Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Βίλυ σ ευχαριστώ για τις πληροφορίες ...δε με μπέρδεψες τα κατάλαβα ...μια χαρά τα εξήγησες....νομίζω είσαι και καθηγήτρια? κάπου σε προηγούμενα μην διάβασα πως κάνεις μαθήματα ή λάθος?

Το πρόβλημα μου είναι πως ποτέ δεν ξυπνάω την ίδια ώρα το πρωί χαχαχα.....άσε που είναι και μπελάς η διαδικασία...θα δω όμως κάτι θα κάνω.

Καλημερα Μελετινα μου.. Ναι, καθηγητρια Αγγλικων ειμαι και κανω ιδιαιτερα σε παιδια τα τελευταια 8 χρονια..

Το προβλημα του να ξυπνας την ιδια ωρα καθε πρωι λυνεται αν βαλεις το ξυπνητηρι μια συγκεκριμενη ωρα να χτυπα και μετα ξανακοιμασαι αν θες...

Εσυ δουλευεις καπου?

Φιλακια :P:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σας κορίτσια

Λιονταρίνα, τρέχα να κάνεις τη σαλπιγγογραφία, θα διάβασες φαντάζομαι την περίπτωσή μου, ελπίζω να σου γίνει μάθημα! Αντιβίωση παίρνεις για 4 μέρες.. Οπως σου είπαν και οι άλλες κοπέλες, στην σπερματέγχυση είναι που πρέπει να έχεις καλές σάλπιγγες, στην εξωσωματική παρακάμπτονται (μόνο οι υδροσάλπιγγες παίζουν παιχνίδι, όπως σου είπε η Μελετίνα).

Βίλλυ, εμείς οι δύο είμαστε τα φουγάρα του φόρουμ, ας είμαστε καλά να καπνίζουμε!

Τα φουγαρα του φορουμ...ΧΙ,χι....Καλοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!:tongue::tongue:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια σε όλα τα κορτσόπουλα και τη μέλλουσα μανούλα..

Τι μου κάνετε σήμερα; Ελπίζω να είστε καλά και σύντομα να ακούσουμε ευχάριστα..

Εγώ εδώ, κάνω υπομονή και στριφογυρίζω στο μυαλό μου όλες τις πιθανότητες.. Θέλω να μιλήσω με τον άνδρα μου.. εγώ θεωρώ ότι πρέπει να κάνει την επέμβαση και ας υπάρχει 2% πιθανότητα να μην πετύχει... υπάρχει όμως και 98% πιθανότητα να πετύχει και να βελτιωθεί η κατάστασή του κατά πολύ.. Ελπίζω να με ακούσει..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα Δομνίνα μου,

εγώ λέω αν αντέχετε οικονομικά και κυρίως ψυχολογικά να την κάνει. Είναι πολύ μικρό το ποσοστό επιτυχίας. Έτσι νομίζω εγώ.

Παρασκευούλα πες εσύ πού θέλεις να βρεθούμε πριν τις 25/11. Εγώ μπορώ όλες τις μέρες μέχρι τότε. Μπορούμε να πάμε και για καφέ Κυριακή απόγευμα, όχι μόνο για φαγητό.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα Δομνίνα μου,

εγώ λέω αν αντέχετε οικονομικά και κυρίως ψυχολογικά να την κάνει. Είναι πολύ μικρό το ποσοστό επιτυχίας. Έτσι νομίζω εγώ.

Παρασκευούλα πες εσύ πού θέλεις να βρεθούμε πριν τις 25/11. Εγώ μπορώ όλες τις μέρες μέχρι τότε. Μπορούμε να πάμε και για καφέ Κυριακή απόγευμα, όχι μόνο για φαγητό.

Φαντάζομαι εννοούσες το ποσοστό αποτυχίας!:-P

Συμφωνώ κι εγώ για Κυριακή απόγευμα για καφέ ή παγωτό.. Ούτως ή άλλως ο άνδρας μου ποδόσφαιρο θα βλέπει εκείνη την ώρα!:D


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φαντάζομαι εννοούσες το ποσοστό αποτυχίας!:-P

Συμφωνώ κι εγώ για Κυριακή απόγευμα για καφέ ή παγωτό.. Ούτως ή άλλως ο άνδρας μου ποδόσφαιρο θα βλέπει εκείνη την ώρα!:D

Nαι το ποσοστό αποτυχίας εννοούσα φυσικά! Κι εμένα ποδόσφαιρο βλέπει οπότε Παρασκευούλα τί λες? Τα υπόλοιπα κορίτσια?


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Μελετινα μου.. Ναι, καθηγητρια Αγγλικων ειμαι και κανω ιδιαιτερα σε παιδια τα τελευταια 8 χρονια..

Το προβλημα του να ξυπνας την ιδια ωρα καθε πρωι λυνεται αν βαλεις το ξυπνητηρι μια συγκεκριμενη ωρα να χτυπα και μετα ξανακοιμασαι αν θες...

Εσυ δουλευεις καπου?

Φιλακια :P:p

Μισώ τα ξυπνητήρια...:mad:

Ναι δουλεύω σε μία εταιρία ως εξωτερικός συνεργάτης, Αγγλικά ε? ποτέ δε τα συμπάθησα ...μάλλον χρειάζομαι ιδιαίτερα :eek: θα μου κάνεις? χαχαχα

Με την περίοδο τι γίνεται? ήρθε ή ακόμα σε παιδεύει?

Link to comment
Share on other sites

Μισώ τα ξυπνητήρια...:mad:

Ναι δουλεύω σε μία εταιρία ως εξωτερικός συνεργάτης, Αγγλικά ε? ποτέ δε τα συμπάθησα ...μάλλον χρειάζομαι ιδιαίτερα :eek: θα μου κάνεις? χαχαχα

Με την περίοδο τι γίνεται? ήρθε ή ακόμα σε παιδεύει?

Γεια σου Μελετινα μου!!:P

Θα σου κανω οσα ιδιαιτερα θες!!!!!!

Θα σε κανω να τα συμπαθησεις κιολας!!!! Χι, χι...

Περιοδος δε φαινεται ουτε στα 100 μετρα:mad::mad:

Ειχα πει να αρχισω τα ντουφαστον σημερα αλλα μου εφερε ο μικρος το προγραμμα των διαγωνισματων της επομενης βδομαδας οπου γραφει Ιλιαδα, Γεωμετρια, Χημεια και γερμανικα και επειδη τα ντουφαστον με κανουν σαν κοτοπουλο και που να εχεις να διαβασεις και ολα αυτα, σκεφτηκα να το αφησω μηπως εμφανιστει κιολας απο μονη της η περιοδος και αν οχι, να τα παρω Παρασκευη που τουλαχιστον δεν εχουμε σχολειο..

Ολοκληρο πλανο δηλαδη....

Στο μεταξυ εχω ενα πρηξιμο στην κοιλια και μου εχει σπασει τα νευρα...

Με ενοχλουν τα παντελονια μου και φοραω μονο κολαν τα οποια ειναι πια ολα για πλυσιμο και δεν εχω τι να βαλω...Γκρρρρρρρρ!!!

Οπως καταλαβες στην Κυριολεξια τρωγομαι με τα ρουχα μου.....:evil::evil:

Εσυ πως εισαι?


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια,Λοιπον λογο αγωνα που θα εχει ο συζηγος στην Αθηνα το Σαβ/κο και εξ'αιτιας αυτου θα φιλοξενησουμε ενα συνεργατη του απο Θεσ/νικη απο την Παρασκευη, εμενα με βολευει η 18/11 (αυριο) αλλιως απο Δευτερα οποτε μπορειτε ολες ειμαι μεσα. Στην ωρα δεν εχω προβλημα γιατι ειμαι κοπροσκυλο. Περιμενω να δω προγραμμα.Φιλακια


A2enp3.png?jZYdKeP4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορτσόπουλα!

Τι μου κάνετε; Εγώ είμαι καλά.. Χθες είχαμε μια συζήτηση με το σύζυγο και καταλήξαμε στο να κάνει την επέμβαση αλλά με τον καινούργιο χρόνο διότι ο Δεκέμβριος είναι ένας πολύ δύσκολος μήνας για την δουλειά του και δεν θα μπορεί να λείψει καθόλου.. Τουλάχιστον πήραμε αυτή την απόφαση.. κάτι είναι κι αυτό.. Έτσι περιμένουμε να ολοκληρώσει τη θεραπεία για την προστατίτιδα, να ξεκινήσουμε την κατάψυξη σπέρματος, να κάνουμε επαναληπτική εξέταση για την ορμόνη και να μιλήσουμε με το γιατρό για να κλείσουμε ημερομηνία επέμβασης.. Πως μας βρίσκετε;

Κορίτσια ανησυχώ για τη Ντόλη. Έχει πολλές μέρες να κάνει την εμφάνισή της εδώ και χθες της έστειλα μήνυμα για να δω αν είναι καλά αλλά δεν έχει απαντήσει ακόμα.. Έχει μιλήσει καμιά μαζί της; Ελπίζω να είναι καλά το κοριτσάκι μας..

Παρασκευούλα αύριο δυστυχώς δεν μπορώ ... το επόμενο σβκ αν δεν έχεις γεννήσει πολύ ευχαρίστως..

Βιλλάκο αυτό δεν είναι πρόγραμμα σχολείου.. Πρόγραμμα πανεπιστημίου είναι.. και ναι, πιστεύω ότι είναι καλύτερα να αφήσεις την ακατανόμαστη να έρθει μόνη της..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ax βρε Βιλλακι μου ταλαιπωρησε γαμωτο μου !

Με το γιατρο σου εχεις μιλησει καθολου??

Καλημερα Σοφια μου...

Σημερα το πρωι που σηκωθηκα ειχα καφε υγρα.....

Ελπιζω μεχρι το βραδυ η αυριο να μου ερθει κανονικα ρε γμτ.....

Μη με παει καφε-καφε-καφε κανα 5αρι μερες οπως την αλλη φορα που ειχα κυστη και στο τελος χρειαστηκα και ντουφαστον να κατεβει το αιμα!!!!!

Εσυ πως τα πας?

Πηγες για υπερηχο?:tongue:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορτσόπουλα!

Τι μου κάνετε; Εγώ είμαι καλά.. Χθες είχαμε μια συζήτηση με το σύζυγο και καταλήξαμε στο να κάνει την επέμβαση αλλά με τον καινούργιο χρόνο διότι ο Δεκέμβριος είναι ένας πολύ δύσκολος μήνας για την δουλειά του και δεν θα μπορεί να λείψει καθόλου.. Τουλάχιστον πήραμε αυτή την απόφαση.. κάτι είναι κι αυτό.. Έτσι περιμένουμε να ολοκληρώσει τη θεραπεία για την προστατίτιδα, να ξεκινήσουμε την κατάψυξη σπέρματος, να κάνουμε επαναληπτική εξέταση για την ορμόνη και να μιλήσουμε με το γιατρό για να κλείσουμε ημερομηνία επέμβασης.. Πως μας βρίσκετε;

Κορίτσια ανησυχώ για τη Ντόλη. Έχει πολλές μέρες να κάνει την εμφάνισή της εδώ και χθες της έστειλα μήνυμα για να δω αν είναι καλά αλλά δεν έχει απαντήσει ακόμα.. Έχει μιλήσει καμιά μαζί της; Ελπίζω να είναι καλά το κοριτσάκι μας..

Παρασκευούλα αύριο δυστυχώς δεν μπορώ ... το επόμενο σβκ αν δεν έχεις γεννήσει πολύ ευχαρίστως..

Βιλλάκο αυτό δεν είναι πρόγραμμα σχολείου.. Πρόγραμμα πανεπιστημίου είναι.. και ναι, πιστεύω ότι είναι καλύτερα να αφήσεις την ακατανόμαστη να έρθει μόνη της..

Καλημερα Δομνινα μου...

Για μενα πηρατε την σωστη αποφαση...

Οι πιθανοτητες να παει καλα η επεμβαση ειναι μακραν περισσοτερες απο το να μην...

Με την Ντολη δεν εχω μιλησει ουτε εγω...

Οσο για το προγαμμα αστα να πανε...Εχουν ξεφυγει τελειως οι καθηγητες...Νομιζουν οτι εχουν να κανουν με 20χρονα....

Εγω οπως καταλαβαινετε αυτο το 3ημερο λογω διαβασματων δεν μπορω .....

Φιλακια πολλα-πολλα


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλε που ειστε?

Ρε γμτ απο το πρωι που ειδα το καφε μετα τιποτα!!!

Ελπιζα οτι θα κατεβει το αιμα να τελειωνω αλλα, μπαααααααααα!!!!!

Τωρα φοβαμαι οτι θα με παει οπως την αλλη φορα. Καφε και ροζ για 5 6 μερες και τοτε ειχα πιει και τα ντουφαστον και δε μου ηρθε την πρωτη φορα...Συνεχισα να εχω 8 μερες καφε και αναγκαστηκα να πιω και δευτερο γυρο ντουφαστον για να αδιαθετησω......

Η ψυχολογια στα πατωματα μιλαμε αυτη τη στιγμη...

Ελπιζω αυριο να εχω καλυτερα νεα!!!

Φιλακια σε ολες σας....:tongue::tongue:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τσα!

Έκανα κι εγώ την εμφάνισή μου.

Ξεμπέρδεψα με τα τρελά ωράρια της δουλειάς κι ελπίζω ότι θα δουλεύω στο κανονικό μου ωράριο από εδώ και στο εξής.

Χθες και σήμερα επιδόθηκα στα οικιακά, γιατί το σπίτι μου ήταν χάλια, τόσο καιρό το είχα παρατημένο. Μέχρι και φαγητό έφτιαξα σήμερα.

Εσείς, τι κάνετε?

Έχω χάσει επεισόδια.

Δομνίνα μου, είναι καλό που πήρατε αυτή την απόφαση. Άντε με το καλό να κάνει την επέμβαση και να μπεις σε μια σειρά.

βίλλυ μου, σου κάνει κόλπα η ακατονόμαστη? Να υποθέσω ότι είσαι σίγουρη ότι δεν είσαι έγκυος?

Εγώ περιμένω να αδιαθετήσω, για να βάλω πάλι μπρος και βλέπουμε.

Σας φιλώ γλυκά όλες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...