Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Bίκυ μου σου εύχομαι να έρθει το κοριτσάκι που μπορεί κρυφά να επιθυμείς....

yola ....η αληθεια ειναι οτι στο πρωτο και στο τριτο ηθελα ...κοριτσακι...το δευτερο το ειχα προαισθημα το αρσενικο πριν βεβαιωσω εγκυμοσυνη.....

τωρα ...θελω ενα μωρο.....κοριτσακι σιγουρα θα μας εδινε μεγαλη χαρα...οχι για τπτ αλλο....μονο ετσι γι'αλλαγη..τ'αγορια μου το θελουν πιο πολυ...αλλα μεγαλη χαρα θα μου εδινε....να ρχοτανε παλι αγοραρος.....να τους εκανα 5......ποπω!!!:D:Dαχ!!!!ας ερθει......και ας ειναι οτι θελει......μονο γερο και καλοτυχο να ειναι......αυτο ευχομαι σε ολες σας .....δεν ξερω αν εχετε παιδακια.....αλλα ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να γεμισουν γρηγορα οι κοιλιτσες σας ...και να ειναι γερα...και καλοτυχα!!!!το ξερω οτι για καποιες απο σας ειναι λιγο δυσκολα τα πραγματα.....σαςεχω διαβασει σε γενικες γραμμες...και σας κατανοω....στα 21 μου εχασα μεσα σ'ενα χρονο 2 ζουζουνακια και μετα.....ηρθαν τα παλικαρακια μου το ενα μετα το αλλο....περιπου!!!!

οπλιστειτε με ψυχραιμια και θετικη σκεψη.....παρτε οτι δυσαρεστο σας συμβαινει....και βαλτε το πισω σας...και ολα τα ευχαριστα θα τα εχετε μπροστα σας....αργα η'γρηγορα θα σας ερθουν.....

σορυ αν σας κουρασα...αλλα πιστευω..οτι η μητροτητα ειναι οτι καλυτερο συμβαινει στη γυναικα!!!μη το βαζετε κατω!!!!να'στε καλα!!:D:D:D


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βίκυ μου,

Έχουμε την ίδια ηλικία (κι εγώ το 1974 είμαι γεννημένη) αλλά εγώ δεν έχω κανένα παιδάκι.. Προσφάτως είχα μια παλινδρόμηση (από εξωσωματική) και τον Αύγουστο θα ξεκινήσω και τη δεύτερη προσπάθειά μου...

Είσαι αγορομάνα και σίγουρα έχεις την αμέριστη λατρεία και αγάπη και των 4 αντρών της ζωής σου. Αφού το επιθυμείτε όλοι σας μακάρι να σας έρθει γρήγορα και το καινούργιο μωράκι και ότι θέλει ο Θεός ας είναι..

Βίλλυ μου,

Να' ξερες πόσο το σκέφτομαι το στάδιο του σχολείου.. Θα μου πεις.. ακόμα δεν τον είδαμε Γιάννη τον ονομάσαμε; Ε, εντάξει, προτρέχω λιγουλάκι...

Το ότι οι ορμόνες σου επανέρχονται είναι ότι θετικότερο έχω ακούσει τελευταία.. και σίγουρα η επανεμφάνισή τους συνηγορεί σε ένα θετικό αποτέλεσμα εγκυμοσύνης αργά ή γρήγορα.. Λες να είναι για όλες μας το τυχερό καλοκαίρι;

Καλό κουράγιο για το υπόλοιπο διάβασμα... και μετά... διακοπές!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

yola ....η αληθεια ειναι οτι στο πρωτο και στο τριτο ηθελα ...κοριτσακι...το δευτερο το ειχα προαισθημα το αρσενικο πριν βεβαιωσω εγκυμοσυνη.....

τωρα ...θελω ενα μωρο.....κοριτσακι σιγουρα θα μας εδινε μεγαλη χαρα...οχι για τπτ αλλο....μονο ετσι γι'αλλαγη..τ'αγορια μου το θελουν πιο πολυ...αλλα μεγαλη χαρα θα μου εδινε....να ρχοτανε παλι αγοραρος.....να τους εκανα 5......ποπω!!!:D:Dαχ!!!!ας ερθει......και ας ειναι οτι θελει......μονο γερο και καλοτυχο να ειναι......αυτο ευχομαι σε ολες σας .....δεν ξερω αν εχετε παιδακια.....αλλα ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να γεμισουν γρηγορα οι κοιλιτσες σας ...και να ειναι γερα...και καλοτυχα!!!!το ξερω οτι για καποιες απο σας ειναι λιγο δυσκολα τα πραγματα.....σαςεχω διαβασει σε γενικες γραμμες...και σας κατανοω....στα 21 μου εχασα μεσα σ'ενα χρονο 2 ζουζουνακια και μετα.....ηρθαν τα παλικαρακια μου το ενα μετα το αλλο....περιπου!!!!

οπλιστειτε με ψυχραιμια και θετικη σκεψη.....παρτε οτι δυσαρεστο σας συμβαινει....και βαλτε το πισω σας...και ολα τα ευχαριστα θα τα εχετε μπροστα σας....αργα η'γρηγορα θα σας ερθουν.....

σορυ αν σας κουρασα...αλλα πιστευω..οτι η μητροτητα ειναι οτι καλυτερο συμβαινει στη γυναικα!!!μη το βαζετε κατω!!!!να'στε καλα!!:D:D:D

Mα εσύ πας για ... ομάδα μπάσκετ!!! Πραγματική αγορομάνα. Έχοντας κοριτσάκι πάντως σου λέω ότι έχει άλλες χάρες. Μακάρι να γνωρίσεις εσύ αυτές κι εγώ τις άλλες των αγοριών... Πραγματικά τώρα λέω μακάρι να μείνω αλλά βαθειά μέσα μου θα ήθελα αγόρι μπας και μου μοιάζει γιατί με το κορίτσι...χάσαμε. Είναι ολόιδια ο μπαμπάς της.;)


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Nα εισαι αισιοδοξη κοριτσακι μου.....

Εχεις πολλους λογους να εισαι!!!!!

Ο μικρος δινει αυριο Γεωγραφια και την Τριτη Γλωσσα και τελειωνουμε!!!!!!!!!

Πολυ κουραση Δομινα μου το γυμνασιο...

Και για το παιδι και για τη μανα....

Αμα δεν εχεις και τη δυναμη να του βαλεις δυο καθηγητες να του κανουν ιδιαιτερα, αστα να πανε...

τα φροντηστηρια δε κανουν τιποτα σε αυτες τις ηλικιες...

Δουλεια προσθετουν...

Σημερα αρχισε και η μεση μου να ποναει..

Το στηθος ειναι τουμπανο και οταν το ακουμπαω ποναει πααααρα πολυ...

Τουλαχιστον οι ορμονες μου αρχισαν να λειτουργουν γιατι τοσα χρονια μου ερχοταν βεβαια περιοδος αλλά χωρις συμπτωματα..

Απλα πονουσα οταν αδιαθετουσα...

Αντε να δουμε!!!!!!!!:P:p:p

Βίλλυ μου,

κι εγώ από την γέννα μου και μετά μου ερχόταν χωρίς να το καταλάβω σχεδόν (ούτε καν το στήθος το οποίο παλιά δεν μπορούσα να το ακουμπήσω για μία βδομάδα). Αυτόν τον μήνα όμως που ήταν η δεύτερη φορά με τα serpafar τα ένοιωσα όλα στο έπακρο και ίσως γιαυτό νόμιζα ότι μπορεί να είναι και εγκυμοσύνη. Ίσως είναι το ότι σίγουρα έγινε ωορρηξία με την ένεση.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κουκλιτσες μου σας βρηκα....yola μου σ'ευχαριστω πολυ για την ενημερωση αν και μπικα σε καποια φαση χθες εδω αλλα δεν βρηκα κατι και λεω παει τα εχασα τα κοριτσια.....Σημερα εμαθα και κατι ευχαριστα νεα η ξαδερφη μου με την οποια ειμαστε σαν αδερφες ειναι εγκυος και μαλιστα πολυ εγκυος σημερα εκανε την πρωτη της χοριακη και βγηκε 47000!!!!! βεβαια το πηρε αποφαση μετα απο 20 μερες καθηστερηση αλλα δεν ειχε και αδικο γιατι ειναι λιγο περιεργη η φαση με την σχεση της αλλα οπως και να χει μια εγκυμοσυνη δεν παυει να ειναι ενα χαρμοσυνο γεγονος....Βικυ74 να χερεσε τα αγορακια σου εχουμε την ιδια ηλικια σου ευχομαι με το καλο ενα τεταρτο παιδακι.....

Και στα δικά σου!!! Σε έχει πλησιάσει το bebe πολύ πλέον. Το βλέπω να σε περιτριγυρίζει. Άλλωστε αν είστε τόσο κολλητές μπορεί να σε κολλήσει μωρουδόσκονη η ξαδέλφη σου.:-D


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχχχχχχχ!!!!!!!!!!!1

Που ειναι τα άλλα κοριτσια?

Ελπιζω να μη χαθηκαν!!!!!!!!

Yola μου και εγω δεν ελπιζω σε εγκυμοσυνη βεβαια, απλα ελπιζω οτι εγινε ωορρηξια τουλαχιστον..

Με ανησυχει το στηθος που πονουσε πριν την περιοδο, ελλατωθηκε οταν αδιαθετησα και συνεχιζει μεχρι σημερα να ποναει...

Τις τελευταιες 3 μερες μαλιστα με ποναει υπερβολικα...

Φοβαμαι μηπως ειναι κανενα ορμονολογικο θεμα...


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και στα δικά σου!!! Σε έχει πλησιάσει το bebe πολύ πλέον. Το βλέπω να σε περιτριγυρίζει. Άλλωστε αν είστε τόσο κολλητές μπορεί να σε κολλήσει μωρουδόσκονη η ξαδέλφη σου.:-D

Aχχχχχ γλυκια μου yola σ'ευχαριστω πολυ μακαρι να πλησιαζει και η δικη μου ωρα και η δικη σας βεβαια και σε ολα τα κοριτσια που το θελουνε τοσο πολυ.... βιλλυ μου απο την στιγμη που ειχες κανονικα ωορρηξια να ελπιζεις μεχρι την τελευταια στιγμη αντε ας κανει μια την αρχη!!!!!


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

Aχχχχχ γλυκια μου yola σ'ευχαριστω πολυ μακαρι να πλησιαζει και η δικη μου ωρα και η δικη σας βεβαια και σε ολα τα κοριτσια που το θελουνε τοσο πολυ.... βιλλυ μου απο την στιγμη που ειχες κανονικα ωορρηξια να ελπιζεις μεχρι την τελευταια στιγμη αντε ας κανει μια την αρχη!!!!!

Αχ, Αντζι μου, ελπιζω η ερμη, αλλά τοσες φορες που το εχω δει το εργο, δεν περιμενω τιποτα....

Τους τελευταιους 3 μηνες που το πηρα πλεον σοβαρα το θεμα και αρχισα τις θεραπειες αρχισα να ελπιζω παλι....

Ελπιζω να μη φαω παλι χαστουκι!!!!!!!!!!!!

Σε φιλω!!:P:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα κι εγώ...όχι που θα μας ξεσπίτωναν...πάω να ρίξω μια ματιά στην περιοχή κι επανέρχομαι.

Φιλιάαααααααα

Καλημεεεεεεεεεεεεερα!!!!!!!!!!!

Καλως μας ηρθες!!!!!!!!!!!!!

Ολα καλα?


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα κορίτσια!

Ντόλη μου μας βρήκες! Δεν πειράζει το ίδιο είναι και από εδώ και θα λέμε ό,τι βλακεία μας κατεβαίνει...:D

Βίλλυ, κι εμένα το στήθος παραέχει γίνει ευαίσθητο. Αφού χτες που... με τον άντρα μου δεν άντεχα να το αγγίζει και ας είμαι στην 7η μέρα κύκλου. Από τα φάρμακα είναι. Εγώ έχω και πόνους στην μέση τώρα που παίρνω τα χάπια serpafar και έβγαλα και σπυράκια. Την Τρίτη ημέρα 11η θα πάω στον γιατρό να δούμε πόσα κάναμε. Ελπίζω να είναι τόσα όσα πρέπει, ούτε παραπάνω ούτε λιγότερα απτην προηγούμενη ώστε να αποφασίσουμε τί θα κάνουμε είτε με επαφές είτε με σπερματέγχυση.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια!

Ντόλη μου μας βρήκες! Δεν πειράζει το ίδιο είναι και από εδώ και θα λέμε ό,τι βλακεία μας κατεβαίνει...:D

Βίλλυ, κι εμένα το στήθος παραέχει γίνει ευαίσθητο. Αφού χτες που... με τον άντρα μου δεν άντεχα να το αγγίζει και ας είμαι στην 7η μέρα κύκλου. Από τα φάρμακα είναι. Εγώ έχω και πόνους στην μέση τώρα που παίρνω τα χάπια serpafar και έβγαλα και σπυράκια. Την Τρίτη ημέρα 11η θα πάω στον γιατρό να δούμε πόσα κάναμε. Ελπίζω να είναι τόσα όσα πρέπει, ούτε παραπάνω ούτε λιγότερα απτην προηγούμενη ώστε να αποφασίσουμε τί θα κάνουμε είτε με επαφές είτε με σπερματέγχυση.

καλημερα!!!!!!!

Μακαρι να ειναι απο τα φαρμακα... Ορμονολογικο να μην ειναι μονο...

Ειμαι σιγουρη οτι θα κανεις ακριβως οσα αυγουλακια χρειαζεται...

Πως το βλεπεις? Θα προχωρησεις για σπερματεγχυση ή θα προσπαθησεις άλλη μια με προγραμματισμενη επαφη..?


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!!!

Μακαρι να ειναι απο τα φαρμακα... Ορμονολογικο να μην ειναι μονο...

Ειμαι σιγουρη οτι θα κανεις ακριβως οσα αυγουλακια χρειαζεται...

Πως το βλεπεις? Θα προχωρησεις για σπερματεγχυση ή θα προσπαθησεις άλλη μια με προγραμματισμενη επαφη..?

Πιο πολύ στο δεύτερο με βλέπω πρώτον γιατί διάβασα η κλομιφαίνη φέρνει αποτέλεσμα μεταξύ 3ης και 5ης φοράς, άσε που έχουμε τόσα έξοδα αυτό τον μήνα και δεν το βλέπω να πετάξω περισσότερα ακόμα. Τον άλλο μήνα που θα είμαστε καλύτερα ίσως το επιχειρήσω.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσια!!!!!! Σημερα ειμαι χααααλια νυσταζω συνεχεια αρχισα να ψιλοποναω και χαμηλα εχω και μια βαρεμαρα που δεν περιγραφετε με χιλια ζορια ετοιμασα το φαγητο πωπω πως ειμαι ετσι παναγια μου.....yola μ'αυτο που ειπες οτι το clomiphen φερνει αποτελεσματα μετα την 3η με 5η φορα διαπιστωσα για αλλη μια φορα ποσο χασιμο χρονου εχασα στον προιγουμενο γιατρο που μου εκανε μονο 3 κυκλους και δεν μας ειχε προγραμματιση καθολου της επαφες παρλολο που με εκανε συνεχεια υπερηχους ποσο χρονο εχασα γμτ.....θα μου πεις τωρα ασε τα περσινα κοιτα να δουμε τι θα κανουμε τωρα αλλα νευριαζω με την ταλεπωρια μου και με το να χαπακονομε αδικα....τεσπα να μη σας χαλαω κί'εσας γιατι ισως τα δικα μου να ειναι τηποτα μπροστα σε αλλα που εχουνε περασει αλλα κοριτσια.....σας φιλω ζουζουνες!!!!


z4cb4220a63fd7.gif

187564hv7srq238i.gif

Link to comment
Share on other sites

Πιο πολύ στο δεύτερο με βλέπω πρώτον γιατί διάβασα η κλομιφαίνη φέρνει αποτέλεσμα μεταξύ 3ης και 5ης φοράς, άσε που έχουμε τόσα έξοδα αυτό τον μήνα και δεν το βλέπω να πετάξω περισσότερα ακόμα. Τον άλλο μήνα που θα είμαστε καλύτερα ίσως το επιχειρήσω.

Η αληθεια ειναι πως και οι ενεσεις και η διαδικασια κοστιζουν...

Εγω εχω ηδη αρχισει να μαζευω χρηματα γιατι η επομενη θα ειναι σιγουρα σπερματεγχυση, μου το ειπε ο γιατρος και το βλεπω και εγω..

Αν κανω αυγα (παιζει και αυτο με μενα, να μη κανω) τοτε θα εχω μαζεψει τσιμα τσιμα τα λεφτα και θα μου λειπουν και 100 ευρω.. Μου ειχε πει 300 ευρω η σπερματεγχυση!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...