Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

μαρινακι αν η μπεμπα ινακι σας κλασει τη δικια μου θα θελετε να την ριξετε απο τον 4ο....ολο γκρινια που κι εμενα μου σπαει τα νευρα.....ας μεγαλωσει λιγο κ θα μας δειτε κι εμας


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αλέκα να σου δώσω τα συγχαρητήρια μου...

1ον γιατί τα μωράκια σου είναι κουκλιά, ειδικά ο Αγγελάκος σου κλέβει την παράσταση πολύ μούρη!!!

2ον γιατί έχεις ματάρες και ειδικά στις φωτό που είσαι βαμμένη τα τονίζεις καταπληκτικά

3ον και πολύ βασικό γιατί ενώ λες οτι στην πρώτη εγκυμοσύνη είπες οτι πήρες πάρα πολλα κιλά στη φωτογραφία με την αδερφή σου είσαι μια χαρα κορμι! άρα εχεις πεισμα και αποφασιστικότητα και θα τα χάσεις και αυτά σίγουρα, ενώ εγώ αυτα τα 3 σκ@το κιλά δεν μπορώ να τα χάσω με τίποτα...... μάλλον γιατί δεν θέλω να αποχωριστώ τα γλυκα!!!

και τέλος γιατί αν πρόσε3α καλά τα μωρά σου πήραν τα μάτια σου, και πάλι έυγε γιατι εμένα το δικό μου σκ@το παιδο ένα πράγμα ηταν να πάρει τα μάτια μου και δεν τα καταδέχτηκε ο μπούφος!!!

υ.γ. η φωτο προ εγκυμοσύνης ολα τα λεφτά... εγώ ακόμα κ πριν τη ν εγκυμοσύνη έναν μικρό τυμπανισμό τον είχα!

Link to comment
Share on other sites

τι μου κανετε?????

lucy εμεις μενουμε κοντα αλλα δυστυχως ουτε εγω θα παω.....

Μεγαλωνοντας τα μωρουλια μας, μας χαριζουν πιο πολλες χαρες και πιο πολλα αγχη...;).....Θα παω απο τη Σοφια αμα ειναι να παρω καμια νυφιτσα :-D

προσεχε τι λες γιατι δεν θελω κ πολυ!!!!!!

αλλα θα εχω κ γυναικα ρε γ@$#@ την πεμπτη!!!!

μαντεψτε που μπαινει το <<εχω>>

:D:D:D:D

ki eγω μωρε βγαζω κι ενω την μερα ειναι μια χαρα ...το βραδι ερχεται και καραμπουκωνει!

το ξαναειπα στην παιδιατρο ..γιατι εχω και τη μανα μου κρυωσε το μωρο και κρυωσε το μωρο μ εχει ζαλισει..( απο τοτε που γεννηθηκε για την μανα μου κρυωμενο ειναι και φταιω εγω επειδη δεν του φοραω3 εσωρουχα , 2 φορμακια , 1 μπουφαν και 2 κουβερτες απο πανω!! Α κι επειδη τολμαω και το βγαζω καμμια βολτα!!!!)Τελοσπαντων η παιδιατρος μου ειπε δεν ειναι παθολογικο και περιμενουμε να περασει μονο του.........

αχ αυτες οι μαναδες!!!! κ εμενα με πρηζει οτι ειναι αρρωστα τα παιδια κ φταιει που τα βγαζω εξω!!!! ευτυχως ηρεμησε οταν της ειπα οτι η παιδιατρος μας ειπε οτι ολα τα χειμωνιατικα μωρακια το εχουν κ θα περασει οταν ζεστανει ο καιρος κ μπει η ανοιξη....

πριν απο λιγο ηρεμησαμε.... ολη μερα γκρινια!!! ποτε η μια ποτε η αλλη.... ουτε να μαγειρεψω δεν προλαβα!!! τοστακια φαγαμε... περιμενω να ξυπνησουν κ να φανε για να παμε σουπερ μαρκετ....

εκλεισα κ δωματιο για το σκ στο Ναυπλιο...θα κρατησουν οι δικοι μου τις μικρες κ λεμε να φυγουμε λιγο οι 2 μας μπας κ θυμηθουμε την "ποδηλαταδα"!


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σου σοφακι τι κανουν οι νυφιτσες που ειπε και η αλεκα..αχ κοιτουσα φωτο στο φεις κουκλιτσες ειναι..

αυτες καλα ειναι! εγω τα εχω παιξει!!!!! πανω που ηρεμει η μια αρχιζει η αλλη! καποιες φορες μου περναει κ απο το μυαλο η ιδεα να τις παρατησω κ να κλαινε:oops: αλλα μολις μου σκανε τα χαμογελακια κ πιανουμε συζητηση , λιωωωωωνω:D:D:D!!!!!!

κ εγω ειδα τον μικρουλη σου. μεγαλωσε το πουλακι μου!!!


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μια απο τα ιδια τον αφηνω και εγω να κλαψει αλλα μετα απο 2λ παω και τον παιρνω αγκαλια..χαχα..αστα να πανε πολυ γρηγορα μεγαλωνουν...

ασχετο αλλα παρηγγειλα τα γαλατα τελικα χτες.δεν γινοτανε καθε 4-5μερες 28Ε απαπα


:-D

Link to comment
Share on other sites

μια απο τα ιδια τον αφηνω και εγω να κλαψει αλλα μετα απο 2λ παω και τον παιρνω αγκαλια..χαχα..αστα να πανε πολυ γρηγορα μεγαλωνουν...

ασχετο αλλα παρηγγειλα τα γαλατα τελικα χτες.δεν γινοτανε καθε 4-5μερες 28Ε απαπα

καλα εκανες! εγω δεν το εψαξα παραπανω να δω αν τελικα το γαλα που ειχε στο site ηταν το ιδιο με αυτο που πινουμε.....


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites

μωρε ειναι λιγο μπερδεμα το σαιτ,ειδικα για μενα που ξερω μονο τα βασικα στα αγγλικα χαχαχα..εβαλα τον συζυξ και τα παρηγγειλε χτες..αντε να ερθουν να δω και εγω πως ειναι..λετε για 2μερο τυχεροι..εμεις ουτε για 2ωρες δεν μπορουμε να λειψουμε..


:-D

Link to comment
Share on other sites

προσεχε τι λες γιατι δεν θελω κ πολυ!!!!!!

αλλα θα εχω κ γυναικα ρε γ@$#@ την πεμπτη!!!!

ε αμα τις φερεις θα αναλαβω εγω την μια . Τι στο καλο πεθερα θα γινω???:)

Κατερινακι σε ευχαριστω....Για τα παιδια μου καταλαβεινεις ότι ως μαμα κουκουβαγια εχω φουσκωσει όσο δε φανταζεσαι....

Ο μεγαλος εχει σιγουρα τα ματια μου , ο μικρος μαλλον γιατι εχει και ο ΝΙκος μεγαλα. Για τα κιλα θα τα χασω ο κοσμος να χαλασει....ίσως για αυτο στις εγκυμοσυνες ημουν τοσο χαλαρη και ετρωγα....Και παλι όμως στο πορωτο τριμηνο , στο μπεμπη, εκανα διαιτα και πηρα 6 :|...οπότε λεω ας φαω τουλαχιστον να το ευχαριστηθω....Και παρα πολυ δεν ετρωγα. Όπως και τωρα δεν κανω και καμια τρομαχτικη διαιτα....Αλλα φευγουν. Φαινεται ειναι θεμα ορμονων...Αυτο το καλοκαιρι μπορει να μην ειμαι σουπερ γιατι θελω κανα χρονο, τον επομενο όμως (μετα την πλαστικη στο βυζι :tongue:) θα κανω φωτογραφιση!~!!!!!!

Μαρινακι νομιζα πως ειναι πιο μικρουλης....ε θα του την εδωσε και αυτουνου του δολιου....:-D


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε μανούλες;;; εμεις πριν λίγο είχαμε φωτογράφηση..κομπόστας και μητσάκι μαζί!! Περιμένουμε και την φωτογράφηση της Πέμπτης, θα καει το πελεκούδι! :-D

Μαρινακι, οι κλανιτσες μας ειναι μυρωδάτες γιατι ειμαστε κιουριες ενταξει;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι κανετε μανούλες;;; εμεις πριν λίγο είχαμε φωτογράφηση..κομπόστας και μητσάκι μαζί!! Περιμένουμε και την φωτογράφηση της Πέμπτης, θα καει το πελεκούδι! :-D

Μαρινακι, οι κλανιτσες μας ειναι μυρωδάτες γιατι ειμαστε κιουριες ενταξει;;;;

πινετε καφεδακι κοκονες παρειτσα?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ρε κορίτσια σας ζηλευωωωωωωωωωωωωωω!!! θελω και εγω να βγω για καφεδάκι με τις ιντερνετικές φίλεναδίτσες μου!!!! ετσι μου ερχεται να πάρω τον μπεμπη μου και να κατεβουμε στην Αθήνα για βολτίτσα!!!!

κι εγώ θέλωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω σημερα προσπαθω να τον κοιμησω χωρις κουνημα μονο του στη κουνια και εχω παει 100 φορες μεσα μιλαμε για χιλιομετρα Αν οχι Θεσσαλονικη μεχρι την Κατερινη θα ειχα φτασει

ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΛΑΙΕΙ????????????????????? GSUS!!!!!! Ο δικός μου θα ακουγόταν σίγουρα μέχρι την Κατερίνη!!!

εγω εχω κανει προοδους, καταφερνω και βγαζω κατι με το οτριζαλιν...αλλα το μπουκωμα συνεχιζει!!!

σημερα θα φαμε ψαρακια

εμείς πλέον βάζουμε μία φορά τη μέρα από 5-6 που βάζαμε. το μπούκωμα υποχώρησε, αλλά πριν το τελευταίο γεύμα τον ξεμπουκώνω για να φάει και να κοιμηθεί καλα. άντε να φύγει και το δικό σας μπούκωμα!!!

Δύσκολο και πρωτότυπο φαγητό....αυγά και πατάτες τηγανητές !!!!!!!!

τηγάνι???? καλέ οι πατάτες θέλουν προσοχή καο αφοσίωση! μη σου πω φροντίδα και προδερμ!! εγώ με τον μπέμπη κολημμένο πάνω μου, αν καταφέρω να τις βάλω στο φούρνο είμαι τυχερή!!

Μια ερωτηση για οσες θηλαζουν, τη νυχτα ανα ποση ωρα ξυπνανε τα μικρα σας για ταισμα; Εμενα μινιμουμ σε 3 ωρες και μαξιμουμ σε 4,5, πολυ λιγες σε 5 εαν εχω δωσει λιγο συμπληρωμα στο τελευταιο γευμα στις 11:30...Ποτε θα μεγαλωσει αυτο το διαστημα; Ακουω για 7ωρα και 8ωρα και απορω...

εμείς ξυπνάμε ανά 3-6 ώρες!!! σήμερα κοιμηθήκαμε 6 ώρες, φάγαμε και μετά άλλες 2,5. πάλι καλά!!! γιατί όλη τη μέρα κουτούρντισε!!!

πωπω καλέ από τότε που τελείωσα το σχολείο,ξέχασα ότι κάνουμε Μάρτη!!

κι εγώ μπερδεύτηκα και νόμιζα ότι έφτιαξες κάτι σαν τον Μαρτάκη τον τραγουδιστή.......και λέω πώς το φόρεσε στο μωρό???????

:-D:-D:-D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

γεια σας και από εμάς, καλό μηνα και καλή εβδομάδα!!! και εμείς φορέσαμε μάρτη!

μόλις τώρα ξεμπερδεψα με το φαγητό από τις 10 μαγειρεύω!!! εγώ έκανα μοσχαράκι με μελιτζανες, πρώτη φορά το κάνω να δούμε τι έγινε!

χαρά στο κουράγιο σου!!!

Περιστέρι, αλλά για να είμαι ειλικρινής νιώθω ανασφάλεια να την βγάλω έξω ακόμα... Μια φορά έχει βγει από το σπίτι μέχρι στιγμής και φοβάμαι ότι μόλις την κυκλοφορήσω θα μου αρρωστήσει...:rolleyes: Εσύ θα τα πάρεις και τα 2 ??? Εύγε!

συμφωνώ με τη μαρίνα! είναι καλύτερα για το μωρό να το βγάζεις έξω όταν το επιτρέπει ο καιρός!

μετά από 2 ώρες, ολοκλήρωσα το ποστ!!!!!!!! μπράβο μουυυυυυυυυ!!!!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D


15y6xxxv0qx3picm.png

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε μανούλες;;; εμεις πριν λίγο είχαμε φωτογράφηση..κομπόστας και μητσάκι μαζί!! Περιμένουμε και την φωτογράφηση της Πέμπτης, θα καει το πελεκούδι! :-D

Μαρινακι, οι κλανιτσες μας ειναι μυρωδάτες γιατι ειμαστε κιουριες ενταξει;;;;

και ακόμα δεν τις εμφανίσατε???? γρήγορα στο pc!!!


15y6xxxv0qx3picm.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!!!!!!

Εμείς όλο το Σαββατοκύριακο είμασταν βόλτες γι' αυτό και δεν μπήκα καθόλου. Με την πρώτη ευκαιρία την βγάζω έξω γιατί μέσα στο σπίτι δεν παλεύεται όλη την ημέρα!!!!!!!!!!! Και της κάνει καλό αφού κουράζεται και μετά κοιμάται σαν πουλάκι. Χθές το βράδυ κοιμήθηκε από τις 11.30 έως τις 7.00 το πρωί, ξεκουράστηκα και εγώ. Ωστόσω λαχτάριασα το μεσημέρι υπερβολικά. Εκεί που κοιμόμασταν όλοι οικογενειακώς, ακούω μια τριρίδα μέσα στον ύπνο μου (κοιμόμουν μόνο μισή ώρα) και πετάγομαι πάνω σαν ελατήριο. Η μικρή δεν ξέρω τί είχε αλλά έκλαιγε με λυγμούς. Της δίνω πιπίλα τίποτα, την κουνάω στο λίκνο τίποτα, έκλαιγε πιο πολύ, στο τέλος την πήρα αγκαλιά και ησύχασε. Εγώ όμως έτρεμα από τον φόβο και τα νεύρα μου. Βρε κορίτσια πολλά νεύρα, έχετε και εσείς τόσα πολλά; Αφού πολλές φορές σκέφτομαι ότι πάει δεν είμαι καλή μάνα και δεν μπορώ να ανταπεξέλθω. Πώ, πώ ακόμα θυμάμαι την λαχτάρα!!!!!!!!!!!


eH1op2.png

LMcjp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...