Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΕΣΠΑ 2016


Recommended Posts

καλησπέρα κοριτσια μηπως γνωριζει καποια αν γινεται να αλλαξει κανεις σταθμό;;Ο ανηψιος μου περασε στην 1η επιλογη του ωστοσο εχει την ιδια δασκαλα που ειχε περσι με πολλα θεματα...υπαρχει περιπτωση μετεγγραφης;;γνωριζετε καποιο τηλεφωνο να επικοινωνησουμε καπου;;

Οχι δε γινεται..Αλλα γιατι βαλανε 1η επιλογη εναν σταθμο στον οποιο δε μεινανε ευχαριστημενοι?


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 176
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δεν βαλαμε τον ιδιο με περσι..η δασκαλα ομως μαλλον πηρε μεταθεση απο τον αλλο σε αυτο

Τι γκαντεμια.....Δυστυχως ομως δομη δε μπορεις να αλλαξεις παρα μονο με αμοιβαια ανταλλαγη και αυτο δυσκολο


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

γκαντεμια δεν λες τιποτα..εντομεταξυ ειμαστε αρκετοι γονεις που αλλαξαμε απο τον προηγουμενο για τον ιδιο λογο..προφανως κι εκεινη για μας αλλαξε και τελικα πεσαμε ο ενας πανω στον αλλο..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες

Ήθελα να σας κάνω μία ερώτηση αν κάποια ξέρει. Είμαι δεύτερη επιλαχούσα στο σταθμό που δήλωσα στην ΕΕΤΑΑ. Στο σταθμό αυτό έχω ήδη γράψει το παιδί μου από αρχές Σεπτεμβρίου και πηγαίνουμε κανονικά. Εαν υπάρξουν δύο κενές θέσεις λογικά το παιδί μου θα συνεχίσει μέσω ΕΣΠΑ και εγώ θα γλυτώσω τα δίδακτρα. Στην ερώτηση μου τώρα αν ξέρει καμία: Τις επιλαχούσες τις ενημερώνει η ΕΕΤΑΑ όπως αναγράφει η προκήρυξη, ή δίνουν τα ονόματα στο σταθμό και ενημερώνουν από το σταθμό? Γιατί μου έχει μπει η ιδέα ότι αν γίνεται έτσι, ίσως ο σταθμός να μη μου το πει, για να μη χάσει τα δικά μου δίδακτρα και να επωφεληθεί έτσι και με την τρίτη επιλαχούσα μανούλα.

Μπορεί να σκέφτομαι και βλακείες και κακόπιστα αλλά αν ξέρει κάποια από το παρελθόν για την πρακτική με τις επιλαχούσες θα ήθελα να μου πει. Στο σταθμό μας με τον οποίο σημειωτέον είμαι πολύ ευχαριστημένη γενικά, δεν έχω πει ακόμα ότι είμαι 2η επιλαχούσα για τον παραπάνω λόγο.

Καλημέρα σας , μια ερώτηση....

πως γνωρίζετε οτι είστε 2η επιλαχούσα?

που το βλέπουμε αυτό :confused: !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στον πίνακα με τις επιλαχούσες, θα πατήσεις ctlr + f θα γράψεις τον κωδικό της δομής και θα ξεκινήσεις την αναζήτηση. Θα δεις πόσες από τις μητέρες έχουν περισσότερα μόρια από εσένα για αυτή τη δομή και έτσι πάνω κάτω βλέπεις τη σειρά σου.

Link to comment
Share on other sites

Στον πίνακα με τις επιλαχούσες, θα πατήσεις ctlr + f θα γράψεις τον κωδικό της δομής και θα ξεκινήσεις την αναζήτηση. Θα δεις πόσες από τις μητέρες έχουν περισσότερα μόρια από εσένα για αυτή τη δομή και έτσι πάνω κάτω βλέπεις τη σειρά σου.

Ευχαριστώ πολύ !

βάζω γυαλιά και ξεκινάω!

Αν και το αποτέλεσμα σίγουρα παρεκκλίνει απο την πραγματικότητα

(αν σκεφτείς οτι τον ίδιο παιδικό θα τον έχουν δηλώσει και μανούλες

απο ΑΛΛΟ δήμο λόγω π.χ εργασιας - γιαγιάδων κ.α) :(:(:(!

καλημέρα!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαααα!:):):)

εντάξει σε προσκυνώ για την υπομονή σου!

εγώ κατάφερα - άντεξα μόνο το μισό σχεδόν δήμο που ανήκω!

σήμερα τον υπόλοιπο και αύριο στον οφθαλμίατρο!!!!!:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσιά καλησπέρα,

εμείς δυστυχώς δεν περάσαμε με το εσπα και δυστυχώς δεν μπορώ να πληρώσω βρεικό σταθμό. Στον δήμο ευόσμου απου μενω δεν εχει καν δημόσιους παιδικούς. Σκέφτομαι να οργανώσω μια διαμαρτυρία σχετικά με αυτήν την ανεπέρκεια του δήμου. Υπάρχουν εδώ μαμαδες που θα στηρίξουν την προσπάθεια? Είδα ότι 840 παιδία του Δήμου Ευόσμου έμειναν απέξω. Νομίζω ότι κάτι πρέπει να κάνουμε. Τι λέτε?


6bwzp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...