη χειρίζομαι και σωστά το θέμα της τιμωρίας....:rolleyes:

είδες Λιάκι?????????

τσάμπα αγχωνόσουν πως θα το πεις στον αντρούλη σου!!!

μεγεια τα καινουρια γυαλάκια!!!

βρε κορίτσια ξέρετε τι παιζει τωρα με την ενοποιηση των ταμείων???

τι γίνεται με τα επιδόματα στην εγκυμοσύνη???

διαβαζα οτι πλέον δε θα δίνουν επίδομα τοκετού αλλά θα πληρωνονται τα μαιευτηρια απευθείας απο το ταμείο....εννοείται οτι δικαιολογούν μόνο 4κλινο και πληρωνουν μόνο την αμοιβη για το μαιευτηριο και όχι την αμοιβη του γιατρού!!!

ψιλοχαμός γίνεται.....:confused::confused::confused::confused:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ απο μενα!!τι κανετε?

λιακι μεγεια τα γυαλια!τσαμπα αγχωνοσουν!

σοφακι για τη βαλ και τη τιμωρια θα σου πω αν μου επιτρεπεις τη γνωμη μου...δε νομιζω οτι εχει νοημα η τιμωρια σε τοσο μικρη ηλικια...δε καταλαβαινουν το νοημα της.αυτο που κανω εγω οταν θελω να "τιμωρησω" τη δικια μου ειναι η στερηση προνομιων...πχ ενος γλυκου, μιας βολτας κτλ...σημασια εχει να μαθουν οτι η "κακη" τους συμπεριφορα εχει συνεπειεςπχ η δικια μου καμια φορα γκρινιαζει και παιζει με το φαγητο της πετωντας το παντου...παλιοτερα την ταιζα με κλαματα ηθελε δεν ηθελε..πλεον απλα τη ςλεω οτι δε θα φαει και της περνω το πιατο...ε σε 2 λεπτα το ζηταει και τρωει κανονικα:Pη πεταει τα παιχνιδια της και τα παταει κατω...αυτοματως της τα περνω και της λεω οτι θα τα δωσω σε παιδακια που τα εκτιμουν(και το εχω κανει)...ειχα δοκιμασει κ εγω να τη βαλω τιμωρια βαζοντας τη πχ στο δωματιο της...ε αυτη το εβλεπε σα παιχνιδι...η αληθεια ειναι οτι σπανια θα την "τιμωρησω" μιας και σε γενικες γραμμες ειναι ενα πολυ ησυχο και καλοβολο παιδι...οταν περασει τα ορια ομως ξερει τι την περιμενει;)

με την ενοποιηση των ταμειων να σου πω δεν εχω πολυκαταλαβει τι παιζει...δηλαδη δε θα παρουμε το επιδομα τοκετου και δε θα πληρωσουμε το δωματιο στο μαιευτηριο?θα πληρωθει απ το ικα?και αν θελω δικλινο η μονοκλινο?θα πληρωσω καποια διαφορα?παντως το καλο ειναι οτι λογικα ολα τα μαιευτηρια θα ενταχθουν στον εοππυ...ηδη μπηκε το ιασω και απ οτι ακουσα και το μητερα...για να δουμε.

εμεις καλα...πηρα τις εξετασεις του προγεννητικου...εχω θετικα τα αντισωματα igg της ερυθρας και του κυτταρομεγαλοιου...στην αρχη τρομαξα αλλα μετα βρηκα και τις εξετασεις της πρωτης εγκυμοσυνης και τα ειχα και τοτε...μιλησα με το γιατρο-βασικα με τη μαια-και μου ειπε οτι δν ειναι τιποτε...δειχνουν οτι εχω περασει παλιοτερα αυτες τις λοιμωξεις...και στη γενικη ουρων δειχνει παρουσια αιμοσφαιρινης...αυτο τωρα δε ξερω αν ειναι καλο...εγω δεν εχω δει κατι...περιμενω να με παρει τηλ πισω ο γιατρος να μιλησουμε.

φιλια πολλα σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2259511x0xd68ps6w.jpg

Καλημερα!!!!!

Σερνομαι σημερα!!!!

Ειχα ξενυχτι σημερα και οπως βλεπετε ακομα να τελειωσει....απλα τωρα το πηρα αποφαση και σηκωθηκα!!

Ανα 2 ωρες χθες ξυπνουσε η μικρη!!!δεν καταλαβα τι την ενοχλουσε!!!την θηλαζα και την εβαζα για υπνο....Στο ενδιαμεσο ξυπνουσε και ο μικρος με κλαμματα!!!!Ουτε και αυτος καταλαβα τι ειχε....Πηγαινα να ξαπλωσω και μαζι του και εκει οποτε περασα μια πολυ ομορφη νυχτα!!!!

Ασχετο αλλα η Ελενιτσα που χαθηκε παλι!!!!Τωρα μου ηρθε!!!!

Λιακι μεγεια το γυαλι βρε!!!!Μια χαρα ο αντρουλη σου!!!!ΣΕ σκεφτεται !!!!!

ΜΑαααααακ Τελειος ο Κων/νος!!!χαχαχα!!Τι να λεμε τωρα!!!Εμενα τετοια δεν μου κανει ποτε και εννοειτε οτι δεν μου λεει ποτε οτι μ'αγαπαει και τετοια!!!Το μονο που κανει ειναι να μου ζηταει μια μεγαλη αγκαλια και αυτο οχι γιατι θελει να τον αγκαλιασω αλλα για να κανουμε βολτες και να πιανει πραγματα που απαγορευονται.....:tongue::tongue:

Οπως και να εχει δεν με πειραζει!!!

Σοφακι δεν εχω ιδεα πως να αντιμετωπισεις την βαλ!!!Υποθετω αφου η τιμωρια δεν πιανει με το μιλητο συνεχεια να την εχεις οχι μονο οταν χτυπαει και στο ασετο να της μιλας και προσπαθησε να την φερεις και στην θεση του αλλου παιδιου μπας και καταλαβει...

Εμενα ο δικος μου τωρα αρχιζειι και καταλαβαινει οτι τον χτυπανε!!!Παλια αμα τον χτυπουσαν δεν εδινε σημασια αφου δεν ηξερε τι σημαινει αυτο!!!χαχαχα

Βεβαια δεν ξερω και πως θα το αντιμετωπισει αυτο..Πως θα αντιδρασει δηλαδη οταν τον χτυπανε!!!

Τεσπα....Σας τρελλανα πρωι πρωι!!!

ΠΑω να πιω τον ντεκαφεινε καφε μου και ελπιζω μην μου ξυπνησει και ο αλλος πρωι πρωι!!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Ζωίτσα τυχαίο φανταζομαι ειναι αυτό με τη μπουμπού....

ο Θοδωράκης ίσως ξυπνούσε απο τη μικρη....

καλά χθες ήθελα κι εγω να ρωτησω για την Ελενίτσα και το ξέχασα!!!!

Σοφάκι αυτό με τη στέρηση παιχνιδιού δεν την πτοεί τη Βαλ!!!

θα δω....σιγα σιγά πρέπει να βρω την άκρη γιατι αν συνεχίσει έτσι, θα έχουμε θέμα...:(

Η τιμωρία της είναι όταν την έχω προειδοποιησει 3 φορές για κάτι και συνεχίζει, τη βάζω στο καρεκλάκι της να σκεφτεί τι εκανε για 2 λεπτά...

μόλις τελειωσουν τα 2 λεπτά, της ξαναεξηγω γιατι ήταν λάθος αυτό που έκανε και τέλος...

ίσως να το χειρίζομαι λάθος....

η ύπαρξη αιμοσφαιρίνης ίσως να είναι και υπολλείματα περιόδου....

Αχ σημερα επιστρέφουμε στην έδρα μας.....ωραία ηταν!!!!

επιστροφή στην καθημερινότητα λοιπόν!!!!!

να δω αν η Βαλ επιστρέφοντας, βελτιωθεί....

καλέ σας το είπα οτι αποθηλάσαμε τωρα που ήμασταν εδω?????????????

πρέπει να αλλάξω και τικεράκι!!!!!

είμαι πολύ χαρούμενη που έγινε τόσο ομαλά και καθαρά με απόφαση της Βαλ!!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα!!

σοφακι καλη επιστροφη να εχετε!συγχαρητηρια για τον αποθηλασμο μπραβο που εγινε οπως το ηθελες...αντε καιρος να βαλεις μπροστα για το δευτερο τωρα:Pοσο για τη βαλ πιστευω θα βελτιωθει οταν επιστρεψετε στη βαση σας...μπορει να φταει η αλλαγη περιβαλλοντος για τη συμπεριφορα της.

καλε η ελενιτσα παλι χαθηκε?ελπιζω να ειναι καλα!

εγω καλα εδω στη δουλεια...αυριο εχω αδεια θα κατσω να ξεκουραστω.

πολλα φιλια σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

Ζωιτσα μου; αχ κοριτσακι μου τι να ευχηθω; καλη ξεκουραση; αφου δεν θα την εχεις αμεσα εκτος και αν μπορεσει ο Κοσμας και κρατησει τον Τεο ενω κοιμαται η μικρη κλπ κλπ κλπ κλπ.... πω πω φανταζομαι και τα δικα μου σε κανα εννιαμηνο.... οταν περναει ο καιρος ξεσυνηθιζεις. οσον αφορα στον Κων/νο βρε συ αυτος ειναι τρελος μαμακιας! δεν μπορω να τον ξεκολλησω από πανω μου! εχθες ειχε ερθει να τον παρω αγκαλια και μου ελεγε: "Φεγγαρούλα μου; Μπουμπου;" ξερεις τι γαλιφης ειναι; με ελεγε Μπουμπου παιδι μου ολοκληρη γαιδαρα :)

Σοφακι ΤΕΛΕΙΑ με την Βαλ! μια χαρα! ειδες εφτασε ομαλα το πληρωμα του χρονου και ολα καλα. τι γαλα της δινεις τωρα; παιρνεις αυτο του αμυγδαλου; δεν θυμαμαι αν εχεις γραψει κατι!

Σοφακι - γκαστρουδακι τι εγινε με τον ντοκτορ; τι ειπε για το αιμα; μηπως παιρνεις σαλοσπιρ; γιατι εμενα η αιμοσφαιρινη που βρεθηκε από αυτο ηταν τελικα.

εγω σημερα το πρωι δεν αντεξα και τα εβγαλα τα αντερακια μου! στον Κων/νο αυτη την εβδομαδα ειχαν ξεκινησει οι εξαγωγες...... ετουτο μου βγηκε λιγο πιο ζορικο!

αααα σας το'πα; θελω κοριτσακι χα χα χα χα χα αυτααααααααα :tongue:

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!!τι κανετε???εδω ειμαι και εγω....χαθηκα λιγο:(επιτελους ειμαστε ολοι καλα:D:Dψοφοκρυο εχει πολυ και εδω και εχουμε κλειστει μεσα,φοβαμαι μην ξανααρωστησει οποτε.....μεσα

Σοφακι μια χαρα η Βαλ.αποθηλασε οπως ηθελες το κοριτσι σου!!!!τωρα για την τιμωρια τι να πω....εμας το μονο που πιανει πλεον ειναι να τον βαζω στο παρκο για λιγο χωρις παιχνιδια και του εξηγω τι εκανε λαθος....μεχρι τωρα πιανει....βασικα δηλ.οτι κανεις και εσυ....πιστευω και εγω οτι ηταν η αλλαγη περιβαλλοντος και θα επανελθει στα φυσιολογικα...ειναι θεα η κουκλα σου:D:D:D

Σοφια μια χαρα που ακουσες καρδουλα.ολα καλα πανε!!!!

Μαρακι ...υπομονη με αναγουλες -εμετους.ξερεις πως ειναι........

Λια μεγεια το γυαλι!!!!ειδες που ανυσηχουσες!!!!!κυριος ο αντρας σου:Dτα αλλαξες τελικα????

Ζωη αρχισαν τα τρελλα ξενυχτια ε????υπομονη και εσυ:Dτι να πω...

εμεις καλα ειμαστε.παραγγειλαμε κρεβατι για τον μικρο.εχω αρχισει ηδη και μιλαμε για αυτο.ελπιζω σε 25 ημερες που θα ερθει να καταφερουμε να κοιμηθει εκει:Dηθελα να σας ρωτησω εσεις τα βαλατε κατευθειαν την ημερα που ηρθε το κρεβατι να κοιμηθουν εκει η σιγα σιγα πρωτα τα μεσημερια 3-4 μερες και μετα και τα βραδια???αν αφησω μεσα και την κουνια μηπως μετα δεν θελει το κρεβατι???σχετικα αρθρα που διαβαζα ελεγαν κατευθειαν την πρωτη μερα .η μανα μου και καποιες φιλες μου σιγα σιγα.δεν ξερω τι να κανω.....για πειτε βρε κοριτσια

αααα...αδιαθετησα και πριν λιγες μερες:(next mont.....:Dπηγα για τον προγενητικο ελεγο να ρωτησω και μου ειπαν οτι στοιχιζει 200 ευρω!!!!!!!!!!!!!!!στο νοσοκομειο εχουν απεργια και δεν κλεινουν αμμεσα ραντεβου,μετα απο 2-3 μηνες...στο ικα που ρωτησα μου ειπαν μονο αν ειναι γνωστος ο γιατρος του ικα και μπορει να μου κανει την εξυπηρετηση διαφορετικα δεν στα γραφουν αν δεν σε εχει πελατισσα στο εξωτερικο του ιατρειο:rolleyes::!::!::mad: ελεος πια..................


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα!!!

επιστρέψαμε σπιτάκι μας!!!!!

και το κορυφαίο είναι οτι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να έρθουν αύριο η αδερφη μου να μείνουν με την ανιψιά μου εδω μέχρι την Κυριακή!!!!

εμείς ή που δε θα βλεπόμαστε συχνά ή που θα μετακομίζουμε η μια στο σπίτι της άλλης!!!! χαχαχαχαχαχα!!!!!:tongue::tongue::tongue:

καλημερα κ απο μενα!!

σοφακι καλη επιστροφη να εχετε!συγχαρητηρια για τον αποθηλασμο μπραβο που εγινε οπως το ηθελες...αντε καιρος να βαλεις μπροστα για το δευτερο τωρα:Pοσο για τη βαλ πιστευω θα βελτιωθει οταν επιστρεψετε στη βαση σας...μπορει να φταει η αλλαγη περιβαλλοντος για τη συμπεριφορα της.

καλε η ελενιτσα παλι χαθηκε?ελπιζω να ειναι καλα!

εγω καλα εδω στη δουλεια...αυριο εχω αδεια θα κατσω να ξεκουραστω.

πολλα φιλια σε ολες!

ναι Σοφάκι...ελπίζω να ηταν και η αλλαγη περιβάλλοντος που φερόταν έτσι....

στην Ελενίτσα έστειλα μήνυμα....στείλτε της λίγη θετική ενέργεια κορίτσια μου γιατί δεν είναι σε πολύ καλή φάση....

πάντως δεν μπαίνει γιατί δεν έχει ίντερνετ.

καλημερα!

Ζωιτσα μου; αχ κοριτσακι μου τι να ευχηθω; καλη ξεκουραση; αφου δεν θα την εχεις αμεσα εκτος και αν μπορεσει ο Κοσμας και κρατησει τον Τεο ενω κοιμαται η μικρη κλπ κλπ κλπ κλπ.... πω πω φανταζομαι και τα δικα μου σε κανα εννιαμηνο.... οταν περναει ο καιρος ξεσυνηθιζεις. οσον αφορα στον Κων/νο βρε συ αυτος ειναι τρελος μαμακιας! δεν μπορω να τον ξεκολλησω από πανω μου! εχθες ειχε ερθει να τον παρω αγκαλια και μου ελεγε: "Φεγγαρούλα μου; Μπουμπου;" ξερεις τι γαλιφης ειναι; με ελεγε Μπουμπου παιδι μου ολοκληρη γαιδαρα :)

Σοφακι ΤΕΛΕΙΑ με την Βαλ! μια χαρα! ειδες εφτασε ομαλα το πληρωμα του χρονου και ολα καλα. τι γαλα της δινεις τωρα; παιρνεις αυτο του αμυγδαλου; δεν θυμαμαι αν εχεις γραψει κατι!

Σοφακι - γκαστρουδακι τι εγινε με τον ντοκτορ; τι ειπε για το αιμα; μηπως παιρνεις σαλοσπιρ; γιατι εμενα η αιμοσφαιρινη που βρεθηκε από αυτο ηταν τελικα.

εγω σημερα το πρωι δεν αντεξα και τα εβγαλα τα αντερακια μου! στον Κων/νο αυτη την εβδομαδα ειχαν ξεκινησει οι εξαγωγες...... ετουτο μου βγηκε λιγο πιο ζορικο!

αααα σας το'πα; θελω κοριτσακι χα χα χα χα χα αυτααααααααα :tongue:

πεθαίνωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!

Φεγγαρούλα??????????????? τέλειοοοοο!!!!!!!

η Βαλ εδω και 5-6 μήνες έπινε και κατσικίσιο εκτός απο το θηλασμό οπότε συνεχίζουμε με αυτό!

αχ άρχισαν οι εξαγωγές ε??? εγω στη Βαλ μόνο μια φορά είχα κάνει εμετό...είχα αδιαθεσίες αλλά σε ανεκτά επίπεδα...

γεια σας κοριτσια!!!τι κανετε???εδω ειμαι και εγω....χαθηκα λιγο:(επιτελους ειμαστε ολοι καλα:D:Dψοφοκρυο εχει πολυ και εδω και εχουμε κλειστει μεσα,φοβαμαι μην ξανααρωστησει οποτε.....μεσα

Σοφακι μια χαρα η Βαλ.αποθηλασε οπως ηθελες το κοριτσι σου!!!!τωρα για την τιμωρια τι να πω....εμας το μονο που πιανει πλεον ειναι να τον βαζω στο παρκο για λιγο χωρις παιχνιδια και του εξηγω τι εκανε λαθος....μεχρι τωρα πιανει....βασικα δηλ.οτι κανεις και εσυ....πιστευω και εγω οτι ηταν η αλλαγη περιβαλλοντος και θα επανελθει στα φυσιολογικα...ειναι θεα η κουκλα σου:D:D:D

Σοφια μια χαρα που ακουσες καρδουλα.ολα καλα πανε!!!!

Μαρακι ...υπομονη με αναγουλες -εμετους.ξερεις πως ειναι........

Λια μεγεια το γυαλι!!!!ειδες που ανυσηχουσες!!!!!κυριος ο αντρας σου:Dτα αλλαξες τελικα????

Ζωη αρχισαν τα τρελλα ξενυχτια ε????υπομονη και εσυ:Dτι να πω...

εμεις καλα ειμαστε.παραγγειλαμε κρεβατι για τον μικρο.εχω αρχισει ηδη και μιλαμε για αυτο.ελπιζω σε 25 ημερες που θα ερθει να καταφερουμε να κοιμηθει εκει:Dηθελα να σας ρωτησω εσεις τα βαλατε κατευθειαν την ημερα που ηρθε το κρεβατι να κοιμηθουν εκει η σιγα σιγα πρωτα τα μεσημερια 3-4 μερες και μετα και τα βραδια???αν αφησω μεσα και την κουνια μηπως μετα δεν θελει το κρεβατι???σχετικα αρθρα που διαβαζα ελεγαν κατευθειαν την πρωτη μερα .η μανα μου και καποιες φιλες μου σιγα σιγα.δεν ξερω τι να κανω.....για πειτε βρε κοριτσια

αααα...αδιαθετησα και πριν λιγες μερες:(next mont.....:Dπηγα για τον προγενητικο ελεγο να ρωτησω και μου ειπαν οτι στοιχιζει 200 ευρω!!!!!!!!!!!!!!!στο νοσοκομειο εχουν απεργια και δεν κλεινουν αμμεσα ραντεβου,μετα απο 2-3 μηνες...στο ικα που ρωτησα μου ειπαν μονο αν ειναι γνωστος ο γιατρος του ικα και μπορει να μου κανει την εξυπηρετηση διαφορετικα δεν στα γραφουν αν δεν σε εχει πελατισσα στο εξωτερικο του ιατρειο:rolleyes::!::!::mad: ελεος πια..................

Σοφάκι μπαμ και κάτω η αλλαγη του κρεβατιού με την κούνια....

αν αφησεις την κούνια στημένη όταν έρθει το κρεβάτι, σημαίνει οτι του δίνεις επιλογή να κοιμάται όπου θέλει....και έτσι θα ζοριστείτε πολύ....

του μιλάς για το κρεβάτι και μόλις έρθει, εξαφανίζεις την κούνια...

πάρε του και κανένα ωραίο σετ σεντόνια, δείξτε και ενθουσιασμό που είναι πλέον μεγάλο αγόρι και θα κοιμάται στο κρεβάτι και όλα καλά θα είναι!!!

πάντως την κούνια κρυψτη!!!!;););)

αν την κρατησεις σου εγγυώμαι οτι θα το μετανιώσεις!!!!

ελα μην αγχωνεσαι....θα έρθει το μπεμπέ σύντομα!!!!

καλά με τους γιατρούς τι να πεις....

εμενα ευτυχως ο δικός μου είναι και στο ΙΚΑ οπότε με εξυπηρετούσε στα πάντα!;)

200 ευρω ο προγεννητικός εεε????:shock::shock::shock:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

αστα Σοφακι 270 ευρω κανει αλλα λογο του οτι πηγαινω πολλα χρονια σε αυτο το μικροβιολογικο μου εκανε καλυτερη τιμη. Σε ενα αλλο μικροβιολογικο που μου προτεινε η βοηθος του γυναικολογου ( που ειναι και γνωστη μου) ηθελαν 300!!!!!!!!!!!!!!!αυριο θα παω να τελειωνω με αυτο.....


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και παλι!!!Εμεις εδω ολοι καλα!!!

Μπηκα για να στειλω ασικα ολη την θετικη μου ενεργεια στην Ελενιτσα και να τς πω οτι και να ειναι θα πανε ολα καλα!!!!

Χαιρομαι Σοφακι που περασες τοσο καλα στην αδερφη σου!!!!Μακαρι να ειχα και εγω καμια αδερφη κοντα να ερχοταν να με εβλεπε.....ΑΛηθεια στην Μεγαλοπολη εχω μια γνωστη πρωην συναδελφο μου που οι γονεις της εχουν ξενοδοχειο εκει.....Τωρα ποιο ξενοδοχειο θα σε γελασω.....

Μαρακι πεθαινω λεμε!!!!!!!!!!!!!!!!Απο που το ακουσε το φεγγαρουλα ρε?Τελειος!!!!!

ΕΜενα αν και ειναι πολυ μα παρα πολυ κολλημενος μαζι μου....καμια φορα νιωθω οτι εχω ουρα να φανταστεις δεν μου λεει τιποτα απολυτως....

Σοφακι απο κερκυρα μην μου στεναχωριέσαι καταρχην συντομα θα ερθει και το δευτερο μπεμπε......

Οσο για το κρεβατι και εγω θα πω να την παρεις την κουνια του αμεσως απο το δωματιο....Εμεις που του το βαλαμε για να κοιμηθει ενα μεσημερι και δεν ειχαμε προλαβει να μαζεψουμε την κουνια του σε πληροφορω οτι για μια ωρα αλλαζε κρεβατια....Πηγαινε ξαπλωνε για λιγο στο μεγαλο μετα σηκωνοτανε ππηγαινε στην κουνια του....Και φτου και απο την αρχη....Βασικα ευτυχως εχουμε ενα κολλημα με την κουνουπιερα (δεν κοιμομαστε χωρις να την πιανουμε) και την ειχαμε βαλει στο μεγαλο κρεβατι αλλιως σιγουρα θα κοιμοτανε στην κουνια!!!!!Βεβαια αυτο που θα μπορουσες να κανεις και το καναμε και εμεις ηταν να βαλεις στο μεγαλο του κρεβατι κατι απο την κουνια του ....Εμεις π.χ. βαλαμε την παντα απο την κουνια του ετσι νομιζω συνβιβαστηκε πιο ευκολα!!!!!ΚΑι εννοειτε να δειξεις και τον αναλογο ενθουσιασμο για το καινουριο κρεβατι ετσι?

Αυτα

Η ΛΙα μας χαθηκε σημερα....

Σοφια εγγυουλα τι ειναι ρε τελικα η αιμοσφαιρινη?Εχω αγωνια!!!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Ζωίτσα τυχαίο φανταζομαι ειναι αυτό με τη μπουμπού....

ο Θοδωράκης ίσως ξυπνούσε απο τη μικρη....

τυχαιο ηταν Σοφακι γιατι δεν ειναι οτι ξυπνουσε και έκλαιγε ...Ξυπνουσε και ετρωγε τα μανικια της....το μαξιλαρακι....Και μετα εκλαιγε γιατι η φορμουλα της δεν εμπαινε ολοκληρη στο στομα ή γιατι δεν μπορουσε να φαει τα καγκελα της κουνιας της....Ασε με αυτο εχουμε τεραστιο θεμα.....Πλεον δεν την βαζω στο γυμναστηριο γιατι ενω πιανει τα παιχνιδια της τσατιζεται που δεν μπορει να τα βαλει στο στομα!!!Και μετα εχουμε δραματα....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Ελενιτσα γλυκιά πολυ στεναχωρηθηκα.. Μπήκα μόνο να σας διαβάσω αλλα είδα αυτο που έγραψε η σοφία!! ΜΑκαρι να είναι κάτι προσωρινό κ ασήμαντο!! Ότι χρειαστείς εδω είμαστε.. Οτιδήποτε..αγκάλιτσα στα παιδάκια σου!!!

Εγω ήμουνα στις βόλτες σήμερα.. Να χεις λεφτά να πας να αδειασεις τα μαγαζιά όλα.. Τρελές εκπτώσεις.. Κατευθείαν μιση τιμή μέχρι και 60%..δεν παίρνω όμως τπτ γιατι έχω ακόμη περιτα κιλα.. Πάσχα που θα τα χάσω, έτσι λέω :)

Τα γυαλια τα άλλαξα τελικα πήρα πάλι κάτι μεγάλα κοκκαλινα Tom ford χρυσό μέλι δύσκολο χρωμα .. Του δείξα κ αυτα που μου σπάσε κ μου λέει " πήγαινε τα για ανακύκλωση" .. Δεν τα πετάξω ακόμη θα πάρω κ δεύτερη γνώμη :P

Κερκυραια μας γλυκιά μην αγχωνεσαι καθόλου.. Και εγω στον τρίτο μήνα προσπαθειών την έπιασα την μπουμπου.. Αλλα δεν το σκεφτομουνα καθόλου.. Ίσως ήταν κ οι μοναδικοί 3 μηνες που κάναμε κ το καλύτερο σεξ μετα απο χρόνια ( σορρυυυυ, 12 και μιση είναι επιτρέπονται αυτα). Επι τρεισήμισι χρόνια μας είχε φάει το αγχος.. Εκείνο το "ραντεβού" στις γόνιμες μέρες το είχα βαρεθεί, μέχρι που βαριομουνα κιόλας!!!! Με λίγα λόγια απόλαυσε το!!!

Σοφακι1 σοφακι2 μαρακι και Ζώιτσα σας φιλωωωω.. Αυριο τα υπόλοιπα γιατι νυσταξααα!!


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...