Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Μανούλες Φεβρουαρίου 2016


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια κι απο μένα.Με το καλό όλες να υποδεχτείτε τα μπεμπάκια σας.Εγώ κοντεύω...:D:D:DΦιλάκια και στη φίλη μου τη thalassini.Να μαστε όλες καλά και να προσέχουμε τις κοιλίτσες μας :-P


7H5Lp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 334
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου Μαρακι με το καλό το νινακι σου εύχομαι μ ένα πόνο!! Το ωραία έφτασε ή ώρα να κρατήσεις το νινακι σου!! Μαγουλακια, μπουτακια τρυφερό δερματακι!! Όλα να πάνε κατ ευχήν!!


Tbinp3.pngNttep2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια κι απο μένα.Με το καλό όλες να υποδεχτείτε τα μπεμπάκια σας.Εγώ κοντεύω...:D:D:DΦιλάκια και στη φίλη μου τη thalassini.Να μαστε όλες καλά και να προσέχουμε τις κοιλίτσες μας :-P

Μαρία, με το καλό να υποδεχτείς σε λίγες μερούλες το μπεμπάκι σου! Σου εύχομαι μια γρήγορη και εύκολη γέννα και να μπεις να μας γράψεις τις εντυπώσεις σου όποτε χαλαρώσετε!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου.Κι εσείς με το καλό να τα πάρετε αγκαλίτσα τα μωράκια σας και να πάνε όλα καλά.

Πρώτα ο Θεός θα μπω να σας γράψω εντυπώσεις όταν με το καλό γεννήσω.Φιλάκια :):)


7H5Lp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μανούλες καλησπέρα!! προχθές πήγαμε στο γιατρό κ είδαμε το φασολάκι μας!! όλα κυλάνε πολύ καλά κλείσαμε κ αυχενική στις 13/8 :) :) εχθές είχαμε τα πρώτα γενέθλια του μικρού (μεγάλου πλέον αδερφου χεχε) Απίστευτο ότι πέρασε κ ολας ένας χρόνος. Ο καιρός κυλάει πολύ γρήγορα κορίτσια <3 <3 <3


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου, Μίνα! Τέλεια τα νέα με τα δυο σου μπεμπάκια! Κι εμείς έχουμε πάει 2 φορές για υπέρηχο, την τελευταία ήταν κανονικό μωράκι το μικράκι μου!!! Ξετρελαθήκαμε! Τώρα αυχενική στις 27/7 εμείς!

Συμπτώματα καθόλου, εύχομαι να κυλήσουν ως το τέλος όλα τόσο όμορφα και για τις δυο μας!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Jo sephine η κοιλίτσα σου τέλεια!! εγώ απο συμπτώματα έχω λίγες αναγούλες ζαλάδες λόγο αιματοκρίτη κ γενικά νιώθω εξουθενωμένη. ομως κ πάλι είμαι καλύτερα σε σχέση με την προηγούμενη ευτυχώς :D :D


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites

Jo sephine η κοιλίτσα σου τέλεια!! εγώ απο συμπτώματα έχω λίγες αναγούλες ζαλάδες λόγο αιματοκρίτη κ γενικά νιώθω εξουθενωμένη. ομως κ πάλι είμαι καλύτερα σε σχέση με την προηγούμενη ευτυχώς :D :D

Είναι και ο μικρούλης σου που θα σε τρέχει φαντάζομαι, γι' αυτό και νιώθεις έτσι κουρασμένη, αλλά μπορεί να υποχωρήσει η κόπωση, εμένα που είχα πολλή στην αρχή, από τη 10η εβδομάδα εξαφανίστηκε σιγά σιγά και αισθάνομαι πάλι φιτ! Να τον χαίρεσαι τον μικρό αντράκο και με το καλό να 'ρθει ο αδερφούλης!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια και απο εμάς. Εμείς αυχενικη έχουμε 10/8. Εγώ χάλια αυτή τη φορά.. κούραση, αναγούλες αλλα το χειρότερο πολύ άσχημη διάθεση....

Γεια σου, παπατρίκο! Γιατί έτσι; Πες τα εδώ να ξαλαφρώσεις αν θες. Με την εγκυμοσύνη έχει να κάνει ή με τις ορμόνες ή με την κατάσταση; Αν είναι το τελευταίο, welcome to the club, θα το ξεπεράσουμε για τα νινάκια μας.

Πότε έχεις ΠΗΤ;


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ μακάρι να ήξερα... μάλλον ορμόνες. Μπορεί να φταει και το ουτροτζεσταν τι να πω.. πάντως διάθεση 0. Έχω και διαβήτη κυησης όπως και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη. Αυτή τη φορά ο γιατρός με έβαλε νωρίς να κάνω μετρήσεις και το βρήκαμε.

22 /2 ΠΗ εχω


tt163fd3.aspx

tt1cfe8d

Link to comment
Share on other sites

Αχ μακάρι να ήξερα... μάλλον ορμόνες. Μπορεί να φταει και το ουτροτζεσταν τι να πω.. πάντως διάθεση 0. Έχω και διαβήτη κυησης όπως και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη. Αυτή τη φορά ο γιατρός με έβαλε νωρίς να κάνω μετρήσεις και το βρήκαμε.

22 /2 ΠΗ εχω

Ορμόνες πιστεύω κι εγώ, γιατί αφού έχεις και ζαλάδες σημαίνει ότι τις έχεις σε υψηλές τιμές στο αίμα σου. Κάνε λίγη υπομονή και πιστεύω θα ηρεμήσεις μετά το πρώτο τρίμηνο, μπορεί και νωρίτερα δηλαδή. Για το διαβήτη μια χαρά που το εντοπίσατε από νωρίς, θα είναι όλα υπό έλεγχο.

Επικεντρώσου στο μωρούλι που ήδη έχεις και να δεις που όλα θα κυλήσουν γρήγορα και θα φτάσεις 2ο τρίμηνο και θα αισθάνεσαι ανανεωμένη ξαφνικά!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς και τα μωράκια μας! :tongue::tongue::tongue:

Jo sephine..................ΠΗΤ 4/2

fountouki89................ΠΗΤ 7/2

thalasini......................ΠΗΤ 15/2

Μίνα...........................ΠΗΤ 20/2

papatrikos..................ΠΗΤ 22/2


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μόνο πέντε μανούλες τον Φεβρουάριο ήμαστε? Χεχε

Κορίτσια τι πιστεύετε ότι μεγαλώνει στην κοιλίτσα σας αγοράκι ή κοριτσάκι? Εγώ να πω την αλήθεια θα ήθελα να είναι κοριτσάκι αλλά κ σαν αγορομανα έχω να πω πως κ τα αγοράκια έχουν την χάρη τους <3 <3


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...