Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Χρονια πολλα στη Φωτεινη - vickypap


Recommended Posts

Όταν άκουγα την φράση ΄΄ του παιδιού μου το παιδί δύο φορές παιδί δεν μπορούσα να το νοιώσω, ώσπου ήρθε στην ζωή μας η Φωτεινούλα.

Η μικρή μας κουκλίτσα σήμερα γίνετε δυο χρονών, σαν όνειρο μου φαίνετε που απέκτησα εγγονούλα, όταν η κουκλίτσα μου με φωνάζει γιαγιά εγώ λιώνω από χαρά, το ίδιο και ο παππούς.

Βικούλα μου να μας ζήσει η μπουμπούκα μας χιλιόχρονη να γίνει, να έχει πάντα την υγεία της να είναι καλοφωτισμένη και καλότυχη στην ζωούλα της.

Εσείς οι γονείς να την καμαρώσετε όπως επιθυμείτε και να είστε γερή να νοιώσετε την χαρά που νιώθουμε εμείς αποκτώντας τα δικά σας εγγονάκια στο μέλλον ..προς το παρόν σας εύχομαι σύντομα να μεγαλώσει η οικογένεια σας με ένα η δυο η τρία αδελφάκια για την Φωτεινούλα μας :):)

588818bxvjhr877l.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χρονια Πολλα γλυκια μας Φωτεινουλα!!!!!!!!!!Πολυχρονη κοριτσακι μου!Να σε χαιρονται οι δικοι σου!Και του χρονου με υγεια!!!!

Βικυ και γιαγια Φωτεινη να καμαρωσετε την κουκλα σας οπως επιθυμειτε και επιθυμει και εκεινη.Γερη και καλοτυχη να ειναι παντα!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Φωτεινούλα μου γλυκιά χρόνια σου πολλά!!!!!!!!!!

Να τα χιλιάσεις κοριτσάκι μου, να είσαι πάντα γερή και ευτυχισμένη!

Βικάκι μου να χαίρεστε αυτό το υπεροχο πλάσμα! Να την καμαρώνετε πάντα!

Φωτεινή μου να χαίρεσαι την εγγονούλα σου που σου χει πάρει τα μυαλά και εύχομαι καθε μέρα να σε τρελλαίνει με τα καμώματά της όλο και πιο πολύ!

2211553gjizxx9jj0.gif


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια σου πολλά Φωτεινούλα!!!

Ευχομαι η ζωή σου να είναι Φωτεινή όπως και το ονομά σου.

Βικάκυ και Φωτεινή να τη χαίρεστε και να ειναι πάντα γερή και ευτυχισμένη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακια μου σας ευχαριστουμε παρα πολυ για τις ευχες σας.

μανουλα να την χαιρομαστε την κουκλιτσα μας.παντα να ειναι γερη και να χαμογελαει σε ολη της την ζωη.

θυμαμαι το μηνυμα που μου εστειλες οταν ημουν στην κλινικη

"βλεπω συνεχως την φατσουλα της και δεν την χορταινω,σ'ευχαριστουμε για τον θησαυρο που μας χαρισες"

το θυμασαι μαμα?

και μια που αναφερεις τα αδελφακια της φωτεινης,μαλλον εισαι ετοιμη να τα κρατας ε?

τα βλεπω τα διδυμα η τα τριδυμα να σου ρχονται...χαχαχα

σας ευχαριστω και παλι καλες μου φιλεναδες

να χαιρεστε και εσεις τα ζουζουνια σας


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Συμπεθερούλες μου να τα εκατοστησει η Φωτεινούλα μας, να είναι γερη κ ευτυχισμένη στη ζωή της και να μας χαρίζει πολλά χαμόγελα!

Βικάκι μου να είστε όλοι γεροι να την καμαρωνετε!

Φιλιά πολλά απο τον αντρούλη της και απο μένα!

Να δω ποτε θα συναντηθει αυτο το ζευγάρι...χιχιχι

617439jktoyxe48m.gif

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στην γλυκειά Φωτεινούλα, Βικάκι και κυρία Φωτεινή να χαίρεστε τη μικρή ζουζούνα σας που σας άλλαξε τη ζωή και εύχομαι να είναι πάντα χαρούμενη και υγιής και να ζει τέτοιες ευχάριστες στιγμές όπως η σημερινή μέρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Xρόνια πολλά στη Φωτεινούλα σας, να είναι πάντα γερή και πάντα ευτυχισμένη και χαμογελαστή για να την βλέπετε και να χαμογελάτε συνέχεια κι εσείς!!!!

:-D:-D:-D:-D


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Φωτεινούλα μας να εισαι γερη και ευτυχισμενη με πολλά χαμογελα και αγκαλιες!!!

Βικακι και Φωτεινη να την χαίρεστε την μικρουλα σας και να την καμαρωνετε!!

Πολλά φιλακια στα μαγουλακια σας!!!

601298jvaizkesph.gif


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...