Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Τυχερη ομαδα εξωσωματικης Σεπτεμβριου ! ! !


Recommended Posts

Χαίρομαι χαίρομαι πολύ για σας γλυκιά μου!!!! Μακάρι να τα βγω μαζί με τα αστεράκια μου αν και νομίζω ότι η μπεμπα λίγες μέρες ίσως της χρειαστεί λόγω βάρους. Αυτό με το δίκλινο μου το είπαν! Το rooming in το θέλω πολύ, σε 5-6 μέρες γενναω όταν θα μπω στο μήνα μου δλδ αλλά νομίζω ότι θα γεννησω νωρίτερα. Έχω συχνά πετρώματα και την μικρη δεν καλοακουω αν και το nst βγήκε καλό. Μακάρι να τα καταφέρουμε και εμείς με το θηλασμο.ποιο νοικιασες Μάρτη μου? Καλό σαραντισμο να έχετε και φιλάκια στα πατουσάκια!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γλυφιτζουρακι μου... αυτο που μου δωσανε στο ιασω της adela μετα το νοικιασα για ενα μηνα!!!!

γραψε μας για τα ζουζουνακια σου!!! πως ειναι!!! πως τα πατε????

καλο κουραγιο κουκλα μου!!!!!

τα δικα μας νεα τωρα

εδω καλα κρατουμε.... κουρασμενοι.... αυπνοι... αγκαλιες... φιλια... βιντεο... κλαμα μετα σειρηνων και δακρυων...... ολα μαζι και εναλαξ ετσι για ποικιλια βρε αδερφε... μην εχουμε και παραπανω!!!!!

ο 1ος σχεδον τρωει καθε τριωρο πια... εκτος νυχτας που χτυπαει τετραωρο και καμια φορα και πενταωρο.... ο 2ος... ουφ της εντατικης..... ολο αγκαλιες θελει.... ολο κατι φοβαται..... ολο πειναει.... τρωει λαιμαργα σαν να προκειται να του παρεις το γαλα.... ενω τον διαβεβαιωνω οτι η μανουλα εχει.... εκεινος με αγχος τρωει λαιμαργα και ετσι εχουμε ρεψιματα... γουλιες.... λοξιγκαμε τις ωρες..... για ολα νευριαζει... και κλαιει....

καλα με τους κολικους εχουμε πλακα....ο 1ος κανει κατι γελοιες γκριματσες.... ο 2ος κοκκινιζει σαν παντζαρι... νευριαζει...κλωτσαει... πολεμος γινεται για μια πορδη.... η για λιγα κακα μαζι με πρωοθητικο αερια!!!!!!!

κατα τ'αλλα ειναι γλυκα.... μελι!!!!! εχουν αρχισει στα δεκα εκατοστα που βλεπουν καθαρα οταν τους μιλαμε να κλωτσανε... να γελανε.... να απλωνουν ασυντονιστα χερακι!!!!! ειμαστε κατουρημενοι αι οι τρεις!!!!

με τους κολικους παμε εδω και λιγες μερες καλυτερα.... που εγω περιορισα τι τρωω!!!!

κοριτσια σας φιλω ολες!!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...