Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Οκτώβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

δεν εχουμε σημερα και χτες ολη μερα!!τωρα τι να πω ελπιζω να μεινουμε ετσι!αυριο θα ερθει μια μαμα εδω παιδιου που ειχα στο σχολειο η οποια ειναι παιδιατρος να μου ευχηθει και να δει τον μικρο θελει καμια να ρωτησω κατι????εσενα νατασουλα πως ειναι οι 2 γιοι σου με τον μικρο??


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Stellitsa και ο δικός σου κούκλος, Βασίλη λένε τον μεγάλο μου ο όποίος είναι πάρα πολύ ζαντό το όνομα του το λέω και εκατό φορες την ημέρα, αφού όταν είναι να μαλώσω κανέναν τον λέω Βασίλη. Έυχομαι ο δικός σου να είναι ύσηχο παιδάκι.


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites

δεν εχουμε σημερα και χτες ολη μερα!!τωρα τι να πω ελπιζω να μεινουμε ετσι!αυριο θα ερθει μια μαμα εδω παιδιου που ειχα στο σχολειο η οποια ειναι παιδιατρος να μου ευχηθει και να δει τον μικρο θελει καμια να ρωτησω κατι????εσενα νατασουλα πως ειναι οι 2 γιοι σου με τον μικρο??

Έυχομαι να συνεχίσετε έτσι νάναι καλά το μωράκι σου.

Έυτηχώς τα πάνε πάρα πολύ καλά τόσο καλά που με κουράζούν ένα θα σου πω, αν ο μικρός μου είχε στήθος θα τον θήλαζε, όλοι μέρα το μυρίζει.


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου καλησπέρα!!! Τι κουκλάκια είναι αυτά που έχετε??????? Αλήθεια πως βάζετε τις φώτο δεξιά με το όνομα σας????

Κι εμένα μου έχει κοπεί τογάλα...Δεν είχα πολύ...Με έχει στεναχωρήσει πολύ αυτό! Αφου την προηγούμενη εβδομάδα τον έβαλα στο στήθος να τον νιώσω λίγο....

Τεσπά!! Καλά να είμαστε....

ΑΑΑΑ!!! Είδατε για την συνάντηση???

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1388248#post1388248

Θα πάτε??Αν ναι να συνεννοηθούμε να γνωριστούμε κιόλας..Εγώ θα πάρω και τον μπαγκατσίνο μου μαζί!!!

Φιλάκια!!!


fgjv1ucc8bkrw3tn.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


stellitsa μου εννοείς να πάρω κάτι για να έχω περισσότερο γάλα? Δυστυχώς νομίζω είναι αργά πια...Από όταν ήρθαμε από το νοσοκομείο δεν είχα μόνο 10-20ml με το ζόρι κι αυτά... Και εδώ και 2 εβδομάδες δεν του δίνω καθόλου γιατί τότε είχα πόνους απίστευτους στο στομάχι και είχα 4 μέρες που μπαινόβγαινα νοσοκομεία...σε 4 πήγα!!! Και μου δώσανε φάρμακα και έκανα και ακτινογραφία οπότε δεν μπορούσα να θηλάσω καιμετά σταμάτησα....


fgjv1ucc8bkrw3tn.png
Link to comment
Share on other sites

Και γουλίτσες και ια φορά είδα να εκτοξεύεται και εμετός και κατατρόμαξα να σου πω!!

Αλλά βγάζει συνέχεια και δεν νομίζω να είναι γουλίτσες! Για να καταλάβεις τον έχω να ρευτει και φτάνει το γάλα που βγάζει μέχρι τον ποπό μου!!!


fgjv1ucc8bkrw3tn.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...