Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το θαύμα τής Αγιάς Ειρήνης Χρυσοβαλαντου!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 155
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σήμερα μεγαλη μερα! χαιδεψα το μπεμπακι μας!!! το απόγευμα που πηγε ο άντρας μου, της είχαν βγάλει το βοηθητικο αναπνευστηρακι..!!! ευεργετικο το χαδι...!

Link to comment
Share on other sites

σήμερα μεγαλη μερα! χαιδεψα το μπεμπακι μας!!! το απόγευμα που πηγε ο άντρας μου, της είχαν βγάλει το βοηθητικο αναπνευστηρακι..!!! ευεργετικο το χαδι...!

Koριτσακι μου!!!Μπραβο!!!Δεν θα αργησει ο καιρος που θα την εχεις ολη μερα στην αγκαλιτσα σου!!!

Υ.Σ.Μπορει να μην γραφω συχνα αλλα παρακολουθω συνεχεια τα νεα σας!Καθε βραδυ ειστε στις προσευχες μου!

Link to comment
Share on other sites

Koριτσακι μου!!!Μπραβο!!!Δεν θα αργησει ο καιρος που θα την εχεις ολη μερα στην αγκαλιτσα σου!!!

Υ.Σ.Μπορει να μην γραφω συχνα αλλα παρακολουθω συνεχεια τα νεα σας!Καθε βραδυ ειστε στις προσευχες μου!

χιλια ευχαριστώ βουλακι μου! μεσα απι την καρδιά μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σήμερα μεγαλη μερα! χαιδεψα το μπεμπακι μας!!! το απόγευμα που πηγε ο άντρας μου, της είχαν βγάλει το βοηθητικο αναπνευστηρακι..!!! ευεργετικο το χαδι...!

Ευεργετικό και για τους τρεις σας, Γιώτα μου, και προς εσάς και προς τη μπεμπούλα! Με αυτό θα γίνεται όλο και πιο ανεξάρτητη και δυνατή η μπέμπα σας! Θα 'ρθουν κι άλλες τέτοιες χαρές και ακόμα μεγαλύτερες και όλο θα χαμογελάς από δω και πέρα!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευεργετικό και για τους τρεις σας, Γιώτα μου, και προς εσάς και προς τη μπεμπούλα! Με αυτό θα γίνεται όλο και πιο ανεξάρτητη και δυνατή η μπέμπα σας! Θα 'ρθουν κι άλλες τέτοιες χαρές και ακόμα μεγαλύτερες και όλο θα χαμογελάς από δω και πέρα!

ναι κκοριτσάκι μου, ετσι είναι! η μπουμπούκα μας ειναι 1200 γρ κ σε διαχυτο οξυγόνο!!! :D αχ είναι πολυ ομορφη! κουκλακι ζωγραφιστο! ίδια η κορη μου η μεγαλη!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιώτα μου, είδες το χάδι τι κανει, οταν φτάσει 1500-1700 γραμ. Θα σου πούνε να κανεις την μέθοδο καγκουρό, θα την παρεις αγκαλίτσα σου για να έρθει σε επαφή με το σώμα σου.

Με το καλο!!!


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γιώτα μου' date=' είδες το χάδι τι κανει, οταν φτάσει 1500-1700 γραμ. Θα σου πούνε να κανεις την μέθοδο καγκουρό, θα την παρεις αγκαλίτσα σου για να έρθει σε επαφή με το σώμα σου.

Με το καλο!!![/quote']

ναι! Το ξερω κ ανυπομονω!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Γιωτακι,χαίρομαι πολυ που πατε σουπερ!!!!!!!! Εγω γεννησα 29+6:1070 κ 1200γρ. Ειναι πιο μικρα(ο ενας κυριως ) σε βαρος αλλα κ πιο πισω ψυχοκινητικα για την ημερολογιακη ηλικια τους... Μη τα σκεφτεσαι αυτα!!!! Ένα βημα τη φορα!!

Φιλια πολλά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γιωτακι,χαίρομαι πολυ που πατε σουπερ!!!!!!!! Εγω γεννησα 29+6:1070 κ 1200γρ. Ειναι πιο μικρα(ο ενας κυριως ) σε βαρος αλλα κ πιο πισω ψυχοκινητικα για την ημερολογιακη ηλικια τους... Μη τα σκεφτεσαι αυτα!!!! Ένα βημα τη φορα!!

Φιλια πολλά!

μας είπαν οτι κάποια στιγμή εξισσοροπουνται αυτα κ αντε το πολύ να χρειαστεί καμιά λογοθεραπεια, άλλα τοσα παιδιά κάνουν κ ας μην ειναι προωρα. Επισης μου είπαν οτι μέχρι ενός έτους μετραμε την διορθωμενη ηλικία, δηλ οταν θα βγουμε. Πχ θα ειναι 2.5 μηνων αλλα θα μετραμε σαν να γεννήθηκε τωρα. Δεν θα δωσουμε κρεμα στους 6 μηνες αλλα στους 8.5 κτλ. Βέβαια αυτά είναι σχετικά κ γενικά, σε οδηγεί το παιδι. Τι εννοεις πισω ψυχοκινητικα? ποσο είναι τωρα τα παδισ? εγω θυμάμαι η κορη μου ηταν σαν κουταβι μεχρι καποια ηλικία οταν ηταν μωρο, κ επίσης μιλησε καλα3 μηνες πριν κλεισει τα 3 κ ειναι τελειομηνη. Τωρα ομως δεν την πιανεις! ειναι 4 παρα, τον Σεπτέμβρη τα κλεινει μεχρι κομπους κανει! Για να μην πω για ζωγραφικη, για αντίληψη κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Γιωτάκι,

σε σχέση με τα παιδια της ηλικιας τους ειναι σαφως πίσω. Καταλαβαινουν πιο λόγα πράγματα, μιλάνε σαφως πιο λίγο(ειδικά ο μικρότερος) κ γενικά είναι πίσω. Σε λίγες μερες θα γινουν 18 μηνων ημερολογιακα. Κάθε παιδιατρος έχει τη δικη του γνωμη. Εμεις προσπαθησαμε να εισαγουμε στερεες στην ημερολογιακη ηλικια των 6 μηνων. Σιγα σιγα. Σε παει το παιδι όπως λες. Γενικά, γύρω στα 2 πατσίζουν τη διαφορά ημερολογιακής διορθωμένης. Θα τα δεις στην πορεια. Ελπίζω να μην δεις και πολλά!!!!!!:P:p:p:p:p:p:p:p

Φιλια!

Link to comment
Share on other sites

Γιωτάκι,

σε σχέση με τα παιδια της ηλικιας τους ειναι σαφως πίσω. Καταλαβαινουν πιο λόγα πράγματα, μιλάνε σαφως πιο λίγο(ειδικά ο μικρότερος) κ γενικά είναι πίσω. Σε λίγες μερες θα γινουν 18 μηνων ημερολογιακα. Κάθε παιδιατρος έχει τη δικη του γνωμη. Εμεις προσπαθησαμε να εισαγουμε στερεες στην ημερολογιακη ηλικια των 6 μηνων. Σιγα σιγα. Σε παει το παιδι όπως λες. Γενικά, γύρω στα 2 πατσίζουν τη διαφορά ημερολογιακής διορθωμένης. Θα τα δεις στην πορεια. Ελπίζω να μην δεις και πολλά!!!!!!:P:p:p:p:p:p:p:p

Φιλια!

τι ενα τι δυο χρόνια! το βασικό ειναι οτι πατσιζουν! ολα καλά θα πανε κ στα δικά σου και στην δικια μου! Σήμερα είμαστε 1230!!!:D :D:D παντως για γιατρό σκέφτομαι να κρατησω μια απο το ιασω, που θα ξέρει το ιστορικό της κ γενικα την όλη περιπέτεια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...