Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

Μανούλες Μαρτίου 2016!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Giouli16.................7/3

Μπου.....................7/3

Dudu......................7/3

FilioPi.....................9/3

SalomiSofia............15/3

eleni2010...............30/3

Καλώς την! Καλώς ήρθες! Σε έβαλα και στο πινακακι Ελένη! Το 4ο ε;; Εγω πάω για το τρίτο χαχα Να σου ζήσουν!

Μπου ελπίζω να μην σε πειράζει τα έβαλα με τη σειρά :tongue:


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

Eίμαι και εγώ υποψήφια μαμά στο 4ο παιδάκι μου με πητ 30/3/2016!Καλή εγκυμοσύνη σε όλες

εύχομαι!:P

Καλωσήρθες Ελένη !! Κ με το καλό το τέταρτο μωρακι σου !!! Να έχουμε μια καλη εγκυμοσύνη ! Ποσο χρόνων ειναι τα άλλα σου παιδάκια ;;;


b3GMp2.png

0lJgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια!Πωπω γινομαστε πολλες σιγα σιγα.Eleni και zoyzoynaki καλωσηρθατε!Να χαιρεστε τα παιδακια σας και με το καλο να ερθουν και τα νεα μελη!Να εχουμε ολες μια ευκολη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Ουφφ τι ζεστη κι αυτη σημερα!Ειχα την πεθερα που γιορταζει σημερα και πηγαμε εκει να φαμε.Λιωσαμε απ'την ζεστη,τρεχαμε περα δωθε επιδη ειχε ερθει ολο το σοι,ειχα και τα παιδια που δεν ειχαν ησυχια...καταλαβαινετε.


PJCup3.png

u5SEp3.png

4OIlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια, καλως ήρθατε καινούρια μέλη της παρέας και από μένα!!! Τι κάνετε; Πως πάτε με την ζέστη; Εμένα δυστυχώς με πειράζει πολύ... όλη μέρα δουλευει το κλιματιστικό!!! Είμαστε και σε μία περίοδο που μετακομίζουμε και έχουν έρθει όλα μαζί! Πολύ κούραση αλλά προσπαθώ να το πάρω χαλαρά το θέμα....


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοιλίτσες! Είδαμε το φασόλι σημερα!! Ενα και μεγάλο! 1,8εκατοστα! Ολα καλα και μας ειπε ο γιατρος και για τι φύλο το βλέπει να ειναι αλλα δεν θα πω ακομα!

Το μόνο "κακό" ειναι πως λόγω των επιπλοκών στην προηγούμενη εγκυμοσύνη τωρα θέλει να με βλέπει εβδομαδιαία! Το καλο ειναι οτι θα βλέπω το φασόλι πιο συχνά, και θα ειμαι σίγουρη οτι ολα ειναι καλα!

Folliopi εμάς εδώ στην Αγγλία δεν κανει τόση ζέστη αλλα σημερα που ήμασταν έξω κατα διαστήματα έκαιγε τόσο ο ήλιος και με ενοχλούσε απίστευτα!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοιλίτσες! Είδαμε το φασόλι σημερα!! Ενα και μεγάλο! 1,8εκατοστα! Ολα καλα και μας ειπε ο γιατρος και για τι φύλο το βλέπει να ειναι αλλα δεν θα πω ακομα!

Το μόνο "κακό" ειναι πως λόγω των επιπλοκών στην προηγούμενη εγκυμοσύνη τωρα θέλει να με βλέπει εβδομαδιαία! Το καλο ειναι οτι θα βλέπω το φασόλι πιο συχνά, και θα ειμαι σίγουρη οτι ολα ειναι καλα!

Folliopi εμάς εδώ στην Αγγλία δεν κανει τόση ζέστη αλλα σημερα που ήμασταν έξω κατα διαστήματα έκαιγε τόσο ο ήλιος και με ενοχλούσε απίστευτα!

Salomi μπράβο !!! Κ εγω σήμερα πήγα κ το είδα κ το άκουσα ! Μεγαλώνουμε κ εμείς φτάσαμε τα 2.7 εκατοστά !! Να πηγαίνεις καθε εβδομαδα για να νιώθεις κ εσυ πιο σίγουρη !! Φαντάσου Αγγλία κ να καίει ο ήλιος σκέψου εδώ σε εμάς τι κάνει .


b3GMp2.png

0lJgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Salomi μπράβο !!! Κ εγω σήμερα πήγα κ το είδα κ το άκουσα ! Μεγαλώνουμε κ εμείς φτάσαμε τα 2.7 εκατοστά !! Να πηγαίνεις καθε εβδομαδα για να νιώθεις κ εσυ πιο σίγουρη !! Φαντάσου Αγγλία κ να καίει ο ήλιος σκέψου εδώ σε εμάς τι κάνει .

Αχ τι ωραία!! 2.7!! Τέλεια!

Φαντάζομαι Γιούλη και ο ήλιος και η επιδερμίδα στις εγκύους ειναι επικίνδυνος! Πρέπει να προσέχουμε!

Ελπίζω να είστε όλες καλα και όσες έχετε και αλλα μωράκια να ξεκουραζεστε λίγο!


kadxp2.png

FghAp2.png

duX5p1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα και από εμένα! Περιμένω το δεύτερο παιδάκι μου με Πητ 7-3-2016. Έχω ηδη ενα κοριτσάκι 21 μηνων. Αλήθεια κορίτσια, πως τα καταφέρνετε με τα παιδάκια σας τώρα με την εγκυμοσύνη? Εγώ όλο προσπαθώ να μην σηκώνω τη μικρή μου και να μην σκύβω μην κανω δουλειές αλλά δεν το καταφέρνω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα! Περιμένω το δεύτερο παιδάκι μου με Πητ 7-3-2016. Έχω ηδη ενα κοριτσάκι 21 μηνων. Αλήθεια κορίτσια, πως τα καταφέρνετε με τα παιδάκια σας τώρα με την εγκυμοσύνη? Εγώ όλο προσπαθώ να μην σηκώνω τη μικρή μου και να μην σκύβω μην κανω δουλειές αλλά δεν το καταφέρνω!

Καλωσήρθες Βασούλα ! Την ιδια μέρα έχουμε ΠΗΤ. Εγω εχω ενα κοριτσάκι 7 μηνών κ μένα ειναι μονο αγκαλιά όλη μέρα . Δυστυχώς ολα πρέπει να τα κανουμε κ τις δουλειές δεν μπορεις να τις αφήσεις . Εγω βέβαια τις τελευταίες 2 εβδομάδες εχω λιγο αιμα κ έτσι με βοηθαει πολυ η μαμά μου κ ο άντρας μου τα απογεύματα γιατί. Μου ειπε ο γιατρος να προσέχω λιγο μεχρι να σταματήσει εντελώς . Καλη εγκυμοσυνη να έχουμε !


b3GMp2.png

0lJgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να εχουμε μια καλή εγκυμοσύνη να πάρουμε στα χέρια μας τα μωράκια μας. Να προσεχείς όσο μπορείς μικρούλα είναι ακόμη η κορούλα σου οπότε μπορείς να την αφήσεις λιγάκι η στο πάρκο αν εχεις η στο καρότσι. Η δική μου δεν στέκεται πουθενά άσε που μαθαίνουμε τώρα την τουαλέτα και όλη την ώρα πρέπει να την σηκωνω. Ευτυχώς πέρα από κάτι αναγουλες που έχω όλη μέρα έχω ενέργεια και διάθεση (ακόμη). Εσείς πως τα πάτε?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα από μια ακόμα μανούλα Μαρτίου :P!

Είμαι η Κική και είμαι έγκυος στο δεύτερο παιδάκι μας. Έχω ήδη μια κόρη 5 χρονών κι ελπίζω να πάνε όλα καλά για όλες μας, τις μέλλουσες μανούλες Μαρτίου!

Α, ξέχασα: ΠΗΤ 23/3 :)!


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...