Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

α σωθηκες!!!!

σε λεωφορειο η μαμα μου δεν μπορει να ανεβει με τιποτα.....εχει προβλημα με την μεση της,τα σκαλοπατια δεν υπαρχη περιπτωση να τα ανεβει....

70.....

ταξι ειναι τουλαχιστων 20 ευρω...

Μονο η μαμα σου μπορει να σε βοηθησει? Τι να σου πω ρε Μαρακι....... Εγω παλι επειδη ειμαι πολυ περηφανη λεω το εξης: Αυριο θα ερθεις ταδε η ωρα να κρατησεις το μωρο..... " Αν τσινησει που παντα τσιναει της λεω " Ενταξει τι νομιζεις πως σε εχω αναγκη? Θα την παω στην......... " ειναι μια που δεν χωνευει καθολου η μανα μου και προκειμενου να παει το μωρο εκει ερχεται τρεχοντας..... Ασε που εχω και την αδερφη μου..... Γενικως εχω κοσμο.... Και η δικια μου μανα εχει προβλημα με την μεση της αλλα σου ειπα απο παραλια - βαρδαρη περπατωντας εκει δεν ποναει γιατι ειναι με τη φιλη της..... Το μαθημα μου το εμαθα.... Δεν ρωταω απαιτω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Μονο η μαμα σου μπορει να σε βοηθησει? Τι να σου πω ρε Μαρακι....... Εγω παλι επειδη ειμαι πολυ περηφανη λεω το εξης: Αυριο θα ερθεις ταδε η ωρα να κρατησεις το μωρο..... " Αν τσινησει που παντα τσιναει της λεω " Ενταξει τι νομιζεις πως σε εχω αναγκη? Θα την παω στην......... " ειναι μια που δεν χωνευει καθολου η μανα μου και προκειμενου να παει το μωρο εκει ερχεται τρεχοντας..... Ασε που εχω και την αδερφη μου..... Γενικως εχω κοσμο.... Και η δικια μου μανα εχει προβλημα με την μεση της αλλα σου ειπα απο παραλια - βαρδαρη περπατωντας εκει δεν ποναει γιατι ειναι με τη φιλη της..... Το μαθημα μου το εμαθα.... Δεν ρωταω απαιτω......

ναι ειρηνη μου δυστηχως...πεθερικα δεν υπαρχουν...

εμενα εχει εξτρα κιλα και ειναι βαρια στις κινησεις της,ειναι και τα χρονια....εδω μπορει να τα κρατησει αλλα για μετακινησεις,την εχει καλομαθει και ο μπαμπας μου...


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

ναι ειρηνη μου δυστηχως...πεθερικα δεν υπαρχουν...

εμενα εχει εξτρα κιλα και ειναι βαρια στις κινησεις της,ειναι και τα χρονια....εδω μπορει να τα κρατησει αλλα για μετακινησεις,την εχει καλομαθει και ο μπαμπας μου...

Αλλη λυση λοιπον........ Τα φορτωνεις στο τζιπ πιανεις περιφερειακο και της τα πας πακετο.... Δεν θα μετακινηθει και δεν εχει και λογο να γκρινιαζει γιατι θα ειναι σπιτι της..... Απλο...... "Γεια μαμα.... κρατα τα μωρα.... Θα γυρισω οταν ειναι να φανε....."

Link to comment
Share on other sites

Αλλη λυση λοιπον........ Τα φορτωνεις στο τζιπ πιανεις περιφερειακο και της τα πας πακετο.... Δεν θα μετακινηθει και δεν εχει και λογο να γκρινιαζει γιατι θα ειναι σπιτι της..... Απλο...... "Γεια μαμα.... κρατα τα μωρα.... Θα γυρισω οταν ειναι να φανε....."

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


παναγια μου!!!!!

Αστα να πανε.......... Μαιρουλα μου φευγω......... νυσταξα..... Συμμαζεψα ολα οκ. Κλειδωνεις..... Λυσεις σου εδωσα τι αλλο λειπει? Τπτ καμμια περιγραφη της Ελενης αλλα αυτη δε μιλαει δε γραφει κιολας......... Καλο σου βραδυ!!!!!! Καλη μερα σας πρωινες...... Κιμι με το καλο στο σπιτακι σας......... Και ουτε απεξω απο νοσοκομειο να μην περασετε.........

Link to comment
Share on other sites

καλε τι αερας ειναι αυτος??? σας εχω πει οτι φοβαμαι τον αερα?? ναι ναι...δε μπορω να κοιμθω.....φοβαμαι μη γινει και καμια ζημια στην δουλεια..τεσπα...εφυγα εγω και μπηκατε ολες ε? βρωμες....

καλε που πατε;;;μια φορα κ εγω μπορω πανω απο μισαωρο να κατσω....:(

νομιζα πως εφυγες ρε κοριτσακι.....

Αυριο βγαινουμε...επιτελους..ολα καλα ,μια φρικη θα την ψιλοπερναω σπιτι με τις αλλαγες,αλλα δυστυχως ο αλλαξογιατρος δε μου κανει τη χαρη να ερθει σπιτι να με βοηθησει...πειτε αλλα νεα.

καθε μερα που περναει θα ξεπρηζεται πιο πολυ και θα ειναι πιο απλο....θα πανε ολα καλα....με το καλο να γυρισετε σπιτακι σας. Φιλια στον ταλιμπαν

καλως την:D

ο αλλαξογιατρος ειναι το μαναρακι που ελεγες?:D:D

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:...βοηθεια λεει θελει...μπουχαχα

ναι οντως.. οποτε βγαινουμε τα λεμε κιολας, θυμομαστε κ τα παλια κ ισιωνουμε. χρειαζεται κ αυτο... αλλα πηγαμε κουνιες με τα καμαρια. ολοι μας κοιτανε κ γελανε με την οικογενεια Χωραφα, η χριστ. κανει συνεχεια βλακειες...κλασσικα πραγματα.

καλα κανετε....κανεις δε γελαει μαρη...σας χαιρονται....

κ εμεις για Γλυφαδα, μπερδευτηκαμε, κ μετα πηγαμε εκει, γιατι θα μας πρηζαν αλλωστε να παμε στα σκοινια...οποτε πηγαμε κατευθειαν εκει. ειμασταν στο τζαμπο, στην αλιμου, τους πηραμε αυτα τα χοπ-χοπ, τις μπαλες με τη λαβη που χοροπηδας, κ λυσσαξανε στο σπιτι...καλα, η χριστ. μονη της πηδαει..το μπαλονι το εχει για ουρα.

!

:P...αυτην φοβασαι μην εχει κατι?? εχει...πολυ μυαλο και σας δουλευει χαχα

τελειο..αντε με το καλο..παρα πολυ ωραιο..φωτεινο..

θα σας πω αυριο γιατι θα ερθει η γκιοσσα κ θα μου το σοκαρει το παιδι..παντως η μανα δε φταιει..

τι να φταιει η δολια η μανα?? ευχομαι ναμην εχει τιποτα σοβαρο και το αλλο παιδακι....αμαν μωρε...απο που να φυλαχτουμε? Καλλα ελεγαν οι παλιες...τα μικρα παιδια τα φυλαει μονο ο Θεος

αχ ολα σε κουτια τα εχω.ενα για playmobil, ενα για cars , ενα για διαφορα αυτοκινητα, ενα για ben 10, ενα για παζλ, ενα για ζωα, ενα με κυβακια κοκ.

αλλα εχουν αδειασει λιγα απο ολα τα κουτια...:roll::mrgreen::mrgreen:

αχ ρε δαλιδα κια εμενα τα ιδια....εχει 6-7 κουτια πλαστικα, διαφανες και τα βαζω ,εσα στα ντουλαπια...το καθε ενα εχει ξεχωριστα παιχνιδια, μπεν 10, γκορμιτι, μικι και παρεα του κλπ.....μονη μου καθομαι και τα μαζευω στο τελος....

κοτοπουλακι να υποθεσω οτι δεν θα ερθεται στα βαφτισια μας ε??

καλα τις αλλες κατω δεν τις ρωταω:D

αν και θα θελαμε πολυ..το ξερεις...

Το μεγαλειο μου ε? Πωπω τετοια ομορφια δεν υπαρχει αλλη..... Ευχαριστω πολυ παρα πολυ..... αλλα σιγα το μεγαλειο ρε Αλεκακι μια απλη συνηθισμενη κοπελα ειμαι που απλα εχει ωραιο ματι!!!!

ναι αλλα το ματι...δινει αλλη ομορφια;)

Χαζη ερωτηση αλλα θα την κανω......... γιατι δεν τα κρατανε? Κουραζονται? Και για ποσο θα ειναι αυτο? Δηλαδη δεν μπορουν να κανουν μερικες μερες υπομονη? ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ τα νευρα μου πια..... Εχω και τη μανα μου που λεει οτι κουραζετε και την ποναει η μεση αλλα για να περπαταει απο παραλια μεχρι βαρδαρη μπορει......... Και το δικο μου το μωρο εκτος του οτι ειναι παμφαγο και δεν χρειαζεται ζορι ειναι και αρνι...... Αι σιχτιρ πια........

και εμενα ποναει....και καθε μεσημερι παει κολυμβτηριο για να μην ποναει λεει...μπορει να ειναι κα ετσι...αλλα όπως της ειπα σημερα, και εγω εχθες ολο το βραδυ ψοφησα στον πονο απο τη μια εγχειριση στο ποδι μου, αλλα για το παιδι μου, ξεχναω τον πονο...(ηθελε ο μικρος να πινει γαλα στην αγκαλια μου, όρθια και να περπαταω)...αυτη ειναι η διαφορα μας...

την πηρα τηλ.και τις λεω να ερθει αυριο να τα κρατησει 1 ωρα να παω να παρω τα λουλουδια και στο τζαμπο και να γυρισω μεχρι να ερθει η ωρα να φανε,η μαμα μου¨"αχ και αυριο θελεις?" ο μπαμπας μου α αυριο δεν μπορω εχω πολυ δουλεια.....δεν μπορει να την φερει....μενουν σταθμο...

για αυτο και εγω δεν τα αφηνω εκτος δουλειας....πρωτον δεν θελω να λειπουν και δευτερον ξερω ότι αν ο αλλος βαρυγομαει, τα παιδια το νιωθουν...και εγω θελω τα παιδακια μου να νιωθουν παραπανω απο ευπροσδεκτα....

καλα καλε με αυτα τα κιλα γυρισε τσοντα????:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

η επομενη δεν ειναι η Λαμπρου μαρη...εγω θα ειμαι:tongue::lol::lol:

παω να ξαναξεραθω.....Ζηνα μου αυριο να εχεις καλα νεα να μας πεις για την κουκλα σου....θα περιμενουμε....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...