Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλα εγω ποτε δεν τα αφηνω πριν κοιμηθουν στα υπνοδωματια να παιξουν.Σημερα δεν ξερω πως εκατσε ετσι.αν βλεπατε μονο τι εχουν σκορπισει....κ κλασικα τωρα ειναι νυσταγμενα να μαζεψουν...τι με περιμενει αυριο με το που ανοιγω ματια...

Γκρρρ....ετσι για να ξυπνησουμε με κεφι!!

Φιλια κ καλη συνεχεια σε οσες εμειναν!!!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

καλα εγω ποτε δεν τα αφηνω πριν κοιμηθουν στα υπνοδωματια να παιξουν.Σημερα δεν ξερω πως εκατσε ετσι.αν βλεπατε μονο τι εχουν σκορπισει....κ κλασικα τωρα ειναι νυσταγμενα να μαζεψουν...τι με περιμενει αυριο με το που ανοιγω ματια...

Γκρρρ....ετσι για να ξυπνησουμε με κεφι!!

Φιλια κ καλη συνεχεια σε οσες εμειναν!!!!

δεν τα ριχνεις ολα σε ενα κουτι??


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

δεν τα ριχνεις ολα σε ενα κουτι??

αχ ολα σε κουτια τα εχω.ενα για playmobil, ενα για cars , ενα για διαφορα αυτοκινητα, ενα για ben 10, ενα για παζλ, ενα για ζωα, ενα με κυβακια κοκ.

αλλα εχουν αδειασει λιγα απο ολα τα κουτια...:roll::mrgreen::mrgreen:


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ ολα σε κουτια τα εχω.ενα για playmobil, ενα για cars , ενα για διαφορα αυτοκινητα, ενα για ben 10, ενα για παζλ, ενα για ζωα, ενα με κυβακια κοκ.

αλλα εχουν αδειασει λιγα απο ολα τα κουτια...:roll::mrgreen::mrgreen:

τωρα καταλαβα πρεπει να κανεις και διαχωρισμο!!!!

καλο κουραγιο!!!


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον.....απ τα λιγα που θυμαμαι:

Αλεξ, αντε και στη πλατινενια επετειο!!! (δε θυμαμαι ποσα χρονια ειναι!!!!χιχιχχι!!!)

Χρονια πολλα σε νυσταλεων, μπαμπα συμπεθερας και δε θυμαμαι αλλους!! Να τα εκατοστησουν!!! Τζια, ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο το αυριανο!!!

Αλεξ, αθωωθηκες, ε;;να τους κανεις μηνυση για ψυχικη οδυνη!!!με γεια το φορεμα!!!

Με γεια και σε σενα ομορφακια για το φορεμα!! Και τα 2 πολυ ωραια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ομορφάκια και εμεις ξεκινησαμε για φλοισβο αλλα φυσαγε και ήπιαμε τελικά καφεδάκο στον αγιο αλέξανδρο

Καλε να τον χαιρεσαι τον νυσταλεων!!!!!!!

ασε με νυχτιατικα.....με συγχησε....

τι φαγητο ηταν???

Πωπω ρε ειστε μικρα ακομα......... Παιξτο και λιγο τρελλιτσα λιγο ειρωνια να δεις τι καλα θα σιαξει.....

Τηγανια ητανε παει εγινε καρβουνια.......

αντε καληνυχτω κοριτσια..αυριο παλι..

τυχερουλη λουκ!!!!!!!!

καλα εγω ποτε δεν τα αφηνω πριν κοιμηθουν στα υπνοδωματια να παιξουν.Σημερα δεν ξερω πως εκατσε ετσι.αν βλεπατε μονο τι εχουν σκορπισει....κ κλασικα τωρα ειναι νυσταγμενα να μαζεψουν...τι με περιμενει αυριο με το που ανοιγω ματια...

Γκρρρ....ετσι για να ξυπνησουμε με κεφι!!

Φιλια κ καλη συνεχεια σε οσες εμειναν!!!!

Γκρρρρρρρρρρρρρρρρ γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ τι καλα που θα ηταν να ηταν η μαγικη λεξη που να γινοταν ολα αμεσως!!!!!!!!!

Ποιες εμειναν? Οι δυο βορειες που αντι να ποτιζονται καθονται μπροστα απο ενα πισι.....

Ασχετο αλλα εχει μερικες μερες το σκατοιντερνετ μου κοβεται....... Τα νευρα μου!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μαιρη, λιγο δυσκολο!!!! σε ενημερωνω για να κανεις και το κουμαντο σου για το τραπεζι!!!(αυτοκαλεστηκα εγω και στο τραπεζι!!!)!

καμπια λαγκαδιωτισσα, θα σας πετυχω, που θα παει!! η φωτο που ειχες μεχρι τωρα σε αδικουσε!!! στη συναντηση φανηκε το μεγαλειο σου!!!και ολες μικροδειχνετε παναθεμα σας!!!

Link to comment
Share on other sites

μαιρη, λιγο δυσκολο!!!! σε ενημερωνω για να κανεις και το κουμαντο σου για το τραπεζι!!!(αυτοκαλεστηκα εγω και στο τραπεζι!!!)!

καμπια λαγκαδιωτισσα, θα σας πετυχω, που θα παει!! η φωτο που ειχες μεχρι τωρα σε αδικουσε!!! στη συναντηση φανηκε το μεγαλειο σου!!!και ολες μικροδειχνετε παναθεμα σας!!!

καλα εννοειτε οτι το τραπεζι ειναι για ολες αλλα δυστηχως .......μωρε εισται μακρυα,ενταξει χαζη δεν ειμαι το καταλαβαινω....

ναι καλε εμενα δηλαδη ποσο με κανεις?


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

παει η τηγανια:(:(:(

Τι τρωμε τωρα? Εκει ειναι το θεμα........

επισης ειρηνη αν αυριο το πρωι δεν μου πει ξερεις τι θα τις πω.....να δεις τι γρηγορα που θα τα βρει:D

ε μα πια.... δεν καταλαβαινουν η το παιζουν πως δεν καταλαβαινουν? Εγω πλεον τους εξηγω κανονικα τα ονειρα και εχω βρει την υγεια μου!!!!!!

και φυσικα τα δυσκολα περασαν για τη περδικουλα!!! προχθες σε ειδα στον υπνο μου κιμι!!!

Η περδικουλα ενταξει......... Την Κιμι την ειδες στον υπνο σου? Καλα τιποτε αλλο δεν ειχες να δεις? Την Κιμιμουαρεσειοαλλαξογιατροςκαιθελωνατονπαρωμαζιμου βρηκες να ονειρευτεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...