Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΕΣΠΑ 2016


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 176
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δύσκολα τα πράγματα...:?

Τι εννοεις;Είναι λίγες οι θεσεις;;

Εμένα μου έκανε εντύπωση που στο δημο μου προς το παρών τουλάχιστον είναι εκτος όλοι οι δημοτικοί σταθμοί.Γτ αραγε;Παντως χλωμό το κόβω να μας παίρνουν (τσάμπα τσακωνομασταν :lol: :lol: :lol: ).Όλοι οι βρεφικοι έχουν ελάχιστες θέσεις :/


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις;Είναι λίγες οι θεσεις;;

Εμένα μου έκανε εντύπωση που στο δημο μου προς το παρών τουλάχιστον είναι εκτος όλοι οι δημοτικοί σταθμοί.Γτ αραγε;Παντως χλωμό το κόβω να μας παίρνουν (τσάμπα τσακωνομασταν :lol: :lol: :lol: ).Όλοι οι βρεφικοι έχουν ελάχιστες θέσεις :/

Οι Δημοτικοι ειναι εξω οι περισσοτεροι επειδγ δεν μπορεσαν να δωσουν τις εγγυητικες..Λογω των τραπεζων..Πιστευω πως αυτο θα λυθει και φυγουν απο τις προσωρινα μη επιλεξιμες δομες οταν βγουν οι οριστικοι πινακες με τις δομες...Οι βρεφικοι παντα ειχαν απειροελαχιστες θεσεις...Φετος ακομα λιγοτερες..Δυστυχως


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οι Δημοτικοι ειναι εξω οι περισσοτεροι επειδγ δεν μπορεσαν να δωσουν τις εγγυητικες..Λογω των τραπεζων..Πιστευω πως αυτο θα λυθει και φυγουν απο τις προσωρινα μη επιλεξιμες δομες οταν βγουν οι οριστικοι πινακες με τις δομες...Οι βρεφικοι παντα ειχαν απειροελαχιστες θεσεις...Φετος ακομα λιγοτερες..Δυστυχως

Ααα μάλιστα.Καλα αν δεν μπουν του δήμου στο εσπα εκεί είναι που δεν πρόκειται να μας παρουν εκεί μετά.

Γενικά μπαίνουν κι άλλοι σταθμοί στη λίστα ή αυτοί που έχουν βάλει τώρα;


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ααα μάλιστα.Καλα αν δεν μπουν του δήμου στο εσπα εκεί είναι που δεν πρόκειται να μας παρουν εκεί μετά.

Γενικά μπαίνουν κι άλλοι σταθμοί στη λίστα ή αυτοί που έχουν βάλει τώρα;

Αν προστεθουν σταθμοι θα ειναι απο αυτους που βρισκονται στους προσωρινα μη επιλεξιμους...Οι αιτησεις για τις δομες τελειωσαν, οποτε οχι, δεν θα προστεθουν καινουριοι:cool::cool:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αν προστεθουν σταθμοι θα ειναι απο αυτους που βρισκονται στους προσωρινα μη επιλεξιμους...Οι αιτησεις για τις δομες τελειωσαν, οποτε οχι, δεν θα προστεθουν καινουριοι:cool::cool:

Α ναι;;;Τέλεια!!Αν μας παρουν θα παίξω και Τζόκερ :lol: :lol: Μόνο 2 βρεφονηπιακους έχει στο δημο μου εκτός των δημοτικών 10 θεσεις δλδ.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Μπες στο Δημο σου στους προσωρινα μη επιλεξιμους σταθμους για να δεις για πιο λογο δεν μπηκαν...Και περισυ ειχε συμβει να ειναι εξω στην αρχη αρκετοι δημοτικοι και μετα μπηκαν..Παντως σε καταλαβαινω..Στην ιδια απελπιστικη κατασταση ημουν κι εγω περισυ που τα διδυμα ανηκαν στην Α1 κατηγορια..Μας πηραν ομως στο τελος με τη δευτερη χρηματοδοτηση..Μην τα παρατας ακομα:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπες στο Δημο σου στους προσωρινα μη επιλεξιμους σταθμους για να δεις για πιο λογο δεν μπηκαν...Και περισυ ειχε συμβει να ειναι εξω στην αρχη αρκετοι δημοτικοι και μετα μπηκαν..Παντως σε καταλαβαινω..Στην ιδια απελπιστικη κατασταση ημουν κι εγω περισυ που τα διδυμα ανηκαν στην Α1 κατηγορια..Μας πηραν ομως στο τελος με τη δευτερη χρηματοδοτηση..Μην τα παρατας ακομα:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ξέρεις αν μπορώ να επιλέξω και δημοτικους παράπλευρου δημου;Βλέπω ότι είναι περίπου ίδιες αποστάσεις απο το σπιτι μου με του δήμου μου.Θα τσεκάρω βέβαια και τους ιδιωτικους εκεί τριγύρω. Πάντως Άγιο Δημήτριο που μπήκα να δω γτ κι εκεί με βολεύει δεν έχει κανένα βρεφονηπιακο απο 8 μηνών....


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι μπορεις να επιλεξεις 5 σταθμους απο οποιον Δημο θελεις και 5 διαφορετικους Δημους ακομη, αρκει να βρισκονται ολοι στον ιδιο Νομο...

Αττικης στη δικη σου περιπτωση:P:p


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Περισυ οταν βγηκαν τα οριστικα αποτελεσματα ειχαν περισσεψει χρηματα και μετα απο μεγααααααααααααλο αγωνα δωθηκαν και μπηκαν και αλλα παιδακια τον Οκτωβρη...Ετσι μπηκαμε κι εμεις:cool:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά φέτος έτσι όπως έχουν πάει τα πράγματα παίζει και να μη γίνει το ίδιο. Να σου πω την αλήθεια θα προτιμούσα να την έπαιρναν στο δημο χωρίς εσπα και να μην έχω να ξανασχολουμαι με αιτήσεις κλπ αλλά...άτιμη κοινωνία :lol:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...