Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Cafe Οκτώβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ναι σοβαρό δεν είναι...Ο παιδίατρος μασ είπε να παίρνουμε το comfort που είναι για παλλινδρόμηση! Τώρα είναι πολύύύύ καλύτερα από πριν!

Θα σε καληνυχτίσω γιατί άρχισε να γκρινιάζει...Είναι ώρα για φαί και μπανάκι!!!!

Φιλάκια πολλά σε σένα και στο μοντελάκι σου!! Τι κουκλί είναι αυτό που έχεις κοπέλα μου???? Φτου φτου!! Να σου ζήσει!!!!!!!!!!!!!!!!

Καληνύχτα σας!!!!!


fgjv1ucc8bkrw3tn.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!

τι κανουν οι φιλεναδομανουλες μου??τα βλασταρακια σας καλα??παντα καλα!

εμεις το βραδυ τεντωνομασταν στην κουνια μας και δεν καλοκοιμηθηκαμε!!τον πηρα και εγω στο κρεβατι μου του εβαλα στο στομα και το βυζι(αρα) και κοιμηθηκε κατα τις 6 το πρωι 7 δεν αντεξα και σηκωθηκα!!!τωρα ο ατιμος κοιμαται!!!επρεπε να σηκωθω για να κοιμηθει!!!αχ αχ!!

εγω εχω παρει το almyron για συμπληρωμα το εδινα στο νοσοκομειο βεβαια αλλα το εχω σε περιπτωση που το χρειαστω!τα λεμε σε λιγο!!!!!!!πεινασαμε


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

Καλήμέρα εγώ ξύπνησα με την γκρίνια του μεγάλου είναι αδιάθετος και έχει λίγο βήχα τον έχω με μάσκα και έχω ξενερώσει.


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites

αχου το παιδακι!!!περαστικα να ειναι!!ειναι και αυτος ο σκατοκαιρος μια ετσι μια κοκορετσι δεν ξερεις τιο να βαλεις στα παιδια και τι να φορεσεις εσυ!!μην στενοχωριεσαι νατασουλι.....θα περασει!!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ σας βρηκα κι εγω.τι κανετε;;;χριστινα αρχισαν κολικοι;;;;;εμεις μαλλον την γλιτωσαμε αλλα εχουμε προβλημα με το γαλα.μετα απο ενα μηνα της ηρθε!!!!!!!!πηραμε αντιαναγωγικο....για να δουμε......βγαζει πολλες γουλιες.κατα τα αλλα μια χαρα.εχω το πιο ησυχο μωρο του κοσμου.της πεφτουν τα μαλλακια της.μπροστα ειναι σχεδον φαλακρη.ελπιζω να βγουν γρηγορα.......θελω να την παω βολτα.μπουχτησα μες στο σπιτι.


g598zf3jl7y3v3ns.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ σας βρηκα κι εγω.τι κανετε;;;χριστινα αρχισαν κολικοι;;;;;εμεις μαλλον την γλιτωσαμε αλλα εχουμε προβλημα με το γαλα.μετα απο ενα μηνα της ηρθε!!!!!!!!πηραμε αντιαναγωγικο....για να δουμε......βγαζει πολλες γουλιες.κατα τα αλλα μια χαρα.εχω το πιο ησυχο μωρο του κοσμου.της πεφτουν τα μαλλακια της.μπροστα ειναι σχεδον φαλακρη.ελπιζω να βγουν γρηγορα.......θελω να την παω βολτα.μπουχτησα μες στο σπιτι.

και εμενα κοριτσια αρχισαν να της πεφτουν τα μαλλακια της,ελπιζω γρηγορα να βγαλουμε αλλα για να φοραμε και τις κορδελιτσες μας!!!

Απο τις περισσοτερες βλεπω ησυχα ειναι τα μωρακια μας.. φτου φτου...

Κοριτσια μια ερωτηση για οσες θηλαζουν κρεμες σωματος κτλ κανει να βαζουμε? εκτος απο το στηθος φυσικα

οι κοιλιες σας τι λεει μαζεψαν καθολου? εμενα ειναι σαν να βρισκομαι στον 3ο μηνα ....... αν και εφτασα στα κιλα μου τα παντελονια μου δεν κουμπωνουν και τα μπλουζακια με στενευουν στο στηθος!!!

πρεπει να χασω..... δεν θελω να ειμαι αλλο χοντρηηηηηηηηηηηη θελω να αισθανθω επιτελους γυναικααα

Επεξεργάστηκαν by joannakip
Link to comment
Share on other sites

και εμενα κοριτσια αρχισαν να της πεφτουν τα μαλλακια της,ελπιζω γρηγορα να βγαλουμε αλλα για να φοραμε και τις κορδελιτσες μας!!!

Απο τις περισσοτερες βλεπω ησυχα ειναι τα μωρακια μας.. φτου φτου...

Κοριτσια μια ερωτηση για οσες θηλαζουν κρεμες σωματος κτλ κανει να βαζουμε? εκτος απο το στηθος φυσικα

οι κοιλιες σας τι λεει μαζεψαν καθολου? εμενα ειναι σαν να βρισκομαι στον 3ο μηνα ....... αν και εφτασα στα κιλα μου τα παντελονια μου δεν κουμπωνουν και τα μπλουζακια με στενευουν στο στηθος!!!

πρεπει να χασω..... δεν θελω να ειμαι αλλο χοντρηηηηηηηηηηηη θελω να αισθανθω επιτελους γυναικααα

Κορίτσια εγώ με τα κιλά θα φρικάρω έχασα 9 κιλά και εδώ και 2-3 εβδομάδες εχώ κολλήση, για να έρθω στα κανονικά μου πρέπει να χάσω γύρο στα 13 κιλά

'Ολοι μέρα με τα αθλητικά, οσο για τα παντελόνια όχι απλά δεν κουμπώνουν,ουτε καν μπαίνουν.


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites

Εννωειτε οτι δεν κανω διαιτα απλα πηρα 9 κιλα στην εγκυμοσυνη και τα εχασα ολα τρωγωντας........με το θηλασμο εχω πολυ ορεξη για φαι....αλλα πλεον προσπαθω να κρατηθω μην βαλω

νομιζα οτι θα μου κανουν τα ρουχα αλλα τιποτα με αυτη την κοιλια που μου εμεινε και η περιφερεια μου ανοιξε!!! ελπιζω να μαζεψω καποια στιγμη! Ρε κοριτσια με αυτην την κοιλαρα τι να κανω????????

Οι γιορτες πλησιαζουν και θελω να ντυθω σαν ανθρωπος οχι με φορμες....

αν παρω καινουρια δεν θα εχω στοχο να χασω και θα τρωω

Επεξεργάστηκαν by joannakip
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...