Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσακια εγω παω παντου...τα πρωινα καθημερινες εχω και το αμαξι του πατερα μου που πιστευω οτι χωρανε και 2 καροτσια και 2 καθισματα οποτε αναλαμβανω να μεταφερω και την ΦΑΜ που μενει κοντα μου...και τα σαββατοκυριακα μπορει να το παρω αν χρειαστει. Οποτε δηλωστε συμμετοχη για τα σημεια που εχετε προτινει και βλεπουμε...

για την μονεμβασια εχω μονο μια δυσκολια :-P αλλα πραγματικα πολυυυ θα το ηθελα..και τωρα που εχουμε και την Σοφού μας εκει την οποια εχω συμπαθησει παρα πολυ (ελπιζω και εκεινη γλιπς γλιπς) θελω να παω συντομα

:P:p:p Αμοιβαία τα αισθήματα μωρό μου !!!!!!!!!


Link to comment
Share on other sites

ειδες τελικα που ξέρεις;;; :-P ποσα χρονια μενεις εκει;

ακριβως 4 χρονια!γουρλιδικη η κερατεα,τοσα χρονια ηξερα τον αντρα μου αλλα μολις μετακομισα εκει μου εκατσε!:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ποια κοπέλα διαχειρίζεται το group μας στο fb είδα οτι έγινε μέλος μια φιλη μου η οποια δεν εχει καμία σχεση με μανουλες με δεκεμβριο κ πόσο μάλλον με το parents!!!

Link to comment
Share on other sites

ΦΑΜούλα σε μπ
θα σας φιλοξενησω στο πατρικο μου απο βολο ειμαι....

χωραμε ολεςςςς:confused::tongue:

ακριβως 4 χρονια!γουρλιδικη η κερατεα,τοσα χρονια ηξερα τον αντρα μου αλλα μολις μετακομισα εκει μου εκατσε!:tongue::tongue::tongue:

:D

:P:p:p Αμοιβαία τα αισθήματα μωρό μου !!!!!!!!!

;)

ποια κοπέλα διαχειρίζεται το group μας στο fb είδα οτι έγινε μέλος μια φιλη μου η οποια δεν εχει καμία σχεση με μανουλες με δεκεμβριο κ πόσο μάλλον με το parents!!!

στειλε μου το ονομα της με πμ

Πάω να φάω κάτι τώρα που κοιμήθηκε η μπεμπού και τα λέμε σε λίγο...

καλη ορεξη!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια το Θησείο με χαλάει λίγο, γενικότερα αντιπαθώ κέντρο-καυασαέριο....Αλλά αν κανονιστεί εκεί θα έρθω!!!

Για Μπάκα είμαι μέσα οποιαδήποτε μέρα και ώρα!!!! Και mall εννοείται!

Σοφού το καλοκαίρι ίσως παίξει Μονεμβασιά...

Το village στου Ρέντη δεν ξέρω ούτε που πέφτει οπότε θα πάω με λεωφορείο-Ινάκι!!!!!

doraki κι εγώ με το "ίσιωμα" έγινα βουβάλα πριν μείνω έγκυος και νατα τώρα...Βέβαια εσύ θηλάζεις οπότε ας κάνεις τις παρασπονδίες σου!!!!

Τώρα για κρεμούλα, πολλά μωρά ξεκινούν από τον 5ο και μιλάμε μόνο για ρυζάλευρο, το οποίο αντικαθιστά 1 γεύμα!

maliv καταπληκτικ'ός ο φωτογράφος, αλλά δεν μας περισσεύει μία...δυστυχώς...

Κατερινάκι για εσένα που μένεις μακρυά, εννοείται πως όποτε έρθεις θα φροντίσουμε να βρεθούμε!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα μανούλες! :P

Τι κάνετε? Πως περνάτε? Τα μωρούλια σας είναι όλα καλά?

Εμείς εχθές επιστρέψαμε από το χωριό. Ήταν τέλεια! Μας έκανε και καλό καιρό.... μια χαρούλα!

Αααα! Έκλεισα την βάφτιση του μικρού μας! 27 Ιουνίου και φυσικά ... στο χωριό μου :P :p.

Τα νέα σας...:tongue:


4wPzp3.png izCMp3.pngkAQgp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια το Θησείο με χαλάει λίγο, γενικότερα αντιπαθώ κέντρο-καυασαέριο....Αλλά αν κανονιστεί εκεί θα έρθω!!!

Για Μπάκα είμαι μέσα οποιαδήποτε μέρα και ώρα!!!! Και mall εννοείται!

Σοφού το καλοκαίρι ίσως παίξει Μονεμβασιά...

Το village στου Ρέντη δεν ξέρω ούτε που πέφτει οπότε θα πάω με λεωφορείο-Ινάκι!!!!!

doraki κι εγώ με το "ίσιωμα" έγινα βουβάλα πριν μείνω έγκυος και νατα τώρα...Βέβαια εσύ θηλάζεις οπότε ας κάνεις τις παρασπονδίες σου!!!!

Τώρα για κρεμούλα, πολλά μωρά ξεκινούν από τον 5ο και μιλάμε μόνο για ρυζάλευρο, το οποίο αντικαθιστά 1 γεύμα!

maliv καταπληκτικ'ός ο φωτογράφος, αλλά δεν μας περισσεύει μία...δυστυχώς...

Κατερινάκι για εσένα που μένεις μακρυά, εννοείται πως όποτε έρθεις θα φροντίσουμε να βρεθούμε!!!!!!

ωραία οπότε θα δω μηπως τον πείσω να ερθουμε!

θα παμε και μερικες στην αδερφη μου χιχι

μου αρεσει πολύ ο Βόλος, πριν την εγκυμοσύνη ερχομασταν συχνά οικογενειακώς σπουδαζει κ μια ξαδερφη μου εκει οπότε εχουμε κ αλλο σπίτι χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες! :P

Τι κάνετε? Πως περνάτε? Τα μωρούλια σας είναι όλα καλά?

Εμείς εχθές επιστρέψαμε από το χωριό. Ήταν τέλεια! Μας έκανε και καλό καιρό.... μια χαρούλα!

Αααα! Έκλεισα την βάφτιση του μικρού μας! 27 Ιουνίου και φυσικά ... στο χωριό μου :P :p.

Τα νέα σας...:tongue:

και εμεις 27 ιουνίου κλεισαμε ινακι εσύ ειπες για 24 ιουλίου? γιατί νόμιζα είπες ιουνιο κ λέω αντε μαζι είμαστε μετα όμως σκεφτηκα οτι 24 είναι καθημερινη κ λέω αποκλειεται να ειναι καθημερινη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...