Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια κ ευχαριστω για τις ευχες...φυσιολογικο λοιπον ολο αυτο που νιωθω ε;;;; παλι καλα...εντωμεταξυ η Ειρηνη δεν κανει κατι απλα θελει να ειναι συνεχεια απο πανω του κ με αγχωνει αυτο γιατι εχει ιωση...της φοραω μασκα βεβαια για να τον πλησιαζει αλλα θα προτιμουσα να μην κρεμεται κ συνεχεια εκει...τεσπα, θα μου περασει ελπιζω το ψυχολογικο αυτο...


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!!!

χρόνια πολλά!!! Χριστός Ανέστη!!!

Αννούλα μου να σας ζήσει ο μπεμπάκος!!!

εντελώς φυσιολογικό είναι αυτό που αισθάνεσαι...

για να καταλάβεις...

εγω καταφερα την προηγούμενη εβδομάδα, επιτέλους να βγω μια βόλτα μόνη μου με τη Βαλ και αισθανόμουν λες και έβγαινα σε πρώτο ραντεβού!!!

μου είχε λείψει το κοριτσάκι μου!!!

καλά για τη γκρίνια του μικρού...σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!

ο δικός μου το έχω πει πολλές φορές πόσο γκρινιάρης και αγκαλίτσας είναι...

κουράγιο!!!

τωρα έχεις και τις ορμόνες να χορεύουν και σου φαίνονται όλα κάπως...

κατα τα άλλα εμείς εδώ....μεγαλώνουμε, δεν τρώμε με πολλη όρεξη το φαί μας...χαμογελάμε πολύ και θέλουμε να είμαστε συνεχεια όρθιοι....καταλαβαίνετε τι σημαίνει αυτό για τα χεράκια της μαμάς!!!

η Βαλ μαθαίνει ανατομία πάνω στον μπέμπη...χθες του τραβούσε τα μάτια....ευτυχως την ειδαμε και την απομακρύναμε...τωρα εχει αρχισει και εκδηλώνει λίγη ζήλια παραπάνω. Σε υποφερτά επίπεδα...βασικά με μένα τα βάζει συνέχεια....έχει κολλήσει με τον μπαμπά της που της κάνει όλαααααααααα τα χατίρια και εμένα που πάω να διατηρησω κάποια όρια με έχει στη μπούκα!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!τι κανετε?

αννουλα πως τα πατε με το μωρο στο σπιτι?η ειρηνη πως ειναι?

σοφακι ολα καλα με τα παιδακια σου?

ελενιτσα χρονια σου πολλα!!να χαιρεσαι την οικογενεια σου!

μαρακι να χαιρεσαι κ εσυ τον κωσταντινο σου!χαθηκατε,μπειτε να γραψετε κανα νεο!ελπιζω να ειστε καλα!

εμεις τρεχαμε παλι στο δερματολογο για την ελλη εβγαλε παλι φουσκαλες με τγρο στο ποδι της εκζεμα μας ειπε θα το βγαζει συχνα πυκνα ειναι απο μηχανικη αιτια δεν εχει να κανει με αλλεργια ευτυχως...μας ειπε να φοραει μονο δερματινα παπουτσια κ βαμβακερες καλτσες...πηραμε θεραπεια κ περναει τωρα.ο μανος ειναι στη φαση που θελει να κανει πραγματα κ δε μπορει κ ολο γκρινιαζει ο καημενος...προσπαθει να τραβηχτει κ να σηκωθει αλλα δε τα καταφερνει ακομα...μετακινειται ομως κανοντας βαρελακια στο κρεβατι εχει πολυ φαση!

πολλα φιλια σε ολες!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα...περαστικα στην Ελλη σου Σοφια...εμεις εδω καλα τα παμε, ο μπεμπης ειναι αρκετα καλος, λιγο γκρινιαζουμε αλλα οκ τα καταφερνουμε...η Ειρηνη το παλευει, δεν κανει κατι, συνεχιζει να θελει να ειναι μονιμως απο πανω του οταν ειναι ξυπνιος αλλα γενικα δε δειχνει να την απασχολει ιδιαιτερα κατι...οταν ξεψαρωσει ο μικρος κ μεγαλωσει λιγο, εκει θα φρικαρει!!!!!!!!!!! φιλια σε ολες κ χρονια πολλα στις κ στους εορταζοντες!!!!!!!!!!!


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

το κλεισαμε κοριτσια το μαγαζακι ε;;; εμεις εδω καλα...εχουμε την γκρινια μας τη μερα αλλα το βραδυ κυριοι, προς το παρον κ ελπιζω να συνεχισουμε ετσι...ειναι κ φαγανο το αγορι μου κ πολυ το χαιρομαι!!!!!!! η Ειρηνη αρχιζει σιγα σιγα κ βγαζει αντιδραση -ενταξει φυσιολογικο ειναι- κ κυριως ανυπακοη...της λεω κατι 100 φορες κ με γραφει κανονικοτατα κ μολις την απειλησω με τιμωρια ή με στερηση παιχνιδιου επανερχεται...αλλα τα νευρα μου ωρες ωρες τσαταλια...κ της φωναζω κ μετα το μετανοιωνω...τεσπα ελπιζω να το ξεπερασουμε κ αυτο γρηγορα...φιλια σε ολες κ μπειτε καλε να πειτε κανενα νεο!!!!!!!1


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...