Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Πολλή σωστή η απόφαση της φίλης σου, είναι κρίμα να χάσει και άλλο χρόνο με τόσες μικρές πιθανότητες στην ηλικία της. Γενικα στην Ελλάδα ο χρόνος αναμονής στους γιατρούς που ασχολούνται λίγο παραπάνω με τη δωρεά ωαρίων συνηθως δεν είναι πάνω από 6 μήνες, δε βρίσκω λόγο να μπλέξει με Ισπανία.

      Σε ευχαριστώ πολύ! Ναι η δωρεα είναι μονόδρομος. Αρα πρέπει να βρεθεί κοπέλα και μετά να ξεκινήσει ωοληψιες. Είναι στον Σφ. Της είπε περιπου εννέα μηνες

      . Θα μιλησει αυριο με ιακεντρ. 
      ναι με Ισπανία που μίλησα, δεν πολύ θέλει. και εγω συμφωνώ
      Βασικα δεν γνωρίζει τίποτα σχετικά με την δωρεα και έχει πολύ αγχωθει. Της φαίνονται βουνό. Και λογο ηλικίας δεν έχει πολλα περιθώρια. 

       

      2 ώρες πρίν, LeneL είπε:

      Καλή επιτυχία στη φίλη σου! Ας ξεκινήσει με μια έρευνα στα Ivf εδώ στην Ελλάδα, να δει τι θα της πούνε.. εμένα μου είχαν πει για ένα τρίμηνο αναμονή και τελικά έκανα ετ σε δύο μήνες. Αν θέλει κι άλλες πληροφορίες, πολύ ευχαρίστως να της απαντήσω σε ο,τι ξέρω. Εγώ έχω 10 μηνών δίδυμα με δωρεά.

      Σε ευχαριστώ πολύ! Να  σου ζήσουν!! Να ρωτήσω σε πιο κεντρο ήσουν;  
      Γεινικα τα ψάχνουν;, εκτός τον ιολογικο έλεγχο, παιρνουν πλήρες ατομικό και οικογενειακό ιστορικό  από την κοπέλα;
      ειχε μια εγκυμοσύνη φυσικη σύλληψη πρίν δυο χρόνια που δεν προχώρησε καλα. Και τωρα δυο εμβρυομεταφορες με δικά της ωάρια που δεν πέτυχαν. 
      Μακαρι να βοηθησει ο Θεός  γιατί το θέλουν παρα πολύ και ο χρόνος πιέζει. 

      γενικά  το κόστος για δωρεα εδώ πόσο πάει; 
       

Αρώματα καλλυντικά κρέμες


Recommended Posts

Νέα αγγελία

1) πέρλες ρουζ 10 ευρώ η μία σε 3 αποχρώσεις: για ανοιχτόχρωμες επιδερμίδες, για κανονικές-μεσαίες επιδερμίδες (natural) και για ηλιοκαμένο λουκ

DSCN0202_zpszixqnd4h.jpg

2) κραγιόν κοραλί-ροδακινί αρκετά ανοιχτό με τριπλό πυρήνα ενυδατικό 5 ευρώ

κραγιόν berry τριπλό πυρήνα ενυδατικό 5 ευρώ

κραγιόν με τριπλό πυρήνα νουντ (είναι σφραγισμένο το κουτάκι και δεν μπορώ να το βγάλω φωτογραφία- φαίνεται πλαγιασμένο όμως) 5 ευρώ

κραγιόν κοραλί έντονο ("πορτοκαλίζον") 5 ευρώ

κραγιόν μπεζ χρυσό 5 ευρώ

κραγιόν σκούρο καφέ (κόπηκε στη φωτο) 5 ευρώ

ρουζ ροδακινί 5 ευρώ

DSCN0201_zpsfklcfu8j.jpg

DSCN0200_zpstk2bltsx.jpg

3) σκιές μία πετρόλ και μία λιλά-λεβάντα (δεν φαίνεται καλά στη φωτό)

4 ευρώ η μία

DSCN0199_zps2f3ssdts.jpg

4) μολύβια χειλιών μηχανικά κόκκινα 3 ευρώ το ένα

μολύβι κόκκινο χειλιών με πινελάκι 3 ευρώ

eyeliner 5 ευρώ

αποσμητικό σπρέι με άρωμα κανέλλας 2 ευρώ

τζελ σύσφιξης και αδυνατίσματος μπράτσων 7 ευρώ

κρέμα ββ άνοιχτό 5 ευρώ

make up με μεγάλη διάρκεια 5 ευρώ το ένα (ένα natural beige και ένα fair nude)

DSCN0198_zpsuk8jiyxj.jpg

5) κρέμες προσώπου bioclinik με δράση λιφτιγκ για όλες τις ηλικίες 2 ημέρας μία νύχτας 10 ευρώ η μία

σετ κρέμες ημέρας νύχτας και ματιών και το γαλάκτωμα καθαρισμού για λιπαρές επιδερμίδες όλο το σετ 30 ευρώ

DSCN0197_zpsualxkxou.jpg

6) πορτοφόλι καφέ με μπλε εσωτερική φόδρα, 5 ευρώ (το έχω χρησιμοποιήσει μόνο 2 μέρες)

DSCN0196_zpsgqymsx17.jpg

DSCN0195_zpss5mhcnmk.jpg

7) μάσκαρα για όγκο μη αδιάβροχες (απλές) μία μαύρη και μία prune

DSCN0194_zpsmz4g1yfv.jpg

(η τελευταία στο βάθος έφυγε)

:cool: αρώματα

των 50μλ 10 ευρώ το ένα

των 30μλ 7 ευρώ το ένα

DSCN0193_zpszj2zhicg.jpg

9) 2 βούρτσες (της μίας το σακουλάκι κόπηκε σε ένα σημείο) 4 ευρώ η μία

σετ κρέμες προσώπου για πανάδες (ημέρας-νύχτας) με δείκτη προστασίας 25, 10 ευρώ η μία, το σετ 17 ευρώ

ορός και κρέμα προσώπου ημέρας για 35+ με κολλαγόνο και γέμισμα ρυτίδων-λεπτών γραμμών, 10 το ένα ή 17 το σετ

σετ για 25+, κρέμες ημέρας νύχτας και ορός, 10 το ένα ή 25 το σετ

DSCN0192_zps261sfgwg.jpg

Είναι όλα αχρησιμοποίητα, σφραγισμένα, της οριφλειμ (εκτός από το πορτοφόλι)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Προσθέτω αδυνατιστικά ροφήματα prevent premium low carb 3 συνολικά με γεύση σοκολάτα. Τα δύο είναι σφραγισμένα και από το ένα λείπουν 3 μεζούρες (είναι ολόκληρο δηλαδή). τα αγόρασα για να ξεκινήσω τέτοιου τύπου δίαιτα, αλλά τελικά ΄άλλαξα τύπο δίαιτας. Λήγουν 9/2016. Τα αγόρασα πάνω από 100 ευρώ, τα δίνω 80 και τα τρία μαζί.

http://www.skroutz.gr/s/3479479/Prevent-Premium-%CE%A3%CE%BF%CE%BA%CE%BF%CE%BB%CE%AC%CF%84%CE%B1-430gr.html

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Προσθέτω 1 κιλό κουφέτα Σερρών μεσαία λευκά με λήξη καλοκαίρι του 2016 στα 6 ευρώ και

1 κιλό μαρμέλοους λευκά στρόγγυλα Χατζηγιαννάκη με λήξη πάλι καλοκαίρι του 2016 στα 7 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...