Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Angot είπε:

      να πω ότι δεν τα ειπα! από Δευτέρα και με επιφύλαξη!  είναι πολύ νωρίς! ουτε γω έτσι χαχχαχα 🥰

      Κανονικά έπρεπε να σε ακούσω,είσαι ο γκουρού των τεστ. Απλά ρε γμτ έχω τραβήγματα στη μήτρα από χθες και επειδή έχω ξαναμεινει έγκυος,ξέρω ότι δεν είναι έντερο και λέω ΒΡΕ ΛΕΣ? Αν είχε πιάσει η εμβρυομεταφορά,δεν θα έπρεπε να είναι λίγο αχνή η γραμμουλα?

Μανούλες Μαΐου 2016


Ioio

Recommended Posts

Δεν έχετε πολιούχο; Κρίμα, χάνεται μια αργία.

Ώρες ώρες αναρωτιέμαι, όταν γεννηθούν τα μωράκια, τί θα κάνουμε; τώρα και όποτε τελειώνει το ένα ραντεβού και μετά ξεκινάμε την αντίστροφη μέτρηση για το επόμενο. Το επόμενο ραντεβού μου είναι σε 16 μέρες και ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ :)

Απολαυσε καθε στιγμη! Ξεκουρασου οσο μπορεις! Οταν με το καλο ερθει το μωρο δε θα εχεις καθοοολου χρονο και θα εισαι κουρασμενη αλλα οταν θα βλεπεις το πλασματακι σου θα τα ξεχνας ολα!

Εγω ειχα καποια θεματα και μετα τον 7ο χαρηκα την εγκυμοσυνη!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μα γιατι ειμαι χαζη kimonandi γι αυτο την εκανα...Αντε να ερθει το αυριο να ξερω, αμαν...εσυ σε ποια εβδομαδα εισαι?με το καλο να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!

MARIA GRE σε ποια χωρα εισαι?και η κουμπαρα μου το ιδιο μου ελεγε που ζει στο εξωτερικο, μπορει να ειναι καλυτερα ετσι οπως λες.

Link to comment
Share on other sites

Nymeria, μην αγχώνεσαι με τη χοριακή. Αφενός δεν είναι το ίδιο εργαστήριο αφετέρου από ένα σημείο και μετά η χοριακή δεν αυξάνεται με τον ίδιο ρυθμό. Διάβασε και αυτό https://sites.google.com/a/konstantinanousia.com/en/enkymosyne/hcg1

Αν ψάξεις θα βρεις και άλλα άρθρα, που λένε πάνω κάτω τα ίδια

Kimonandi, προσπαθώ να την απολαμβάνω. Στο στενό περιβάλλον έχουν υπάρξει πρόσφατα 2 αποβολές στο πρώτο τρίμηνο και μία στο δεύτερο. Έχω επηρεαστεί λίγο. Και περιμένω πώς και πώς να κάνω την αυχενική :)

Link to comment
Share on other sites

ioio ευχαριστω αλλα απ οτι καταλαβα η χοριακη πεφτει σε μεγαλυτερες εβδομαδες απο εμενα...εγω διανυω την 7η (6 και 3)...Αυριο λογικα θα ξερω...

αγχωνεσαι κι εσυ ε?ουφφφφ καλα μας κουραγια

Link to comment
Share on other sites

Nymeria μένω στην Αμερικη τα τελευταία 2 χρονια αλλά συνέχεια συγκρίνω τους δικούς μας γιατρούς με αυτούς που ειναι εδω φυσικά πιστεύω πως στην Ελλάδα έχουμε καλύτερους !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχω μια ανησυχία, αλλά ευτυχώς όχι άγχος. Έχω αποδεχτεί ότι σίγουρα η αυχενική διαφάνεια θα δείξει αν όλα πάνε καλά. Μετά που άκουσα την καρδιά του, είμαι πολύ ήρεμη. Ανυπομονώ να το δω να μεγαλώνει και να περάσει το πρώτο τρίμηνο, που δείχνει πώς θα πάει η εγκυμοσύνη. Nymeria, υπομονή μέχρι αύριο, που θα το δεις.

Μαρία, μου φαίνονται τόσο λίγοι οι 3 υπέρηχοι. Η κάθε χώρα έχει την κουλτούρα της. Σε ποια χώρα μένεις; είσαι ευχαριστημένη από το σύστημα υγείας;

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα και από μένα κορίτσια!

Nymeria και kimonandi καλή επιτυχία με τις επισκέψεις στους γιατρούς σας! να μεγαλώνουν πολύ όμορφα τα μωράκια σας! Περιμένουμε τα νέα σας!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ειμαστε 9 χιλιοστα και η καρδουλα μας χτυπαει με 138 χτυπους!!!!!!!!!πωπω ποσο ηρεμησα δεν περιγραφεται...επισης ο γιατρος μου ειπε οτι δεν πρεπει να παρω πολλα κιλα λογω θεματος με την πλατη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια ειμαστε 9 χιλιοστα και η καρδουλα μας χτυπαει με 138 χτυπους!!!!!!!!!πωπω ποσο ηρεμησα δεν περιγραφεται...επισης ο γιατρος μου ειπε οτι δεν πρεπει να παρω πολλα κιλα λογω θεματος με την πλατη...

Μπράβο! Τί ωραία νέα! Έχουμε μία βδομάδα διάφορα :)

Με το καλό να το βλέπεις να μεγαλώνει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...