Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Faith22 είπε:

      1 ή 2 εμβρυακια έχεις βάλει?Εγώ Τετάρτη ετ κ Σάββατο απόγευμα έκανα τεστ early predictor κ βγήκε μια πολύ πολύ άχνη γραμμή,έχω δίδυμα όμως!

      Νομίζω κ εγώ παράεκανες νωρίς!Μας ξεπέρασες όλες😂

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

Μανούλες Ιανουαρίου 2016


Recommended Posts

Καλημέρα και απο μένα!!! Καινούρια στο forum και με την βοήθεια του Θεού και καινούρια μαμά!!! Περίμενα πώς και πώς να ανοίξει αυτός ο φάκελος.. Εμείς έχουμε ΠΗΤ 16/1... Με το καλό κορίτσια τα μωράκια μας... :) :) :)

Γεια σου, Kathie, καλώς όρισες! Στο μήνα σου θα μπεις μάλλον ένα μήνα πριν τις 16/1, δηλ. μάλλον 16/12/15 νομίζω. Εύχομαι με το καλό το μπεμπάκι σου!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα! με το ζοζεφινακι το γλυκο τα λεμε και σε αλλο θεμα!εγω εχω πητ 25/12 αλλα η φιλεναδα μου ηθελε να ερθω στην παρεα σας!

12 ιουνιου εχω την αυχενικη.

ευχομαι ολα να μας πανε καλα!


5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θελω κι εγω τετοιο τικερακι... Πως το κανω;;;;

Με το καλο να ερθουν τα σπορακια μας... Εχετε αγχος;;; Εγω παρα πολυ.. Επειδη ακομα δεν το καταλαβαινω φοβαμαι μηπως κατι δεν παει καλα...


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημέρα, Καθυ! Ούτε κι εγώ καταλαβαίνω πολλά πολλά, μη φανταστείς. Δεν έχω κανένα σύμπτωμα, μόνο τις τελευταίες δύο μέρες άρχισε να πρήζεται το στήθος μου και να πονάνε οι θηλές. Στις μέρες που γινόταν εμφύτευση είχα κράμπες στην κοιλιά, αλλά τώρα σχεδόν κανένα σύμπτωμα πια.

Έχω κι εγώ αγωνία να πάνε όλα καλά, μιας και πρώτη φορά μου συμβαίνει, αλλά το έχω φιλοσοφήσει και λέω αν αυτή είναι η εγκυμοσύνη του πρώτου μου παιδιού και όλα κυλήσουν όμορφα δεν θέλω να έχω αναμνήσεις από τις πρώτες εβδομάδες μαύρες! Ό,τι είναι να γίνει θα γίνει ούτως ή άλλως και η καλή ψυχολογία θα βοηθήσει προς το θετικό.

Πότε πάτε για τον πρώτο υπέρηχο; Εμείς θα πάμε 15/6 γιατί είχα καθυστερημένη σύλληψη τη 19η του κύκλου μου.

Για το τικεράκι, πήγαινε εδώ http://lilypie.com/Pregnancy.php και διάλεξε το full size ticker και βήμα βήμα φτιάχνεις το τικεράκι σου. Στο τέλος αντιγράφεις το bb pseudo code (κάπως έτσι), έρχεσαι εδώ, στον πίνακα ελέγχου>επεξεργασία υπογραφής και επικολλάς τον κωδικό που αντέγραψες στην υπογραφή σου. Κάνεις και μια προεπισκόπηση να δεις πώς είναι και έτοιμο. Αν χρειαστείς κάτι θα σου ξαναπώ οδηγίες.


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!! Εγω εχω πρησμενο στηθος αλλα και κοιλια..Πονακια σαν της περιοδου ειχα στην αρχη. Τωρα πολυ σπανια, μονο αν κουραστω. Υπερηχους καναμε 2. Στην 5η και 7η εβδομαδα. Ολα καλα ευτυχως!!Σημερα μπηκα στην 8η. Με το καλο να τον κανεις και εσυ και να ειναι ολα σουπερ!!!!! Ευχαριστω πολυ για τις οδηγιες... ☺☺☺


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εσείς είστε τουλάχιστον ήρεμες που το έχετε δει και το έχετε ακούσει το μωρό σας. Εγώ δεν ξέρω καν τι υπάρχει εκεί μέσα...Τη Δευτέρα πάω για χοριακή και μετά ξανά την Πέμπτη της εβδομάδας που έρχεται κι ελπίζω να καθησυχαστώ λίγο, εκτός αν μπω πάλι σε άλλο τριπάκι αγωνίας. Θα δείξει! Έχω 2 γιατρούς μέχρι να καταλήξω ποιον θέλω, ο ένας μου είπε άλλες 2 χοριακές, ο άλλος ξέχνα τις χοριακές δεν παίζουν κανένα ρόλο!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Foroulina συην 10η μας ειπε να παμε για τον επομενο.. Σε ποια βδομαδα εισαι εσυ;;;

Jo sephine λιιιιιγο υπομονη.... 10 μερουλες εμειναν για τον υπερηχο σου... Ολα καλα θα πανε... Θα δεις!!!!!!!! ☺☺☺☺


HmwTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια εγώ είμαι μανούλα Ιανουαρίου του '15 και μπήκα να σας ευχηθώ θα ζοριστείτε λίγο τώρα που είναι καλοκαίρι και θα έχετε ίσως κάποιες από εσάς εμετούς ζαλάδες κ.ο.κ. αλλά με τον καινούριο χρόνο σας περιμένουν τα καλύτερα δωράκια με το δικό σας θέμα θυμήθηκα κι εγώ την δική μου πορεία μέχρι να δω την κουκλίτσα μου και συγκινήθηκα αν έχετε απορίες κτλπ. ή ό,τι άλλο θελήσετε στείλτε μου και π.μ. με χαρά θα σας απαντήσω. Και μένα το πρώτο μου παιδάκι είναι δεν ξέρω για εσάς. Αυτά :rolleyes: (Είχα κάτι ζαλάδες πέρσι Ιούλιο μήνα ευτυχώς με το που μπήκα στον 4ο κόπηκαν μαχαίρι)


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου, enseignante! Να χαίρεσαι την κορούλα σου και σ' ευχαριστούμε πολύ! Να σε ρωτήσω, δηλαδή οι ζαλάδες σου άρχισαν μετά τον πρώτο μήνα; Δεν τις είχες απ' την αρχή; Δεν έχω συμπτώματα και καταλαβαίνεις ότι εύχομαι να είχα για να 'μαι ήσυχη!

Κι εμένα το πρώτο μου είναι και είμαι πολύ ευτυχισμένη! Μακάρι να πάνε και όλα καλά!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου, enseignante! Να χαίρεσαι την κορούλα σου και σ' ευχαριστούμε πολύ! Να σε ρωτήσω, δηλαδή οι ζαλάδες σου άρχισαν μετά τον πρώτο μήνα; Δεν τις είχες απ' την αρχή; Δεν έχω συμπτώματα και καταλαβαίνεις ότι εύχομαι να είχα για να 'μαι ήσυχη!

Κι εμένα το πρώτο μου είναι και είμαι πολύ ευτυχισμένη! Μακάρι να πάνε και όλα καλά!

Όχι ζαλάδες είχα στον 2ο μήνα και μέχρι τα μέσα του 3ου και ναυτίες στην αρχή δεν είχα καμία ένδειξη ντιπ για ντιπ εμετούς εγώ δεν έκανα μόνο ζαλιζόμουν και μια φορά στο λεωφορείο πήγα να πέσω κάτω αλλά εντάξει 1 μήνα κράτησαν συνολικά ευτυχώς. Είναι νωρίς για συμπτώματα ακόμα έχεις μπροστά σου.


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...