Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

εισαι χαζουλα????????????? δε ξερεις το ρητο που λεει: "με ταιζεις με φροντιζεις αλλα η μανα μου ξερω πια ειναι"?

Ανασφαλειες εχω...και τυψεις και ξερω οτι ισως σκεφτομαι χαζα παρολα αυτα ουτε θελω να στεναχωρησω την μαμα μου με αυτες τις σκεψεις μου που με βοηθαει οσο κανενας...αλλα οι δευτερες σκεψεις υπαρχουν απο πισω...:?:???:


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

καμια φορα για το στρατο αισθανομαι ετσι γιατι μενει το πρωι με τους παππουδες κι οταν ειμαστε μαζι εγω ασχολουμαι πιο πολυ με τα μωρα..δεν του δινω το 100%...αλλα ειναι δυομισι χρονων...τωρα καταλαβαινει...

Δεν σε διεκδικει??Κανει αταξιες για να σου τραβηξει την προσοχη??Ασχολειται περισσοτερο ο Λουκας μαζι του και ισσοροπει την κατασταση???Τα ζηλευει τα διδυμα??


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

1)Δεν παιζει πανω απο μισαωρο σε μενα μια φορα μεσα στην μερα..

2)Και εμενα ουρλιαζει αυτο ειναι λογικο και αναμενομενο

3)το μπανιο ειναι η καλυτερη του

4)με καποιους ξενους τα σουρωνει σε αλλους χαμογελαει

5)Ειμαστε αγαρμποι στα φιλια μας...περισσοτερο σε μουνταρισμα παμε παρα σε αγαπες...

6)Τραβαμε μαλλια μπλουζες, τεντωνομαστε να τα φτασουμε ολα και αρπαζουμε ο,τι βρουμε...

Αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι την μανα μου την "ακουει"¨ενω απο εμενα απαιτει...με τον τροπο του βεβαια..η εξηγηση της μανας μου ειναι "ολα τα παιδια την μανα τους την εκμεταλλευονται" δεν νομιζω οτι ειναι κατι τοσο απλο...:rolleyes::rolleyes:

δεν θα σου γραψω και για τα 2 γιατι εχουν διαφορετκη συμπεριφορα,απλα ο μπεμπης ειναι πιο μαμακιας,στον μπαμπα του εναι ησυχος δεν γκρινιαζει καθεται ολα καλα,με το που θα με δει αρχιζει νιαρ.....σαν να μου λεει ελα παρε με.....και συνεχιζει μεχρι να τον παρω.....

συμπερασμα απλα ειναι πιο πολυ δεμενα με εμας

εμεις λογω το οτι ειναι 2 τα χωρισαμε ενα εχει ο ενας ενα ο αλλος,η μπεμπα ειναι με τον μπαμπα της και φυσικα τον κανει οτι θελει:D


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

Ανασφαλειες εχω...και τυψεις και ξερω οτι ισως σκεφτομαι χαζα παρολα αυτα ουτε θελω να στεναχωρησω την μαμα μου με αυτες τις σκεψεις μου που με βοηθαει οσο κανενας...αλλα οι δευτερες σκεψεις υπαρχουν απο πισω...:?:???:

εαν αυτο σε παρηγορει εχω 18 ξαδερφια ΟΛΑ αγορια...δεν ξερω εναν που να μην εχει τρελη αδυναμια στη μανα του κι ας μη το δειχνουν!!:mrgreen:


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χμμμ ο δικος μας τα βαζει και με τον Παυλο που εννοειται του κανει ολα τα κεφια...και αν καμμια φορα βαριεται φιδι που τον εφαγε...τον κανει ο μικρος 10 παραδες απο τα νευρα του...

Καλο μεσημερι παω και εγω να ξεκουραστω λιγο...


waWmp3.png

9LyAp3.png

Link to comment
Share on other sites

ολους τους υπολοιπους η πιπινα τους ακουει εμενα ολο παραπονα ειναι κ αμα αλλαζω τονο στη φωνη μου κ τη μαλωσω κ καλα...σιγα το μαλωμα δλδ...νευριαζει κ χτυπαει με τα χερακια της το στηθος της σαν μαιμουδακι (πιπινα κινγ κονκγ) κ μετα δε με κοιταει γυρναει αλλου το κεφαλακι της κ αμα ειμαι εκει κ την αφηνω κατω φωναζει κ ειναι ολο παραπονα..νομιζω ειναι λογικο κ γω με τη μανα μου τα ιδια κανω ακομη κ τωρα σκοτωνομαι ενω στο μπαμπα σουζα (τις περισοτερες φορες):mrgreen::roll:

Καλά, γουστάρω πιπίνα με τρέλα... Ειδικά το νύχι που παρακολουθεί πώς της το έκοψες... Μωρέ θα τα κρατήσω αυτά που γράφετε, πολύ ωραία είναι για τα παιδάκια μας...


Link to comment
Share on other sites

Δεν σε διεκδικει??Κανει αταξιες για να σου τραβηξει την προσοχη??Ασχολειται περισσοτερο ο Λουκας μαζι του και ισσοροπει την κατασταση???Τα ζηλευει τα διδυμα??

ναι προσπαθει να κανει διαφορα για να μου τραβηξει την προσοχη...αταξιες δεν κανει ιδιαιτερα γιατι τον μεγαλωσα μονη μεχρι τωρα και δεν του εδωσα πολλα περιθωρια να καλομαθει..ημουν λιγο αυστηρη...κ καλως εκανα ειναι καλο παιδι..ζωηρο σαν αγορακι αλλα οχι ατιθασο κ ζημιαρικο.....ναι οταν ειμαστε ολοι μαζι πιο πολυ ο λουκ ασχολειται....τον προτιμα κιολας γιατι παιζουνε μπαλα..εμενα πλεον με εχι συνδεσει μ τα μωρα....κ δεν τα ζηλευει..απο την αρχη τον φεραμε κοντα τους..τον αφηνουμε να τα φιλα στα ποδαρακια ν τα χαιδευει...οταν παει να ξεφυγει του θυμιζουμε τα ορια του κ ιγα σιγα επανερχεται στην ταξη...


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά, γουστάρω πιπίνα με τρέλα... Ειδικά το νύχι που παρακολουθεί πώς της το έκοψες... Μωρέ θα τα κρατήσω αυτά που γράφετε, πολύ ωραία είναι για τα παιδάκια μας...

αγγελικη πως κανω βιντεο κλιπ στο nero???

καλο μεσημερι σε οσες εφυγαν...

τωρα για παραδειγμα ο στρατος και η δομνα κοιμουνται κ ο κωστας γκαριζει κυριολεκτικα...:-D:grin::roll::roll:


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε συ Μαριάνθη η παιδογαστρεντερολογος λέμε οτι ζήτησε αυτη την εξέταση....το θεμα ειναι τη χρειάζεται ή οχι??

ακριβως αυτο που λεει η ελενη1...δε θελω να κάνω το παιδί πειραματόζωο...

Εγω λεω οχι !!!! για να μας πει και η ντοκ την γνωμη της....

ομως τα νυχια με τπτ δε καθετε...τα κουναει γενικα τα ποδια συνεχεια αφου λεω το καλοκαιρι αν της βαλω βατραχοπεδιλα κ την αμολυσω θα φτασει ευβοια!! !

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Χμμμ απο ο,τι βλεπω ολα σε ταλιμπανακια εξελισσονται...οποτε φυσιολογικο ειναι...

Μερικες φορες μου καρφωνεται η ιδεα οτι επειδη ολο το πρωι ειναι με την μανα μου και τον αγαπαει παρα πολυ και καθεται σουζα οτι την αγαπαει πιο πολυ απο μενα... :(

Τι λες καλε?????

Εγω οταν γυριζω απο την δουλεια ουτε τα χερια μου δεν με αφηνει να πλυνω ...πρεπει να του μιλησω πρωτα.....λυσαει.

Τους λειπουμε και ΝΑΙ ξερουν πως θα τους κανουμε τα χατηρια γιατι τα αγαπαμε περισσοτερο απο ολους τους αλλους.:wink:

Δεν σε διεκδικει??Κανει αταξιες για να σου τραβηξει την προσοχη??Ασχολειται περισσοτερο ο Λουκας μαζι του και ισσοροπει την κατασταση???Τα ζηλευει τα διδυμα??

Ο γιαννης ωρες ωρες κανει τρελες για να τραβηξει την προσοχη αλλα ευτυχως πολυ λιγες φορες.Το κολπο ειναι να μην τους μιλας συνεχεια για το μωρο και να ασχολεισε μαζι τους και ας εχεις το μωρο αγκαλια.

Εγω του λεω ολο ο ''αδερφος σου''...ποτε ''το μωρο'' και αυτο το .....''σου''....τον κανει πολυ χαρουμενο γιατι λεει πως ειναι μονο δικος του αδερφος ....και ενα θεματακι με την κτητικοτητα το εχει,οποτε πιανει το κολπο.!!!!


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αγγελικη πως κανω βιντεο κλιπ στο nero???

καλο μεσημερι σε οσες εφυγαν...

τωρα για παραδειγμα ο στρατος και η δομνα κοιμουνται κ ο κωστας γκαριζει κυριολεκτικα...:-D:grin::roll::roll:

αχ μ'αρεσει που τους λες με τα ονοματα τους!!!εγω δεν μπορω να συνηθισω να τα φωναζω με τα δικα τους....


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

αχ μ'αρεσει που τους λες με τα ονοματα τους!!!εγω δεν μπορω να συνηθισω να τα φωναζω με τα δικα τους....

το κανω μερες τωρα για να συνηθισω!!!!!;)


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

μολις ξυπνησε η τσουπρα...

εμ βεβαια με τετοιες γκαριδες!!!

να δω σε ποση ωρα θα ξυπνησει ο μεγαλος!!!

ο λουκ πηγε πριν 5 λεπτα για υπνο...εγω...μην τα ρωτας...

παντως που λενε για τα παιδια που σου ρουφανε ολο σου το ειναι...με διδυμα ενα παραπανω!!;);)


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

το κανω μερες τωρα για να συνηθισω!!!!!;)

αχ πρεπει και εγω να το κανω!!!

μολις ξυπνησε η τσουπρα...

εμ βεβαια με τετοιες γκαριδες!!!

να δω σε ποση ωρα θα ξυπνησει ο μεγαλος!!!

ο λουκ πηγε πριν 5 λεπτα για υπνο...εγω...μην τα ρωτας...

παντως που λενε για τα παιδια που σου ρουφανε ολο σου το ειναι...με διδυμα ενα παραπανω!!;);)

ο μπεμπης δεν κοιματε καθεται και με κοιταζει που γραφω στο λαπτοπ και γκρινιαζει κιολας,ετσι για να μην ξεχνιομαστε:mrgreen:

με την κρεμα λιτσα τελειωσαμε στις 13.45!!!!απο τις 12.30:mrgreen:


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

μολις ξυπνησε η τσουπρα...

εμ βεβαια με τετοιες γκαριδες!!!

να δω σε ποση ωρα θα ξυπνησει ο μεγαλος!!!

ο λουκ πηγε πριν 5 λεπτα για υπνο...εγω...μην τα ρωτας...

παντως που λενε για τα παιδια που σου ρουφανε ολο σου το ειναι...με διδυμα ενα παραπανω!!;);)

Εγώ σας θαυμάζω όσες έχετε 2 και πάνω πόσο μάλλον δίδυμα! Και είστε η παρηγοριά μου όταν "μασάω". Δεν ξέρω για το NERO δεν είμαι και πολύ multimedia βαριέμαι :(


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...