Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Σωτο να τα εκατοστήσεις!!!!(Αna08)


Recommended Posts

Σωτο μας να τα εκατοστησεις!!!

Να εισαι γερος και ευτυχισμενος και να εχεις στη ζωη σου μονο χαρες και όμορφες στιγμες!!!

Νατασακι να τον καμαρωνετε τον πριγκιπα σας!!!

1324627gk9emzlyq2.gif


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

NΑ ζήσεις Σωτήρη και Χρόνια πολλά μεγάλος να γίνεις με άσπρα μαλλιά, παντού να σκορπίζεις της γνώσης το φώς και όλοι να λένε να ένας σοφός.

Νατασούλα να τον χαίρεσαι και ότι επιθυμεί το αντράκι σου να το έχει πάντα στη ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Σωτηράκη, κουκλε μας ομορφε ,Χρονια Πολλα!!!!!!

Γερος και καλοτυχος να εισαι παντα!

Νατασσακι να τον χαιρεστε.Να τον καμαρωσεις οπως επιθυμεις φιλεναδα.

Χρονια πολλα και για εσενα.Και του χρονου με υγεια.Να σε προσεχουν παντα οι ανδρες σου και ολα να σας ερθουν οπως τα θελετε!!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σωτηράκη, κουκλε μας ομορφε ,Χρονια Πολλα!!!!!!

Γερος και καλοτυχος να εισαι παντα!

Νατασσακι να τον χαιρεστε.Να τον καμαρωσεις οπως επιθυμεις φιλεναδα.

Χρονια πολλα και για εσενα.Και του χρονου με υγεια.Να σε προσεχουν παντα οι ανδρες σου και ολα να σας ερθουν οπως τα θελετε!!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χρονια πολλα και ευτυχισμενα.γεματα υγεια και χαμογελα.να τον χαιρεσαι τον κουκλο σου

χρονια πολλα και σε σενα κουκλιτσα μου που αν και μεγαλωνεις παραμενεις ενα μικρο μικρο μπουμπουκακι.


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!

867450smkwcfc87r.gif

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΝΑΤΑΣΑ ΜΟΥ.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...