Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Να σε ρωτησω μιας και αναφέρεις τη φυσική σύλληψη. Ποτε ξεκίνησε τις ενέσεις η αδερφή σου; Ρωτάω γιατί εγω είμαι στην 7η βδομάδα και τώρα το ανακάλυψα και φοβάμαι μην είναι αργά.. 

      Είχε κάνει τις εξετάσεις με το που έμαθε για το δικό μου γονιδιο πριν μείνει έγκυος οπότε τις ενέσεις τις ξεκίνησε με την πρωτη χοριακη μετά την καθυστερηση . Απ ότι ειδα εχεις μετάλλαξη σε ένα συγκεκριμένο γονίδιο. Αυτο δείχνει μια προδιάθεση που μπορεί με την εγκυμοσύνη να αυξηθεί ο κίνδυνος για επιπλοκές, δε σημαίνει ότι θα πάθεις κάτι σίγουρα ή αμέσως,  ιδίως αν οι υπόλοιπες εξετάσεις σου είναι οκ. Αν είναι και ετεροζυγη η μετάλλαξη λιγοστεύουν κι άλλο οι πιθανότητες. Οπότε εφόσον η εγκυμοσύνη σου είναι οκ μέχρι τώρα και πάρεις άμεσα αγωγή αν απαιτείται σύμφωνα με το γιατρούς σου, δε θα έχεις θέμα, οι αντιπηκτικες δρουν απευθείας. Εξάλλου όντως οι περισσότερες κοπέλες που θα μείνουν φυσιολογικα έγκυες και κάνουν μετά τις εξετάσεις στην ίδια εβδομάδα με σενα το μαθαίνουν μέχρι να βγει το αποτέλεσμα της γονιδιακής εξέτασης.

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλά είσαι τυχερή! Και γω προσπαθώ να βάλω 600 χλμ. ανάμεσά μας :)

Λιάκι τσέκαρε mothercare.com να δεις διαφορές!

Καλά και γω φέτος πήρα μπότες με μια τακουνάρα να! μετά από το ίσιο του περσινού χειμώνα, θα είμαι με τακούνια και "μπρος στα κάλλη τι έιναι ο πόνος!" :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Πολυ τυχερη Μαρια μου,,μακρυα και αγαπημενοι!!

Το τσεκαρα...αυτες τις μερες θα ολοκληρωσω την παραγγελια ετσι ωστε μεχρι χριστουγεννα να μου ρθει..λεσ να αργησει παραπανω??ξυπνησε


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites

5-6 εργάσιμες υπολόγισε γιατί η ACS κωλοβαράει συνήθως! σε μια βδομαδούλα δηλ. θα τα έχεις :)

Πωπω μήπως να ρίξω άλλη μια παραγγελία; Τρελλαίνομαι να ανοίγω κούτες του μαδερκεαρ! :)

Link to comment
Share on other sites

manoules ti kanete? gia mena pou sas parakoloutho apo to tilefono einai poli pio efkola apl edo giati ekei oi selides etrexan ki ego den mporousa na diavaso. o antrakos mou koimatai treis sinexomenes ores tha xipnisei kai tha lisaxei gia fai. zoitsa mou kala sou leei i maria gia mothercare kathese kai agxonese gia tis gioses

Επεξεργάστηκαν by litpot

eNortjKzUjI0NzQ2M1KyBlwwFX8C0Q,,98.png
Link to comment
Share on other sites

Η πρωτη φορα ειναι που θα παραγγειλω και ηδη με ανυπομονω,,

Θελω να πανω να κανω κανενα καθαρισμο προσωπο..γνωριζετε κανενα καλο δερματολογο η και αισθητικο αν της εχετε εμπιστοσυνη εδω Αθηνα?

Λιτποτ κινεζικα μου τα εμφανιζει αυτα που εγραψες,,:D


dwwxMjG.jpgdwwxp3.png

cPuSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατί καλέ δε ψωνίζεις από mothercare.com???? Τρελά savings σου λέω! μέχρι και 50% πιο φθηνά! Εγώ μόνο από κει πλέον! Δεν πληρώνω κερατιάτικα στην Ελλάδα!

Λοιπον θα μπω και θα δω...

Μαρια με τι πληρωνεις ξερεις?Πιστωτικη ή αντικαταβολη?


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον θα μπω και θα δω...

Μαρια με τι πληρωνεις ξερεις?Πιστωτικη ή αντικαταβολη?

prepaid της κύπρου έχω και γω όπως λέει το λιτσάκι μου :)

Ζωούλα ρίξε μια ματιά, αξίζει τον κόπο! Όλα τα φορμάκια, πυτζαμάκια, εσωρουχάκια, σεντονάκια, κουβερτούλες από κει τα έχω πάρει. Και ρουχάκια και πυτζάμες δικές μου και παπουτσάκια, μέχρι και τον καθρέφτη για το αυτοκίνητο :)

Link to comment
Share on other sites

Τωρα σκεφτομαι να ντυθω με φουστες τακουνια και κοτσο τα μαλλια και να ξαναπαω με το ιδιο 200ευρω να δω αν θα το δεκτουν.Οχι τιποτα αλλο απλα τετοιο ρατσισμο τον δεχομαι πολυ συχνα και μου την σπαει. Επειδη απλα δεν ακολουθω τη μοδα....

συγγνωμη πως ειχες παει ντυμενη; Πανκ??? χα χα χα ... αχ βρε Ζωουλα ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα στα ομορφα κοριτσια του σεπτεμβριου!!!τι κανουμε?εγω ευτυχως ειμαι καλα,την πεμπτη δηλαδη εγινα καλα!μια βδομαδα μου κρατησε!κοντεψα να πεσω απο τον τριτο.η μπεμπιτσα ευτυχως δεν κολλησε!χαθηκα ε?παντως σας ευχαριστω ολες για το ενδιαφερον σας!σας απαντησα!στην καθε μια οπου βρηκα προχειρα,γιατι εκανα κ φορματ στον υπολογιστη κ τα εχω χασει ολα!


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...