Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2015!


Dekoglo

Recommended Posts

Πω πω βρε κορίτσια ελεγα ποτε θα σκασετε μύτη και εσεις να κλεισει η ενότητα μωρακια του 2015..

Ποτε εμεινα εγκυος ποτε γεννησα ποτε ανοιξε θεμα Δεκεμβρίου..

Σας ευχομαι με το καλο να τα κρατήσετε στην αγκαλια σας να ειναι γερα και δυνατα...

Και να θυμάστε χειμωνιάτικα μωρα καλοκαιρινη χαρα!;)


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα μελλουσες μανουλες....

ειμαι η Γεωργια... και ειμαι απο το Ρεθυμνο

ειμαι ηδη μανουλα Μαρτιου 2014.... εχω μια υπεροχη μπουμπου 13ων μηνων παρα λιγο ημερων... ειχα ζοριστει πολυ να την κανω..μιας και εχω θρομβοφιλια..με αιμοραγικη ταση... και ειχα χασει τρια μωρακια πριν την ομορφη κορη μου....ειχα ζοριστει να μεινω και εγκυος στην κορη μου... γιατι ειχα απιατευτο αγχος....

εεεε τωρα πρψτα ο θεος θα γινω και εγω μανουλα δεκεμβριου.

δεν εχω παει ακομα στον γιατρο..εχουμε ραντεου την παρασκευη...

ομως εχω κανει χοριακες... 15/4---202 17/4---466 20/4--1804....

περιοδο εχω ασταθη..μιας και θηλαζω ακομα την κορη μου...

αλλα ξερω ποτε επιασα το νεο μας σπορακι... μιας και με τον αντρουλη μου βρεθηκαμε μονο μια φορα στις 31/3

λογικα τωρα ειμαι 36 ημερων.. οποτε 5w+1d

απο συπτωματα... πονακια χαμηλα..σαν τραβηγματα.... πρησμενο στηθος..σε σημειο να ποναω οταν θηλαζω... νευρα... και πολλα πολλα λευκα υγρα...

ελπιζω να μην σας ζαλισα


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθατε μανουλες του Δεκεμβρίου. Σας εύχομαι πανω απο όλα μια υγιη εγκυμοσύνη και όσο το δυνατόν πιο ευχάριστη!!! Εγώ είμαι στις μανουλες Αυγούστου. Για οτι απορίες έχετε, μην διστασετε να μας επισκεφτείτε. Δεν συμφωνούμε παντα και σε ολα, αλλά είμαστε μια πολύ ευχάριστη παρέα! Να έχετε μια όμορφη μέρα!


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!!

Dekoglo ΠΗΤ ειναι περίπου 17/12!ευχομαι σήμερα να ακούσεις μια δυνατή καρδούλα!!

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κατι..ποτέ κάνατε τον πρώτο σας υπέρηχο;εμένα ο γιατρός μου μου είπε να παω για τον πρώτο την Τετάρτη που θα ειμαι στην έβδομη εβδομάδα.Λιγο αργά δεν ειναι;Βέβαια μου είπε οτι εχω πολυ καλη χοριακη γιατί προχθές ηταν 5116 μονάδες.Πειτε μου και εσείς καμία γνώμη! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!!

Dekoglo ΠΗΤ ειναι περίπου 17/12!ευχομαι σήμερα να ακούσεις μια δυνατή καρδούλα!!

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κατι..ποτέ κάνατε τον πρώτο σας υπέρηχο;εμένα ο γιατρός μου μου είπε να παω για τον πρώτο την Τετάρτη που θα ειμαι στην έβδομη εβδομάδα.Λιγο αργά δεν ειναι;Βέβαια μου είπε οτι εχω πολυ καλη χοριακη γιατί προχθές ηταν 5116 μονάδες.Πειτε μου και εσείς καμία γνώμη! :) :) :)

καλημερααααα,

εμενα ο πρωτος μου υπερηχος ηταν περιπου την 5η εβδομαδα που ειδαμε μονο σακους...αλλα οι περισσοτερες φιλες μου πηγαν γυρω στην 7η εβδομαδα για τον πρωτο υπερηχο...δεν ξερω αν παιζει ρολο εγω που ηρθαν τα μικρακια μου με εξωσωματικη ενω στις φιλες μου ηταν με φυσιολογικη συλληψη


οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο

NKQXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερααααα,

εμενα ο πρωτος μου υπερηχος ηταν περιπου την 5η εβδομαδα που ειδαμε μονο σακους...αλλα οι περισσοτερες φιλες μου πηγαν γυρω στην 7η εβδομαδα για τον πρωτο υπερηχο...δεν ξερω αν παιζει ρολο εγω που ηρθαν τα μικρακια μου με εξωσωματικη ενω στις φιλες μου ηταν με φυσιολογικη συλληψη

maria030603 και εγω με εξωσωματικη ειμαι γι'αυτο και μου κάνει εντύπωση.Δεν ξέρω αν ειναι ενα η δυο αν και απο την χοριακη μάλλον ενα θα ειναι αλλα ειμαι λίγο στην άγνοια.Τελοσπαντων όταν ρώτησα και μια μαία στο κέντρο που πηγαίνω μου είπε καλύτερα πιο αργά για να δουμε περισσότερα.Ισως να ειμαι υπερβολική δεν ξέρω.Τι καλα που έχεις δυο μωράκια!!!με το καλο!!! :D

Link to comment
Share on other sites

maria030603 και εγω με εξωσωματικη ειμαι γι'αυτο και μου κάνει εντύπωση.Δεν ξέρω αν ειναι ενα η δυο αν και απο την χοριακη μάλλον ενα θα ειναι αλλα ειμαι λίγο στην άγνοια.Τελοσπαντων όταν ρώτησα και μια μαία στο κέντρο που πηγαίνω μου είπε καλύτερα πιο αργά για να δουμε περισσότερα.Ισως να ειμαι υπερβολική δεν ξέρω.Τι καλα που έχεις δυο μωράκια!!!με το καλο!!! :D

σ ευχαριστω πολυ πολυ αγαπη μου γλυκειαααααα....κ συ ολα καλα να πανε με το/τα μπεμπακι/κια σου......μπορει να ακουσετε κ καρδουλα....αντε με το καλο κοπελα μου.....

βλαστοκυστες βαλατε?? εμεις βαλαμε εμβρυακια 3 ημερων


οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο

NKQXp2.png

Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω πολυ πολυ αγαπη μου γλυκειαααααα....κ συ ολα καλα να πανε με το/τα μπεμπακι/κια σου......μπορει να ακουσετε κ καρδουλα....αντε με το καλο κοπελα μου.....

βλαστοκυστες βαλατε?? εμεις βαλαμε εμβρυακια 3 ημερων

Να εισαι καλα!!!!και εμείς 3 ημερών βάλαμε και να σου πω την αλήθεια δεν είχα και πολλές ελπίδες αλλα τελικά ολα καλα!!

Link to comment
Share on other sites

Να εισαι καλα!!!!και εμείς 3 ημερών βάλαμε και να σου πω την αλήθεια δεν είχα και πολλές ελπίδες αλλα τελικά ολα καλα!!

χαχαχαχαχχαχαχα κ γω δεν ειχα τρελο feeling οτι θα πετυχαινε κ βγηκα λαθος....μετα ελεγα αντε καλε ενα μπεμπακι ειναι ενω ολοι μου ελεγαν για δυο....παλι λαθος βγηκα....δεν με πειραζει καθολου ομως που πεφτω εξω


οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο

NKQXp2.png

Link to comment
Share on other sites

αγαπουλες μου γλυκες καλησπερα...

δυστυχως εγω κοριτσια μου παω για παλλινδρομη...

μετα απο αιμορραγια εδω και 3 μερες και 2 χοριακες σε φθινουσα φαση, τη δευτερα το πρωι θα μπω στο Μητερα για αναρροφηση αν δεν το εχει ηδη αποβαλλει ο οργανισμος μου...

θελω να σας ευχηθω να εχετε μια τελεια...τελειομηνη...χωρις αγχη εγκυμοσυνη και να ξερετε οτι θα κανετε τα πιο ζουζουνιαρικα μωρα του κοσμου...ειμαι κι εγω παιδακι δεκεμβριου(τοξοτακι) και ξερω...!!!!

αληθεια θα μπαινω να σας βλεπω να σας διαβαζω και να σας μιλαω...!!!!!!

ακομα οποια θελει και μπορει, ας αναλαβει το πινακακι μας και ας με βγαλει απο τη λιστα...!!!

σας ευχαριστω εστω και για τη λιγη παρεουλα που καναμε!!!

σας φιλω κοριτσαρες μου!


z1gep3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αγαπουλες μου γλυκες καλησπερα...

δυστυχως εγω κοριτσια μου παω για παλλινδρομη...

μετα απο αιμορραγια εδω και 3 μερες και 2 χοριακες σε φθινουσα φαση, τη δευτερα το πρωι θα μπω στο Μητερα για αναρροφηση αν δεν το εχει ηδη αποβαλλει ο οργανισμος μου...

θελω να σας ευχηθω να εχετε μια τελεια...τελειομηνη...χωρις αγχη εγκυμοσυνη και να ξερετε οτι θα κανετε τα πιο ζουζουνιαρικα μωρα του κοσμου...ειμαι κι εγω παιδακι δεκεμβριου(τοξοτακι) και ξερω...!!!!

αληθεια θα μπαινω να σας βλεπω να σας διαβαζω και να σας μιλαω...!!!!!!

ακομα οποια θελει και μπορει, ας αναλαβει το πινακακι μας και ας με βγαλει απο τη λιστα...!!!

σας ευχαριστω εστω και για τη λιγη παρεουλα που καναμε!!!

σας φιλω κοριτσαρες μου!

Πω πω Dekoglo μου ειλικρινά λυπάμαι απίστευτα.. :(

Δεν ξέρω βασικά τι άλλο να σου πω..μόνο κουράγιο,να περάσει γρήγορα και σύντομα να σου έρθει ενα πανέμορφο μπεμπάκι!

Link to comment
Share on other sites

λυπαμε πολυ dekolo..... δεν ξερω αν εχεις και αλλεε παλλινδρομες...ομως να σου πω οτι εγω εγω εχω τρειςστο ενεργιτικο μου... η οποια η μια ηταν 3 1/2 μηνων το εψαξα και δυστυχως εχω θρομβοφιλια....

σου ευχομαι τα καλητερα..... και συντομα να ξανακουσουμε ευχαριστα....

που εισαστε οι υπολοιπες μανουλες;;;;;; εμεις πηγαμε στην γιατρο μας εχτες...και ακουσαμε καρδουλα..... ειμαι 6w+3d...... ειχα ξεχασει πως ηταν αυτος ο υπεροχος χτυπος...γιατι στην κορη μου ειχα απιστευτο αγχος... καο δεν θυμαμε τιποτα...μονο την ωρα που την πηρα αγκαλια

εσειςςς;;; που χαθηκατε;;;


XQknp3.png

2311399a5vqu82s2t.gif

GJkkp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενααααααα,,

dekoglo αγαπη μου δεν εχω λογια .....δεν ξερω τι να σου πω....παρα μονο υπομονη κ θα ερθει το ονειρο...θα γινει πραγματικοτητα

georgia-kak εμεις θα κανουμε υπερηχο την δευτερα....ειμαι 10 εβδ. κ 2 ημερων....αυτο που λες για το αγχος το καταλαβαινω απολυτα....παντα πιστευα οτι στους υπερηχους ειδικα στον πρωτο θα ημουν οπως στις ταινιες με τον αντρα μου να μου κραταει το χερι κ να κλαιμε απο συγκινηση....αλλα το αγχος δυστυχως εκεινη τη στιγμη λιγο με κανει να το ξεχνω κ δεν πρεπει...


οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο

NKQXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Ντεκακι μου λυπαμαι πολυ.Διαβασα τα νεα σου στο αλλο θεμα οποτε ξερω πως εισαι ενα πολυ πολυ δυνατο κοριτσι και ηδη στεκεσαι στα ποδια σου.Οσο κι αν ποναει να ξερεις οτι σε λιγους μηνες θα εχει απαλυνει.Το περασα πριν ενα χρονο δυστυχως.Οποτε θες να μπαινεις κι εδω να μιλαμε.Και σε λιγο που θα εισαι και παλι εγκυουλα να μπεις να τα λεμε!!!

georgia-kak μπραβο για την καρδουλα σας!!!Οντως μοναδικος ηχος!!!

Εμεις την ακουσαμε πριν δυο εβδομαδες.Σημερα ειμαι ακριβως 9εβδ. και εχω γιατρο το βραδυ να δω το μπεμπακι μας.Επιτελους εφτασαν οι μερες!!!!

maria030603 τη Δευτερα πας εσυ??Ωραια!!Λογικα θα μιλησετε και για την αυχενικη εφοσον εισαι 10+ εβδομαδων!!!Μπραβο με το καλο!!

Πως πατε με τα συμπτωματα??Εγω συνεχιζω με τις ανακατωσουρες.Θελω συνεχεια να τρωω κατι για να μην εχω αναγουλες.


xGElp3.png

d4EBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες Δεκεμβρίου 2015!

maria030603...ΠΗΤ

blueroses.....ΠΗΤ 03/12/2015

klio76.....ΠΗΤ 11/12/2015

Mariza83....ΠΗΤ 17/12/2015

georgia-kak...ΠΗΤ

Κοριτσακια συμπληρωστε κι εσεις τις ΠΗΤ σας!!!!!

Λιγες ειμαστε αλλα δεν πειραζει!!Ν:)α πανε ολα καλα σε ολες μας!!


xGElp3.png

d4EBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...