Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

μανούλες απο γιαννιτσα!


taniabell

Recommended Posts

Καλησπέρα, έχω να μπω αρκετό καιρό μιας και εντωμεταξύ γέννησα τον τρίτο γιο!!!Εγώ φιλενάδα γέννησα 3 παιδιά στο νοσοκομείο και δεν το αλλάζω με καμιά κλινική.Ειδικά οι νοσοκόμες είναι όλες πολύ καλές και ενθαρρύνουν το θηλασμό από την αρχή! Όσο για την καισαρική, η κουμπάρα μου που έκανε αναγκαστική καισαρική, επισκληρίδιο της έκαναν και στο νοσοκομείο;)

Nα σου ζησει ο γιος...Μπραβο σου που το αποφασισες για 3...να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα, έχω να μπω αρκετό καιρό μιας και εντωμεταξύ γέννησα τον τρίτο γιο!!!Εγώ φιλενάδα γέννησα 3 παιδιά στο νοσοκομείο και δεν το αλλάζω με καμιά κλινική.Ειδικά οι νοσοκόμες είναι όλες πολύ καλές και ενθαρρύνουν το θηλασμό από την αρχή! Όσο για την καισαρική, η κουμπάρα μου που έκανε αναγκαστική καισαρική, επισκληρίδιο της έκαναν και στο νοσοκομείο;)

Γλυκια μου να σας ζησει και το τριτο μωρακι..να χαιρεσαι τα παιδακια σου οοοολα εισαι μια ευτυχισμενη μανουλαααα κι ας σε βασανιζουν που κ που!

Εγω δυστυχως δεν εχω μεινει ακομα εγκυος παω στον 8ο μηνα προσπαθειων αλλα δεν πτοουμαι καθολου.Ευχαριστω για τις πληροφοριες.Κι εγω ακουω πολυ καλα πραγματα για την μαιευτικη-γυναικολογικη μοναδα τουλαχιστον.

Μεχρι τοτε εχει ο Θεος ας μεινω πρωτα εγκυος και βλεπουμε!

Παντως χαθηκαμε ολες...το τοπικ μας πατωσε!!!:rolleyes:

ελπιζω να ειστε ολες καλα παντως κι ας μην μπαινουμε πλεον.!!


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Τη Γιαλασ... την Άννα την ξέρεις?Από Ραχώνα είναι.Δουλεύει στη διεύθυνση γεωργίας μαζί μου!

Sorry για την αργοπορία.. Όχι δεν την ξέρω. Πιθανότατα να μη με ξέρει ούτε αυτή, μιας και είμαι νύφη στο χωριό. Θα την έχω υπόψιν αν τύχει και γνωριστούμε.;)


74Qtp3.pngnXZup2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...
Γεια σας κορίτσια!Εχει γεννήσει καμιά σας στην ελευθώ Γιαννιτσα να μου πει εμπειρία?Απο τιμές ξέρετε τι παίζει?

Kαλησπερα....Εγω γεννησα κ τα 2 παιδακια στην ελευθω στον Πασχωνη συγκεκριμενα..ειμαι υπερ ευχαριστημενη.Ο χωρος μονο δεν θα σε ενθουσιασει...αλλα οι γιατροι ειναι το βασικοτερο που ειναι εμπειροι.Πρν 3 χρονια που γεννησα με καισαρικη ηταν 2500ε πακετο δηλ επικεψεις,επισκληριδιο,γιατρος παιδιατροςκλπ.ευχομαι να κανεις σωστη επιλογη κ να σου πανε ολα καλα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
Γλυκια μου να σας ζησει και το τριτο μωρακι..να χαιρεσαι τα παιδακια σου οοοολα εισαι μια ευτυχισμενη μανουλαααα κι ας σε βασανιζουν που κ που!

Εγω δυστυχως δεν εχω μεινει ακομα εγκυος παω στον 8ο μηνα προσπαθειων αλλα δεν πτοουμαι καθολου.Ευχαριστω για τις πληροφοριες.Κι εγω ακουω πολυ καλα πραγματα για την μαιευτικη-γυναικολογικη μοναδα τουλαχιστον.

Μεχρι τοτε εχει ο Θεος ας μεινω πρωτα εγκυος και βλεπουμε!

Παντως χαθηκαμε ολες...το τοπικ μας πατωσε!!!:rolleyes:

ελπιζω να ειστε ολες καλα παντως κι ας μην μπαινουμε πλεον.!!

Πολύ χάρηκα που τα καταφέρατε!!Με το καλό κι ένα γερό νινάκι!


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Πολύ χάρηκα που τα καταφέρατε!!Με το καλό κι ένα γερό νινάκι!

Σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου...να εισαι καλα παντα κι εσυ και να χαιρεσαι τους 4 αντρες της ζωης σου....:D


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 3 months later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

Μια μεγαλη καλησπερα απο τα βροχερα γιαννιτσα, ο νομος βλεπω να εχει πολυ ησυχια οπως και η πολη...μαλλον τα μικρα μας γεμιζουν ολες τις ωρες της μερας και της νυχτας..


E36mp3.png

Bdv6p2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλεεεε που ειστε ολες?

Καγκου ειδα φως και μπηκα...μου εκανε εντυπωση που ειδα νεο μηνυμα στο τοπικ!

Ελπιζω να ειστε οοοολες καλα,να περνατε ομορφα με τα αγγελουδια σας και να πηγαινετε στα Τζαμπο που ανοιξανε στην πολη μας και χαιρομαι τοοοοοοοοοοσο πολυυυυυυυυυυυ.......:D

Φιλια πολλα....

Καγκου ειμαι η Λενα απο το τοπικ των στρατιωτικων,καλησπερα και απο εδω....


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα, πλησιάζουν και τα Χριστούγεννα!! Να είστε όλες καλά, και θα συμβούλευα σε αντίθεση με την προλαλήσασα να στηρίζετε τα τοπικά καταστήματα, γιατί μάλλον το Jumbo θα τα κλείσει :-(. (δεν έχω κατάστημα, για να μην παρεξηγηθώ).


74Qtp3.pngnXZup2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ευακι μου γλυκο..συμφωνω εν μερη για την στηριξη της αγορας μας,αλλα απο την αλλη τα jumbo ειναι η λυση για πολλες οικογενειες που θελουνε να αγορασουν κατι οικονομικο για δωρακι,'η για τα παιδια τους ακομα και για το σπιτι τους γιατι περα απο την ποικιλια ειναι και οι τιμες καλες και δυστυχως οι καιροι ειναι δυσκολοι για τους περισσοτερους αν οχι για ολους!

Εγω για παραδειγμα αγορασα φορμακια βελουτε που στο τζαμπο κανουν 5 ευρω και η ιδια ακριβως ποιοτητα σε μαγαζι εξω ειναι στα 15 και 20 ευρω...

Ειναι καποια πραγματα που αξιζουν με χιλια και ναι θα τα ψωνισω απο τα τζαμπο....

Πιστευω δεν ειμαι μοναδικη και ο κοσμος αυτο θα κανει πλεον...

Δεν ξερω αν ανοιξανε για καλο 'η για κακο...

Ευχομαι σε ολους μας καλες γιορτες να εχουμε και να περασουμε ομορφα ποιοτικα με τις οικογενειες μας και τους ανθρωπους που αγαπαμε τους δυσκολους αυτους καιρους που ζουμε στην χωρα μας και ας ψωνισει ο καθενας οτι θελει απο οπου θελει...

Φιλικα παντα...


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην ομορφη παρεα!!

Λενα , καταλαβα οτι εισαι και στην γυναικες στρατιωτικων απο την φωτο σου (το σκυλακι σου δεν ξεχνιεται..χααχχα). Για αλλη μια φορα θα ξαναπω οτι ετσι αισθανεσαι-αισθανομαι οτι δεν ειμαι η μονη...χαχα, εχουμε ολους τους συνδιασμους και κοινα σημεια αναφορας μεταξυ μας..Με το καλο το αγορακι σας, ευχομαι με την καινουργια χρονια να παρεις το ομορφοτερο δωρο και θα δεις τοσο χρονο θα εχεις μετα για να γραφεις εδω και εκει...χαχαχχ Θα λες (οπως ελεγα και εγω στην αρχη) ευκαιρια που κοιμηθηκε να σας διαβασω και να δω τι γινεται παραεξω...

Ευακι, γεια σου και παλι, μακαρι να κυκλοφορει το χρημα , να εχουμε περισσοτερες επιλογες στην αγορα και να εχει δουλεια για ολους. Δυστυχως ο καθενας βλεπει το δικο του πορτοφολι και οσο και να θελουμε να βοηθησουμε τον διπλανο μας δεν εχουμε περιθωρια...δυστυχως..

Εγω δεν δινω ευχες για τις γιορτες...χιχιχιχ γιατι ειναι μακρια ακομη και να εχω και αλλες ευκαιριες να ξαναρθω στην παρεα και να τα ξαναπουμε!! ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑ.


E36mp3.png

Bdv6p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...