Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα σας!!!

Καινουργια στο φορουμ και πηρα την πρωτοβουλια να ανοιξω ενοτητα!!!

Διαβαζοντας και παλαιοτερες αναρτησεις μελων ανακαλυπτω το ποσο νοιαξιμο υπαρχει αναμεσα σε "αγνωστα" προσωπα αλλα με κοινους στοχους!!!

Μεσα στον Σεπτεμβριο θα ξεκινησουμε τη νεα μας προσπαθεια.

Εχουμε κανει 3 προσπαθειες εκ των οποιων μια παλλινδρομη εγκυμοσυνη.

Ευχομαι αυτη η ενοτητα να γεμισει μονο χαρμοσυνες ανακοινωσεις για εγκυμοσυνες και γεννες!!!

Καλοριζικη η ενοτητα κοριτσια!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα μια αποτυχια κι εγω και παω για τα κρυοσυντηρημενα μου..λογικα θα ξεκινησω Σεπτεμβρη αλλα θα παει Οκτωβρη..καλη επιτυχια σε ολους

Τελεια island μου!!!

Καλη επιτυχια!!!

Ολα θα πανε υπεεεεροχα!!!!

Στοιχημα?;)


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα!Καλοριζικο το θεματακι με θετικες χοριακες κοριτσια μου!Εγω τωρα περιμενω να αδιαθετησω για να βαλω τα κατεψυγμενα μου!!!!εχω ενα γιο 16 μηνων και ελπιζουμε σε αδερφακι!!!!καλη επιτυχια σε ολες μας!ααα να συμπληρωσω οτι πριν 2 χρονια ..παλι Σεπτεμβρης παλι ιδιες ημερομηνιες ..πετυχα τον γιο μου με εμβρυομεταφορα 3 βλαστοκυστεων!νομιζω οτι οντως ειναι τυχερος ο σεπτεμβρης!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα!Καλοριζικο το θεματακι με θετικες χοριακες κοριτσια μου!Εγω τωρα περιμενω να αδιαθετησω για να βαλω τα κατεψυγμενα μου!!!!εχω ενα γιο 16 μηνων και ελπιζουμε σε αδερφακι!!!!καλη επιτυχια σε ολες μας!ααα να συμπληρωσω οτι πριν 2 χρονια ..παλι Σεπτεμβρης παλι ιδιες ημερομηνιες ..πετυχα τον γιο μου με εμβρυομεταφορα 3 βλαστοκυστεων!νομιζω οτι οντως ειναι τυχερος ο σεπτεμβρης!

Lollipopaki μου να χαιρεσε το αγορακι σου και με το καλο το αδελφακι του!!!!

Ειναι τυχερος μηνας!!!;)


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα και απο εμενα!Καλοριζικο το θεματακι με θετικες χοριακες κοριτσια μου!Εγω τωρα περιμενω να αδιαθετησω για να βαλω τα κατεψυγμενα μου!!!!εχω ενα γιο 16 μηνων και ελπιζουμε σε αδερφακι!!!!καλη επιτυχια σε ολες μας!ααα να συμπληρωσω οτι πριν 2 χρονια ..παλι Σεπτεμβρης παλι ιδιες ημερομηνιες ..πετυχα τον γιο μου με εμβρυομεταφορα 3 βλαστοκυστεων!νομιζω οτι οντως ειναι τυχερος ο σεπτεμβρης!

Έλα ρε κοριτσάκι αλήθεια;;;; Πας για το δεύτερο;;;;;; Τι καλαααααα!!!!! Με το καλοοοοοοο!!!!!! Ευχομαι να ειναι τυχερη η προσπαθεια σου!!!!! Χαρηκα τωρα λεμε!!!!!!

Καλη επιτυχία και στα υπολοιπα κοριτσια! Εγω τον Οκτώβρη θα κανω την 3ή προσπαθεια! Τωρα τον Σεπτέμβριο θα κανω σκρατσιν!

Ολες οι χοριακες να ειναι θετικές!!!!!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Να μια κ εγω οι πιο πολλες με ξερετε από τα "συμπτώματα εμφύτευσης", κ εγω Σεπτεμβρη η Οκτωβρη παω με τα κατεψυγμένα μου... Καλοριζικο το θεματακι κ καλως ανταμώσαμε κ εδώ!

Link to comment
Share on other sites

Μαγισσουλα,Βεσπακι με το καλο!!!

Κοριτσια μαλλον ειμαι η μονη που θα κανω διαδικασια εξωσωματικης και απο οτι υποθετω μαλλον η πιο....γιαγια της ενοτητας!!!:tongue:

Χαντρα θαλασσια και ευχομαι να μην χαθουμε παρεακι μετα τα ευχαριστα!!!:)


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Και ποια κοπελα θα κραταει τα"πρακτικα"?

Θετικες χοριακες-ΠΗΤ και ολα τα ευχαριστα?:P:p:p:D:D:D

Μακαρι να μπορουσα αλλα ειναι λιγο δυσκολο!Ολα καλα θα πανε!ειμαι αισοδοξη!καλη επιτυχια σε ολες μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έλα ρε κοριτσάκι αλήθεια;;;; Πας για το δεύτερο;;;;;; Τι καλαααααα!!!!! Με το καλοοοοοοο!!!!!! Ευχομαι να ειναι τυχερη η προσπαθεια σου!!!!! Χαρηκα τωρα λεμε!!!!!!

Καλη επιτυχία και στα υπολοιπα κοριτσια! Εγω τον Οκτώβρη θα κανω την 3ή προσπαθεια! Τωρα τον Σεπτέμβριο θα κανω σκρατσιν!

Ολες οι χοριακες να ειναι θετικές!!!!!!!!

ναι μαγισσουλα μου ειπαμε τωρα που ειναι νωρις, ειμαστε και μικροι ακομα να κανουμε οσο μπορουμε προσπαθειες!να ειναι η τριτη και η τελευταια μαγισσουλα μου..εχεις κανει τοση υπομονη κοπελα μου που πραγματικα σε θαυμαζω!θα σε ανταμειψει ο Θεος!;)

Link to comment
Share on other sites

ναι μαγισσουλα μου ειπαμε τωρα που ειναι νωρις' date=' ειμαστε και μικροι ακομα να κανουμε οσο μπορουμε προσπαθειες!να ειναι η τριτη και η τελευταια μαγισσουλα μου..εχεις κανει τοση υπομονη κοπελα μου που πραγματικα σε θαυμαζω!θα σε ανταμειψει ο Θεος!;)[/quote']

Καλημέρα!!!! Καλα κανετε!!!! Συμφωνω και επαυξάνω!!!!!

Όσο για εμας .... 3ή Και φαρμακερή!!!! Στο μονο που ελπιζω ειναι οτι πρωτη φορα θα προσπαθήσω με κατεψυγμένα....ισως πετύχουμε καλυτερο συγχρονισμό μήτρας-εμβρυων! Παντως στον γιατρο που πηγα μου ειπε οτι πίστευε πως θα ηταν θετικο....με ειχαν σιγουρακι! Ολα πηγαν αψογα ειπε.....που να μην πήγαιναν δηλαδη;;;;; Χαχχαχαχα....τελος παντων!!!!! Νεεεεεεεεεξτ!!!!!


RsLcp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και από μένα!!! Εύχομαι να είναι όντως τυχερός μήνας Σεπτέμβρη - τυχερό Φθινόπωρο 2015. Εγώ πάω για την 4η φορά μου και τυχερή ελπίζω. Μαζεύω με φυσικούς και μετά θα τα βάλω. Καλή συνέχεια σε όλες.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα. Βάλτε και εμένα στην ομάδα του Σεπτεμβρίου. Ξεκίνησα τέλος Αυγούστου και τώρα έχω ξεκινήσει puregon και μετράω ωοθηλάκια. Σήμερα έκανα υπέρυχο και έχω σύνολο γύρω στα 30 αλλά δεν ξέρουμε ακόμα πόσα θα εξελιχθούν. Είναι η 2η εξωσωματική και νομίζω ότι το άγχος είναι πολύ περισσότερο. Τώρα την Πέμπτη πάλι υπέρυχο και οιστραδιόλη και βλέπουμε. Καλά αποτελέσματα να έχουμε όλες!!

Link to comment
Share on other sites

Ανελακι,ειρακι καλησπερα και καλη επιτυχια!!!

Ανελακι ,καλυτερο το "Τυχερο Φθινοπωρο" παρα να γραφουμε μηνα το μηνα.Μου αρεσε και το εβαλα σαν νεο τιτλο!!!

Καλησπερα και σε οοοολα τα κοριτσια!!!!

Λοιπον πηρα την πρωτοβουλια να μας ξεκινησω τα "πρακτικα"!!!!

Οποια κοπελα θελει την συμπληρωνει,την αναλαμβανει,οτι θελετε!!!

Φτανει να γεμισει χαρμοσυνα νεα!!!!!!!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...