Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      εγώ δεν ειχα μετρήσει ποτέ προγεστερονη δεν το ειχα σκεφτεί άλλιως θα το εκανα! φυσικά και να το αναφέρεις!  αλλά νομίζω ότι ο οργανισμός ειδικά στην εξωσωματική θέλει τον χρόνο του για να μπουσταρει! να τους το πεις όμως 

      • Ευχαριστώ 1

Πρώτη φορά μανούλες...σας περιμένω!!


Recommended Posts

Βεβαια ακομα ειμαι πολυ αγχωμενη και το ταλαιπωρω τον καημενουλη στο αλλαγμα, στο ντυσιμο αλλα προσπαθουμε με τον αντρουλι μου.....μας εχει κατουρησει φυσικα ουκ ολιγες φορες!!!!!!

Που θα παει θα βρουμε τους ρυθμους μας!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Α να ρωτησω κατι ακομα, μια φορα τη μερα κανουμε μπανακι, αλλα στην αλλαγη πανας μετα απο καθε ταισμα τον καθαριζω με μωρομαντηλα για νεογεννητα και του βαζω κρεμουλα, μηπως πρεπει να κανω κατι αλλο ;;;;

Link to comment
Share on other sites

ΑΧΟΥ ΤΟ ΜΩΡΕ!!!ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ;ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΣΤΙΣ ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΣΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ;ΒΑΛΕ ΕΝΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ

Γενικοτερα ξυπναει στις 3:30 με 4 ωρες και εχει μαθει κοιμαται με φασαρια, ειμαστε στο σαλονι συζηταμε με τους δικους μου κι αυτος ροχαλιζει του καλου καιρου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΜΕΝΑ ΣΑΝΤΥ ΜΟΥ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΘΕΛΕΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΛΛΑΓΗ ΠΑΝΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΕΝΩ ΤΟΠΙΚΑ!ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΣΑΝ ΤΟ ΤΡΕΧΟΥΜΕΝΟ ΝΕΡΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΗ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΜΕ ΜΩΡΟΜΑΤΗΛΑ!ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερααα!!!

αχ τι μου κανετε?

εγω οι φορες που μπαινω νετ ειναι οταν κανω αντληση που ειναι ο κενος μου χρονος..

κατα τα αλλα, η μικρη εχει κανει τη μερα νυχτα κ σημερα συγκεκριμενα, ολο το 24ωρο ειναι μερα!!!

τι εχει παθει,δεν ξερω!!

μα καλα δε νυσταζει το νεογεννητο??!!

σαντυ μου, καλη αρχη κανεις κοριτσι μου,ολα να συνεχισουν ετσι!!

ροξανα μου,εσενα η δικη σου τι κανει??

αχ για πες, ρεαλιστικα-μετα τα 40 θα δουμε καμια βελτιωση?


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΥ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΜΩΡΕ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΟΠΟΤΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΗΣΥΧΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ.....


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σαντυ εγω τον πλενω στη βρύση αν είναι λερωμενος, πολλές φορές τη μέρα πλέον! Αν είναι μόνο λίγο λερωμενος , μωρομαντηλα κ μετα ή βαμβάκι με λίγο ζεστό νερό τοπικά , ή βαμβάκι με χαμομηλι. Έχω ένα βαζακι χαμομηλι στην αλλαξιερα του , κάθε 2 μέρες φτιαχνω καινούριο . Και το βράδυ πλέον κάνουμε κανονικά μπάνιο , που του αρέσει πολυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!!ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΜΩΡΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ;ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ;ΑΝΤΕΧΟΥΝ;

ΠΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κορίτσια! σας γράφω στα γρήγορα μην ξυπνήσει, εδώ και 2-3 μέρες φαινεται πως μαλλον το γαλα μου δεν του φτανει, με αποτελεσμα τη μιση μερα να τον εχω γαντζωμενο πάνω στο στηθος μου! χθες το βραδυ τελικα του εδωσα μπιμπερο, δεν μπορω να τον εχω και πεινασμενο! το απογευμα θα παρω τη γιατρο τηλ, αφου τον ζυγίσω για να μου δωσει οδηγιες. Τι άλλο να κάνω? πίνω παρα πολύ νερό, τρώω σούπες κάθε μέρα, πίνω μπύρα, τρώω κρέμες...Φαίνεται πως δεν μπορει να κατέβει περισσότερο, τουλάχιστον προς το παρόν:confused:

Εσεις? ολα καλά?

πάλι ξύπνησε και φωνάζει...πάω :|

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!

Τα χω δει ολα, ο μικρος δε θελει να πιασει ζιζακι και ειμαι με το θηλαστρο σαν την αγελαδα ν΄ αρμεγω ολη μερα..... Τωρα εστειλα τον αντρα μου να παρει τους διαμορφωτες θηλων που μου πες χριστινακι. Επισης 3μερες δεν ειχαμε κανει κακακια και μας ειπε η παιδιατρος να του βαλουμε υποθετο γλυκερινης και τωρα τρεχω και δε φτανω να μαζευω τις σκατουλες του χιχιχι

Link to comment
Share on other sites

XΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ!ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΚΟΠΕΙ !

ΣΑΝΤΥ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΜΟΡΦΩΕΣ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙΣ!ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΠΙΟ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ;


yVXqp2.png

dExOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...