Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Σ' ευχαριστώ!

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

ΓΙΑΝΝΗ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ VS ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΙΟΥ


ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ VS ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΙΟΥ  

57

  1. 1. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ VS ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΙΟΥ

    • ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ
    • ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΙΟΣ


Recommended Posts

ΟΚ Μπορεί να ανοίγω το θέμα και να μην είμαι τόοοσο αντικειμενική, αλλά θα ήθελα τη γνώμη σας. Ο λόγος που βάζω αυτούς τους δύο είναι οτι θεωρούνται και οι δυο τους ερωτικοί τραγουδιστές.

Όσο για μένα με χίλια ψηφίζω τον ένα, τον μοναδικό

ΓΙΑΝΝΗ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟ!!!!!!!!!


 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 1 month later...
Π Λ Ο Υ Τ Α Ρ Χ Ο Σ ! και όχι μόνο σαν τραγουδιστής αλλά και σαν άνθρωπος... Τυχαίνει να τον ξέρω.. Πολύ καλό παιδί ειλικρινα!

ΖΗΛΕΥΩ ΤΡΕΛΛΑ ΟΜΩΣ!!!! ΤΥΧΕΡΗ!!!!

οπως θα καταλαβατε ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ και εγω!!!


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

Π Λ Ο Υ Τ Α Ρ Χ Ο Σ ! και όχι μόνο σαν τραγουδιστής αλλά και σαν άνθρωπος... Τυχαίνει να τον ξέρω.. Πολύ καλό παιδί ειλικρινα!

ΟΚ. Κανονίζουμε καφεδάκι, ποτάκι, φαγάκι ό,τι θες δεν έχω πρόβλημα. Αρκεί να είναι κι ο Γιαννάκης μαζί ναί??


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΟΚ. Κανονίζουμε καφεδάκι, ποτάκι, φαγάκι ό,τι θες δεν έχω πρόβλημα. Αρκεί να είναι κι ο Γιαννάκης μαζί ναί??

:D:Dχαχα! Βρε δεν είπα οτι είμαστε και κολλητάρια! Απλά τον ξέρω μέσο κοινών γνωστών!

Link to comment
Share on other sites

:D:Dχαχα! Βρε δεν είπα οτι είμαστε και κολλητάρια! Απλά τον ξέρω μέσο κοινών γνωστών!

ΟΚ Καιρός οι κοινοί γνωστοί να γίνουν κολλητάρια κι εμείς καλές φίλες και δεν μπορεί θα με συστήσεις στα κολλητάρια κι έτσι..... Να το καφεδάκι-ποτάκι-φαγάκι που λέγαμε ;);)


 

 

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ Καιρός οι κοινοί γνωστοί να γίνουν κολλητάρια κι εμείς καλές φίλες και δεν μπορεί θα με συστήσεις στα κολλητάρια κι έτσι..... Να το καφεδάκι-ποτάκι-φαγάκι που λέγαμε ;);)

:rolleyes:χαχα!

Link to comment
Share on other sites

:D:Dχαχα! Βρε δεν είπα οτι είμαστε και κολλητάρια! Απλά τον ξέρω μέσο κοινών γνωστών!

Δεν μας πειραζει θα βρεις τους κοινου σας γνωστους και θα ερθουμε και εμεις!!!!!:D:D:D:D


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...