Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 ώρες πρίν, Melie είπε:

      Συγνώμη που πετάγομαι, αλλά το λίκνο για μένα ήταν εντελώς άχρηστη αγορά. Με το που το έβαζα εκεί, ξυπνούσε στο δευτερόλεπτο. Οπότε κάναμε συγκοιμηση μέχρι 8 μηνών, μετά κούνια στο δωμάτιό μας και στο χρόνο κούνια στο δωμάτιό του. 

      Εκ των υστέρων, πιστεύω ότι το δεύτερο στάδιο θα μπορούσα να το έχω παρακάμψει. Πιστεύω ότι το μωρό ήταν έτοιμο. Μάλλον εγώ δεν ήμουν...

      Καλημέρα! Εμένα που ναι τριών μηνών ο μπέμπης τον έχουμε στο λίκνο... τη συγκοιμηση την έτρεμαν κι αφού δεν έκανα αποκλειστικό θηλασμό με βόλεψε τό λίκνο.. στην κούνια πότε μεταφέρονται τα μωρά? στο χρόνο?

      @Angot το γυμναστήριο τώρα το ξεκίνησα στον τρίτο μήνα. Μάρσιπο πήρα αλλά ακόμα δεν αξιώθηκα να τον μάθω. Η κούνια μας είναι προς το παρόν διακοσμητικη. Εσύ που γεννάς καλοκαίρι θα είσαι καλύτερα από άποψη ρούχων καθώς δεν θα θέλει πολλά.. καλή κουνουπιέρα ηλιοπροστασία κτλ πάρε για το καρότσι!

      πρίν από 41 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια,

      Επειδή στις προηγούμενες εμβρυομεταφορες έκανα μόνο εξέταση χοριακης,αυτή τη φορά σκέφτομαι να κάνω και  κάποιο τεστ από το φαρμακείο.Ποιο προτείνετε? Λέγατε κάτι για κάποια early,αλλά δε θυμάμαι λεπτομέρειες. Να πω ότι βάλαμε βλαστοκυστες πέντε ημερών χθες και μου είπε ο γιατρός να κάνω χοριακη την άλλη Παρασκευή 

      Καλή επιτυχία!!! 

      Εγώ της homet.. έκανα έδειξε την όγδοη ημέρα

       

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Απριλίου 2016 😃


Recommended Posts

Καλώς ορίστε και καλώς να τα δεχθούμε τα Απριλιάτικα μας! Αναμένω με μεγάλη χαρά να φτιάξουμε παρεάκι, να σερβίρουμε καφεδάκι με τις πρώτες χοριακες ανά χείρας ! Εγώ μόλις εχθές το έμαθα και πετάω από χαρά ! 3704,83! Περάστε ... Και με το δεξί ε; 😄


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εχω να χαρω πολυ καιρο με χοριακη!!!!!Συγχαρητηρια μελακι μου κι απο εδω!!!!Με το καλο το μελενιο μωρακι σας να ερθει και να μεινει!!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

άντε καλέ που είστε????αργήσατεεεε......

με το καλό Μελι......όλα γλυκά να κυλήσουν σαν το ονομά σου....

να έχετε στο τοπικ σας πολλά υγιέστατα μωράααααααααααακιααααααα!!!:P


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας και απο εμένα!! Εγω έχω ΠΗΤ 01/04/16!!! Με το καλό σε όλες! 21/09 έχω αυχενική και εύχομαι να πάνε όλα καλά! Έχω διαβήτη κύησης από τώρα και φοβάμαι μήπως έχει επηρεαστεί το μωράκι... Έχει καμιά άλλη ζάχαρο;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα..... Καλως σας βρηκα....κ με το καλο...εγω μαλλον θα ειμαι αρχες μαιου....Απο βδομαδα εχω ραντεβου στο γιατρο,οποτε θα μαθω λεπτομερειες...πρωτα ο Θεος.....Προς το παρον χοριακη 2000 περιπου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα..... Καλως σας βρηκα....κ με το καλο...εγω μαλλον θα ειμαι αρχες μαιου....Απο βδομαδα εχω ραντεβου στο γιατρο,οποτε θα μαθω λεπτομερειες...πρωτα ο Θεος.....Προς το παρον χοριακη 2000 περιπου

κι εγώ μάλλον θα έχω ΠΗΤ αρχές Μαϊου. Είναι η πρώτη μου εγκυμοσύνη και ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει. Περιμένω πώς και πώς να πάω αύριο στο γιατρούλη, αν και νομίζω μέχρι να ακούσω καρδιά θα φοβάμαι λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!! Με το καλό όλες μας!! Εγώ έχω ΠΗΤ 20/04/16. Την προηγούμενη εβδομάδα ακούσαμε την καρδούλα του μωρού μας και τώρα έχω υπέρηχο την επόμενη εβδομάδα. Ανυπομονώ! Δεν ξέρω μετά πως θα περάσει ένας μήνας ως την αυχενική... Θα ήθελα να πηγαίνω να το βλέπω κάθε μέρα!!! :D

Ξέρετε ήδη πού θα γεννήσετε;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες και με το καλό οι μέλλουσες μανούλες !!! Χάθηκα λίγο γιατί δουλεύω 12ωρα 7-19 και γυρίζω κομμάτια! Κρατάω ένα κοριτσάκι (περήφανη νταντά) από 2,5 και τώρα είναι δευτερακι! Όποτε μόλις ανοίξουν τα σχολεία θα έχω το χρόνο να οργανωθώ και να μπω στο καφέ μας να πιω ενα καφέ σαν άνθρωπος


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ένα τερααααστιο ευχαριστώ να πω (ούτε Όσκαρ να είχα πάρει) στις παλιές καλές μου φιλενάδες! Τις Αυγουστιάτικες μανούλες 15 που περάσαμε τόσα! Κάθε ευχή μου και η σκέψη μου μαζί σας! Θα τρυπώνω στο καφέ σας που και που! β?


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Vanilitsa σε ευχαριστούμε! Να σου ζήσουν κι εσένα τα ζουζούνια σου!

Athinakos σου ζήσει το μικρουλακι σου και σε ευχαριστούμε για τις ευχές! Σίγουρα το Απριλιατικο παρεακι του 16 θα είναι σούπερ! !!

Olympia όντως συγκινητικό! !!! Να χαίρεστε το παιδάκι σας ! Όταν εμείς θα έχουμε γεννητουρια εσείς θα σβηνετε κεράκι! :D μη ξεχάσετε το κεραστικο μας ε; ;)


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...