Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Τι καροτσι να αγοράσω; Άποψη γιατί το cam combi tris?


Kitriblue

Recommended Posts

παιζονται πολλα εδω...αν θα γεννησω με φτ.. αν θα θηλασω! εχω πολλα θεματα υγειας (διαβητης θυροειδης κτλ)ολο στα νοσοκομεια κ θεραπειες ειμαι.Αλλα εννοειται θελουμε ολοι ..ολα να γινουν φυσικα ! να τωρα εχω κολικους , απο πονους ανεβαζω πιεση και εχω συσπασεις...ο γιατρος λεει καθε φορα που ποναω να τρεχω στην κλινικη μην γεννησω μονη.Την τελευταια φορα το μωρακι εξετιας μου ειχε 190 παλμους κ ολο σβουρες ητανε :(. Επειδη ομως εχω καλους γιατρους ολα καλα θα πανε ! Ευτυχωςςςςς ψωνισαμε στολισαμε σιδερωσαμε τελειωσαμε και περιμενουμε με κλιματιστικο το μεγαλο γεγονος :D

❥Ευχαριστω για την πληροφορια θα παω μολις μπορεσω ειναι το μονο μαγαζι νομιζω που δεν πηγα!

οοοοολα θα πανε σουπερ!! κ στην τελικη αυτο που πρεπει να σκεφτεσαι ειναι ουτε κτ ουτε φτ. πρεπει να σκεφτεσαι γερο μωρο και γερη εσυ να το μεγαλωσεις ! αυτο εινια το θεμα! τι περιμενεις αληθεια??

σε ποιο γεννας?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οοοοολα θα πανε σουπερ!! κ στην τελικη αυτο που πρεπει να σκεφτεσαι ειναι ουτε κτ ουτε φτ. πρεπει να σκεφτεσαι γερο μωρο και γερη εσυ να το μεγαλωσεις ! αυτο εινια το θεμα! τι περιμενεις αληθεια??

σε ποιο γεννας?

Αγορακι :tongue::D (ειμαι απο θεσσ.) ααααχ σε διαβαζωωωωωω για τα ξενυχτια σουυυυυ ανυπομονωωωω κ εγω χεχεχεχεχε :tongue:


mI14p3.png

vEpEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αγορακι :tongue::D (ειμαι απο θεσσ.) ααααχ σε διαβαζωωωωωω για τα ξενυχτια σουυυυυ ανυπομονωωωω κ εγω χεχεχεχεχε :tongue:

ααα θεσσαλονικη... τι ωραια... ε τοτε συμβουλεψου κ τη mama απο το δικο μας το καφε. κ αυτη απο εκει ειναι κ μια χαρα γεννησε σε δημοσιο!!

πολυ ξενυχτι αλλα ειναι το ομορφοτερο που εχω κανει κ δε το αλλαζω με τιποτα!!!

αντε κοριτσακι μου κοντοζυγωνεις!! κ ζηστο οσο δε παει!!

επισης επειδη σε διαβαζω κ εγω στο καφε σας , μην ανχεσαι για το θεμα θηλσμου κ φαρμακων σου κ υγειας γενικοτερα...συμβουλεψου μια συμβουλο θηλασμου κ γενικα μπες στο elactancia το οπποιο ειναι το site που σου λεει καθε φαρμακο αν ειναι φιλικο για το θηλασμο!

Link to comment
Share on other sites

ααα θεσσαλονικη... τι ωραια... ε τοτε συμβουλεψου κ τη mama απο το δικο μας το καφε. κ αυτη απο εκει ειναι κ μια χαρα γεννησε σε δημοσιο!!

πολυ ξενυχτι αλλα ειναι το ομορφοτερο που εχω κανει κ δε το αλλαζω με τιποτα!!!

αντε κοριτσακι μου κοντοζυγωνεις!! κ ζηστο οσο δε παει!!

επισης επειδη σε διαβαζω κ εγω στο καφε σας , μην ανχεσαι για το θεμα θηλσμου κ φαρμακων σου κ υγειας γενικοτερα...συμβουλεψου μια συμβουλο θηλασμου κ γενικα μπες στο elactancia το οπποιο ειναι το site που σου λεει καθε φαρμακο αν ειναι φιλικο για το θηλασμο!

Να εισαι καλα για τις συμβουλες σου καλη μου!

Και την θετικη ενεργεια σου, σου ευχομαι οτι καλυτερο με το μωρακι σου! :D


mI14p3.png

vEpEp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Να εισαι καλα για τις συμβουλες σου καλη μου!

Και την θετικη ενεργεια σου, σου ευχομαι οτι καλυτερο με το μωρακι σου! :D

Τι γίνετε μανούλα του Αυγούστου;;; Όλα καλά; Πως νιώθεις που πλησιάζει η ώρα ;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...