Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Psaxno douleia os ntanta sto Londino


lina_londino

Recommended Posts

Γειά σας,

Είμαι μια κυρία 41 ετών και έχω πρόσφατα μετακομίσει στο Λονδίνο λόγω ανεργίας στην Ελλάδα.

Ψάχνω δουλειά ως νταντά για μια ελληνική οικογένεια καθώς τα αγγλικά μου είναι ακόμα σε πολύ βασικό επίπεδο. Γενικά λατρεύω τα παιδιά και δημιουργώ εύκολα καλές σχέσεις μαζί τους. Έχω επίσης αρκετή εμπειρία φροντίζοντας παιδιά και έχω και συστάσεις από οικογένειες για τις οποίες έχω εργαστεί στο παρελθόν. Είμαι επίσης μητέρα κ εγώ.

Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου αν χρειάζεστε μια έμπειρη, έμπιστη και καλή νταντά για τα παιδιά σας ή αν γνωρίζετε κάποια οικογένεια που ψάχνει.

Ευχαριστώ πολύ,

Λίνα

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Γεια σου Λινα,

Ονομαζομαι Ιωαννα και ψαχνουμε μαζι με το συζυγο μου μια νταντα να αναλαβει τη φυλαξη του 14 μηνων γιου μας. Θελουμε ενα ατομο υπευθυνο, αξιοπιστο, ευγενικο με πολλη ενεργεια που θα θελει να γινει σημαντικο κομματι της ζωης του παιδιου μας και θα το βλεπει απλα βιοποριστικα.

Θα ηθελα να επικοινωνησω μαζι σου για να μιλησουμε περαιτερω, αν θελεις στειλε μου το τηλεφωνο σου να σε παρω.

Μενουμε ζωνη 2 δυτικα στο Λονδινο

Ευχαριστω,

Ιωαννα

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...