Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

μαιρη, λιγο δυσκολο!!!! σε ενημερωνω για να κανεις και το κουμαντο σου για το τραπεζι!!!(αυτοκαλεστηκα εγω και στο τραπεζι!!!)!

καμπια λαγκαδιωτισσα, θα σας πετυχω, που θα παει!! η φωτο που ειχες μεχρι τωρα σε αδικουσε!!! στη συναντηση φανηκε το μεγαλειο σου!!!και ολες μικροδειχνετε παναθεμα σας!!!

Οταν τελειωσουν ολα τα μαγαζια της Ελλαδας μπορει και να μας πετυχεις!!!!!!!! Το μεγαλειο μου ε? Πωπω τετοια ομορφια δεν υπαρχει αλλη..... Ευχαριστω πολυ παρα πολυ..... αλλα σιγα το μεγαλειο ρε Αλεκακι μια απλη συνηθισμενη κοπελα ειμαι που απλα εχει ωραιο ματι!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

ολες κατω απο 30 δειχνετε!! Στις φωτο, δε ξερω απο κοντα, μπορει να δω καμια ρυτιδα!!! χαχαχα!!!

Στις υπολοιπες μιας και ειναι μικροτερες μου θελεις μεγεθυντικο φακο..... Σε εμενα μεχρι και ασπρες τριχες θα βρεις.........

μαρη λαγκαδιωτισσα, τι να κανω;;οταν φευγω απο δω, παω για ψωνια στις αλλες πολεις, αφου εδω δεν εχει τιποτα!!!

γιατι μαρη, ολα τ αλλα σου ηταν στραβα;;;;

Και δεν εχεις χρονο για ενα καφε........ Δεν πινεις καφε εσυ πεφτεις με τα μουτρα στα ψωνια ανασα δεν παιρνεις........

Οχι καλε δεν ειναι στραβα ειπα συνηθισμενα....... Με λιγο μποτι παραπανω με κυταρριτιδα μπολικη με στομαχακια με ψωμακια μια χαρα ειμαι.......... Μπουχαχαχαχααχααχααχαχα!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εχει και σεναριο:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αμαν πια ειχαμε τη Τζουλια εχουμε και την ντουβλη τωρα μας μενει ποια η Βερα Λαμπρου?

καληνυχτωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!

Αντε στο καλο καλο βραδυ......... Μαρη να ρωτησω κατι? Και στον υπνο σου ψωνιζεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ασχετο..εχω αγχωθη.....δεν μου κρατανε τα παιδια να παω για τα ψωνια που θελω και πρεπει να τα σερνω μαζι μου....

Χαζη ερωτηση αλλα θα την κανω......... γιατι δεν τα κρατανε? Κουραζονται? Και για ποσο θα ειναι αυτο? Δηλαδη δεν μπορουν να κανουν μερικες μερες υπομονη? ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ τα νευρα μου πια..... Εχω και τη μανα μου που λεει οτι κουραζετε και την ποναει η μεση αλλα για να περπαταει απο παραλια μεχρι βαρδαρη μπορει......... Και το δικο μου το μωρο εκτος του οτι ειναι παμφαγο και δεν χρειαζεται ζορι ειναι και αρνι...... Αι σιχτιρ πια........

Link to comment
Share on other sites

Χαζη ερωτηση αλλα θα την κανω......... γιατι δεν τα κρατανε? Κουραζονται? Και για ποσο θα ειναι αυτο? Δηλαδη δεν μπορουν να κανουν μερικες μερες υπομονη? ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ τα νευρα μου πια..... Εχω και τη μανα μου που λεει οτι κουραζετε και την ποναει η μεση αλλα για να περπαταει απο παραλια μεχρι βαρδαρη μπορει......... Και το δικο μου το μωρο εκτος του οτι ειναι παμφαγο και δεν χρειαζεται ζορι ειναι και αρνι...... Αι σιχτιρ πια........

σημερα ηρθε η μαμα μου το πρωι για να κανουμε κατι διορθωσεις στα ρουχα των μωρων και τα ταισαμε μαζι φρουτα,στο τελος μου ειπε αχ σε λυπαμε και ποσο ταλαιπωρησε και ειναι δυσκολα κλπ......

την πηρα τηλ.και τις λεω να ερθει αυριο να τα κρατησει 1 ωρα να παω να παρω τα λουλουδια και στο τζαμπο και να γυρισω μεχρι να ερθει η ωρα να φανε,η μαμα μου¨"αχ και αυριο θελεις?" ο μπαμπας μου α αυριο δεν μπορω εχω πολυ δουλεια.....δεν μπορει να την φερει....μενουν σταθμο...


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

τωρα μου λεει ο αρης να παμε μαζι αυριο το απογευμα και τα μωρα φυσικα αλλα λεω ποτε θα προλαβουμε να παμε κεντρο και μετα στα αλλα που ειπα???και τι να κανω να παω το πρωι μονη με τα μωρα?με φανταζεσαι με το καροτσι μονη και να σερνω και ενα ακομα για τα πραγματα στο τζαμπο??


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

σημερα ηρθε η μαμα μου το πρωι για να κανουμε κατι διορθωσεις στα ρουχα των μωρων και τα ταισαμε μαζι φρουτα,στο τελος μου ειπε αχ σε λυπαμε και ποσο ταλαιπωρησε και ειναι δυσκολα κλπ......

την πηρα τηλ.και τις λεω να ερθει αυριο να τα κρατησει 1 ωρα να παω να παρω τα λουλουδια και στο τζαμπο και να γυρισω μεχρι να ερθει η ωρα να φανε,η μαμα μου¨"αχ και αυριο θελεις?" ο μπαμπας μου α αυριο δεν μπορω εχω πολυ δουλεια.....δεν μπορει να την φερει....μενουν σταθμο...

Αμα σε λυποταν χωρις να θελω να βαλω φυτιλιες επρεπε να ειναι εκει..... Και δεν καταλαβα ταξι δεν υπαρχουν, αστικά? Πρεπει να τη φερει? Νομιζω πως ηρθε η ωρα να το παιξεις πΟ@στι@ και να μην εισαι καλα και να εισαι κουρασμενη...... Παθε μια υπερκοπωση βρε πουλακι μου για να μαθουν να σε αφηνουν μονη......... Ποσο χρονων ειναι ειπαμε η μαμα σου?

Link to comment
Share on other sites

Αμα σε λυποταν χωρις να θελω να βαλω φυτιλιες επρεπε να ειναι εκει..... Και δεν καταλαβα ταξι δεν υπαρχουν, αστικά? Πρεπει να τη φερει? Νομιζω πως ηρθε η ωρα να το παιξεις πΟ@στι@ και να μην εισαι καλα και να εισαι κουρασμενη...... Παθε μια υπερκοπωση βρε πουλακι μου για να μαθουν να σε αφηνουν μονη......... Ποσο χρονων ειναι ειπαμε η μαμα σου?

α σωθηκες!!!!

σε λεωφορειο η μαμα μου δεν μπορει να ανεβει με τιποτα.....εχει προβλημα με την μεση της,τα σκαλοπατια δεν υπαρχη περιπτωση να τα ανεβει....

70.....

ταξι ειναι τουλαχιστων 20 ευρω...


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...