Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Η λιτσα χάθηκε η ευμορφια χάθηκε η Βούλα κ αυτη χάθηκε η γιωτα κ αυτη ... Έντομεταξυ είδα φωτο απο βάφτιση της Ραφ,, έχω τρελαθεί.. Τις έχετε δει;;

Η Μαρία απο Κέρκυρα χάθηκε.. Την ελευθερία την θυμοσαστε..? πολλές είμασταν κ μείναμε 3-4.....αντε παω γιατι με βλέπω να με περνει ύπνος με το χέρι στο κινητο


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!!!!

πωπω κρύο........μπρρρρ!!!!!!!

αστα Σοφακι 270 ευρω κανει αλλα λογο του οτι πηγαινω πολλα χρονια σε αυτο το μικροβιολογικο μου εκανε καλυτερη τιμη. Σε ενα αλλο μικροβιολογικο που μου προτεινε η βοηθος του γυναικολογου ( που ειναι και γνωστη μου) ηθελαν 300!!!!!!!!!!!!!!!αυριο θα παω να τελειωνω με αυτο.....

300??????????

οιμέεεε!!!

να δειτε τι έχουμε πάθει εμείς που πρέπει να ρυθμιστεί άμεσα.....

το αφεντικό του άντρα μου, του έχει αφησει απληρωτο το ΤΕΒΕ εδω και 1 χρόνο!!! και τωρα δεν έχουμε βιβλιάριο υγείας.....

του είπα να τον πιέσει να κάνει καμία ρυθμιση γιατί το να είμαστε χωρίς ασφάλεια είναι απαραδεκτο....:(

ελπίζω συντομα να συμμορφωθεί....

Γεια σας και παλι!!!Εμεις εδω ολοι καλα!!!

Μπηκα για να στειλω ασικα ολη την θετικη μου ενεργεια στην Ελενιτσα και να τς πω οτι και να ειναι θα πανε ολα καλα!!!!

Χαιρομαι Σοφακι που περασες τοσο καλα στην αδερφη σου!!!!Μακαρι να ειχα και εγω καμια αδερφη κοντα να ερχοταν να με εβλεπε.....ΑΛηθεια στην Μεγαλοπολη εχω μια γνωστη πρωην συναδελφο μου που οι γονεις της εχουν ξενοδοχειο εκει.....Τωρα ποιο ξενοδοχειο θα σε γελασω.....

ωραία ηταν Ζωίτσα μου....μακάρι να οδηγούσα να πήγαινα και πιο συχνά, έστω για καφέ....

ξενοδοχείο στη Μεγαλόπολη ε???

έχει 3-4 εκεί....αλλά κι εγω δε θυμαμαι κόσμο πλεόν....κι ας έχω μεγαλώσει εκεί!!!

αν θες πες μου το όνομα της μήπως και την ξέρω!!!

τυχαιο ηταν Σοφακι γιατι δεν ειναι οτι ξυπνουσε και έκλαιγε ...Ξυπνουσε και ετρωγε τα μανικια της....το μαξιλαρακι....Και μετα εκλαιγε γιατι η φορμουλα της δεν εμπαινε ολοκληρη στο στομα ή γιατι δεν μπορουσε να φαει τα καγκελα της κουνιας της....Ασε με αυτο εχουμε τεραστιο θεμα.....Πλεον δεν την βαζω στο γυμναστηριο γιατι ενω πιανει τα παιχνιδια της τσατιζεται που δεν μπορει να τα βαλει στο στομα!!!Και μετα εχουμε δραματα....

μπορεί να περνάει άλμα ανάπτυξης το Λυδιάκι και να πεινούσε....

ή μπορεί να ετοιμάζονται τα ούλα της για κανένα δοντάκι....

δωστης κανένα μασητικό να κάνει δουλειά του το κορίτσι καλέ!!!!

χαχαχαχα!!!!

Ελενιτσα γλυκιά πολυ στεναχωρηθηκα.. Μπήκα μόνο να σας διαβάσω αλλα είδα αυτο που έγραψε η σοφία!! ΜΑκαρι να είναι κάτι προσωρινό κ ασήμαντο!! Ότι χρειαστείς εδω είμαστε.. Οτιδήποτε..αγκάλιτσα στα παιδάκια σου!!!

Εγω ήμουνα στις βόλτες σήμερα.. Να χεις λεφτά να πας να αδειασεις τα μαγαζιά όλα.. Τρελές εκπτώσεις.. Κατευθείαν μιση τιμή μέχρι και 60%..δεν παίρνω όμως τπτ γιατι έχω ακόμη περιτα κιλα.. Πάσχα που θα τα χάσω, έτσι λέω :)

Τα γυαλια τα άλλαξα τελικα πήρα πάλι κάτι μεγάλα κοκκαλινα Tom ford χρυσό μέλι δύσκολο χρωμα .. Του δείξα κ αυτα που μου σπάσε κ μου λέει " πήγαινε τα για ανακύκλωση" .. Δεν τα πετάξω ακόμη θα πάρω κ δεύτερη γνώμη :P

Κερκυραια μας γλυκιά μην αγχωνεσαι καθόλου.. Και εγω στον τρίτο μήνα προσπαθειών την έπιασα την μπουμπου.. Αλλα δεν το σκεφτομουνα καθόλου.. Ίσως ήταν κ οι μοναδικοί 3 μηνες που κάναμε κ το καλύτερο σεξ μετα απο χρόνια ( σορρυυυυ, 12 και μιση είναι επιτρέπονται αυτα). Επι τρεισήμισι χρόνια μας είχε φάει το αγχος.. Εκείνο το "ραντεβού" στις γόνιμες μέρες το είχα βαρεθεί, μέχρι που βαριομουνα κιόλας!!!! Με λίγα λόγια απόλαυσε το!!!

Σοφακι1 σοφακι2 μαρακι και Ζώιτσα σας φιλωωωω.. Αυριο τα υπόλοιπα γιατι νυσταξααα!!

Για το Ελενάκι λυπάμαι που δε μπορώ να σας πω λεπτομέρειες γιατί είναι πολύ προσωπικό θέμα, αλλά πραγματικά μακάρι να μπορούσα να βρεθω κοντά της....δυσκολίες που ελπίζω να βγει πιο δυνατη μέσα απο αυτές....

χαχαχαχαχα!!!

το ραντεβού των γόνιμων ημερων!!!

ωραία το είπες βρε Λιάκι!!!!!

Η λιτσα χάθηκε η ευμορφια χάθηκε η Βούλα κ αυτη χάθηκε η γιωτα κ αυτη ... Έντομεταξυ είδα φωτο απο βάφτιση της Ραφ,, έχω τρελαθεί.. Τις έχετε δει;;

Η Μαρία απο Κέρκυρα χάθηκε.. Την ελευθερία την θυμοσαστε..? πολλές είμασταν κ μείναμε 3-4.....αντε παω γιατι με βλέπω να με περνει ύπνος με το χέρι στο κινητο

ναι τις εχω δει τις φωτο απο τη βάφτιση της Ραφ!!!

φοβερός ο φωτογράφος!!!

βεβαια είχε και καλό υλικό για να δουλέψει!!!!;););)

πωπω τωρα που είπες Λίτσα....κάτι μου θύμισες!!!

απαράδεκτη είμαι!!!!

Η Ευμορφία στανταρ τρέχει και δε φτάνει!!!

με 2 παιδιά και δουλειά απαιτητική.....που να προλάβει να μπει!!!!

Η Ελευεθρία είχε αποχωρησει λόγω κάποιας παρεξήγησης με την Τατι αν θυμαμαι καλά....μακάρι να επέστρεφε! ήταν λίγο παιδικός ο λόγος που παρεξηγηθηκαν!!!:rolleyes:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!τι κανετε?

να στειλω κ εγω ολη τη θετικη μου ενεργεια στην ελενιτσα!οτι κ αν ειναι ελπιζω να περασει!

σοφακι μην ανησυχεις θα ερθει το μωρακι!κοιτα να ευχαριστηθεις τις προσπαθειες:P

μεγεια το κρεβετακι σας...εγω οταν πηρα της ελλης δεν ειχα βγαλει τη κουνια απ το δωματιο...βασικα ακομα εκει την εχω...περιμενει το δευτερο:P την εβαλα απο την αρχη στο κρεββατι...δεν ειχαμε θεμα με την κουνια ευτυχως...ουτε ποτε κατεβηκε μονη της να κοβει βολτες μεσα στο σπιτι-αλλο αγχος αυτο!

σας ευχαριστω για το ενδιαφερον...ο γιατρος μου ειπε να μην ανυσυζω...δεν εχω δει κ εγω τιποτε...αν και μια αγωνια την εχω...τεσπα τη τεταρτη εχω ξανα γιατρο ελπιζω να ναι ολα καλα.μαρακι οχι δε περνω σαλοσπιρ οποτε δεν ειναι απ αυτο.

κατα τ αλλα εγω ειμαι χαλια...σερνομαι απ τον καναπε στο κρεββατι και τουμπαλιν...ανακατευομαι συνεχεια...σκεφτομαι να χτυπησω καμια αναρρωτικη15-30 μερες κ αν στο δευτερο τριμηνο νιωθω καλυτερα να επιστρεψω στη δουλεια...δεν τους εχω πει τιποτε ακομη...να δουμε ποσο θα το κρυβω...τεσπα θα μιλησω με το γιατρο τη τεταρτη κ αν ειναι θα παρω ολο το φεβρουαριο.ειναι και η ελλη με βηχα...εννοειται κολλησε και μενα...ολη μερα γκουχ γκουχ ειμαστε και οι 2!ο κακομοιρος ο αντρας μου δε ξερει ποια να πρωτοκοιταξει:tongue:(μεταξυ μας αν δεν ανακατευομουν θα την ειχα καταβρει...μου φερνει φαγητο στο κρεββατι, φρουτα, οτι ζητησω τελοσπαντων...:P)

σας φιλω ολες!!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

αλοοοοο!!!Ττ κανετε????εμεις καλα:Dελενιτσα μου οτι κι αν ειναι ελπιζω να ξεπεραστει γρηγορα .σου στελνω θετικη ενεργεια και πολλα φιλια στα ζουζουνια σου:D:D

χαλια ο καιρος εδω....ετοιμαζεται να βρεξει.προτιμω το κρυο καλυτερα, κι ας παραπονιεμαι...αυτη η υγρασια μας τρυπαει τα κοκκαλα εδω περα:(

ετοιμες και οι εξετασεις,την Πεμπτη που ερχεται τα αποτελεσματα.εσκασα τα 200 ευρουλακια πρωι πρωι και ειπα και ευχαριστω.

πηρα και παπλωμα πουπουλενιο λεπτο για τον Ανασταση:Dωραιο ειναι.παπλωματοθηκες και σεντονια τον αλλο μηνα απο Ξανθη που ειναι πολυ πιο φτηνα απο εδω;)θα παμε 15 Φλεβαρη μια εβδομαδα να δω τους δικους μου:D:D

υπομονη κοριτσια με τις αναγουλεσ - εμετους.εγω στον Ανασταση ειχα μεχρι 15 εβδομαδων:(3-4 φορες εμετο την ημερα,μονο ψωμι ετρωγα.ελπιζω αυτη την φορα να ειμαι πιο τυχερη!!!

παω να ξεσκονισω λιγο και να σιδερωσω......βουνο παλι τα ασιδερωτα:mad:τις βαριεμαι τισ δουλειεσ του σπιτιου απιστευταααααααααααααααααα


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρεςςςς!!!!

Σοφάκι περαστικά....άσε κι εγω αρρωστησα....βηχα έχω ρε γμτ....

κι αποτι ακούω, ακολουθεί και η Βαλ....:(

αν μπορείς πάρε αδειούλα καλύτερα....γιατί με τις αναγούλες δύσκολα θα το κρύψεις στη δουλειά οτι είσαι εγκυος!!!

Σοφάκι καλά αποτελέσματα με τις εξετάσεις!!!

μη μου λες για υγρασία....εδω να δεις.....

ευτυχως στο δωμάτιο της Βαλ έβαλα τον αφυγραντηρα και σωθηκε το παιδί μου!!!

και σκέφτομαι σοβαρα να της βάλω και ένα air condition....

δουλειές του σπιτιού.....χμμμμμ....είναι πολλές....και δεν έχω καμία όρεξη αν τις κάνω....και με τον βηχα που έχω τωρα,ούτε καν θα προσπαθησω....:rolleyes:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα νευρα μουουουουου! πρεπει να εχω παρει 1 με 1,5 κιλό, εχω μια κοιλια λες και ειμαι 4 μηνων τουλαχιστον. φανταστειτε να μην ειχα και τις αναγουλες! απλα επειδη εχω μια πικριλα απιστευτη στο στομα και ανακατευομαι συνεχως μασαμπουκωνω με ο,τι μου κανει κεφι για να νιωσω καλυτερα. παροδικα νιωθω οντως καλυτερα αλλα μετα παλι αναγουλιαζω και ουτω καθ'εξης!:mad::mad::mad::mad::mad:

δευτερομανουλες ερωτηση: κανατε πιο ευκολα κοιλια στη 2η εγκυμοσυνη; ρε γμτ δε θελω να παρω παλι 20 κιλα! εσεις πηρατε λιγοτερα;

Συμπεθερακι μου περαστικουλια σας!

Σοφακι από Κερκυρα γιατι 200?; μια γενικη αιματος εκανα εγω, μια εξεταση για ερυθρα και τοξοπλασμα συνολο γυρω στα 60ευρω

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι εκανα παλι οοοολες τις εξετασεις του προγεννητικου οπως την πρωτη φορα γιατι αλλαξα γυναικολογο.θα μπορουσα να ειχα γλιτωσει καποιες εξετασεις που ειχα κανει την πρωτη φορα αλλα δεν βρισκω τον φακελο με τις εξετασεις γμτ.πρεπει να ξεμεινε στα Γιανεννα :-(πανω στην μετακομιση καπου παρεπεσε οποτε....ο καινουργιος τα θελει σε χαρτι γραμμενα:rolleyes:δεν του φτανει να τα λεω εγω.....

περαστικα κοριτσια...ακουω για βηχα και τρεχωωωωωω.ενα μηνα εκανε για να μας φυγει...απαπα

Σοφακι εμεισ δεν εουμε μεσα στο σπιτι καθολου υγρασια εδω και 2 μηνες που βαλαμε λεβητα με ξυλο .πολυ ζεστη κοριτσια...εχουμε ευχαριστηθει ζεστη...φαντασου οτι καθε δευτερη μερα γεμιζω τα κεραμικα με νερο που εχω πανω στα καλοριφερ για να μην ξερενεται η ατμοσφαιρα.εξω ειναι το προβλημα ....σημερα το πρωι βγηκα με μαλλι ισιο σαν πρασσο και γυρισα το μεσημερι με μπουκλα...τα ποδια μου με πεθαινουν απο τον πονο ...το σπιτι μας ειναι 300 μ απο την θαλασσα...δεν μπορεις να φανταστεις τι ανεβαινει,σαν συννεφα...


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites

τα νευρα μουουουουου! πρεπει να εχω παρει 1 με 1,5 κιλό, εχω μια κοιλια λες και ειμαι 4 μηνων τουλαχιστον. φανταστειτε να μην ειχα και τις αναγουλες! απλα επειδη εχω μια πικριλα απιστευτη στο στομα και ανακατευομαι συνεχως μασαμπουκωνω με ο,τι μου κανει κεφι για να νιωσω καλυτερα. παροδικα νιωθω οντως καλυτερα αλλα μετα παλι αναγουλιαζω και ουτω καθ'εξης!:mad::mad::mad::mad::mad:

δευτερομανουλες ερωτηση: κανατε πιο ευκολα κοιλια στη 2η εγκυμοσυνη; ρε γμτ δε θελω να παρω παλι 20 κιλα! εσεις πηρατε λιγοτερα;

Συμπεθερακι μου περαστικουλια σας!

Σοφακι από Κερκυρα γιατι 200?; μια γενικη αιματος εκανα εγω, μια εξεταση για ερυθρα και τοξοπλασμα συνολο γυρω στα 60ευρω

Μαρακι εγω δστυχως εκανα αμεσως κοιλια και οπως γνωριζεις εβαλα πολλα κιλα!!!!3 μηνες μετα ακομα με ρωτανε αν ειμαι εγκυος.......:(:(:(:(

Τετοια κοιλια σιγουρα δεν ειχα στο πρωτο και νομιζω οτι τοσα κιλα μου ειχαν μεινει για να χασω και στο πρωτο.....

Περιμενω να αποθηλασω να σουλουπωθω επιτελους!!!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι εκανα παλι οοοολες τις εξετασεις του προγεννητικου οπως την πρωτη φορα γιατι αλλαξα γυναικολογο.θα μπορουσα να ειχα γλιτωσει καποιες εξετασεις που ειχα κανει την πρωτη φορα αλλα δεν βρισκω τον φακελο με τις εξετασεις γμτ.πρεπει να ξεμεινε στα Γιανεννα :-(πανω στην μετακομιση καπου παρεπεσε οποτε....ο καινουργιος τα θελει σε χαρτι γραμμενα:rolleyes:δεν του φτανει να τα λεω εγω.....

περαστικα κοριτσια...ακουω για βηχα και τρεχωωωωωω.ενα μηνα εκανε για να μας φυγει...απαπα

Σοφακι εμεισ δεν εουμε μεσα στο σπιτι καθολου υγρασια εδω και 2 μηνες που βαλαμε λεβητα με ξυλο .πολυ ζεστη κοριτσια...εχουμε ευχαριστηθει ζεστη...φαντασου οτι καθε δευτερη μερα γεμιζω τα κεραμικα με νερο που εχω πανω στα καλοριφερ για να μην ξερενεται η ατμοσφαιρα.εξω ειναι το προβλημα ....σημερα το πρωι βγηκα με μαλλι ισιο σαν πρασσο και γυρισα το μεσημερι με μπουκλα...τα ποδια μου με πεθαινουν απο τον πονο ...το σπιτι μας ειναι 300 μ απο την θαλασσα...δεν μπορεις να φανταστεις τι ανεβαινει,σαν συννεφα...

Καλα ρε Σοφακι εσυ εμενες Γιαννενα οι γονεις σου ΞΑνθη και τωρα εισαι ΚΕρκυρα?Τι κοσμογυρισμενη που εισαι Βρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα αστα ζωη μπερδεμενη κατασταση ειμαστε:Dβασικα Κερκυρα μενουμε αλλα ειμαστε και πολυ στο πηγαινε ελα:DΓιαννενα εμενα το τελευταιο 2μηνο της εγκυμοσυνης που ειχα θεματακια.

κοιμουνται τα μικρα σου???ο Αναστασης ακομα το παλευει...πολυ υπερενταση σημερα :-(


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τα κοιμισα Σοφακι και ειπα να χαζεψω στο ιντερνετ!!!!Βεβαια τη μικρη την ακουω ολο στριφογυρναει....Δεν την βλεπω να κοιμαται για πολυ!!!!

Γιατι βρε τετοια υπερενταση ο Αναστασης?Πηγατε καμια βολτα?


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

μπα ...που να παμε.βρεχει πολυ συνεχεια.του εδωσα ενα κομματακι σοκολατα στις 17.30.λες να φταιει αυτο????μετα απο τοσες ωρες????

γεννησε και η Ελευθερια:D3.800 η μπουμπου.κοπελαρα:D


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites

μπα ...που να παμε.βρεχει πολυ συνεχεια.του εδωσα ενα κομματακι σοκολατα στις 17.30.λες να φταιει αυτο????μετα απο τοσες ωρες????

γεννησε και η Ελευθερια:D3.800 η μπουμπου.κοπελαρα:D

Μπα με τιποτα δεν φταιει η σοκολατα!!!!

Μπανιο του εκανες μπας και χαλαρωση λιγο?

ΝΑι το ειδα μολις!!!!!Αυριο θα γραψω τα συγχαρητηρια!!!!Αντε ακομα μια διπλομανουλα!!!!

Εντωμεταξυ ποναει ελαφρως ο λαιμος μου και πολυ φοβαμαι οτι κολλησα και τα δυο.......Πριν δυο βδομαδες καταφεραμε να γινουμε καλα!!!Δεν θα το αντεξω παλι!!!!

Και να σκεφτεις οτι δεν στειλαμε τον Θοδωρη παιδικο για να μην αρρωσταινει!!!!ΚΑι εχουμε αρρωστησει ηδη 3 φορες!!!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

τον εκανα μπανακι...ναι. κοιμηθηκε εδω και ενα τεταρτο ....επιτελους!!!τι πραγμα και αυτο αποψε:confused:ειπαμε αμαν να αποκοιμηθει......

αστα ακουω τον αντρα μου στο σαλονι να φταρνιζετε και να ξεροβηχει συνεχεια.....ελπιζω να μην εχουμε δευτερο γυρω...

ταλαιπωρηθηκατε και εσεις με τις ιωσεις πολυ φετος.καλα εκανες που δεν τον εστειλες τον μικρο .ακομα περισσοτερο θα ηταν αρρωστος κα με διαφορετικες ιωσεις......γαστρεντεριτιδες κτλ


XWF8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!

Σοφακι Συγνωμη που εφυγα ετσι ξαφνικα αλλα ενα πραγμα θα σου πω......3 φορες ξυπνησε η μικρ χθες το βραδυ!!!!

Τι ειναι παλι και υτο? 2η μερα που το κανει....Σκεφτομαι μηπως δεν φτανει το γαλα μου αλλα ρε γμτ το στηθος μου ειναι συνεχεια πρησμενο...αφο καμια φορα βγαζω και με το θηλαστρο για να ηρεμισω....Μετα υποψιαζομαι μηπως την αρρωστησα πουθενα.....Αλλα δεν εχω ιδεα.....ΠΑω να ψαξω ποτε κανουν αλματα αναπτυξης γιατι θα με τρελλανει αυτη......


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...