Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      Εννοείτε ότι πρέπει να τους το πεις ότι έκανες την εξέταση Κ το αποτέλεσμα. Γενικά κορίτσι μου μην ντρέπεσε τους γιατρούς εσύ πρέπει να τους τρέχεις για να σε προσέξουν . Αν δεν μιλάς δεν δίνουν σημασία. Πάντως μην ανχωνεσε συμβαίνει πολλές φορές να είναι χαμηλή η προγεστερόνη στις εξωσωματικές γιατί ο οργανισμός δεν προλαβαίνει να παράξει την δική του επειδή γίνετε με τεχνητό τρόπο Κ η απορρόφηση των φαρμάκων δεν είναι πάντα επιτυχημένη γρήγορα από όλους τους οργανισμούς.

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

kalhmeres.....eyxaριστω γιατι καμια δε φιλοτιμηθηκε να ει καμια κουβεντα φτου σας!!!!την κανω για δουλεια..αντε να δουμε τι θα κανει το μικρο...ουφ αγχος...

ελα βρε καμια βολτα κ απο εδω να ριξεις ενα σφουγγαρισμα:tongue::tongue::tongue:!

Δε θε να ξέρεις ....από τη γλώσσα έφυγε με νερό,αλλά από τα δόντια με ότι φεύγει η logo ....δηλαδή μόνο με ΑΣΕΤΟΝ !!!!! :(

ελα ρε!!!!!!:shock:

Οχι βρε η δικιά μου, για της Γιασεμούλας έλεγα που πήγε δουλειά και τα είδε όλα η μικρή της με το μπουκάλι...

μπερδευτικα:oops:


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέραααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

Χρόνια μου πολλάαααααααααααααααα!!!!

Ο γιος μου μου έκανε δώρο 3 υπέροχες ρουκέτες πρωί-πρωί!!!

Κορίτσια πραγματικά φέτος μάλλον είναι τα πιο ευτυχισμένα γενέθλια της ζωής μου!!! Θα έχω αγκαλιά το παιδάκι μου!!!

Και πέρσι πάντως δεν πέρασα άσχημα...την ημέρα των γενεθλίων μου πήγα στον γυναικολόγο που μου επιβεβαίωσε ότι είμαι έγκυος και ακούσαμε και καρδούλα!!! Τί μαγική μουσική!!!!!!!!

Αντζυ χρόνια σου πολλά και καλά!!!!

Σας ευχαριστώ για τις γλυκιές ευχούλες όοοοολες, αλλά ειδικά ευχαριστώ το Γιασεμάκι που έλαμψε το καφέ για τα γενέθλια μας, την mamageor που νομίζει ότι κλείνω τα 23, την Μαρίνα που νομίζει ότι είναι μικρότερή μου και την Αλέκα για τις χρωματιστές ευχές!!!

Doraki καλό πήδημα...ανάπτυξης!!!!!

Εβιτούλα, ωραίο κόλπο!!!!! Γιασεμάκι ελπίζω να σε βοηθήσει!!!

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια ψαχουλεύοντας στο ψυγείο να βρω κάτι να φάω,κοίταξα στα πιο ψηλά ράφια της πόρτας και βρήκα ένα κουτί pregnyl...Πού να το φανταζόμουν ότι μετά από τόσες ενέσεις χωρίς αποτέλεσμα τελικά θα έμενα έγκυος έτσι,στην πλάκα???


oCxsp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια ψαχουλεύοντας στο ψυγείο να βρω κάτι να φάω,κοίταξα στα πιο ψηλά ράφια της πόρτας και βρήκα ένα κουτί pregnyl...Πού να το φανταζόμουν ότι μετά από τόσες ενέσεις χωρίς αποτέλεσμα τελικά θα έμενα έγκυος έτσι,στην πλάκα???

ειχες κανει προσπαθεια για εξωσωματικη κ μετα εμεινες φυσιολογικα?


baJfp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σωστά τα λέει η συμπεθέρα σου,πήδημα είναι αλλά ας μην το κάνουμε θέμα παραέξω...

:tongue::tongue::tongue:

[quote name=ΦΑΜ;286051

Σας ευχαριστώ για τις γλυκιές ευχούλες όοοοολες' date=' αλλά ειδικά ευχαριστώ το Γιασεμάκι που έλαμψε το καφέ για τα γενέθλια μας, την mamageor που νομίζει ότι κλείνω τα 23, την Μαρίνα που νομίζει ότι είναι μικρότερή μου και την Αλέκα για τις χρωματιστές ευχές!!!

Μπράβο συμπεθέρα !!!!!

Εύγε !!!!!

Για να με αναφέρεις στις ''ειδικές'' ευχαριστίες σου ήθελες σφουγγάρισμα, ηλικιακό γλύψιμο και χρωματάκια ??????? :roll::roll::roll:

Που'σαι βρε Ινάκι να καμαρώσεις τις αδικίες της ζωήςςςςςςςς.........:tongue:


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο συμπεθέρα !!!!!

Εύγε !!!!!

Για να με αναφέρεις στις ''ειδικές'' ευχαριστίες σου ήθελες σφουγγάρισμα, ηλικιακό γλύψιμο και χρωματάκια ??????? :roll::roll::roll:

Που'σαι βρε Ινάκι να καμαρώσεις τις αδικίες της ζωήςςςςςςςς.........:tongue:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Όλα τα λεφτά τα σχόλια σου!!!!!

Evita εύγε...αλλά δεν ήσουν η τελευταία...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Evita εύγε...αλλά δεν ήσουν η τελευταία...

εσυ τι περιμενεις κοπριτσακι??:tongue:...να σου κανει ο αντρουλης σου ειδικη προσκληση.. Today is your day!;)


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΦΑΜ και ANGIE ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ, ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσια θα κανετε τραπεζι μετα;;;

Στη βάπτιση της άλλης μου κόρης είχαμε κάνει δεξίωση υπερπαραγωγή οπότε δεν μου πάει να μην κάνω κάτι ανάλογο για το δεύτερο μωράκι μου... Επειδή όμως οι καιροί είναι πιο δύσκολοι σε σχέση με 2 χρόνια πριν, θα πρέπει οπωσδήποτε να πέσει το budget... Τώρα, πως θα γίνει αυτό δεν ξέρω... Θα δείξει... Ίσως μειώσω τους καλεσμένους... ΘΑ δω... Ακόμα δεν έχουμε κλείσει ούτε ημερομηνία...

Βρε κορίτσια,εμείς που έχουμε γενέθλια κοντά στα Χριστούγεννα θα κάνουμε γενέθλια με κάποιο θέμα ή Χριστουγεννιάτικα??

Σίγουρα θα είναι Χριστουγεννιάτικο το κλίμα, οπότε θα βρούμε θέμα Χριστουγεννιάτικο (Αγ.Βασίλης πχ... :tongue::tongue::tongue:). Θα δούμε μέχρι τότε... Εμένα με απασχολεί που έχουν πέσει όλες οι γιορτές μαζί. Η γιορτή μου, η γιορτή της άλλης μου κόρης και τα γενέθλια της μικρής, ανά 2 εβδομάδες... Τι θα κάνω?? 3 γιορτές μέσα σε ένα μήνα???:confused:

προσπαθούσα εν το μεταξύ να ανοίξω μία logo που δεν άνοιγε....της πατάω κι εγώ μια δαγκωνιά και σε δευτερόλεπτα κόλλησαν η γλώσσα μου και τα δόντια μου !!!!!!!:shock::shock::shock::shock:

Αν είναι δυνατόν!!! Και πως ξεκόλλησες??:?

ποια ρωταγε για φθινοπωρο βαφτιση και νομιζε οτι ειναι μονη???εμεις σας φαγαμε μαλλον το παμε για του χρονου το μαϊο και βλεπουμε....και το ονομα αυτης μαργαριτα γιατι ρωτηθηκε ειδα και αυτο.....

Εγώ, εγώ ρωτούσα!!!:):)

Πολύ ωραίο το Μαργαρίτα!!!

Μόλις κοιμήθηκε επιτέλους το μικράκι μου... Πάω να κάνω καμιά δουλειά...


XPsop2.png0xFtp2.pngsmiley-char090.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...