Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αχ κοιμηθηκε πανω μου...και θελω να φτιαξω μηλοπιτα που να κουνηθώ τωρα!!!!

εμενα μανα και πεθερα δεν λενε τιποτα, δινουν συμβουλες αλλα οταν τους λεω αλλαξανε τα πραγματα οι γιατροι δεν τα συστηνουν πλεον αυτα το δεχονται μια χαρα! Η μαμα ομως μερικες φορες κανει σαν να μην εχει μεγαλωσει παιδια (και ο ανιψιος ειναι 3 δεν εχουν περασει και πολλα χρονια απο τοτε που ηρθε σε επαφη με μωρο) . Τις προαλλες της την ειχα αφησει για μιση ωρα..γυρναω και μου λεει κλαιει και δεν μπορω να την ηρεμησω...ηταν φουλ κατουρημενη η μικρη αλλα δεν σκεφτηκε να δει την πανα της!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι....Την δικη μου την εχουν 'μαλωσει' και ο γυναικολογος και ο παιδιατρος......Και να πεις ότι δεν της τα λεω και δεν της τα εξηγω...αλλα εκει αυτη.....παλια δεν ηταν ετσι, αλλα απο τον καιρο που χωρισαν με τον πατερα μου το εχει σε κακξο να πει ναι σε ανθρωπο....πνευμα αντιλογιας...

ουτε εμενα ηταν ετσι...γενικα εμενα ειναι γυναικα του γλεντιου..με τα μπουζουκια της με τα εξω της....και θυμαμαι οταν ειμασταν εμεις μικρα ηταν πολυ cool ...τωρα τι μεταλλαξη ειναι αυτη δεν μπορω να καταλαβω!!!! Τη μεγαλη την κυνηγαει απο πισω ολη μερα μ ενα πηρουνι... και αν λειπω εγω της φοραει 10 μπλουζες ...ερχομαι της βαζω χερι ...θυμωνει!

κι εμενα χωρισμενοι ειναι οι δικοι μου...γενικα με τον μπαμπα τα παω καλυτερα..ειναι πιο του τυπου μου....ειναι του σπιτιου αυτος...η μαμα ειναι λιγο σουρτουκο αλλα τη χαιρομαι γι αυτο!


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσαρες!

Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!

Την Πεμπτη θα προσπαθήσω να ερθω και γω, μπορει να αργησω λιγο, αναλογως ποτε θα πεσει η ωρα του θηλασμου, να τον φερω ταισμενο για να ειμαι ησυχη!

Μια ερωτηση για οσες θηλαζουν, τη νυχτα ανα ποση ωρα ξυπνανε τα μικρα σας για ταισμα; Εμενα μινιμουμ σε 3 ωρες και μαξιμουμ σε 4,5, πολυ λιγες σε 5 εαν εχω δωσει λιγο συμπληρωμα στο τελευταιο γευμα στις 11:30...Ποτε θα μεγαλωσει αυτο το διαστημα; Ακουω για 7ωρα και 8ωρα και απορω...

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο και πρωτότυπο φαγητό....αυγά και πατάτες τηγανητές !!!!!!!!

αυγά και πατάτες τηγανητές και για μας ...εκλεισε!!! για το καμαρι μου δηλαδη γιατι εγω θα βοσκησω και σημερα!! thanx sofou!


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα και καλό μήνα να έχουμε κι εμείς και τα μπεμπάκια μας!!!

Δεν πρόλαβα να διαβάσω όλα τα μηνύματά σας,έχω να μπω από το Σάββατο και ναααααα οι σελίδες...!

Εμείς αυτό το ΣΚ κουραστήκαμε πολύ,είχα τραπέζι στις οικογένειές μας,το Σάββατο μαζεύαμε το σπίτι,στολίζαμε,μαγείρευα,θήλαζα κλπ κλπ,τελειώσαμε στις 10 το βράδυ,κομμάτια....Την Κυριακή το πρωί τα ίδια,τελευταίες λεπτομέρειες,η μπέμπα να μην ησυχάζει καθόλου,φάγαμε,ήπιαμε,καθίσανε και χαλαρώσανε όλοι,εκτός από μένα και το Γιώργο,είχαμε την μπέμπα εναλλάξ,μετά άντε πάλι να μαζεύουμε ό,τι απέμεινε,πλυντήριο πιάτα,σκούπισμα,σφουγγάρισμα,αέρισμα.....Στις 5 κάνω ντους και ξάπλωσα με τη μικρή αγκαλίτσα στο στήθος,ξεκουράστηκε,θήλασε,ευχαριστήθηκε και μετά μας μιλούσε,γελούσαμε,οι 3 μας στο κρεβάτι,τι ωραία που ήταν!!!!

Φυσικά είδαμε ο Διάβολος φοράει prada,αν και το έχω δει στο σινεμά και 4-5 φορές σε dvd αλλά και πάλι μου άρεσε!!

Από σήμερα κόβω γαλακτοκομικά γιατί η μπέμπα έχει κάνει ΣΚ πολλή διάρροια,να δούμε μήπως την ενοχλεί αυτό ή αν είναι από το εμβόλιο...Στο μεταξύ εγώ πίνω πολύ γάλα και τρώω πολύ γκούντα,να δω τι θα κάνω....


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες!

Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!

Την Πεμπτη θα προσπαθήσω να ερθω και γω, μπορει να αργησω λιγο, αναλογως ποτε θα πεσει η ωρα του θηλασμου, να τον φερω ταισμενο για να ειμαι ησυχη!

Μια ερωτηση για οσες θηλαζουν, τη νυχτα ανα ποση ωρα ξυπνανε τα μικρα σας για ταισμα; Εμενα μινιμουμ σε 3 ωρες και μαξιμουμ σε 4,5, πολυ λιγες σε 5 εαν εχω δωσει λιγο συμπληρωμα στο τελευταιο γευμα στις 11:30...Ποτε θα μεγαλωσει αυτο το διαστημα; Ακουω για 7ωρα και 8ωρα και απορω...

Μαράκι,εγώ δε δίνω συμπλήρωμα..Το μεγαλύτερο διάστημα που έχει κάνει η μπέμπα να ξυπνήσει είναι 5 ώρες,το μικρότερο 2.Χτες πχ κοιμήθηκε 10:30,ξύπνησε στις 2 και μετά στις 6.Και για πρωί σηκωθήκαμε στις 9.

Δε νομίζω ότι τα 7ωρα και 8ωρα αναφέρονται σε μωρά που θηλάζουν,αλλιώς καήκαμε!!!


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα και καλό μήνα να έχουμε κι εμείς και τα μπεμπάκια μας!!!

Δεν πρόλαβα να διαβάσω όλα τα μηνύματά σας,έχω να μπω από το Σάββατο και ναααααα οι σελίδες...!

Εμείς αυτό το ΣΚ κουραστήκαμε πολύ,είχα τραπέζι στις οικογένειές μας,το Σάββατο μαζεύαμε το σπίτι,στολίζαμε,μαγείρευα,θήλαζα κλπ κλπ,τελειώσαμε στις 10 το βράδυ,κομμάτια....Την Κυριακή το πρωί τα ίδια,τελευταίες λεπτομέρειες,η μπέμπα να μην ησυχάζει καθόλου,φάγαμε,ήπιαμε,καθίσανε και χαλαρώσανε όλοι,εκτός από μένα και το Γιώργο,είχαμε την μπέμπα εναλλάξ,μετά άντε πάλι να μαζεύουμε ό,τι απέμεινε,πλυντήριο πιάτα,σκούπισμα,σφουγγάρισμα,αέρισμα.....Στις 5 κάνω ντους και ξάπλωσα με τη μικρή αγκαλίτσα στο στήθος,ξεκουράστηκε,θήλασε,ευχαριστήθηκε και μετά μας μιλούσε,γελούσαμε,οι 3 μας στο κρεβάτι,τι ωραία που ήταν!!!!

Φυσικά είδαμε ο Διάβολος φοράει prada,αν και το έχω δει στο σινεμά και 4-5 φορές σε dvd αλλά και πάλι μου άρεσε!!

Από σήμερα κόβω γαλακτοκομικά γιατί η μπέμπα έχει κάνει ΣΚ πολλή διάρροια,να δούμε μήπως την ενοχλεί αυτό ή αν είναι από το εμβόλιο...Στο μεταξύ εγώ πίνω πολύ γάλα και τρώω πολύ γκούντα,να δω τι θα κάνω....

Gεια σοθ doraki!!! Τι στολισατε?>?>?>????


eNortjK1UjI3MjYxVLIGXDASqAKd20.pngtssdvtdr4k.jpgeNortjK1UjI3MjYxVrIGXDASrgKf99.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσαρες!

Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!

Την Πεμπτη θα προσπαθήσω να ερθω και γω, μπορει να αργησω λιγο, αναλογως ποτε θα πεσει η ωρα του θηλασμου, να τον φερω ταισμενο για να ειμαι ησυχη!

Μια ερωτηση για οσες θηλαζουν, τη νυχτα ανα ποση ωρα ξυπνανε τα μικρα σας για ταισμα; Εμενα μινιμουμ σε 3 ωρες και μαξιμουμ σε 4,5, πολυ λιγες σε 5 εαν εχω δωσει λιγο συμπληρωμα στο τελευταιο γευμα στις 11:30...Ποτε θα μεγαλωσει αυτο το διαστημα; Ακουω για 7ωρα και 8ωρα και απορω...

Δε θέλω να σε πληγώσω.....αλλά εμείς το βράδυ κοιμόμαστε 10.30 - 7.00

αυγά και πατάτες τηγανητές και για μας ...εκλεισε!!! για το καμαρι μου δηλαδη γιατι εγω θα βοσκησω και σημερα!! thanx sofou!

Καλή επιτυχία και σε σένα για το δύσκολο menu !!!


Link to comment
Share on other sites

Ουφ!!Κάτι πρόλαβα να διαβάσω.Γράφεται και πολλά!!!Εμείς πίνουμε almiron AR για να μην το κάνει εμετό και όντως δεν έχουμε κανένα πρόβλημα.Σήμερα κάνουμε "απεξάρτηση" απο τις πολλές αγκαλιές που συνήθισε ο μικρός στους παππούδες αλλά δυστυχώς δεν γίνεται αλλιώς γιατί είμαι και μόνη μου.Ο Χρήστος έχει υπηρεσία σήμερα και θα έρθει αύριο το μεσημέρι:cry:Πίκρα!!Ο μικρός χαμογελάει συνέχεια και χθές χαχάνισε στον μπαμπά του και τον τρέλανε!!Κανονίζετε συνάντηση ε?Πολύ καλά κάνετε.Μακάρι να μπορούσαμε να έρθουμε γιατί μας αρέσουν πολύ οι βόλτες και είμαστε και ήσυχοι ούτε που θα μας ακούγατε!!!Μόνο αγού αγού θα σας λέγαμε!!:P


as1cF3H0g410010MTIwZHwwMDQyNTBqZHxteSBiYWJ5IGlz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...